Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Kogama: Dungeon Run

Przygotuj się do wyścigu, w którym stawką jest Twoje życie! Jakie niebezpieczeństwa czyhają na Ciebie w grze Kogama: Dungeon Run

Zejdź do lochu, gdzie już wkrótce rozpocznie się ekscytująca rywalizacja w trybie wieloosobowym. Pędź w stronę flagi wraz z innymi graczami z całego świata. Unikaj głodnych potworów i skacz nad rozpadlinami. Możesz też kupować wspaniałe ulepszenia, takie jak dodatkowe zdrowie i zwiększenie prędkości, lub wcielić się w różne niesamowite postaci. 

Jeśli naprawdę lubisz tę grę z serii Kogama, to koniecznie wypróbuj też Kogama: Rainbow Parkour i Kogama: 2 Player Tron 1.9.

Jak grać w Kogama: Dungeon Run? 

Kogama: Dungeon Run to kolejny tytuł z popularnej serii Kogama. Ścigaj się z czasem i spróbuj dotrzeć do punktu kontrolnego oznaczonego flagą, który znajduje się w lochu pełnym potworów i innych niebezpieczeństw. 

Sterowanie 

Mysz 

  • Używaj KURSORA, by poruszać kamerą. 
  • Kliknij LEWY PRZYCISK MYSZY, aby zaatakować. 

Klawiatura 

  • Używaj STRZAŁEK lub A, S, D i W, aby biec. 
  • Naciśnij SPACJĘ, aby podskoczyć. 
  • Naciśnij M lub ESCAPE, aby wstrzymać grę. 
  • Naciśnij O, aby włączyć tryb pełnego ekranu. 

Kto stworzył grę Kogama: Dungeon Run? 

Kogama: Dungeon Run to dzieło użytkownika o nazwie Jolba, który korzystał z platformy Kogama, zaprojektowanej i wydanej przez firmę Multiverse ApS.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!