Gry Pimp my ride

 • Myjnia samochodowa
  Graj
  Myjnia samochodowa
  Zagrano 50677 razy

  W tym ślicznym symulatorze możesz codziennie zbierać fantastyczne nagrody. Twoim zadaniem będzie prowadzenie ruchliwej myjni samochodowej. Czy potrafisz wyczyścić pojazd każdego klienta? Niektóre z nich są nieźle brudne!

 • Create a Ride 2
  Graj
  Create a Ride 2
  Zagrano 95365 razy

  Wybierz samochód i zmodyfikuj go, używając strzałek po prawej stronie.

 • Symulator tworzenia pojazdów
  Graj
  Symulator tworzenia pojazdów
  Zagrano 37610 razy

  W tym symulatorze wyścigów samochodowych 3D możesz stworzyć pojazd i przetestować go na naprawdę wyjątkowych trasach. Czy potrafisz zbudować gazika, który nadaje się do jazdy na Marsie? A może samochód, którym można przejechać przez niebezpieczny górski labirynt?

 • Customize Your Ride
  Graj
  Customize Your Ride
  Zagrano 17240 razy

  Wybierz swój samochód i odmień go, zmieniając części w dowolny sposób.

 • Pimp my Bike
  Graj
  Pimp my Bike
  Zagrano 3106 razy

  Zaprojektuj swój własny motocykl, a potem wybierz się na przejażdżkę!

 • Dirty Drag
  Graj
  Dirty Drag
  Zagrano 4587 razy

  Nieważne, czy twój samochód dotrze do mety w jednym kawałku - ważne, czy będzie pierwszy.

 • MaXX Machine 2
  Graj
  MaXX Machine 2
  Zagrano 9042 razy

  Stwórz metalową bestię, która poradzi sobie z warunkami na drodze... i z twoim przeciwnikiem.

 • Offroad Transporter
  Graj
  Offroad Transporter
  Zagrano 6171 razy

  Jeśli chcesz zrobić wrażenie na tych dziewczynach, zadbaj o detale i bądź naprawdę szybki!

 • Pimp My Truck
  Graj
  Pimp My Truck
  Zagrano 14912 razy

  Zmień wygląd tej wielkiej ciężarówki.

 • Pimp My Ride
  Graj
  Pimp My Ride
  Zagrano 8646 razy

  Zbuduj sobie samochód swoich marzeń!

 • Tuning 4 Dates
  Graj
  Tuning 4 Dates
  Zagrano 21358 razy

  Jaka laseczka oparłaby się autku stworzonemu tylko dla niej?

Tuningowe szaleństwo

Parafrazując znane przysłowie, nie auto zdobi człowieka, lecz człowiek auto – ozdób więc swoją brykę tak, żeby oglądali się za nią wszyscy na ulicy! Jeśli nie zadowala Cię to, co opuszcza bramy fabryk znanych producentów, w grach Pimp my ride masz okazję pokazać, jak to powinno wyglądać. Bo choć wygląd auta jest dziełem profesjonalnych projektantów, nie oznacza to, że nie można tego było zrobić lepiej. Albo po prostu bardziej oryginalnie. Tuning to kosztowna zabawa, ale nie na Gry.pl – tutaj masz pole do popisu zupełnie za darmo!

Nudny rodzinny sedan, że można zasnąć od samego patrzenia… Tu jest konieczna interwencja! Włącz Create a Ride 2 i zmień tę szarą myszkę w coś wyjątkowego. Może low rider? Obniż podwozie prawie do ziemi, dorzuć obręcze 20”, ospojlerowanie, krzykliwe wzory na karoserii, grzmiący wydech (jak nas usłyszą, to nas zobaczą), ciemne szyby… O czymś zapomnieliśmy? No tak, pora wyjechać na miasto i zobaczyć, jak nasze dzieło wygląda w swoim środowisku naturalnym! A później zaprezentować je na imprezie tuningowej pośród owoców wyobraźni innych maniaków.

Jeśli uważasz, że większy rozmiar to więcej możliwości, weź na warsztat ciężarówkę w Pimp My Truck i stwórz osiemnastokołowca, jakiego jeszcze nie było. Niech zieje ogniem! Zwolennicy jednośladów mogą podjąć wyzwanie rzucone przez konkurencyjny klub motocyklowy, budując customa na specjalną okazję. Musisz wykazać się dobrym okiem i właściwie dobrać wszystkie elementy, żeby nie było wstydu. W świecie motocykli każdy szczegół się liczy!

Tuning to nie tylko ostre linie, bojowy wygląd i ryk silnika. Niech spokojniejsze pojazdy też mają coś z życia! Stwórz odjazdowe sanie w Pimp My Sleigh, żeby Mikołaj mógł zadawać szyku, pędząc z prezentami po niebie, albo przenieś się kilkadziesiąt lat wstecz, wetknij kwiaty we włosy i odpicuj na kolorowo poczciwy hipisowóz w Pimp my Hippie Van.

Świat byłby nieciekawy, gdyby wszystko wyglądało tak samo. Wyraź swoją osobowość w grach Pimp my ride!