Gry Ślub

 • Cudowny ślub Elizy
  Graj
  Cudowny ślub Elizy
  Zagrano 70162 razy

  Eliza ma nadzieję, że jej ślub będzie po prostu niebiański. Dołącz do grupy druhen, gdy próbują zamienić ten dzień w coś niezwykle cudownego, w tej grze w ubieranki online. Ich zadaniem będzie wybrać doskonałe stroje, fantastyczny makijaż i wiele więcej.

 • Emocjonalny dzień ślubu
  Graj
  Emocjonalny dzień ślubu
  Zagrano 13830 razy

  Dziś mają zabrzmieć dzwony weselne dla tej panny młodej, ale jedna z jej przyjaciółek postanowiła wszystko zepsuć! Która z dziewczyn zdobędzie serce pana młodego w tej szalonej ubierance i grze ślubnej?

 • Księżniczka: Pomysły na zimowy ślub
  Graj
  Księżniczka: Pomysły na zimowy ślub
  Zagrano 48461 razy

  Tej zimy księżniczka planuje swój ślub i chciałaby, aby wszystko przebiegło idealnie. Ma mnóstwo pomysłów i trudno jej zdecydować, jakie wybrać dekoracje na uroczystość, jaką założyć suknię i inne elementy. Czy pomożesz jej zapewnić, że ten wyjątkowy dzień będzie cudownie zimowy, w tej grze online w projektowanie i ubieranki?

 • Panna młoda i druhny
  Graj
  Panna młoda i druhny
  Zagrano 240591 razy

  Ta młoda kobieta przygotowuje się do wymarzonego ślubu. Czy pomożesz jej i jej druhnom w przygotowaniach do tego najważniejszego dnia życia w tej grze w ubieranki? Twoim zadaniem będzie pomoc w doborze sukienki, fryzury, a także makijażu.

 • Wesele księżniczki: Motyw orientalny
  Graj
  Wesele księżniczki: Motyw orientalny
  Zagrano 5269 razy

  W tej grze w ślubne ubieranki ta księżniczka uwielbia tradycyjną modę prosto z Azji. Dlatego też postanowiła wziąć ślub utrzymany właśnie w tym stylu. Możesz pomóc jej wybrać idealną suknię dla siebie, piekną kreację dla druhny i fantastyczny makijaż oraz dodatki dla obydwu?

 • Celebrytki: Luksusowa suknia ślubna
  Graj
  Celebrytki: Luksusowa suknia ślubna
  Zagrano 10437 razy

  Te dwie słynne celebrytki szykują się na swój ślub. Możesz pomóc im wyglądać olśniewająco w tej grze w ubieranki ślubne online? Bohaterki nie mają bladego pojęcia, jakie suknie wybrać ani jaki makijaż będzie dla nich idealny.

 • Wojny druhen
  Graj
  Wojny druhen
  Zagrano 7488 razy

  Cztery druhny próbują przebić kreacje innych w tej szalonej grze w ślubne ubieranki. Możesz pomóc im stworzyć idealną stylizację na zbliżający się ślub ich przyjaciółki? Która z nich będzie wyglądać najpiękniej? To wszystko zależy od Ciebie!

 • Przygotowania do ślubu Blondie
  Graj
  Przygotowania do ślubu Blondie
  Zagrano 55925 razy

  Ta panna młoda chce, aby jej ślub był idealny. Na pewno przydałaby się jej pomoc. Czy możesz wybrać się z nią na zakupy i wybrać fantastyczną suknię, nałożyć przepiękny makijaż i dodatki w tej grze w ślubne ubieranki? Możesz także zrobić jej szybki manicure.

 • Ślub przyjaciółki
  Graj
  Ślub przyjaciółki
  Zagrano 25043 razy

  Przyjaciółka bohaterki gry bierze ślub i przygotowują wszystko na ten wielki dzień. Możesz pomóc im dopilnować, aby wszystko poszło idealnie, w tej grze w ubieranki i projektowanie? Nadal trzeba wybrać dla nich suknie, zrobić sobie manicure i zawiesić prześliczne dekoracje.

 • Wesele Dove: Ubieranka
  Graj
  Wesele Dove: Ubieranka
  Zagrano 31586 razy

  Dove przegląda swoje prezenty, z których każdy zawiera jakiś modny element na jej wesele. Które z nich powinna założyć? Zdecyduj za nią w tej świetnej ubierance.

