Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Solitaire Home Story

Solitaire Home Story to pięknie wyglądająca gra karciana Tripeaks z uroczą fabułą wypełnioną zabawnymi postaciami. Odblokuj nowe rozdziały historii. Uporządkuj karty i pomóż Alicji wyremontować dom jej ojca w zaawansowanym wieku.

Fabuła: Pomóż Alicji znaleźć miłość i ocalić jej dom z dzieciństwa!

Kiedy Alicja wraca do rodzinnego miasta, aby odwiedzić ojca, zastaje jego uroczy stary dom w strasznym stanie. Co gorsza, jej tata wziął ogromną pożyczkę u chciwego burmistrza miasta. Jeśli w najbliższym czasie nie będzie w stanie spłacić pieniędzy, burmistrz zajmie rodzinny dom!

Jedyną nadzieją Alicji jest wzięcie udziału w konkursie na remont domu i zdobycie pierwszej nagrody. Ale najpierw będzie musiała sprawić, by rozlatujące się domostwo stało się wystarczająco bezpieczne, aby można było w nim mieszkać, a na dodatek przekonać konkursowe jury, aby w ogóle dopuściło ją do udziału.

W międzyczasie uciążliwy narzeczony Alice wyczerpuje jej cierpliwość (i kartę kredytową)! Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy na jej progu niespodziewanie pojawia się jej dawna miłość…

Jak grać w Solitaire Home Story?

Rozwiąż łamigłówki związane z sortowaniem kart, aby zdobyć gwiazdki. Możesz ich użyć, aby pomóc Alicji krok po kroku wyremontować dom i odblokować nowe rozdziały historii wraz z nowymi obszarami do remontu i udekorowania.

Przesuwaj odkryte karty na stos kart odrzuconych, aby usunąć całą talię. Możesz usuwać tylko karty, których wartość jest o jeden punkt wyższa lub niższa od karty znajdującej się na wierzchu stosu.

Jeśli nie możesz dopasować więcej kart, możesz dobrać nową kartę z zapasu. Liczba kart w zapasie jest jednak ograniczona, więc staraj się znaleźć najlepsze kombinacje dla każdej dobranej karty.

Gra zawiera wiele zabawnych zwrotów akcji, w tym zablokowane karty, generatory kart, jokery i karty postaci, które dają premie (sojuszników Alicji) lub kary (czarne charaktery, na przykład burmistrz).

Zagraj w więcej darmowych gier online podobnych do Solitaire Home Story

Jeśli spodoba ci się ta gra, zerknij na nasz kompletny przegląd karcianych gier w pasjansa. Możesz również udać się na naszą stronę kolekcji gier studia Softgames, aby wyświetlić więcej jego tytułów.

Kto stworzył grę Solitaire Home Story?

Solitaire Home Story to tytuł studia Softgames.

Kiedy po raz pierwszy wydano grę Solitaire Home Story?

Ta gra została wydana po raz pierwszy 24 czerwca 2024 roku.