Gry Wyścigi łódek

 • Boat Simulator
  Graj
  Boat Simulator
  Zagrano 3986 razy

  Sterowanie łodzią może być świetną zabawą, ale łódź podwodna czy też ogromny pancernik to już inny poziom rozrywki! Wypróbuj każdy z nich w tym symulatorze 3D. Mają już pełne zbiorniki paliwa, więc możesz wypłynąć na to majestatyczne jezioro.

 • Boat Drive
  Graj
  Boat Drive
  Zagrano 148545 razy

  Poprowadź motorówkę w odpowiednią stronę i pokonaj konkurentów w tej wspaniałej grze wyścigowej 3D! Pokonuj wąskie zakręty rzeki i zdobywaj gotówkę, którą możesz wydać na nową motorówkę! Wyścigi motorówek to jest to!

 • Wyścig ślizgaczy
  Graj
  Wyścig ślizgaczy
  Zagrano 4057 razy

  Szybkie akcje na wodzie nigdy wcześniej nie dawały tak wielkiej frajdy... Wszystko za sprawą ślizgacza! Przejeżdżaj przez kręgi energii, aby płynąć jeszcze szybciej!

 • Treasure of Cutlass Reef
  Graj
  Treasure of Cutlass Reef
  Zagrano 29657 razy

  Jako kapitan pirackiego statku musisz zniszczyć flotę przeciwnika strzegącą wielkich skarbów!

 • Battleboats.Io
  Graj
  Battleboats.Io
  Zagrano 28656 razy

  Czy dasz radę obronić te wody? Dołącz do graczy z całego świata, gdy toczysz pojedynek o morskie panowanie w tej grze io? Zbieraj zasoby, jednocześnie broniąc swojej bazy i wysadzając w powietrze wrogie okręty przy użyciu potężnych min i odjazdowych działek.

 • Shipo.Io
  Graj
  Shipo.Io
  Zagrano 10976 razy

  Jak długo uda ci się utrzymać łódkę na powierzchni wody w tej emocjonującej grze wieloosobowej? Musisz uważać na kule armatnie wystrzeliwane przez twoich przeciwników ze wszystkich stron. Sprawdź, czy dasz radę zatopić swoich wrogów, zanim oni podziurawią jak sito twoją łódź!

 • Wanderlust
  Graj
  Wanderlust
  Zagrano 7516 razy

 • Motorówka
  Graj
  Motorówka
  Zagrano 4521 razy

  Czy uda ci się zgarnąć pierwszą nagrodę w tej niesamowitej grze wyścigowej? Ścigaj się w dół kanałów i uważaj, by nie zderzyć się z innymi łodziami, starając się jak najszybciej mknąć po zwycięstwo i sławę.

 • Okrągły staw
  Graj
  Okrągły staw
  Zagrano 1247 razy

  Wskocz do motorówki i sprawdź, ile razy uda ci się odbić piłkę tak, by nie dotknęła brzegu.

 • Przygoda na łódce
  Graj
  Przygoda na łódce
  Zagrano 5187 razy

  Rzeka w tej grze akcji jest naprawdę niebezpieczna. Pełno w niej pirackich statków, zdradzieckich wirów, a nawet barier laserowych. Ale także można tu znaleźć mnóstwo cennych monet i gwiazd. Wskakuj więc na pokład i szykuj się na wspaniałą przygodę na niebezpiecznych wodach. Skarby czekają!

 • Penguin Panic
  Graj
  Penguin Panic
  Zagrano 11763 razy

  Przesuwaj łódź by złapać pingwiny i uratować je.

 • Brzegi Jersey: Parkowanie z ładunkiem
  Graj
  Brzegi Jersey: Parkowanie z ładunkiem
  Zagrano 41143 razy

  Zostań brygadzistą w ruchliwym porcie w New Jersey. Udowodnij, że dasz sobie radę bez przestojów.

 • Park My Boat
  Graj
  Park My Boat
  Zagrano 3420 razy

  Zaparkuj 15 różnych łodzi w prawidłowej pozycji. Uważaj na foki, rekiny i wrogów!

 • Obrona wieży: Kosmiczni piraci
  Graj
  Obrona wieży: Kosmiczni piraci
  Zagrano 10955 razy

  W kosmosie nikt nie usłyszy twojego "Ahoj!"!

 • Moby Dick
  Graj
  Moby Dick
  Zagrano 20702 razy

  Jak to jest być jak Moby Dick? Jedz i pływaj, aby przetrwać. Przewracaj łódki i walcz z piratami!

 • Caribbean Admiral 2
  Graj
  Caribbean Admiral 2
  Zagrano 9021 razy

  Wypłyń znów na pełne morze, aby rozegrać serię epickich pojedynków w tej turowej grze akcji. Przejmij dowództwo nad swoją flotą i sprawdź, jak szybko uda Ci się pogonić przeciwnika do łodzi ratunkowych. Wybieraj cele i amunicję z głową, jeśli chcesz bezpiecznie powrócić do bazy.

 • Jet Ski Rush
  Graj
  Jet Ski Rush
  Zagrano 6358 razy

  Pełna adrenaliny i skoków jazda po wodzie!

Załóż kapok i wskakuj na pokład

Sporty motorowodne to dość elitarny rodzaj aktywności. Głównie dlatego, że nie każdy ma do dyspozycji motorówkę, którą trzeba kupić (a nie są one tanie), przechowywać (sezon trwa kilka miesięcy, a na zimę trzeba łódź wyjąć i zakonserwować) i wozić ze sobą nad wodę (a do tego potrzebujesz dużego samochodu i jeszcze większej przyczepy). Na szczęście jest strona Gry.pl, na której możesz za darmo, bez wychodzenia z domu poczuć emocje związane ze ściganiem się na różnych akwenach wodnych. Spróbuj i przekonaj się, czy potrafisz sterować łodzią o wielkiej mocy!

Boat Drive to emocjonujące wyścigi motorówek rozgrywane na krętych rzekach i kanałach w dopracowanej grafice 3D. Uważaj na zakręty i przeszkody, pokonaj konkurentów i dopłyń do mety na pierwszym miejscu! Za ukończony wyścig dostaniesz pieniądze, za które możesz kupić lepszą motorówkę.

W grze Motorówka pędzisz z szaloną prędkością w dół kanału, po którym podróżują także inne łodzie. Twoim zadaniem jest dopłynąć do mety i nie wpaść na żadną z innych motorówek. Na kolejnych poziomach łodzi jest coraz więcej, a ich zachowanie staje się coraz bardziej nieprzewidywalne. Czy wykażesz się na tyle dobrym refleksem, aby ominąć zawalidrogi i bezbłędnie dotrzeć do mety?

Park My Boat to nie typowy wyścig, ale raczej gra zręcznościowa, która wymaga wprawy i cierpliwości. Chodzi w niej o to, aby zaparkować łódź na wyznaczonym stanowisku mariny. Samo parkowanie wydaje się proste, ale wcale takie nie jest, ponieważ na wodzie działają nieco inne prawa fizyki niż na suchym lądzie. Gdy już poznasz zasady i nauczysz się wykonywać skomplikowane manewry jedną z 15 łodzi, pojawiają się dodatkowe utrudnienia w postaci fok, rekinów i wrogów.

Ahoj, kapitanie! Wskakuj na wirtualny pokład i stań za sterem swojej łodzi w jednej z gier, które zabraliśmy w tej kategorii. Mamy pozycje klasyczne, jak również świeżutkie nowości. Do wyboru, do koloru! Nie czekaj na przypływ. Dołącz do nas już teraz i zacznij pływać łodziami i motorówkami!