Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Miejskie Gry Wyścigowe

O Naszym Miejskie Gry Wyścigowe

W naszej kolekcji miejskie gry wyścigowe nie musisz się martwić o mandaty. Zamiast tego możesz skupić się na docieraniu do punktów kontrolnych, wykonywaniu akrobacji i wyprzedzaniu pozostałych kierowców w drodze do mety w grach samochodowych. Jest też pełno genialnych pojazdów, które możesz wypróbować. Osiągaj zawrotne prędkości w Lamborghini albo innym wypasionym samochodzie sportowym w naszych grach 3D. Możesz nawet wsiąść na skuter i dostarczyć pizzę albo zabrać autobus na jazdę próbną!

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak się prowadzi taksówkę po wielkiej metropolii, na przykład po Nowym Jorku, teraz masz najlepszą okazję! Wyrusz na przejażdżkę zatłoczoną autostradą albo wskocz za kółko wielkiego tira. Te darmowe gry online oferują zarówno niezrównaną grafikę, jak i oprawę w stylu retro, prosto z lat 80. Nieważne, jakie lubisz uliczne ściganki online – tutaj je znajdziesz!