 • Ubieranka: Olśniewająca panna młoda
  Graj
  Ubieranka: Olśniewająca panna młoda
  Zagrano 21402 razy

  Ta panna młoda potrzebuje twojej pomocy przy ubieraniu w najważniejszy dzień jej życia!

 • Eliza's Wedding Planner
  Graj
  Eliza's Wedding Planner
  Zagrano 6684 razy

  Eliza próbuje zaplanować fantastyczny ślub, ale będzie potrzebować mnóstwo pomocy! Chciałaby zatrudnić Cię jako organizatorkę ślubu w tym symulatorze projektowania online. Czy możesz dopilnować, że wszystko pójdzie zgodnie z planem w tym wielkim dniu? Twoim zadaniem będzie wybrać dla niej suknię, makijaż, stworzyć zaproszenia i nie tylko.

 • Gwiazdy Hollywood: Ślub
  Graj
  Gwiazdy Hollywood: Ślub
  Zagrano 6176 razy

  Ta słynna celebrytka z Hollywood zaraz weźmie ślub! Nie chce jednak założyć tradycyjnej sukni ślubnej. Druhny mają też wybrać dla siebie modne suknie. Możesz pomóc im dobrać wspaniałe stylizacje na tę ważną okazję w tej grze w ubieranki ślubne online?

 • Konkurs na ślubną stylizację
  Graj
  Konkurs na ślubną stylizację
  Zagrano 7644 razy

  Trzy panny młode szukają idealnych sukien na swój ślub. Ale to nie wszystko! Przydałaby się im też pomoc z makijażem i doborem szkieł kontaktowych. Możesz pomóc im uzyskać idealny wygląd w tej grze w ubieranki ślubne online?

 • Królowa Lodu: Zrujnowany ślub
  Graj
  Królowa Lodu: Zrujnowany ślub
  Zagrano 17654 razy

  Królowa Lodu zalewa się łzami, ponieważ ktoś kompletnie zepsuł jej ślub! Zniszczył salę recepcyjną, uszkodził tort, a nawet jej suknię ślubną! Możesz pomóc jej naprawić wszystko przed przybyciem gości w tej grze symulacyjnej? Nadal jest mnóstwo czasu, aby ten wielki dzień odbył się jak należy.

 • Ellie: Ślubne przygotowania
  Graj
  Ellie: Ślubne przygotowania
  Zagrano 1623 razy

  Ellie wkrótce wychodzi za mąż i chciałaby mieć wszystko idealnie przygotowane na ten dzień. Dołącz do niej i jej druhen, gdy wybierają przepiękne suknie oraz makijaż na ceremonię ślubną w tej grze ślubnej online.

 • Princess Wedding Fashion Week
  Graj
  Princess Wedding Fashion Week
  Zagrano 136065 razy

  Ariel, Belle i Pocahontas biorą udział w imprezie Tydzień Mody. Pomóż każdej z nich wybrać szałowe kreacje przed kolejną sesją zdjęciową w tej świetnej grze w przebieranki.

 • Weselny styl Adelle
  Graj
  Weselny styl Adelle
  Zagrano 26429 razy

  Ta piękna kotka wybiera się na wesele, ale jej przyjaciółka kompletnie poprzestawiała jej ubrania w szafie! Pomożesz jej znaleźć spódniczkę i ulubione buty w tej ubierance?

 • Bride Dress Up 2
  Graj
  Bride Dress Up 2
  Zagrano 19851 razy

  Pomóż tej pięknej pannie młodej wybrać najładniejszą suknię ślubną i dodatki na jej wielki dzień!

 • Księżniczki: Planistki ślubów
  Graj
  Księżniczki: Planistki ślubów
  Zagrano 18576 razy

  Te królewskie panny młode wypróbowują różnorodne planistki ślubne na nadchodzące uroczystości. Może Ty będziesz idealną osobą? Pokaż swoją smykałkę do mody w tej ślubnej grze w ubieranki i projektowanie.

 • Przyjaciółki: Przygotowania do ślubu
  Graj
  Przyjaciółki: Przygotowania do ślubu
  Zagrano 10969 razy

  Już prawie nadszedł czas na rozpoczęcie ceremonii ślubnej. Panna młoda i jej druhna są bardzo spóźnione. Czy pomożesz im szybko wybrać stroje i przygotować się do ślubu w tej ubierance dla dziewczyn?

 • Make Me Over Wedding Edition
  Graj
  Make Me Over Wedding Edition
  Zagrano 1850 razy

  Ubierz parę nowożeńców w ślubne stroje. Obserwuj wskaźnik!

