• Ubierz Lalę 4
  Graj
  Ubierz Lalę 4
  Zagrano 24698 razy

  Tutaj masz z czego wybierać - przepiękne ciuchy dla lalki!

 • Najlepsza stylizacja
  Graj
  Najlepsza stylizacja
  Zagrano 23986 razy

  W tej wyjątkowej grze w ubieranki online możesz stworzyć odjazdową i niesłychanie modną postać, rywalizując z pozostałymi graczami. Czy potrafisz zaprojektować fantastyczne stylizacje, które idealnie sprawdzą się na festiwalach muzycznych i wielu innych imprezach? Pochwal się swoim wyczuciem stylu, dobierając dodatki, stroje i wiele więcej!

 • Ubierz Lalę 5
  Graj
  Ubierz Lalę 5
  Zagrano 22471 razy

  Ubierz tę małą laleczkę w ciepłe zimowe ubranka!

 • Sue Doll Maker
  Graj
  Sue Doll Maker
  Zagrano 21653 razy

  Pomóż Sue zrobić jak najwięcej lalek, dobierając im ubrania i łącząc części razem.

 • Sue Clothes Maker
  Graj
  Sue Clothes Maker
  Zagrano 19888 razy

  Połącz odpowiednie części ubrania w momencie, kiedy znajdują się ona na środku taśmy.

 • Ubieranki: Buntowniczki
  Graj
  Ubieranki: Buntowniczki
  Zagrano 17706 razy

  Alex i Olivia z koleżankami przymierzają nowe, lekko buntownicze, lecz wyrafinowane stylizacje. czy możesz pomóc im zaprojektować ubrania w tej grze w metamorfozę i ubieranki dla dziewczyn?

 • Dolly: Kreacja na wieczór panieński
  Graj
  Dolly: Kreacja na wieczór panieński
  Zagrano 11863 razy

  Dolly szuka prześlicznej kreacji, którą założy na wieczór panieński przyjaciółki. Dołącz do niej, gdy szuka strojów i dodatków w pudełkach z prezentami w tej grze w ubieranki dla dziewczyn.

 • Ubieranki na Instagramie
  Graj
  Ubieranki na Instagramie
  Zagrano 11350 razy

  Te trzy dziewczyny uwielbiają udostępniać znajomym w Internecie zdjęcia ulubionych stylizacji i ubrań. Dołącz do nich, gdy kupują nowe sukienki, buty i dodatki w tej grze w ubieranki online. Przyda im się też pomoc, gdy dobierają nową fryzurę.

 • Ubieranki Dove: Magazyn mody
  Graj
  Ubieranki Dove: Magazyn mody
  Zagrano 9100 razy

  Dove spóźnia się na sesję zdjęciową dla popularnego magazynu i nie ma pojęcia, co założyć. Czy pomożesz jej szybko przejrzeć pudełka z niespodzianką i wybrać stylowe ubranie w tej ubierance online?

 • Pokaz mody Tris: Ubieranki Dolly
  Graj
  Pokaz mody Tris: Ubieranki Dolly
  Zagrano 8540 razy

  Tris szykuje się do zbliżającego się pokazu mody. Dołącz do niej, gdy przegląda pudełka z prezentami w poszukiwaniu idealnej stylizacji w tej grze w ubieranki dla dziewczyn.

 • Zakupy na sesję zdjęciową
  Graj
  Zakupy na sesję zdjęciową
  Zagrano 6805 razy

  Lisa i Maria to dwie przyjaciółki szykujące się do sesji zdjęciowej. Zanim sięgną po aparat, chcą kupić wspaniałe ubrania, ale mają tylko określoną ilość gotówki. Czy pomożesz im wyszukać stylowe spódniczki i inne elementy garderoby, pilnując ich budżetu, w tej grze online dla dziewczyn?

 • Ubierz Lalę 1
  Graj
  Ubierz Lalę 1
  Zagrano 5141 razy

  Ubierz lalkę w przepiękną suknię!

 • Babskie ubieranki
  Graj
  Babskie ubieranki
  Zagrano 4384 razy

  Ta pełna stylu dziewczyna uwielbia modę! Możesz pomóc jej wybrać, co na siebie dzisiaj założyć w tej grze w ubieranki? Nie potrafi też wybrać, jak ułożyć włosy, i może wybrać spośród kilkunastu różnych ciuszków i dodatków. Stwórz dla niej setki wyjątkowych stylizacji!

 • Ubieranki Sery: Dzień zakupów
  Graj
  Ubieranki Sery: Dzień zakupów
  Zagrano 4296 razy

  Sery poszukuje stylu, który będzie doskonale nadawać się na całodzienną wyprawę na zakupy. Możesz do niej dołączyć, jak przegląda wszystkie pudełka z niespodzianką, by wybrać wspaniałe spodnie, bluzki i inne elementy garderoby w tej ubierance online dla dziewczyn.

