Gry Sztuka i Kreatywność

 • Pokoloruj po numerze: Zwierzęta
  Graj
  Pokoloruj po numerze: Zwierzęta
  Zagrano 29024 razy

  W tej grze w projektowanie online możesz teraz stworzyć różne dzieła sztuki z prześlicznymi zwierzętami. Niech powstaną wspaniałe słonie, pingwiny i nie tylko! Musisz tylko pokolorować właściwym kolorem ponumerowane kwadraty.

 • Pikselowa sztuka 3D
  Graj
  Pikselowa sztuka 3D
  Zagrano 65714 razy

  W tak niesamowitą kolorowankę online pewnie nigdy wcześniej nie można było zagrać! Czy potrafisz udekorować wszystkie trójwymiarowe obrazki? Możesz pokolorować wszystko, od psów i kotów do rowerów i helikopterów!

 • Mozaikowa fantazja
  Graj
  Mozaikowa fantazja
  Zagrano 20808 razy

  W tej kolorowance online możesz stworzyć pełno prześlicznych mozaik. Połącz ze sobą krajobrazy, obrazki uroczych zwierząt lub rzeczy, który inspirują Cię do tworzenia wspaniałej sztuki wirtualnej.

 • Gartic.io
  Graj
  Gartic.io
  Zagrano 26881 razy

  Can you figure out what’s being drawn by the other players in this io game? See if you can win each round as you take turns drawing all sorts of different things.

 • Pikselowe dzieło
  Graj
  Pikselowe dzieło
  Zagrano 56656 razy

  W tym magicznym symulatorze budowania możesz teraz stworzyć i zmodyfikować całe królestwo. Eksploruj ten olbrzymi obszar i puść wodze fantazji. Wypróbuj podczas wypraw pełno odjazdowych narzędzi i przedmiotów.

 • Pokoloruj zwierzęta w dżungli
  Graj
  Pokoloruj zwierzęta w dżungli
  Zagrano 24226 razy

  W tej uroczej grze online możesz teraz przekonać się, jak wyglądaliby różowy lew i zebra pomalowani na zwariowane kolory. Puść wodze fantazji, gdy tworzysz obrazki, lub pokoloruj już te istniejące.

 • Kolorowanka: Prześliczny jednorożec
  Graj
  Kolorowanka: Prześliczny jednorożec
  Zagrano 14846 razy

  W tej kolorowance pełno jest niezwykle uroczych jednorożców. Jak ozdobisz je w tej grze w kolorowanie online? Możesz pomalować im grzywę na różowo lub inne wspaniałe i zakręcone kolory.

 • Kolorowanka: Dinozaury
  Graj
  Kolorowanka: Dinozaury
  Zagrano 2906 razy

  W tej grze w kolorowanie online możesz pokolorować pełno dinozaurów. Odtwórz narysowane projekty lub puść wodze fantazji i zaszalej jak dinozaur! Stwórz wspaniałe i wielokolorowe stylizacje dla tych prześlicznych gadów.

 • Skribbl.Io
  Graj
  Skribbl.Io
  Zagrano 146009 razy

  W tej wesołej i pasjonującej grze io możesz zmierzyć się z graczami z całego świata. Przetestuj swoje umiejętności artystyczne, próbując rozgryźć, co narysowali inni gracze. Czy oni także dadzą radę odgadnąć Twoje dzieła?

 • Pokoloruj święta
  Graj
  Pokoloruj święta
  Zagrano 27907 razy

  W tej grze w kolorowanie możesz teraz zaprojektować własne obrazki i wypełnić je kolorami idealnymi na święta Bożego Narodzenia. Wybierz różne cudowne odcienie dla Świętego Mikołaja, domku z piernika i nie tylko!

 • Pokoloruj księżniczkę
  Graj
  Pokoloruj księżniczkę
  Zagrano 11892 razy

  W tej grze w kolorowanki online możesz teraz zaprojektować i pokolorować obrazki. Wysil swoją wyobraźnię, tworząc śliczne rysunki księżniczki i jej kilku ulubionych miejsc w prawdziwie zaczarowanym królestwie.

 • Draw My Thing Online
  Graj
  Draw My Thing Online
  Zagrano 204033 razy

  Dołącz do graczy z całego świata w tej dziwacznej i zakręconej grze online. Dasz radę odgadnąć tajemnicze słowo lub wyrażenie rysowane w każdej rundzie? Możesz też podkręcić zabawę, rysując własne słowo.

