Gry Projektowanie

 • Kolorowanie 3D z numerami
  Graj
  Kolorowanie 3D z numerami
  Zagrano 69076 razy

  Teraz możesz pomalować wszystko, co znajdziesz w tej grze w kolorowanie i projektowanie 3D – począwszy od ślicznych zwierzątek, a skończywszy na modnych ubraniach. Użyj pełno fantastycznych kolorów, malując samochody, instrumenty muzyczne i wiele więcej!

 • Lady Bug and Friends Maker
  Graj
  Lady Bug and Friends Maker
  Zagrano 9412 razy

  Biedronka to słynna superbohaterka, która zwalcza przestępców i zbrodniarzy na ulicach Paryża. Przez to nie ma jednak zbyt dużo czasu na modę! Pomożesz jej i znajomym stworzyć wspaniałe stylizacje w tej grze w ubieranki i projektowanie? Naprawdę przyda im się kilka tak modnych i ciekawych jak oni sami!

 • Cudowny ślub Elizy
  Graj
  Cudowny ślub Elizy
  Zagrano 69873 razy

  Eliza ma nadzieję, że jej ślub będzie po prostu niebiański. Dołącz do grupy druhen, gdy próbują zamienić ten dzień w coś niezwykle cudownego, w tej grze w ubieranki online. Ich zadaniem będzie wybrać doskonałe stroje, fantastyczny makijaż i wiele więcej.

 • Pixel Art: Color by Number
  Graj
  Pixel Art: Color by Number
  Zagrano 488986 razy

  W tej grze w malowanie online możesz zmieniać dzieła retro składające się z pikseli. Powiększ każdy projekt i wybierz kolory. Pokoloruj skafander kosmiczny astronauty na fioletowo, krowie łaty na zielono i nie tylko!

 • Neonowe fryzury Elizy
  Graj
  Neonowe fryzury Elizy
  Zagrano 135553 razy

  W kolejnej fryzurze Eliza na pewno będzie wyróżniać się z tłumu. Dołącz do tej wspaniałej modnisi, gdy tworzy nową barwną i ekscytującą stylizację w tej grze w metamorfozę. Chciałaby zafarbować włosy w całą tęczę wspaniałych kolorów.

 • Projektantka butów
  Graj
  Projektantka butów
  Zagrano 8740 razy

  Ta zapracowana projektantka ma na głowie kilka różnych projektów. Przydałaby jej się pomoc w tej grze w projektowanie online! Dołącz do niej w studio, gdzie zacznie tworzyć kolejną fantastyczną kolekcję butów. Z chęcią wysłucha Twoich rad, gdy projektuje od klasycznych szpilek aż po całkiem zakręcone obuwie!

 • Koło Mody: Astrologia
  Graj
  Koło Mody: Astrologia
  Zagrano 3807 razy

  Te modne bohaterki postanowiły stworzyć kilka stylizacji opartych na ich znakach zodiaku. Pomożesz im stworzyć fantastyczne projekty w tej mistycznej i magicznej grze w ubieranki i projektowanie?

 • Droga do królewskiego życia: Bitwa lalek
  Graj
  Droga do królewskiego życia: Bitwa lalek
  Zagrano 73427 razy

  Kto zostanie królową i zdobędzie bajkową krainę w tej grze online łączącej ubieranki z układankami? Dołącz do tej grupy magicznych lalek, próbujących odzyskać swoje królestwo przejęte przez okropne rywalki. Podczas swoich zmagań będą potrzebowały twojej pomocy przy układaniu puzzli i przygotowywaniu wspaniałych strojów!

 • Celebryckie życie
  Graj
  Celebryckie życie
  Zagrano 36655 razy

  Ta modna dziewczyna zawsze chciała przekonać się, jak to jest być celebrytką. Dołącz do niej, gdy poznaje ich styl życia w tej grze w ubieranki. Możesz pomóc jej zaprojektować modne ubrania, aby wyglądała jak słynna światowa piosenkarka lub aktorka?

 • Księżniczka: Tęczowa sukienka
  Graj
  Księżniczka: Tęczowa sukienka
  Zagrano 27441 razy

  Wszystkie sukienki w szafie tej księżniczki wyglądają zbyt zwyczajnie i wręcz banalnie. A ona marzy, by mieć coś kolorowego i fantastycznego. Czy pomożesz jej przygotować wspaniałą sukienkę, na widok której inne księżniczki zzielenieją z zazdrości, w tej grze w ubieranki i projektowanie dla dziewczyn?

 • Biedronka: Zniszczony ślub
  Graj
  Biedronka: Zniszczony ślub
  Zagrano 43327 razy

  Och nie! Ktoś włamał się do sali bankietowej i zupełnie zniszczył przyjęcie ślubne Biedronki! Pomożesz tej słynnej francuskiej superbohaterce szybko naprawić wszystko, zanim rozpocznie się ceremonia ślubna w tym symulatorze? Okrutny sprawca rozbił okno, przewrócił kilka stołów, a nawet zniszczył tort weselny!

