Gry Rajd

 • Poza drogą V6
  Graj
  Poza drogą V6
  Zagrano 188836 razy

  W tej grze wyścigowej 3D możesz ścigać się w trzech różnych regionach i użyć wielu różnych pojazdów. Każdy z nich ma potężny silnik V6, nawet autobus! Przejedź się wszystkimi pojazdami, pędząc przez miasto lub wykonując popisy kaskaderskie na torze przeszkód. Ścigaj się w terenie lub gnaj ulicami. Decyzja należy do ciebie!

 • Stock Car Hero
  Graj
  Stock Car Hero
  Zagrano 29715 razy

  W tej fantastycznej grze wyścigowej możesz teraz ścigać się po najsłynniejszych torach na świecie. Wskocz za kółko i wyprzedź przeciwników. Pomiędzy wyścigami możesz także zbierać masę monet, które można użyć do zakupu lepszych opon i bardziej potężnych silników.

 • Samochody do driftingu
  Graj
  Samochody do driftingu
  Zagrano 20253 razy

  W tej fantastycznej grze samochodowej możesz naprawdę wykazać się swoimi umiejętnościami driftingu. Wykonuj kontrolowany poślizg na jezdni i pal gumę na niełatwych torach wyścigowych. Możesz również modernizować i modyfikować swoje samochody, aby ulepszyć ich hamulce, zwiększyć prędkość i o wiele więcej.

 • Drifting rosyjską ładą
  Graj
  Drifting rosyjską ładą
  Zagrano 30910 razy

  Te klasyczne rosyjskie samochody mogą wyglądać na powolne i liche, ale w tej niesamowitej grze samochodowej możesz je całkowicie zmodyfikować. Naprawiaj ładę pomiędzy jazdami i wprowadzaj nowe ulepszenia. Możesz również brać udział w wyścigach, a nawet wykonywać drifty na parkingu czy w hangarze.

 • Dziki Rajd 2
  Graj
  Dziki Rajd 2
  Zagrano 241187 razy

  Zwiększ obroty silnika i ścigając się na trasie dojedź do mety jako pierwszy!

 • Twarde koła
  Graj
  Twarde koła
  Zagrano 18251 razy

  W tej grze wyścigowej tory wyścigowe są na każdym poziomie wypełnione masą niesamowitych przeszkód. Wskakuj za kierownicę tego monster trucka i pędź po dachach kontenerów, starych autobusów i o wiele więcej. Czy uda ci się dotrzeć do linii mety, czy też popełnisz błąd, który doprowadzi do eksplozji ciężarówki? Czas się przekonać!

 • Klub driftingu
  Graj
  Klub driftingu
  Zagrano 10336 razy

  Potrafisz przejechać przez wszystkie skomplikowane tory? Użyj swoich umiejętności driftingu, aby pokonać niezwykle wąskie zakręty w tej intensywnej grze wyścigowej. Możesz także zdobywać gotówkę na lepsze pojazdy, bardziej odjazdowe lakiery i nie tylko!

 • Wolna amerykanka
  Graj
  Wolna amerykanka
  Zagrano 95456 razy

  Jak weźmiesz udział w tej szalonej grze w wyścigi? Wskocz za kierownicę różnych pojazdów – od buggie jeżdżących po wydmach do minivanów, a następnie wykonuj epickie akrobacje i przelatuj nad rampami.

 • Rajd autobusowy
  Graj
  Rajd autobusowy
  Zagrano 19299 razy

  Czy dasz radę pokonać ten rajd terenowy, jadąc bardzo niekonwencjonalnymi pojazdami? Te tory stworzono dla terenówek i motorów, a Ty zmierzysz się z nimi w ciężarówkach i autobusach! Sprawdź, czy uda Ci się dojechać do linii mety w tej niezwykłej grze w wyścigi.

 • Rally Racer
  Graj
  Rally Racer
  Zagrano 19711 razy

  Czy masz odpowiednie umiejętności i talent, aby zostać najlepszym kierowcą wyścigowym na świecie? Zmierz się z najlepszymi i spróbuj sięgnąć po puchar w tej pierwszorzędnej grze sportowej: Rally Racer!

 • Mistrz driftu
  Graj
  Mistrz driftu
  Zagrano 4494 razy

  Czy zdołasz zostać mistrzem na tym torze wyścigowym? Kupuj ulepszenia pomiędzy zawodami i utoruj sobie drogę na szczyt w tej grze sportowej.

 • Szalone wyścigi samochodowe
  Graj
  Szalone wyścigi samochodowe
  Zagrano 3698 razy

  Przygotuj się na prawdziwie imponujące wyścigi w tej szalonej grze online! Będziesz się ścigać po praktycznie nieskończonej pustyni razem z największymi i najpotężniejszymi samochodami. Czy dasz radę wypruć do przodu, pędząc przez pętle i wyskakując z ramp? Pomiędzy zawodami możesz modernizować swój pojazd za pomocą metalowych kolców i innych niesamowitych elementów.

 • Symulator jazdy terenowej z załadunkiem
  Graj
  Symulator jazdy terenowej z załadunkiem
  Zagrano 4147 razy

  Wiele z tych autostrad i ośnieżonych przełęczy górskich nie nadaje się dla ludzi o słabych nerwach. Jednak ty z pewnością dasz sobie radę, szczególnie siedząc za kółkiem niesamowitej ciężarówki. Sprawdź, czy masz wystarczające umiejętności, by dowieźć ładunek do miejsca docelowego w tym realistycznym symulatorze jazdy.

 • Amerykańskie wyścigi 2
  Graj
  Amerykańskie wyścigi 2
  Zagrano 53778 razy

  Poczuj gorączkę wyścigów i pędź po złoto. Czy twoje umiejętności pozwolą ci zostawić rywali daleko w tyle?