 • Rysowanie po piasku
  Graj
  Rysowanie po piasku
  Zagrano 2170 razy

  Pisanie imienia po piasku albo szybkie rysowanie to świetna zabawa. Teraz możesz to zrobić w domu w tej wirtualnej grze w rysowanie. Puść wodze wyobraźni. Zawsze można rozpocząć grę od początku, naciskając przycisk fali.

 • Coloring Book: Shopkins
  Graj
  Coloring Book: Shopkins
  Zagrano 60781 razy

  Pora pokolorować wszystkie prześliczne rysunki jedzenia i innych przedmiotów! Jakie kolory dobrać do sterty naleśników? A co z przepysznymi i uroczymi babeczkami? Puść wodze fantazji, grając w tę fantastyczną grę w kolorowanie online.

 • Best.Letsdraw.it
  Graj
  Best.Letsdraw.it
  Zagrano 38042 razy

  W tej intensywnej grze io teraz możesz przetestować swoje umiejętności rysowania. Wybierz temat i postaraj się go narysować w 60 sekund. Po upływie czasu możesz oceniać rysunki pozostałych graczy, a oni Twoje. Komu uda się zdobyć najwięcej punktów za ich dzieła artystyczne? Pora się przekonać!

 • Kolorowanka: Słonie
  Graj
  Kolorowanka: Słonie
  Zagrano 6460 razy

  Puść wodze fantazji, kolorując zwierzęta gruboskórne, które znajdziesz w tej kolorowance online. Pomaluj je tęczą niesamowitych kolorów.

 • Zabawne kolorowanki dla dzieci
  Graj
  Zabawne kolorowanki dla dzieci
  Zagrano 38684 razy

  Dzieci pokochają tę cudowną grę w kolorowanie. Mogą w niej ozdobić pełno różnych rodzajów jedzenia, zwierząt, samochodów i wiele więcej.

 • Poly Art 3D
  Graj
  Poly Art 3D
  Zagrano 7849 razy

  Co kryje się za tymi z pozoru losowo porozrzucanymi puzzlami? Czy zdołasz odkryć, jak układają się w logiczną całość w grze Poly Art 3D

  Chmura puzzli może skrywać zwierzęta, rośliny lub coś zupełnie innego. Obracaj chmurą puzzli i odkryj skrywającą się w niej figurę w tej wymagającej grze 3D

  Szukasz więcej artystycznych &i pobudzających kreatywność gier? Jeśli tak, to sprawdź Poly Puzzles 3D oraz Pixel Art 3D.

  Jak grać w Poly Art 3D? 

  Na każdym z kolejnych poziomów Poly Art 3D należy ustawić magiczne chmury w taki sposób, aby pokazały się ukryte w nich figury. Aby tego dokonać, należy obracać chmurę puzzli do momentu, w którym twoim oczom ukaże się pożądany kształt. 

  Sterowanie 

  • Używaj KURSORA, aby odsłonić ukrywany w chmurze puzzli kształt. 
  • NACIŚNIJ I PRZYTRZYMAJ LEWY PRZYCISK MYSZY, aby obracać chmurę. 

  O twórcach 

  Poly Art 3D to tytuł studia ConchGame.

 • Music Rush
  Graj
  Music Rush
  Zagrano 945 razy

  Przygotuj się na niezwykłą muzyczną podróż! Czy utrzymasz piłkę z dala od niebezpieczeństwa w Music Rush

  Podczas wyścigu po torze przeszkód pełnym ramp i innych kolorowych piłek w słuchawkach będą mu grać ulubione piosenki. Dzięki żetonom uzbieranym po drodze może nie tylko kupować super czapki i przedmioty, ale też zmieniać kolory. Będzie musiał unikać piłek innego koloru w tej muzycznej grze. Jeśli zderzy się z jakąś, to czapa! 

  Jak grać w Music Rush 

  Music Rush to gra 3D, w której przejmiesz kontrolę nad kolorową piłką toczącą się po torze przeszkód. Może wpadać na piłki tego samego koloru, ale jeśli zderzy się z piłką innego koloru, gra się skończy. 

  Sterowanie 

  • Naciśnij i przytrzymaj LEWY PRZYCISK MYSZY, by kontrolować piłkę. 
  • Użyj KURSORA, by wybierać przedmioty i poruszać piłką na lewo i prawo. 

  Podobne gry 

  Jeśli z Music Rush wszystko gra, wypróbuj też:

  Kto stworzył Music Rush?

  Music Rush stworzyła firma Azerion z siedzibą w Holandii. 

 • Kolorowanka z zoo
  Graj
  Kolorowanka z zoo
  Zagrano 10302 razy

  W tej wspaniałej grze w kolorowanie możesz ozdobić teraz pięć różnych zwierząt. Pomaluj lwa na zielono lub pokoloruj zebrę w fioletowe paski! Puść wodze fantazji!

