Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Pełny ekran

Zombie Hunters: Arena

Setki nieumarłych ghuli chcą zeżreć ciebie i wielu innych graczy z całego świata w grze Zombie Hunters: Arena. Chyba wiesz, co robić, prawda?

Jeśli nie, to cóż… Wystarczy chwycić za broń i dać popalić gnijącym maszkarom w tej emocjonującej, kooperacyjnej grze o zombie! Ruszysz do walki z podstawową bronią, ale po drodze znajdziesz wiele innych, które pomogą ci przetrwać!

Połącz siły z innymi graczami, by jak najszybciej załatwić zombiaki, ale pamiętaj, że pozbycie się ich wszystkich może być niemożliwe. Wypatruj pancerzy i apteczek. Na swojej drodze napotkasz wiele potężnych zombiaków. Łatwo się nie poddadzą!

Jak grać w Zombie Hunters: Arena?

Zombie Hunters to wieloosobowa strzelanka, w której połączysz siły z innymi graczami i załatwisz niezliczone zastępy żywych trupów. Pozbądź się ich najszybciej, jak możesz, jednocześnie rozglądając się za wzmocnieniami i ekstra bronią – na przykład wypasioną piłą łańcuchową.

Sterowanie

Klawiatura

  • UŻYJ STRZAŁEK, by biegać.

Mysz

  • UŻYJ MYSZY, by się rozglądać.
  • NACIŚNIJ LEWY PRZYCISK MYSZY, by użyć broni.

Podobne gry

Oto kilka innych wspaniałych gier akcji, w które warto zagrać!

  1. Zombs.io
  2. Zombie Killers
  3. Pixel Gun Apocalypse 3

Kto stworzył Zombie Hunters: Arena?

Za stworzenie Zombie Hunters: Arena odpowiada studio Pixel Cave.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!