Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Paint.io

Jak dużą część powierzchni uda Ci się zamalować w Paint.io?

Ta trzymająca w napięciu gra z serii .io dostarczy Ci mnóstwo emocjonującej zabawy! Pokryj farbą jak największą część tablicy i walcz o wolną powierzchnię z graczami z całego świata.

Uważaj, aby żaden z nich nie przeciął wytyczanego przez Ciebie szlaku z farby. Możesz także dopasować rozgrywkę do swoich preferencji za pomocą świetnych wzorów oraz postaci, takich jak koty, smoki, a nawet pączki!

Jak grać w Paint.io?

Paint.io to ekscytująca gra o malowaniu. Zakreślaj kolejne fragmenty tablicy, by poszerzyć swoje terytorium i dostać się na szczyt tabeli wyników. Pozbywaj się rywali, przecinając ich szlaki z farby, ale miej się na baczności! Jeśli ktoś przetnie Twój szlak, przegrasz!

Sterowanie

Mysz

  • Używaj MYSZY, by poruszać się postacią.

Klawiatura

  • Możesz także poruszać się za pomocą STRZAŁEK.

Podobne gry

Oto kilka innych gier online, które musisz wypróbować!

  1. Paper.io 2
  2. Roller Splat!
  3. Gartic.io

Kto stworzył Paint.io?

Paint.io to tytuł firmy GAMEE.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!