Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Heart of Iona

Heart of Iona to fabularna gra przygodowa, w której wyruszasz na przygodę z młodą księżniczką o imieniu Ella. Jej królestwo pogrąża się w chaosie po ataku na królewski zamek przez grupę zaciekłych smoków w dniu jej koronacji. 

Szukająca schronienia w lochach zamku Ella odkrywa uwięzionego tam smoka. Uwolnienie go pozwoli jej w końcu uciec z dala od sztywnego życia w murach zamku, ale za jaką cenę? 

Jak grać w Heart of Iona?

Kiedy Ella staje przed wyborem w tej narracyjnej grze, twoje decyzje nadają bieg dalszym wydarzeniom. W każdej sytuacji wybierasz jej słowa lub czyny. Twoje wybory wpłyną na los księżniczki i jej królestwa. Czy zaufasz odpowiednim osobom? Każda podjęta decyzja wpłynie na zakończenie historii.

Jakie mroczne sekrety na temat królewskiej rodziny i tragedii, która dotknęła królestwo w dniu jej narodzin odkryje Ella? Co oznacza duchowa więź ze smokami, którą odczuwa? Kim jest piratka, która wygląda jak lustrzane odbicie dziedziczki tronu? Rozwiąż zagadki i obudź potężną magię, która drzemie w serciu Iony!

Zagram w wersję premium gry Heart of Iona

Nie zapomnij sprawdzić również wersji premium gry Heart of Iona w serwisie Steam. W tej wersji opowieść ożywa dzięki ulepszonej grafice, realistycznym postaciom i tłom pełnym szczegółów. 

Sterowani

Kliknij lewym przyciskiem myszy lub wskaż na ekranie dotykowym różne opcje i wybory fabularne.

Kto stworzył grę Heart of Iona?

Heart of Iona to tytuł studia 2Play. 

Kiedy gra Heart of Iona została wydana po raz pierwszy?

Sieciowa wersja tej gry miała premierę 19 czerwca 2023 roku.