 • Witajcie dzieciaki: Pokoloruj po numerze
  Graj
  Witajcie dzieciaki: Pokoloruj po numerze
  Zagrano 8939 razy

  W tej wspaniałej grze online możesz pokolorować mnóstwo ślicznych zwierzątek. Wypełniając puste piksele różnymi kolorami, możesz je także powiększać i pomniejszać.

 • Szczęśliwa godzina
  Graj
  Szczęśliwa godzina
  Zagrano 4285 razy

  Zawsze jest gdzieś szczęśliwa godzina! W tej grze logicznej opartej na prawach fizyki możesz podróżować dookoła świata i zwiedzić fantastyczne bary. Czy zdołasz przelać rozmaite rodzaje koktajlów do szklanek? Musisz ostrożnie rysować linie wzdłuż ekranu, aby nie rozlać nawet kropli!

 • Draw a Stickman 1
  Graj
  Draw a Stickman 1
  Zagrano 15207 razy

  Narysuj ludzika-patyczaka i przeżyj z nim wspaniałe przygody. Twoja umiejętność rysowania potrzebna będzie do odblokowywania skrzyni ze skarbami, walki ze smokami i w wielu innych sytuacjach, które czekają na ciebie w tej pasjonującej grze online.

 • Magnat mrówczanej sztuki
  Graj
  Magnat mrówczanej sztuki
  Zagrano 1991 razy

  Zdobądź szturmem świat mrówczanych sztuk pięknych w tej totalnie zwariowanej grze symulacyjnej! Masz grupę bardzo utalentowanych mrówek, które malują wspaniałe portrety i uwieczniają na nich drzewa, a nawet tarantule. Niestety nie znają się na sprzedaży obrazów. Czy pomożesz tym artystycznym owadom zdobyć światową sławę i mnóstwo pieniędzy? Mają nadzieję, że zostaniesz ich marszandem.

 • Sketchful.io
  Graj
  Sketchful.io
  Zagrano 2893 razy

  Czas pokazać na co cię stać – artystycznie! Zrobisz wrażenie na innych graczach czy może wywołasz ich zdziwienie w Sketchful.io?

  Sprawdź, czy dasz radę zdobyć masę punktów i dotrzeć na szczyt rankingu, próbując odgadnąć, co rysują inni gracze. Ta gra z serii io Tobie również pozwoli tworzyć najróżniejsze rysunki. To może być cokolwiek – lazania albo Statua Wolności! 

  Skribbl.io i Pinturillo 2 to dwie kolejne świetne gry o rysowaniu.

  Sterowanie

  • UŻYJ KURSORA, by wybierać kolory, pędzle i inne opcje.
  • KLIKNIJ LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by ich użyć. 
 • Pinturillo 2
  Graj
  Pinturillo 2
  Zagrano 22084 razy

  Daj się wciągnąć w tę wieloosobową grę online. Twórcy z całego świata malują serie obrazów. Czy uda ci się zgadnąć, co wyjdzie spod ich pędzla? Możesz również zaprosić znajomych do swego pokoju i sprawdzić, czy będą w stanie odgadnąć, co jest na twym rysunku.

 • Bird Coloring
  Graj
  Bird Coloring
  Zagrano 184 razy

  W tej grze w kolorowanie możesz ozdobić pełno prześlicznych ptaków. Puść wodze fantazji wyżej, niż polecą te ptaki, kolorując każdego z nich.

 • Kids Coloring Book
  Graj
  Kids Coloring Book
  Zagrano 475 razy

  W tej fantastycznej grze w kolorowanie online możesz teraz ozdobić samochody, ptaki, biedronki i wiele więcej. Puść wodze fantazji, gdy kolorujesz je kilkunastoma różnymi kredkami.

 • Kolorowanka: Śliczna panda
  Graj
  Kolorowanka: Śliczna panda
  Zagrano 101 razy

  Te śliczne i milutkie pandy trzeba pomalować w tej grze w kolorowanie online. Ozdobisz ich futerko na fioletowo? A może w różowe kropki? Możesz pokolorować cztery różne pandy na kilkanaście różnych odcieni!

 • Letnia kolorowanka
  Graj
  Letnia kolorowanka
  Zagrano 161 razy

  Lato idealnie nadaje się na kolorowanie! Pomaluj wszystkie obrazki w tej wirtualnej wersji gry w kolorowanie. W jednej z nich znajdziesz fantastyczne plaże, śliczne zwierzątka chłodzące się w basenie i wiele więcej!

