Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Heart of Iona

Heart of Iona to fabularna gra przygodowa, w której wyruszasz na przygodę z młodą księżniczką o imieniu Ella. Jej królestwo pogrąża się w chaosie po ataku na królewski zamek przez grupę zaciekłych smoków w dniu jej koronacji. 

Szukająca schronienia w lochach zamku Ella odkrywa uwięzionego tam smoka. Uwolnienie go pozwoli jej w końcu uciec z dala od sztywnego życia w murach zamku, ale za jaką cenę? 

Jak grać w Heart of Iona?

Kiedy Ella staje przed wyborem w tej narracyjnej grze, twoje decyzje nadają bieg dalszym wydarzeniom. W każdej sytuacji wybierasz jej słowa lub czyny. Twoje wybory wpłyną na los księżniczki i jej królestwa. Czy zaufasz odpowiednim osobom? Każda podjęta decyzja wpłynie na zakończenie historii.

Jakie mroczne sekrety na temat królewskiej rodziny i tragedii, która dotknęła królestwo w dniu jej narodzin odkryje Ella? Co oznacza duchowa więź ze smokami, którą odczuwa? Kim jest piratka, która wygląda jak lustrzane odbicie dziedziczki tronu? Rozwiąż zagadki i obudź potężną magię, która drzemie w serciu Iony!

Zagram w wersję premium gry Heart of Iona

Nie zapomnij sprawdzić również wersji premium gry Heart of Iona w serwisie Steam. W tej wersji opowieść ożywa dzięki ulepszonej grafice, realistycznym postaciom i tłom pełnym szczegółów. 

Sterowani

Kliknij lewym przyciskiem myszy lub wskaż na ekranie dotykowym różne opcje i wybory fabularne.

Kto stworzył grę Heart of Iona?

Heart of Iona to tytuł studia 2Play. 

Kiedy gra Heart of Iona została wydana po raz pierwszy?

Sieciowa wersja tej gry miała premierę 19 czerwca 2023 roku.