 • Kolekcja ślubna księżniczki
  Graj
  Kolekcja ślubna księżniczki
  Zagrano 15513 razy

  Ta księżniczka odniosła sukces jako projektantka ubrań i wkrótce zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję, która jest poświęcona wyłącznie ślubom i pannom młodym! Możesz pomóc jej i modelkom przygotować się do pokazu mody, podczas którego przedstawi kolekcję, w tej grze w ubieranki i projektowanie online dla dziewczyn?

 • Ślub Elizy jak z krainy czarów
  Graj
  Ślub Elizy jak z krainy czarów
  Zagrano 44309 razy

  Eliza organizuje swój ślub i pragnie, by wszystko poszło idealnie. Dlatego jej dwie przyjaciółki utworzyły „ekipę panny młodej”, aby jej we wszystkim pomóc. Czy użyczysz im swojej pomocnej dłoni w tej grze ślubnej online? Dołącz do ich ekipy i doradź im przy doborze sukni ślubnej dla Elizy, a także sukni dla druhen.

 • Zakupoholiczka: Modelki ślubne
  Graj
  Zakupoholiczka: Modelki ślubne
  Zagrano 62473 razy

  Do ślubu zostało już tylko kilka dni. Odwiedź te wspaniałe butiki i upoluj sukienkę idealną.

 • Ellie: Panna młoda z piekła rodem
  Graj
  Ellie: Panna młoda z piekła rodem
  Zagrano 5649 razy

  Przez cały stres związany z przygotowaniem do ślubu Ellie zamieniła się w potwora! Możesz pomóc jej druhnom opanować się, gdy ta wariuje z powodu sukienek wybranych na ceremonię? Chce, aby jak najszybciej znalazły nowe, dlatego naprawdę potrzebują Twojej rady w tej grze w ślubne ubieranki.

 • Przyjaciółki: Ślubna panika
  Graj
  Przyjaciółki: Ślubna panika
  Zagrano 7339 razy

  Cztery przyjaciółki świetnie się bawią na ślubie swojej przyjaciółki. Niezła z niej panna młoda! Teraz muszą zmienić swoje stroje, aby ona całkiem nie oszalała. Pomożesz im szybko dobrać nowe stylizacje w tej szalonej i szalenie zabawnej grze w ubieranki?

 • Wedding Trouble
  Graj
  Wedding Trouble
  Zagrano 26851 razy

  Wymarzony ślub słono kosztuje... ale teraz masz szansę zarobić pieniądze w najzabawniejszy możliwy sposób!

 • Ślub Lili
  Graj
  Ślub Lili
  Zagrano 1933 razy

  Lili chce wyglądać idealnie w dniu ślubu, dlatego potrzebuje pomocy w przygotowaniach.

 • Ślubny pocałunek Królowej Lodu
  Graj
  Ślubny pocałunek Królowej Lodu
  Zagrano 49636 razy

 • Księżniczka: Makijaż panny młodej
  Graj
  Księżniczka: Makijaż panny młodej
  Zagrano 30695 razy

  Piękna księżniczka przygotowuje się do swojego ślubu i niestety zaczyna jej brakować czasu! Czy możesz dopilnować, żeby zdążyła na ceremonię, zanim będzie za późno? Pomóż jej wybrać odpowiednią suknię i przygotować piękny makijaż w tej grze ślubnej dla dziewczyn.

 • My Fairy Wedding
  Graj
  My Fairy Wedding
  Zagrano 39628 razy

  Ta panna młoda chce mieć bajkowy ślub. Pomóż jej stworzyć magiczną atmosferę w tym szczególnym dniu.

 • Tort weselny księżniczki
  Graj
  Tort weselny księżniczki
  Zagrano 27512 razy

  Ta księżniczka piecze naprawdę niesamowity tort weselny. Będzie miał aż siedem warstw, co oznacza, że dzisiaj po południu będzie potrzebować wsparcia w kuchni. Możesz pomóc jej w tej grze w gotowanie dla dziewczyn?

 • Butik ślubny
  Graj
  Butik ślubny
  Zagrano 84530 razy

  Nadszedł ten wyjątkowy dzień w twoim życiu, kiedy ubierasz się na własny ślub w butiku ślubnym i wyglądasz tak pięknie, jak jeszcze nigdy wcześniej! Uczyń dzień swojego ślubu absolutnie wyjątkowym!

