Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Gry Pimp my ride

Tuningowe szaleństwo

Parafrazując znane przysłowie, nie auto zdobi człowieka, lecz człowiek auto – ozdób więc swoją brykę tak, żeby oglądali się za nią wszyscy na ulicy! Jeśli nie zadowala Cię to, co opuszcza bramy fabryk znanych producentów, w grach Pimp my ride masz okazję pokazać, jak to powinno wyglądać. Bo choć wygląd auta jest dziełem profesjonalnych projektantów, nie oznacza to, że nie można tego było zrobić lepiej. Albo po prostu bardziej oryginalnie. Tuning to kosztowna zabawa, ale nie na Gry.pl – tutaj masz pole do popisu zupełnie za darmo!

Nudny rodzinny sedan, że można zasnąć od samego patrzenia… Tu jest konieczna interwencja! Włącz Create a Ride 2 i zmień tę szarą myszkę w coś wyjątkowego. Może low rider? Obniż podwozie prawie do ziemi, dorzuć obręcze 20”, ospojlerowanie, krzykliwe wzory na karoserii, grzmiący wydech (jak nas usłyszą, to nas zobaczą), ciemne szyby… O czymś zapomnieliśmy? No tak, pora wyjechać na miasto i zobaczyć, jak nasze dzieło wygląda w swoim środowisku naturalnym! A później zaprezentować je na imprezie tuningowej pośród owoców wyobraźni innych maniaków.

Jeśli uważasz, że większy rozmiar to więcej możliwości, weź na warsztat ciężarówkę w Pimp My Truck i stwórz osiemnastokołowca, jakiego jeszcze nie było. Niech zieje ogniem! Zwolennicy jednośladów mogą podjąć wyzwanie rzucone przez konkurencyjny klub motocyklowy, budując customa na specjalną okazję. Musisz wykazać się dobrym okiem i właściwie dobrać wszystkie elementy, żeby nie było wstydu. W świecie motocykli każdy szczegół się liczy!

Tuning to nie tylko ostre linie, bojowy wygląd i ryk silnika. Niech spokojniejsze pojazdy też mają coś z życia! Stwórz odjazdowe sanie w Pimp My Sleigh, żeby Mikołaj mógł zadawać szyku, pędząc z prezentami po niebie, albo przenieś się kilkadziesiąt lat wstecz, wetknij kwiaty we włosy i odpicuj na kolorowo poczciwy hipisowóz w Pimp my Hippie Van.

Świat byłby nieciekawy, gdyby wszystko wyglądało tak samo. Wyraź swoją osobowość w grach Pimp my ride!