Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Garden Tales Mahjong

Garden Tales Mahjong to wciągająca gra w madżonga z kolorowymi kafelkami i całym mnóstwem ich różnych układów. Ten tytuł oparty jest na popularnej serii gier typu „dopasuj 3 elementy” Garden Tales i zawiera wiele jej elementów i postaci.

Jak grać w Garden Tales Mahjong?

Twoim celem jest usunięcie z planszy wszystkich kafelków. Możesz tego dokonać, tworząc dopasowane pary kafelków. Znajdź na planszy dwa dostępne do dopasowania kafelki z tym samym obrazkiem i dotknij ich po kolei, by połączyć je i stworzyć „parę”.

Nie wszystkie kafelki widoczne na planszy są dostępne do dopasowania. Możesz wybrać tylko te, które nie stykają się z nimi jednym z dłuższych boków (prawym lub lewym) oraz nie są zakryte innymi kafelkami. Usuwaj kafelki z góry i z boków, by odsłaniać ukryte przez nie pozostałe kafelki.

Porady podczas gry w Garden Tales Mahjong

Jeśli utkniesz, przemieszaj kafelki

U góry ekranu widoczna jest ikona z dwoma kafelkami ze znakami zapytania. Widoczna tutaj liczba pokazuje ilość par dostępnych na planszy. Jeśli nie masz dostępnych ruchów, możesz przemieszać pozostałe kafelki.

Zbieraj mnożniki kombinacji

Możesz zwiększyć swój wynik, zdobywając mnożniki kombinacji. Tworząc sekwencje par w szybkim tempie możesz zdobyć do 10x więcej punktów. Każde dopasowanie dodaje mnożnik do wskaźnika w prawym górnym rogu ekranu. Żółta linia dokoła mnożnika wskazuje czas pozostały na znalezienie kolejnej pary. Jeśli będziesz grać za wolno, stracisz mnożniki.

Sterowanie

Użyj myszki (lub palca na urządzeniach z ekranem dotykowym), by wybrać kafelki.

Zagraj w gry podobne do Garden Tales Mahjong

Jak wspomniano powyżej, ta gra jest oparta o serię gier logicznych Garden Tales, stworzoną przez studio Softgames. Do tej popularnej serii należą:

Garden Tales 1
Garden Tales 2
Garden Tales 3

Sprawdź naszą stronę z kolekcją Softgames, gdzie znajdziesz więcej tytułów tego studia, między innymi Bubble Shooter Pro, popularną serię Solitaire Story: TriPeaks i nie tylko.

Kto stworzył Garden Tales Mahjong?

Garden Tales Mahjong to tytuł studia Softgames-Azerion.

Kiedy miała miejsce premiera Garden Tales Mahjong?

Ta gra miała swoją premierę 15 maja 2023 roku.