Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Minimal Dungeon RPG

Wkrocz do gigantycznego labiryntu pełnego potworów i tajemnic w Minimal Dungeon RPG. Co odkryjesz w tej utrzymanej w stylu retro grze typu dungeon crawler?

Przenieś się w sam środek fantastycznego świata pełnego przygód. Znajdujesz się w Dolinie Casa, a w pobliżu widać wejście do rozległych podziemi. Kim jesteś? Co tu robisz? I najważniejsze: co znajdziesz w krętych korytarzach?

Przemierzaj labirynt, walcz z potworami, zbieraj zasoby i zwiększaj swoje współczynniki. Na końcu każdego poziomu czeka potężny boss, a pokonanie go nie będzie łatwe. Zanim stawisz mu czoła, upewnij się, że masz więcej punktów zdrowia od niego. Czy zdołasz dotrzeć do ostatniej komnaty w tej klasycznej grze fabularnej i przekonać się, co tam na Ciebie czeka?

Jak grać w Minimal Dungeon RPG?

Minimal Dungeon RPG to tekstowa przygodówka przypominająca gry komputerowe z początku lat 80. Spróbuj zbadać gigantyczny labirynt i odkryć tajemnice ze swojej przeszłości.

Sterowanie

  • Klikaj LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by wchodzić do komnat, zbierać surowce, zwiększać współczynniki i wykonywać inne czynności.

Podobne gry

Wypróbuj również inne gry fabularne, które dostarczą Ci mnóstwo zabawy i wyzwań!

  1. Tomb of the Mask Neon
  2. Lordz2.io
  3. Battle for the Galaxy
  4. Zombs Royale.io

Kto stworzył Minimal Dungeon RPG?

Minimal Dungeon RPG to tytuł studia CapPlay.