Gry Sztuka i Kreatywność

Gry, w których najważniejsza jest kreatywność

Uważasz, że masz duszę artysty? Lubisz wymyślać i tworzyć różne rzeczy? W takim razie koniecznie wypróbuj nasze gry z kategorii Sztuka i kreatywność. Możesz w nich rozwijać swoje pasje, nawet gdy nie masz pod ręką żadnych przyborów. Nie potrzebujesz też specjalnych umiejętności – wystarczą chęci i chwila czasu.

W grze Draw My Thing Online wraz z graczami z całego świata będziesz zgadywać hasła na podstawie rysowanych wskazówek. W każdej turze inny gracz stara się naprowadzić pozostałe osoby na hasło, które jest wybierane losowo. Im szybciej odgadniesz hasło, tym więcej punktów uzyskasz. Obowiązują dwa ograniczenia: nie wolno podpowiadać innym graczom oraz używać liter podczas przedstawiania hasła. Odgadniesz tajemnicze słowo lub wyrażenie rysowane w każdej rundzie?

Elsa: Mandala Coloring Book to z kolei kolorowanka z bohaterami filmu Kraina Lodu ze studia Walta Disneya. Wybierz któryś z 16 obrazków i pokoloruj go tak, jak podpowiada Ci wyobraźnia. Chcesz, żeby Olaf był zielony? Nie ma sprawy! To Ty ustalasz reguły w tym zaczarowanym świecie. Na zakończenie możesz zapisać gotowy obrazek i ustawić go sobie jako tapetę lub pochwalić się nim przed przyjaciółmi.

Jeśli lubisz dekorować, wypróbuj „Dekorowanie Plaży”. Zaczynasz od kawałka piasku i morza, co nie jest zbyt interesującym widokiem. Na szczęście masz do dyspozycji mnóstwo sprzętów plażowych i obiektów usługowych i rekreacyjnych, które powinny zapewnić rozrywkę plażowiczom.

W grze „Tort weselny księżniczki” pomożesz księżniczce upiec niesamowity tort weselny składający się z trzech warstw. Wybierz kolor każdej warstwy i pokryj ją odpowiednią polewą. Wybierz dodatki, a na koniec przyozdób górną część tortu tak, aby zapamiętali ją wszyscy goście!

Gry z kategorii Sztuka i kreatywność to nie tylko wspaniała rozrywka, ale i rozwijanie praktycznych umiejętności. Może zabawa tak Cię zainspiruje, że pomyślisz o karierze artysty? Zaglądaj na naszą stronę regularnie i zacznij tworzyć wirtualne dzieła sztuki razem z nami!