 • Księżniczki: Kostiumy anioła
  Graj
  Księżniczki: Kostiumy anioła
  Zagrano 8919 razy

  Zaczarowany gołąbek zaprosił te modne księżniczki do Anielskiego Królestwa. Możesz pomóc im zdecydować, co na siebie włożyć, podczas ich niebiańskiej podróży w tej grze w ubieranki? Mogą się przebrać za Dziennego lub Nocnego Anioła.

 • Społecznościowa przygoda Jessie i Audrey
  Graj
  Społecznościowa przygoda Jessie i Audrey
  Zagrano 13642 razy

  Jessie i Audrey postanowiły założyć nowe konta społecznościowe. Chciałyby tam pochwalić się najnowszymi stylizacjami i zdobyć masę obserwatorów. Pomożesz im wziąć udział w serii dziennych zadań, dzięki którym będą mogły przetestować swoje umiejętności w tej grze w ubieranki i projektowanie online?

 • Księżniczka: Street art dla chłopczycy
  Graj
  Księżniczka: Street art dla chłopczycy
  Zagrano 7507 razy

  Wieczorem te dwie modne księżniczki chcą obejrzeć sztukę uliczną w modnej dzielnicy. Oczywiście będą potrzebować do tego fantastycznych ciuszków. Pomożesz im skompletować dwie odjazdowe stylizacje w stylu chłopczycy w tej grze w ubieranki?

 • Biedronka: Konkurencja
  Graj
  Biedronka: Konkurencja
  Zagrano 20869 razy

  Zaprojektowanie tych ubrań może być jednym z największych wyzwań tej superbohaterki! Czy zdoła pokonać swoją rywalkę w tej grze w zarządzanie czasem i projektowanie? Dołącz do niej, gdy tworzy trzy różne i niezwykle unikalne sukienki z modnym motywem. Jej zadaniem będzie użyć maszyny do szycia, gdy jej rywalka zajmuje się swoim projektem.

 • Ellie: Narodziny bliźniaków
  Graj
  Ellie: Narodziny bliźniaków
  Zagrano 5827 razy

  Ellie zaraz urodzi bliźniaki w tym realistycznym symulatorze medycznym! Możesz pomóc jej dopilnować, że wszystko pójdzie według planu? Trzeba ją uspokoić, gdy czeka na karetkę, która zabierze ją do szpitala.

 • Ice Slushy Maker
  Graj
  Ice Slushy Maker
  Zagrano 38367 razy

  W tym symulatorze online możesz przyrządzić pełno różnych napojów slushie. Przygotuj przepyszne i lodowe koktajle z owocami kiwi, mango, jagodami i nie tylko. Wypróbuj też kilka wirtualnych pojemników na lód, tworzących kostki w kształcie serc, rombów i innych.

 • Szafa Biedronki
  Graj
  Szafa Biedronki
  Zagrano 14850 razy

  W tej szafie superbohaterki znajdziesz masę odjazdowych ciuszków i dodatków. Niestety są wszędzie porozrzucane! Pomożesz jej szybko wszystko poukładać w tej grze w ukryte przedmioty i zarządzanie czasem? Już za chwilę bohaterka rozpocznie kolejną ekscytującą przygodę.

 • Kreator postaci Kawaii: Anioł czy demon
  Graj
  Kreator postaci Kawaii: Anioł czy demon
  Zagrano 5215 razy

  Możesz stworzyć wspaniałego anioła lub dziarskiego demona w tej projektanckiej grze internetowej. Przygotuj dla nich wspaniałe stroje, żeby wyglądali cudownie i magicznie!

 • Ślubny pocałunek Królowej Lodu
  Graj
  Ślubny pocałunek Królowej Lodu
  Zagrano 10136 razy

  Dziś ślub Królowej Lodu, która przed rozpoczęciem ceremonii chciałaby ucałować swojego przystojnego pana młodego! Pomożesz jej w tej romantycznej grze online tak, aby nikt nie zauważył?

 • Księżniczki z aparatami na zębach
  Graj
  Księżniczki z aparatami na zębach
  Zagrano 10817 razy

  Wygląda na to, że obie księżniczki muszą mieć założone aparaty na zęby. Możesz najpierw usunąć im próchnicę w tym medycznym symulatorze?

 • Fryzury jednorożców
  Graj
  Fryzury jednorożców
  Zagrano 6022 razy

  Ta dziewczynka naprawdę kocha jednorożce i myśli o tym, aby zrobić sobie nową fryzurę. Chce, żeby była jak najbardziej ekstrawagancka! Czy pomożesz jej wymyślić coś wspaniałego w tej magicznej przebierance?

 • Przyjaciółki w Paryżu
  Graj
  Przyjaciółki w Paryżu
  Zagrano 8314 razy

  Trzy przyjaciółki świetnie się bawią podczas pobytu w Paryżu. Przeglądają tu najnowsze trendy w modnych butikach. Pomożesz im wybrać odjazdowe ciuszki, a potem zrobić zdjęcie, którego użyją jako pocztówki w tej grze w ubieranki i projektowanie?