 • Halinka: Księżniczka czy drań
  Graj
  Halinka: Księżniczka czy drań
  Zagrano 4138 razy

  Halinka nie może się zdecydować, czy powinna przebrać się za słynny czarny charakter czy za bohatera. Pomóż jej wybrać, podczas gdy będzie przeszukiwała pudełka z prezentami w poszukiwaniu ubrań i dodatków. Wszystkie powstały na kanwie najpopularnieszych postaci fikcyjnych w historii w tej internetowej grze dla dziewcząt.

 • Sery na okładce magazynu
  Graj
  Sery na okładce magazynu
  Zagrano 4044 razy

  Sery przygotowuje się do sesji zdjęciowej na okładkę popularnego magazynu o modzie. Czy pomożesz jej wybrać wspaniały strój i piękne dodatki z pudełek z niespodzianką, jakie znajdziesz w tej grze online w ubieranki?

 • Anna Chic: Ubieranki divy
  Graj
  Anna Chic: Ubieranki divy
  Zagrano 2931 razy

  Jedyna i niepowtarzalna Anna Chic zamierza spędzić fantastyczny dzień na plaży ze swoimi znajomymi. Co powinna na siebie włożyć? Pomóż jej wybrać kilka fantastycznych stylizacji i dodatków w tej grze w ubieranki i projektowanie dla dziewczyn.

 • Dove na Halloween: Dziewczęca ubieranka
  Graj
  Dove na Halloween: Dziewczęca ubieranka
  Zagrano 2529 razy

  Dziś jest Halloween, ale ta modna dziewczyna nie ma pojęcia, co założyć. Czy pomożesz jej przygotować świetny kostium i to szybko, w tej grze online dla dziewczyn? W pudełkach z niespodzianką znajdziesz mnóstwo ekstra dodatków, które może założyć.

 • First Date
  Graj
  First Date
  Zagrano 2014 razy

  Pomóż dziewczynie wybrać odpowiednie ciuchy i makijaż na pierwszą randkę!

 • Magivolve Dress Up
  Graj
  Magivolve Dress Up
  Zagrano 1903 razy

  Wybierz wygląd, ubranka i dodatki dla magicznego chłopca lub dziewczynki.

 • Tris na okładce magazynu
  Graj
  Tris na okładce magazynu
  Zagrano 1871 razy

  Tris szuka stroju, który będzie się świetnie prezentować na okładce magazynu mody. Czy pomożesz jej sprawdzić, co się kryje w pudełkach z niespodzianką i wybrać piękną spódniczkę i inne dodatki w tej grze online w ubieranki dla dziewczyn?

 • Cudowna księżniczka: Ubieranki
  Graj
  Cudowna księżniczka: Ubieranki
  Zagrano 1569 razy

  Pora, aby ta stylowa księżniczka wyszła z jednym ze swoim piesków na spacer. Ale co ma na siebie założyć w tej grze w ubieranki dla dziewczyn? Pomóż jej wybrać modny strój i śliczne dodatki z jej szafy, zanim zdecyduje, którego psa wyprowadzić.

 • Ubieranki kapeli rockowej
  Graj
  Ubieranki kapeli rockowej
  Zagrano 1234 razy

  Członkinie tego zespół rockowego są bardzo modne, co nie znaczy, że nie przydałoby im się kilka porad odnośnie do ich stylizacji! Możesz wybrać dla nich ubrania na ich kolejny odjazdowy koncert w tej grze w ubieranki? Do tego potrzebne im będą też kolorowe instrumenty muzyczne!

 • Gejsza: Makijaż i przebranie
  Graj
  Gejsza: Makijaż i przebranie
  Zagrano 1226 razy

  Zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób gejsza przygotowuje się w typowy dzień? Możesz dowiedzieć się tego w tej grze online w ubieranki. Dołącz do tej gejszy, jak nakłada makijaż i ubiera się w misterne kimono.

 • Randkowa Przemiana 3
  Graj
  Randkowa Przemiana 3
  Zagrano 1038 razy

  Pomóż tej dziewczynie wybrać ciuchy na randkę.

 • Jessie idzie na bal
  Graj
  Jessie idzie na bal
  Zagrano 1009 razy

  Jessie jest okropnie spóźniona na szkolny bal! Teraz w tej ubierance potrzebuje twojej pomocy przy wyborze sukienki, a także fantastycznego makijażu, który będzie do niej pasować. Możesz jej również doradzić dodatki, które dopełnią piękny strój.

