Gry Uphill Rush

 • Uphill Rush 7: Waterpark
  Graj
  Uphill Rush 7: Waterpark
  Zagrano 2151946 razy
 • Uphill Rush 5
  Graj
  Uphill Rush 5
  Zagrano 669334 razy

  Ślizgaj się, pędź i galopuj po tytuł mistrza wyścigów!

 • Uphill Rush 6
  Graj
  Uphill Rush 6
  Zagrano 536415 razy

  Daj się ponieść tej szalonej, rozpędzonej kontynuacji słynnej gry wyścigowej!

 • Uphill Rush
  Graj
  Uphill Rush
  Zagrano 114260 razy

  Pokonuj przeszkody i ścigaj się motocyklem, ciężarówką, quadem lub na skateboardzie. Ukończ każdy poziom bez upadku.

 • Uphill Rush 4
  Graj
  Uphill Rush 4
  Zagrano 101680 razy

  Czy wytrzymasz tę ekstremalną uphillową walkę i dojedziesz aż do mety?

 • Uphill Rush 3
  Graj
  Uphill Rush 3
  Zagrano 87950 razy

  Podkręć wskazówkę prędkościomierza do maksimum, przejeżdżając przez miejską dżunglę!

 • Uphill Rush 2
  Graj
  Uphill Rush 2
  Zagrano 58112 razy

  Czy zdołasz zaliczyć wszystkie kaskaderskie triki w swoim własnym pojeździe?

 • Uphill Rush 2 girls
  Graj
  Uphill Rush 2 girls
  Zagrano 29093 razy

  Czy zdołasz zaliczyć wszystkie kaskaderskie triki w swoim własnym pojeździe?

 • Uphill Rush Slide Jump
  Graj
  Uphill Rush Slide Jump
  Zagrano 22426 razy

  Jak daleko potrafisz polecieć i gdzie wylądujesz w tej trójwymiarowej grze akcji? Wskakuj do niesamowitego pontonu i innych pojazdów, czekających na ciebie w tym gigantycznym parku wodnym. Czy dasz radę wyskoczyć z rampy i przemknąć kilkaset metrów na każdym emocjonującym poziomie? Masz też przyspieszacze do wykorzystania w odpowiednich momentach. Po drodze możesz też zbierać dodatki.

Czymkolwiek, byle do celu

Przeszkody zwykle są utrapieniem. O ile łatwiej by nam było bez nich! Ale w grach Uphill Rush przeszkody to tylko pretekst do efektownych akrobacji. Mknij przed siebie i wykonuj ewolucje, od których ścierpnie skóra nawet wytrawnemu kaskaderowi!

Chcesz poszaleć motocyklem enduro, poskakać na deskorolce, pędzić po bezdrożach quadem lub rozjeżdżać wszystko monster truckiem? To wszystko możesz zrobić w Uphill Rush, zdobywając puchary we wszystkich tych kategoriach, a jeśli się wykażesz, odblokujesz puchar specjalny. W Uphill Rush 2 zaczynasz na skuterze lub deskorolce. Osiągnij dobre rezultaty w parku rozrywki lub centrum handlowym, żeby uzyskać dostęp do enduro, ścigacza i choppera oraz różnych niesamowitych desek – w tym odrzutowej! Ubieraj swojego jeźdźca w różne odjazdowe stroje, na przykład w kostium kościotrupa. Jest też Uphill Rush 2 girls, czyli wersja z dziewczyną w roli głównej.

Kolejne pojazdy czekają na Ciebie w Uphill Rush 3. Auto na gąsienicach, rolki, narty, kucyk, a może poczciwa mućka? Przyznaj się, że przynajmniej raz naszła Cię chętka na przejażdżkę na krowie! U nas masz okazję to zrobić. A może chcesz się zrelaksować na basenie? W Uphill Rush 7 możesz się wybrać do parku wodnego, a tam… oczywiście pędzić ludziom po głowach w dmuchanym kółku, na desce do windsurfingu, skuterze wodnym, gumowym krokodylu czy nawet bananie. Jako chłopak, dziewczyna… małpa albo kosmita. Jak się bawić, to na całego! Chcesz poszaleć na pokładzie czołgu, wielkiego robota albo bobsleja? To wszystko i o wiele więcej czeka na Ciebie w Uphill Rush 6.

Życia nie starczy, żeby wymienić wszystko, co można znaleźć w grach Uphill Rush. Gdzie indziej zobaczysz policjanta w pełnym umundurowaniu mknącego po wodzie na materacu i robiącego figury baletowe? Albo Supermana mknącego na pandzie? (I nie mamy tu na myśli modelu samochodu). Możesz się ścigać z czasem lub przeciwnikiem, na różnych poziomach trudności – ale na te wyższe musisz zapracować!

Jeśli można się tym przejechać – a zwłaszcza jeśli nie można – spodziewaj się tego w naszych darmowych grach Uphill Rush online