 • Kolorowanka z myszką i przyjaciółmi
  Graj
  Kolorowanka z myszką i przyjaciółmi
  Zagrano 2998 razy

  W tej grze online znajdują się różnorodne prześliczne rysunki Arty'ego i jego przyjaciół. Możesz kolorować rysunki z nimi latającymi samolotami, pracującymi w ogrodzie i wieloma innymi.

 • Kolorowe zwierzątka 2
  Graj
  Kolorowe zwierzątka 2
  Zagrano 4174 razy

  W tej grze online możesz teraz pokolorować, a nawet spersonalizować wszystkie śliczne rysunki zwierząt. Puść wodze fantazji!

 • Kolorowanka: Śliczne dzieci
  Graj
  Kolorowanka: Śliczne dzieci
  Zagrano 357 razy

  Jak pokolorujesz te śliczne dzieciaki? W tej kolorowance online możesz teraz ozdobić je pomarańczowym, fioletowym albo całkiem innym kolorem.

 • Kolorowanka: Morskie stworzenia
  Graj
  Kolorowanka: Morskie stworzenia
  Zagrano 809 razy

  Zanurkuj w oceanie w tej wspaniałej grze w kolorowanie online. Pomaluj te odjazdowe morskie stwory na rożne jaskrawe kolory. Ozdób aligatora różowymi łuskami, pomaluj ośmiornicę na fioletowo i nie tylko!

 • Powrót do szkoły: Kolorowanie misiów
  Graj
  Powrót do szkoły: Kolorowanie misiów
  Zagrano 2260 razy

  Jak pokolorujesz te prześliczne misie? Użyj różnorodnych fantastycznych kolorów, puszczając wodze fantazji w tej grze w kolorowanie online.

 • Hej, dzieciaki: Kolorowanki
  Graj
  Hej, dzieciaki: Kolorowanki
  Zagrano 10691 razy

  W tej grze online możesz pokolorować wiele zwierzaków, a także stworzyć własny projekt i wypełnić go fantastycznymi kolorami. Puść wodze fantazji!

Gry, w których najważniejsza jest kreatywność

Uważasz, że masz duszę artysty? Lubisz wymyślać i tworzyć różne rzeczy? W takim razie koniecznie wypróbuj nasze gry z kategorii Sztuka i kreatywność. Możesz w nich rozwijać swoje pasje, nawet gdy nie masz pod ręką żadnych przyborów. Nie potrzebujesz też specjalnych umiejętności – wystarczą chęci i chwila czasu.

W grze Draw My Thing Online wraz z graczami z całego świata będziesz zgadywać hasła na podstawie rysowanych wskazówek. W każdej turze inny gracz stara się naprowadzić pozostałe osoby na hasło, które jest wybierane losowo. Im szybciej odgadniesz hasło, tym więcej punktów uzyskasz. Obowiązują dwa ograniczenia: nie wolno podpowiadać innym graczom oraz używać liter podczas przedstawiania hasła. Odgadniesz tajemnicze słowo lub wyrażenie rysowane w każdej rundzie?

Elsa: Mandala Coloring Book to z kolei kolorowanka z bohaterami filmu Kraina Lodu ze studia Walta Disneya. Wybierz któryś z 16 obrazków i pokoloruj go tak, jak podpowiada Ci wyobraźnia. Chcesz, żeby Olaf był zielony? Nie ma sprawy! To Ty ustalasz reguły w tym zaczarowanym świecie. Na zakończenie możesz zapisać gotowy obrazek i ustawić go sobie jako tapetę lub pochwalić się nim przed przyjaciółmi.

Jeśli lubisz dekorować, wypróbuj „Dekorowanie Plaży”. Zaczynasz od kawałka piasku i morza, co nie jest zbyt interesującym widokiem. Na szczęście masz do dyspozycji mnóstwo sprzętów plażowych i obiektów usługowych i rekreacyjnych, które powinny zapewnić rozrywkę plażowiczom.

W grze „Tort weselny księżniczki” pomożesz księżniczce upiec niesamowity tort weselny składający się z trzech warstw. Wybierz kolor każdej warstwy i pokryj ją odpowiednią polewą. Wybierz dodatki, a na koniec przyozdób górną część tortu tak, aby zapamiętali ją wszyscy goście!

Gry z kategorii Sztuka i kreatywność to nie tylko wspaniała rozrywka, ale i rozwijanie praktycznych umiejętności. Może zabawa tak Cię zainspiruje, że pomyślisz o karierze artysty? Zaglądaj na naszą stronę regularnie i zacznij tworzyć wirtualne dzieła sztuki razem z nami!