Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Just Farm

Zakasaj rękawy i bierz się do roboty w Just Farm. W tej cudownej grze farmerskiej czeka mnóstwo uroczych owiec.

Witamy na nowej owczej farmie! Jest dość skromna, ale ma ogromny potencjał. Zaczniesz z tylko jedną owcą, ale zanim się zorientujesz, będziesz ich mieć całe stado. Zaopiekuj się nimi, zbieraj ich wełnę, pokaż je na pobliskim jarmarku, sadź trawę na ich pastwisku i nie tylko!

Znajdziesz tu również mnóstwo sprzętu i budynków, które możesz kupić, by rozwijać nowy biznes w tej grze symulacyjnej. Najlepiej będzie zacząć od szopy do przechowania wełny.

Jak grać w Just Farm?

Wychowuj i opiekuj się mnóstwem uroczych owiec w tej grze o zarządzaniu. Ale to dopiero początek. Musisz też zbierać ich wełnę, budować nowe budynki na posesji i nie tylko.

Sterowanie

  • Kliknij LEWY PRZYCISK MYSZY, aby rozpocząć budowę budynków, zbierać wełnę lub rozpocząć kolejny projekt.

Podobne gry

Jeśli naprawdę lubisz farmerskie gry online, sprawdź później te inne wspaniałe tytuły! 

  1. Dr. Panda's Farm
  2. Mergest Kingdom
  3. Charm Farm
  4. Harvest Honors

Kto stworzył Just Farm?

Just Farm to tytuł studia Brutal Dack Games.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!