 • Ubierz Lalę 7
  Graj
  Ubierz Lalę 7
  Zagrano 862 razy

  Zobacz w której bluzce i spódnicy będzie wyglądać najlepiej ta dziewczynka.

 • Dolly Roleplay Dress Up
  Graj
  Dolly Roleplay Dress Up
  Zagrano 673 razy

  Dolly Roleplay Dress Up

 • Jesienna Moda
  Graj
  Jesienna Moda
  Zagrano 652 razy

  Wybierz 2 dziewczyny i zmień ich wygląd ubierając je w wystrzałowe ciuchy.

 • Halloween Dress Up 8
  Graj
  Halloween Dress Up 8
  Zagrano 488 razy

  Zobaczmy, jakie ubrania ma w szafie ta czarująca wiedźma...

 • Zakupowa Ubieranka 2
  Graj
  Zakupowa Ubieranka 2
  Zagrano 440 razy

  Przeciągaj ubrania albo klikaj na niebieskie panele, aby ją ubrać.

 • Ubierz Lalę 3
  Graj
  Ubierz Lalę 3
  Zagrano 289 razy

  Ubierz lalkę w balowe ubranka!

 • Ubierz Szczęśliwą Rodzinkę
  Graj
  Ubierz Szczęśliwą Rodzinkę
  Zagrano 236 razy

  Wybierz najodpowiedniejsze ubrania dla tej miłej rodzinki.

 • Dress Up The Girl
  Graj
  Dress Up The Girl
  Zagrano 183 razy
 • Fashion Show Dress Up
  Graj
  Fashion Show Dress Up
  Zagrano 150 razy

  Wybierz ubrania na pokaz jesiennej mody!

 • Claire's Getting Ready
  Graj
  Claire's Getting Ready
  Zagrano 122 razy

  W co dziś się ubrać? I gdzie są moje wszystkie ubrania i dodatki?!

Ubieraj się pięknie nawet bez okazji

Ubrania są bez wątpienia domeną dziewczyn. Ciuszki, buciki, dodatki, fatałaszki — mogą je przymierzać godzinami i nigdy się to im nie nudzi. A gdy przymierzą już je wszystkie? Zaczynają od nowa — trzeba zobaczyć w końcu, jak ta torebka prezentuje się z tamtymi butami. Jeśli Ty także lubisz ubrania, mamy dla Ciebie całą kategorię darmowych gier o nazwie Gry z ubraniami.

Zacznijmy od cyklu „Ubierz Lalę”, który doczekał się 7 części. W grach z tej serii Twoim zadaniem jest ubieranie lalek w różnokolorowe sukienki, buciki i dodatki. Możesz też wybrać fryzurę i biżuterię swojej ulubienicy. Całość utrzymana jest w stylistyce mangowej, więc fanki tego gatunku powinny być zadowolone. Gdy skończysz ubierać lalkę, możesz zapisać jej zdjęcie na komputerze lub je wydrukować i pochwalić się koleżankom.

W grze „Mała Julka: Pranie” pomożesz Julce zrobić pranie. Bo pranie jest ściśle związane z ubraniami — spróbuj ich nie prać przez jakiś czas, a się przekonasz (no dobrze, lepiej nie próbuj, tylko uwierz nam na słowo!). 

Gra „First Date” jest skierowana do nieco starszych dziewcząt. Takich, które chodzą na randki. Albo wkrótce zaczną. Pomóż naszej bohaterce wybrać ciuchy, makijaż, fryzurę i dodatki, aby zrobić wrażenie na chłopaku, z którym się umówiła! Potraktuj to dosłownie — na końcu chłopak oceni Twoje starania, dlatego postaraj się, aby zdobyć jak najlepszy wynik!

„Fashion Frenzy” to z kolei zabawa w projektowanie ubrań. Jeśli chcesz spróbować czegoś kreatywnego, koniecznie ją wypróbuj. Na początek wybierz model bluzki, sukienki, spódnicy lub spodni i wskaż rodzaj materiału, z jakiego powinien być uszyty Twój nowy ciuch. Potem w ten sam sposób zaprojektuj kolejne części kreacji. Na koniec wybierz buty oraz dodatki i gotowe. Możesz wysłać efekt swojej twórczej pracy koleżankom!

Wyraź siebie w świecie mody i rozwijaj swoje pasje. Ubieraj, projektuj, przebieraj, a potem pochwal się koleżankom. To będzie Twój manifest modowy. „Uwaga, jestem modową ekspertką i nie zawaham się tego pokazać!”. Do tego make-up, torebka, inne akcesoria… I wyjątkowa stylizacja gotowa. Tyle szczęścia naraz w jednym miejscu, to po prostu megafrajda. Na Gry.pl znajdziesz ciekawe ubieranki do grania online, dostępne za darmo.