 • Ślub najlepszej przyjaciółki
  Graj
  Ślub najlepszej przyjaciółki
  Zagrano 14953 razy

  Kathy przygotowuje ślub Jessiki i jej narzeczonego. To jej najlepsza przyjaciółka, więc chce dopilnować, aby w ten wyjątkowy dzień wszystko było zapięte na ostatni guzik. Możesz pomóc Kathy znaleźć dekoracje i inne rzeczy w tej grze w ukryte przedmioty?

 • BFFs: Bachelorette Party
  Graj
  BFFs: Bachelorette Party
  Zagrano 4743 razy

  Niedługo dla tej modnej panny młodej zaczną bić dzwony weselne – ale dziś czeka ją wieczór panieński! Pomóż jej i jej przyjaciółkom zaprojektować świetne stroje w BFFs: Bachelorette Party

  Dziewczyny chcą przeżyć niezapomniany wieczór, więc muszą mieć na niego genialne kreacje! Czy potrafisz stworzyć perfekcyjne stylizacje dla panny młodej i jej czterech przyjaciółek w tej ślubnej grze? Wybierz każdej z nich makijaż, fryzurę, ubrania i nie tylko! 

  Szukasz więcej gier o imprezach online? Wypróbuj BFFs: Night-In Party i Bride and Bridesmaids Dress-Up.

  Sterowanie 

  • Używaj MYSZY, by wybierać stylowe rzeczy dla dziewczyn. 
  • Klikaj LEWYM PRZYCISKIEM, by używać wybranych elementów w kreacjach.

   

Na ślubnym kobiercu

Ślub – to brzmi pięknie. Biała suknia, przystrojona limuzyna lub karoca, goście, przyjęcie weselne… Ale też mnóstwo planowania, przygotowań i oczywiście pieniędzy. Dzięki naszym grom ślubnym możesz przeżyć to wszystko, nie narażając się na horrendalne koszty!

Trzydzieści lat po tym, gdy jego rodzice zawarli sakrament małżeństwa podczas ceremonii nazwanej później ślubem stulecia, Jego Królewska Wysokość Książę Wilhelm z Walii sam w dość wystawny sposób porzucił stan kawalerski, łącząc się z Kate Middleton, obecnie księżną Cambridge. Była to jedna z najdroższych uroczystości ślubnych w dziejach – szacuje się, że kosztowała aż 34 mln dolarów. Trochę jej jednak brakuje do wspomnianej ceremonii Karola i Diany, za którą rachunek opiewałby dzisiaj, w przeliczeniu na obecną siłę nabywczą pieniądza, na 110 mln dolarów!

Aż tyle raczej nie będzie Ci potrzebne, ale nie da się ukryć, że bez pieniędzy nie ma porządnego ślubu. Włącz zatem Wedding Trouble i spróbuj zdobyć środki na jak najlepszą uroczystość. Czeka Cię między innymi rzut bukietem na odległość i łapanie pieniędzy spadających z nieba (tylko uważaj na bomby!) A jeśli bardzo chcesz wejść w rolę księżniczki, ubierz błękitnokrwistą piękność w Princess Wedding lub Arabskim weselu księżniczki.

Przygotowania do ślubu są męczące, ale też przyjemne – o ile masz nad wszystkim kontrolę. Włącz Mój Romantyczny Ślub i zorganizuj uroczystość, która będzie wyglądać dokładnie tak, jak to sobie wymarzyłaś. Dobierz elementy dekoracji i zmodyfikuj je w razie potrzeby, poustawiaj gości, wybierz auto ślubne (może powóz z dyni?) i niech przyjęcie trwa! Ślub kojarzy się przede wszystkim z białą suknią, ale nie zapominajmy o panu młodym – w Make Me Over Wedding Edition możesz ubrać oboje nowożeńców.

Wątpliwości przed ślubem to normalna sprawa. W końcu podejmujesz decyzję na całe życie! No, czasem może na krócej, jak amerykańska aktorka Elizabeth Taylor, która stawała na ślubnym kobiercu osiem razy. Pomóż pannie młodej w The Lost Bride trafić do kościoła mimo różowej mgiełki miłości, która zasłania jej drogę. Jeśli jednak w ostatniej chwili uznasz, że to nie dla Ciebie, włącz Wedding Escape i sprawdź, czy uda Ci się w ostatniej chwili uniknąć założenia obrączki.

Już słychać marsz Mendelssohna. Poczuj ślubne emocje i naciesz oczy pięknymi kreacjami w naszych darmowych grach ślubnych online!