Gry Projektowanie

 • Kolorowanie 3D z numerami
  Graj
  Kolorowanie 3D z numerami
  Zagrano 86845 razy

  Teraz możesz pomalować wszystko, co znajdziesz w tej grze w kolorowanie i projektowanie 3D – począwszy od ślicznych zwierzątek, a skończywszy na modnych ubraniach. Użyj pełno fantastycznych kolorów, malując samochody, instrumenty muzyczne i wiele więcej!

 • Projektantka butów
  Graj
  Projektantka butów
  Zagrano 13141 razy

  Ta zapracowana projektantka ma na głowie kilka różnych projektów. Przydałaby jej się pomoc w tej grze w projektowanie online! Dołącz do niej w studio, gdzie zacznie tworzyć kolejną fantastyczną kolekcję butów. Z chęcią wysłucha Twoich rad, gdy projektuje od klasycznych szpilek aż po całkiem zakręcone obuwie!

 • Celebryckie życie
  Graj
  Celebryckie życie
  Zagrano 57235 razy

  Ta modna dziewczyna zawsze chciała przekonać się, jak to jest być celebrytką. Dołącz do niej, gdy poznaje ich styl życia w tej grze w ubieranki. Możesz pomóc jej zaprojektować modne ubrania, aby wyglądała jak słynna światowa piosenkarka lub aktorka?

 • Ice Slushy Maker
  Graj
  Ice Slushy Maker
  Zagrano 52305 razy

  W tym symulatorze online możesz przyrządzić pełno różnych napojów slushie. Przygotuj przepyszne i lodowe koktajle z owocami kiwi, mango, jagodami i nie tylko. Wypróbuj też kilka wirtualnych pojemników na lód, tworzących kostki w kształcie serc, rombów i innych.

 • Biedronka: Zniszczony ślub
  Graj
  Biedronka: Zniszczony ślub
  Zagrano 54512 razy

  Och nie! Ktoś włamał się do sali bankietowej i zupełnie zniszczył przyjęcie ślubne Biedronki! Pomożesz tej słynnej francuskiej superbohaterce szybko naprawić wszystko, zanim rozpocznie się ceremonia ślubna w tym symulatorze? Okrutny sprawca rozbił okno, przewrócił kilka stołów, a nawet zniszczył tort weselny!

 • Projektowanie tortów
  Graj
  Projektowanie tortów
  Zagrano 61860 razy

  Klienci w tej cukierni są naprawdę wymagający i mają bardzo mało czasu! Czy potrafisz przygotować perfekcyjne desery, które ich uszczęśliwią, w tej niełatwej grze symulacyjnej? Oni naprawdę bardzo się spieszą!

 • Kreator postaci Kawaii: Anioł czy demon
  Graj
  Kreator postaci Kawaii: Anioł czy demon
  Zagrano 8010 razy

  Możesz stworzyć wspaniałego anioła lub dziarskiego demona w tej projektanckiej grze internetowej. Przygotuj dla nich wspaniałe stroje, żeby wyglądali cudownie i magicznie!

 • Myjnia samochodowa
  Graj
  Myjnia samochodowa
  Zagrano 54806 razy

  W tym ślicznym symulatorze możesz codziennie zbierać fantastyczne nagrody. Twoim zadaniem będzie prowadzenie ruchliwej myjni samochodowej. Czy potrafisz wyczyścić pojazd każdego klienta? Niektóre z nich są nieźle brudne!

 • Cudowny ślub Elizy
  Graj
  Cudowny ślub Elizy
  Zagrano 85866 razy

  Eliza ma nadzieję, że jej ślub będzie po prostu niebiański. Dołącz do grupy druhen, gdy próbują zamienić ten dzień w coś niezwykle cudownego, w tej grze w ubieranki online. Ich zadaniem będzie wybrać doskonałe stroje, fantastyczny makijaż i wiele więcej.

 • Lady Bug and Friends Maker
  Graj
  Lady Bug and Friends Maker
  Zagrano 15313 razy

  Biedronka to słynna superbohaterka, która zwalcza przestępców i zbrodniarzy na ulicach Paryża. Przez to nie ma jednak zbyt dużo czasu na modę! Pomożesz jej i znajomym stworzyć wspaniałe stylizacje w tej grze w ubieranki i projektowanie? Naprawdę przyda im się kilka tak modnych i ciekawych jak oni sami!

 • Porządki w brudnym pałacu
  Graj
  Porządki w brudnym pałacu
  Zagrano 5427 razy

  Rany! Ten pałac jest strasznie zabrudzony! Pomożesz posprzątać kilka pokoi w tym symulatorze? Zacznij od ułożenia rzeczy w komnacie sypialni księżniczki.

