Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Giant Rush

Giant Rush to trójwymiarowa gra o bieganiu, w której musisz zbierać podobne patyczaki, by Twoja postać stawała się coraz większa i potężniejsza. Nabieranie sił jest konieczne, bo na mecie czeka na Ciebie przeciwnik do pokonania.

Jak grać w Giant Rush?

Pędź patyczakiem po drodze w tej grze w 3D. Zbieraj inne patyczaki podobne do Twojego, by stawał się coraz silniejszy. Uważaj jednak na inne postaci, bo jeśli dotkniesz którejś z nich, Twój biegacz stanie się mniejszy i słabszy.

Na końcu drogi twój bohater będzie musiał walczyć z innym patyczakiem. Bij go i kop na torze z mnożnikami punktów, aby podwyższyć swój wynik. Postaraj się zebrać taką ilość energii, która pozwoli Ci rzucić przeciwnikiem w ścianę na końcu trasy z taką siłą, by ją przebił.

Zachowaj czujność, bo Twój patyczak zmieni kolor za każdym razem, gdy przebiegnie przez jedną ze świecących stref transformacji. Zbieraj fioletowe klejnoty i klucze, które pozwolą Ci otwierać skrzynie ze skarbami i kupować nowe kostiumy oraz skórki, a także zwiększać szybkość i siłę kopania.

Sterowanie

  • Użyj myszy do gry.
  • Naciśnij lewy przycisk myszy i przeciągaj kursor z jednej strony na drugą, by robić uniki i zbierać patyczaki.
  • Na końcu szybko naciskaj lewy przycisk myszy lub dotykaj ekranu, by uderzać i kopać przeciwnika.

Podobne gry

Jeśli spodobała Ci się ta przygoda z bieganiem, wypróbuj też inne darmowe gry w 3D z naszej kolekcji:

  1. Sticky Run
  2. Craft Runner
  3. Angry Gran Run: London
  4. Kogama: Dungeon Run

Kto stworzył Giant Rush?

Giant Rush to gra studia TapNation.