 • Ekstremalny drifting 2
  Graj
  Ekstremalny drifting 2
  Zagrano 13930 razy

  W tej grze w wyścigi możesz teraz trenować umiejętności wirtualnego driftingu, wziąć udział w epickim turnieju lub zrelaksować się w trybie freestyle. Między wyścigami na kilku wyjątkowych torach możesz zbierać monety, aby ulepszać i personalizować swój samochód, lub kupić nowy.

 • Buggy Simulator
  Graj
  Buggy Simulator
  Zagrano 107709 razy

  Wybierz się tym samochodem na przejażdżkę po małym miasteczku. Uliczki są spokojne, więc możesz robić, co zechcesz i osiągnąć najwyższą prędkość w tej ścigance.

 • Fortride: Open Ride
  Graj
  Fortride: Open Ride
  Zagrano 13785 razy

  W tej grze samochodowej 3D czeka na Ciebie cała masa odjazdowych funkcji. Przemierzaj świat pełen czadowych przeszkód i portali, które przeniosą Cię do różnych miejsc. Możesz także spróbować ustanowić nowy rekord za lot w powietrzu, wyjeżdżając z ramp!

 • 4x4 Rally
  Graj
  4x4 Rally
  Zagrano 300 razy

  Bądź szybki i ukończ każdy poziom na jednym z trzech pierwszych miejsc by przejść do następnego.

 • Wyścigi hummerów
  Graj
  Wyścigi hummerów
  Zagrano 54379 razy

  Ścigaj się z przyjaciółmi lub stań do wyścigu o mistrzostwo w swoim wielkim hummerze! Pozostaw swoich przeciwników w obłoku kurzu daleko w tyle!

 • Super 4x4 Rally
  Graj
  Super 4x4 Rally
  Zagrano 11112 razy

  Czas na epicki rajd po ulicach! Wybierz dla siebie najlepszy samochód terenowy i ścigaj się w tej odjazdowej grze wyścigowej.

 • Pustynny rajd
  Graj
  Pustynny rajd
  Zagrano 10534 razy

  Ten rajd należy do najtrudniejszych na świecie. Dasz radę pozostać na torze, w dosłownym tego słowa znaczeniu? Utoruj sobie drogę do linii mety w tej intensywnej grze w wyścigi.

 • Buggy Rider
  Graj
  Buggy Rider
  Zagrano 40894 razy

  These dune buggies are breaking away from the beach. Pick out your favorite one before you take on a group of skilled drivers in this racing game. Can you beat them across the finish lines on each one of these tracks? You can collect cash that you can use between races to upgrade your vehicle.

 • Szalona jazda
  Graj
  Szalona jazda
  Zagrano 5272 razy

  Te pojazdy buggy są super, zwłaszcza, gdy chodzi o wyścigi...

 • Rajdowe wyzwanie
  Graj
  Rajdowe wyzwanie
  Zagrano 10371 razy

  Ścigaj się na niesamowitych offroadowych trasach i sprawdź, czy uda Ci się dojechać do mety.

 • Super Rally Challenge 2
  Graj
  Super Rally Challenge 2
  Zagrano 23734 razy

  Wróć do dziczy na kilka kolejnych ekscytujących, offroadowych wyścigów.

 • Szał rajdowy 6
  Graj
  Szał rajdowy 6
  Zagrano 8298 razy

  W tej grze online w kierowanie samochodami możesz wypróbować wiele różnych pojazdów wyścigowych. Przejedź się po mieście klasycznym samochodem z potężnym silnikiem albo pruj wiejskimi drogami w niedużej terenówce. Możesz również przetestować, jak każdy samochód radzi sobie na ośnieżonej drodze, pędząc przez kolejne punkty kontrolne.

 • Homerun Rally
  Graj
  Homerun Rally
  Zagrano 51 razy

  Cała sztuka to zamachnięcie się kijem w odpowiednim momencie.

 • Drifting 3: Port morski
  Graj
  Drifting 3: Port morski
  Zagrano 11644 razy

  Ten stary port to idealne miejsce na trening wirtualnej jazdy w tej grze w wyścigi 3D. Spróbuj wykonać odjazdowe manewry, tj. drifting, w czadowym samochodzie. Zmierz się też z innymi kierowcami, próbując po drodze zarobić pełno gotówki i punktów.

 • Samochodowy drifting
  Graj
  Samochodowy drifting
  Zagrano 19549 razy

  Te samochody zostały stworzone do drifting. Pokaż w takim razie, na co Cię stać, w tej grze samochodowej. Ślizgaj się na zakrętach, pędząc przez miejsca załadunku, w dół wietrznej górskiej drogi, czy też przez inne intensywne trasy. Sprawdź, czy dasz radę pobić swój rekord, po drodze odblokowując masę odjazdowych pojazdów.

 • Canyon Valley Rally
  Graj
  Canyon Valley Rally
  Zagrano 18919 razy

  Przygotuj się na emocjonujące wyścigi terenowe w najnowszej grze przeglądarkowej: Canyon Valley Rally! Wyprzedzaj zawodowców i skutecznie wymijaj głazy, aby dotrzeć na linię mety i wygrać!

 • Super Rally 3D
  Graj
  Super Rally 3D
  Zagrano 53317 razy

  Wciśnij gaz do dechy i jedź najszybciej jak potrafisz, by zostać zwycięzcą w tym elektryzującym rajdzie.

 • International Rally Stage 2014
  Graj
  International Rally Stage 2014
  Zagrano 13012 razy

  Przygotuj się na odlotową wyprawę po najbardziej karkołomnych torach wyścigowych na świecie.