 • Fryzury jednorożców
  Graj
  Fryzury jednorożców
  Zagrano 8021 razy

  Ta dziewczynka naprawdę kocha jednorożce i myśli o tym, aby zrobić sobie nową fryzurę. Chce, żeby była jak najbardziej ekstrawagancka! Czy pomożesz jej wymyślić coś wspaniałego w tej magicznej przebierance?

 • Album miłosny
  Graj
  Album miłosny
  Zagrano 12956 razy

  Ta para bohaterów jest zakochana w sobie po uszy! Postanowili świętować swój związek, przygotowując fantastyczny album ze zdjęciami. Dołączysz do nich w studio, gdy pozują do pierwszego portretu do albumu? Wybierz dla nich stroje, fryzury i wiele więcej, w tej grze w ubieranki i projektowanie online!

 • Królowa Lodu: Zrujnowany ślub
  Graj
  Królowa Lodu: Zrujnowany ślub
  Zagrano 21172 razy

  Królowa Lodu zalewa się łzami, ponieważ ktoś kompletnie zepsuł jej ślub! Zniszczył salę recepcyjną, uszkodził tort, a nawet jej suknię ślubną! Możesz pomóc jej naprawić wszystko przed przybyciem gości w tej grze symulacyjnej? Nadal jest mnóstwo czasu, aby ten wielki dzień odbył się jak należy.

 • Dekoracje dziecięcej sypialni
  Graj
  Dekoracje dziecięcej sypialni
  Zagrano 15574 razy

  W tej sypialni wieje nudą. Tapeta jest jednak kolorowa! Możesz wypełnić pokój masą odjazdowych mebli i innych przedmiotów, które będą doskonale nadawać się dla dzieci w tej grze w projektowanie online? Puść wodze fantazji!

 • Królowa Carley: Zabawny tatuaż
  Graj
  Królowa Carley: Zabawny tatuaż
  Zagrano 4197 razy

  Dzięki tatuażom Carley stała się niezwykle popularna. Jej prace były przedstawiane w wielu czasopismach. Pomożesz jej z najnowszym projektem w tym symulatorze online? Kolejny tatuaż powali wszystkich na kolana!

 • Sprzątanie domku na plaży
  Graj
  Sprzątanie domku na plaży
  Zagrano 8183 razy

  W tym ślicznym domku na plaży panuje straszny bałagan! Możesz posprzątać i poukładać w trzech pokojach w tym symulatorze online?

 • Pixel Art: Color by Number
  Graj
  Pixel Art: Color by Number
  Zagrano 510147 razy

  W tej grze w malowanie online możesz zmieniać dzieła retro składające się z pikseli. Powiększ każdy projekt i wybierz kolory. Pokoloruj skafander kosmiczny astronauty na fioletowo, krowie łaty na zielono i nie tylko!

 • Powrót do szkoły: Kolorowanie zwierząt
  Graj
  Powrót do szkoły: Kolorowanie zwierząt
  Zagrano 20080 razy

  W tej grze online w kolorowanie możesz dekorować przeróżne rysunki ze zwierzętami. Daj się ponieść fantazji podczas kolorowania ślicznych piesków i kotków!

 • Kolorowanka: Dinozaury
  Graj
  Kolorowanka: Dinozaury
  Zagrano 3871 razy

  W tej grze w kolorowanie online możesz pokolorować pełno dinozaurów. Odtwórz narysowane projekty lub puść wodze fantazji i zaszalej jak dinozaur! Stwórz wspaniałe i wielokolorowe stylizacje dla tych prześlicznych gadów.

 • Ellie: Narodziny bliźniaków
  Graj
  Ellie: Narodziny bliźniaków
  Zagrano 7251 razy

  Ellie zaraz urodzi bliźniaki w tym realistycznym symulatorze medycznym! Możesz pomóc jej dopilnować, że wszystko pójdzie według planu? Trzeba ją uspokoić, gdy czeka na karetkę, która zabierze ją do szpitala.

 • Księżniczka: Tęczowa sukienka
  Graj
  Księżniczka: Tęczowa sukienka
  Zagrano 30584 razy

  Wszystkie sukienki w szafie tej księżniczki wyglądają zbyt zwyczajnie i wręcz banalnie. A ona marzy, by mieć coś kolorowego i fantastycznego. Czy pomożesz jej przygotować wspaniałą sukienkę, na widok której inne księżniczki zzielenieją z zazdrości, w tej grze w ubieranki i projektowanie dla dziewczyn?