 • Myjnia samochodowa
  Graj
  Myjnia samochodowa
  Zagrano 39024 razy

  W tym ślicznym symulatorze możesz codziennie zbierać fantastyczne nagrody. Twoim zadaniem będzie prowadzenie ruchliwej myjni samochodowej. Czy potrafisz wyczyścić pojazd każdego klienta? Niektóre z nich są nieźle brudne!

 • Syrenka i Eliza: Aplikacja w Internecie
  Graj
  Syrenka i Eliza: Aplikacja w Internecie
  Zagrano 5663 razy

  Syrenka i Eliza pracują nad kolejnymi aktualizacjami do ich ulubionej aplikacji w mediach społecznościowych. Pomożesz im wybrać modne stylizacje, makijaż i wiele więcej w tej grze w ubieranki i projektowanie? Możesz także ozdobić ich zdjęcia wirtualnymi naklejkami, zanim umieszczą post w Internecie.

 • Przyjaciółki na feriach
  Graj
  Przyjaciółki na feriach
  Zagrano 24460 razy

  Już niedługo rozpoczną się ferie i z tej okazji trzy przyjaciółki planują wypróbować najlepsze stylizacje sezonu. Czy pomożesz im wybrać fantastyczne stroje i o wiele więcej w tej grze online w ubieranki i projektowanie?

 • Album miłosny
  Graj
  Album miłosny
  Zagrano 8882 razy

  Ta para bohaterów jest zakochana w sobie po uszy! Postanowili świętować swój związek, przygotowując fantastyczny album ze zdjęciami. Dołączysz do nich w studio, gdy pozują do pierwszego portretu do albumu? Wybierz dla nich stroje, fryzury i wiele więcej, w tej grze w ubieranki i projektowanie online!

 • Księżniczki: Kolorowa ruletka
  Graj
  Księżniczki: Kolorowa ruletka
  Zagrano 13863 razy

  Jakie kolory pojawią się, gdy księżniczki zakręcą Kołem Mody? Przekonaj się w tej odjazdowej grze w ubieranki i projektowanie. Muszą stworzyć stroje właśnie w tych kolorach. Pomożesz im zaprojektować rzucające się w oczy stylizacje?

 • Porządki w brudnym pałacu
  Graj
  Porządki w brudnym pałacu
  Zagrano 4310 razy

  Rany! Ten pałac jest strasznie zabrudzony! Pomożesz posprzątać kilka pokoi w tym symulatorze? Zacznij od ułożenia rzeczy w komnacie sypialni księżniczki.

 • Coloring Book: Shopkins
  Graj
  Coloring Book: Shopkins
  Zagrano 40416 razy

  Pora pokolorować wszystkie prześliczne rysunki jedzenia i innych przedmiotów! Jakie kolory dobrać do sterty naleśników? A co z przepysznymi i uroczymi babeczkami? Puść wodze fantazji, grając w tę fantastyczną grę w kolorowanie online.

 • Projekt ciepłego koca
  Graj
  Projekt ciepłego koca
  Zagrano 18563 razy

  Dziewczyny testują swoje umiejętności projektowania w tej ślicznej grze online. Mają zamiar stworzyć wygodne ubrania, a następnie cieplutkie koce. Przekażesz im kilka przydatnych rad, aby ich projekty były fantastyczne?

 • Projektowanie tortów
  Graj
  Projektowanie tortów
  Zagrano 54374 razy

  Klienci w tej cukierni są naprawdę wymagający i mają bardzo mało czasu! Czy potrafisz przygotować perfekcyjne desery, które ich uszczęśliwią, w tej niełatwej grze symulacyjnej? Oni naprawdę bardzo się spieszą!

 • Młoda projektantka
  Graj
  Młoda projektantka
  Zagrano 333456 razy

  Myślisz, że dasz radę zaprojektować sukienkę na zamówienie tej młodej modnisi? Zanim wybierzesz elegancki materiał i zabierzesz się do szycia, w tej grze w projektowanie musisz najpierw pobrać wymiary swojej klientki.

 • Sprzątanie domku na plaży
  Graj
  Sprzątanie domku na plaży
  Zagrano 7269 razy

  W tym ślicznym domku na plaży panuje straszny bałagan! Możesz posprzątać i poukładać w trzech pokojach w tym symulatorze online?

 • Księżniczki: Projekt na Oscary
  Graj
  Księżniczki: Projekt na Oscary
  Zagrano 5245 razy

  Te księżniczki wybierają się w tym roku na rozdanie Oscarów! To będzie ich pierwszy raz i chcą wyglądać perfekcyjnie, zanim wyruszą do Hollywood. Pomożesz im szybko wybrać fryzury, suknie i inne dodatki w tej wspaniałej grze w ubieranki?

 • Dekoracje dziecięcej sypialni
  Graj
  Dekoracje dziecięcej sypialni
  Zagrano 10176 razy

  W tej sypialni wieje nudą. Tapeta jest jednak kolorowa! Możesz wypełnić pokój masą odjazdowych mebli i innych przedmiotów, które będą doskonale nadawać się dla dzieci w tej grze w projektowanie online? Puść wodze fantazji!