Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Idle Miner Space Rush

Idle Miner Space Rush to wieloosobowa gra o kopaniu, w której musisz wydobyć jak najwięcej kamieni księżycowych przed zakończeniem rundy. Czy zbierzesz więcej klejnotów od konkurencji?

Jak grać w Idle Miner Space Rush?

Na początku każdej rundy gracze mogą opuścić bazę i rozpocząć kopanie. W tej grze o kosmosie wejdziesz głęboko pod powierzchnię księżyca w poszukiwaniu kryształów.

Twój plecak wkrótce się nimi zapełni i będzie go trzeba wyładować w bazie, by móc kontynuować zbieranie. Za znalezione klejnoty kupisz nowe przedmioty, pozwalające na szybsze kopanie i zwiększenie ładowności. Możesz uniknąć powrotów na górę w celu wyładowania plecaka i zdobywania ulepszeń, jeśli znajdziesz głęboko ukrytą bazę.

Gracze otrzymają nagrody za zajęte miejsca po zakończeniu każdej rywalizacji. Rundę wygrywa osoba, która zebrała największą liczbę kamieni księżycowych.   

Sterowanie

Użyj klawiszy strzałek do biegania, wspinaczki i kopania.

Podobne gry

Jeśli ta gra ci się podoba, mamy mnóstwo wiele innych tytułów ze studia Ubisoft. Nie przegap tych popularnych tytułów! Wypróbuj poniższe tytuły lub sprawdź naszą stronę z grami Ubisoft:

  1. Balls Race
  2. Hungry Shark Arena
  3. Tom Clancy’s Shootout
  4. Assassin’s Creed: Freerunners

Kto stworzył Idle Miner Space Rush?

Idle Miner Space Rush to tytuł studia Ubisoft.