Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Garden Tales 3

Garden Tales 3 to przepięknie zaprojektowana gra typu „dopasuj 3 elementy” autorstwa Softgames. Wróć do królestwa krasnali ogrodowych i usuń owoce, kwiaty i liście, aby zebrać przedmioty z listy zadań.

Jak grać w Garden Tales 3?

Twórz kombinacje z tymi samymi owocami, liśćmi i kwiatami, ustawiając wspólnie co najmniej trzy identyczne elementy. Ikony znikną z planszy, po czym pojawią się nowe, spadając i wypełniając puste miejsca. Zebrane przedmioty zostaną skreślone na liście zadań.

Panel po lewej stronie planszy pokazuje, które przedmioty musisz jeszcze zebrać. Rozwiązuj zagadki, zbierając truskawki, jeżyny i gruszki. Usuwaj brud lub rozbijaj zamarznięte kafelki. Twórz większe kombinacje, używając czterech lub pięciu identycznych przedmiotów, aby stworzyć specjalne bomby, które pomogą szybciej osiągnąć cele.

Panel wyświetli również, ile ruchów pozostało na ukończenie każdego poziomu. Upewnij się, że wszystkie zadania z listy zostaną ukończone, zanim skończą się dostepne ruchy – w przeciwnym razie konieczne będzie rozpoczęcie poziomu od nowa. Wszelkie pozostałe ruchy zostaną przekształcone w bomby bonusowe.

Sterowanie

  • Użyj MYSZY do gry
  • Kliknij LEWY PRZYCISK MYSZY i PRZECIĄGNIJ ikonę, aby zamienić ją miejscami z sąsiednim przedmiotem
  • Kliknij LEWY PRZYCISK MYSZY, PRZECIĄGNIJ i PRZYTRZYMAJ, aby połączyć dwie bomby bonusowe

Podobne gry

Jeśli ta gra Ci się spodobała, spróbuj jej prequeli lub naszych innych przygod z dopasowywaniem kafelków:

  1. Garden Tales
  2. Garden Tales 2
  3. Chain Cube: 2048 Merge
  4. Candy Rain 7

Kto stworzył Garden Tales 3?

Garden Tales 3 to tytuł studia SoftGames/Azerion.