 • Księżniczki: Kostiumy anioła
  Graj
  Księżniczki: Kostiumy anioła
  Zagrano 11449 razy

  Zaczarowany gołąbek zaprosił te modne księżniczki do Anielskiego Królestwa. Możesz pomóc im zdecydować, co na siebie włożyć, podczas ich niebiańskiej podróży w tej grze w ubieranki? Mogą się przebrać za Dziennego lub Nocnego Anioła.

 • Czyszczenie lodowego zamku
  Graj
  Czyszczenie lodowego zamku
  Zagrano 4122 razy

  Być może jest magiczny, ale również zatrważająco brudny! Czy uda Ci się wyczyścić trzy pokoje zamku w tym zaczarowanym symulatorze? Najlepiej zacząć od salonu.

 • Mała Hania: Dziewczynka sypiąca kwiatki
  Graj
  Mała Hania: Dziewczynka sypiąca kwiatki
  Zagrano 109725 razy

  Mała Hania będzie sypać kwiatki podczas ceremonii ślubnej! Musi wyglądać uroczo od stóp do głów.

 • Zakochane kotki
  Graj
  Zakochane kotki
  Zagrano 33549 razy

  Te śliczne kotki zakochały się w sobie! Niestety na ich drodze do wielkiej miłości stoi wiele przeszkód. Możesz pomóc im spotkać się we wszystkich trudnych poziomach, w tej dynamicznej grze logicznej?

 • Syrenka i Eliza: Aplikacja w Internecie
  Graj
  Syrenka i Eliza: Aplikacja w Internecie
  Zagrano 7316 razy

  Syrenka i Eliza pracują nad kolejnymi aktualizacjami do ich ulubionej aplikacji w mediach społecznościowych. Pomożesz im wybrać modne stylizacje, makijaż i wiele więcej w tej grze w ubieranki i projektowanie? Możesz także ozdobić ich zdjęcia wirtualnymi naklejkami, zanim umieszczą post w Internecie.

 • Księżniczka: Street art dla chłopczycy
  Graj
  Księżniczka: Street art dla chłopczycy
  Zagrano 8966 razy

  Wieczorem te dwie modne księżniczki chcą obejrzeć sztukę uliczną w modnej dzielnicy. Oczywiście będą potrzebować do tego fantastycznych ciuszków. Pomożesz im skompletować dwie odjazdowe stylizacje w stylu chłopczycy w tej grze w ubieranki?

 • Zbuduj Dom
  Graj
  Zbuduj Dom
  Zagrano 103499 razy

  Zbuduj swój własny domek!

 • Koło Mody: Astrologia
  Graj
  Koło Mody: Astrologia
  Zagrano 4847 razy

  Te modne bohaterki postanowiły stworzyć kilka stylizacji opartych na ich znakach zodiaku. Pomożesz im stworzyć fantastyczne projekty w tej mistycznej i magicznej grze w ubieranki i projektowanie?

 • Projektowanie ogrodu
  Graj
  Projektowanie ogrodu
  Zagrano 4147 razy

  Ten ogród kiedyś był przepiękny, a teraz jest strasznie zaniedbany. Możesz pomóc naprawić go i doprowadzić do poprzedniego stanu w tym symulatorze w projektowanie online?

 • Młoda projektantka
  Graj
  Młoda projektantka
  Zagrano 348433 razy

  Myślisz, że dasz radę zaprojektować sukienkę na zamówienie tej młodej modnisi? Zanim wybierzesz elegancki materiał i zabierzesz się do szycia, w tej grze w projektowanie musisz najpierw pobrać wymiary swojej klientki.

 • Malowanie twarzy
  Graj
  Malowanie twarzy
  Zagrano 3936 razy

  Pora, aby ta modnisia stworzyła całkiem nowy styl w tej grze w metamorfozę. Chce wypróbować naprawdę odjechany makijaż oraz dziwaczną i zakręcona farbę do malowania twarzy oraz przymierzyć wiele stylowych ubrań.

 • Fashion Designer
  Graj
  Fashion Designer
  Zagrano 71933 razy

  Spraw, aby twoje nazwisko znalazło się na ustach wszystkich podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody!

 • Księżniczki: Hollywoodzkie przebieranki
  Graj
  Księżniczki: Hollywoodzkie przebieranki
  Zagrano 7474 razy

  Pięć księżniczek zostało zaproszonych na wspaniałą imprezę z motywem Hollywood! Pomożesz im stworzyć stylizację inspirowaną ulubioną aktorką w tej grze w ubieranki online? Doradź im też, jak ułożyć włosy!

 • Magiczna kolorowanka
  Graj
  Magiczna kolorowanka
  Zagrano 4038 razy

  To nie jest zwyczajna gra w kolorowanie. To prawdziwa magia! Coś w tym stylu. Puść wodze fantazji, kolorując cudowne obrazki i tworząc własne projekty!