Strzelanki (widok z góry)

Z góry widać lepiej. Twoi wrogowie mają pecha.

Istnieją różne rodzaje strzelanek. Czasem znajdujesz się w centrum akcji lub obserwujesz akcję zza pleców bohatera. Jeśli jednak wolisz szerszą perspektywę i chcesz mieć pewność, że nie przeoczysz żadnego wroga, wypróbuj strzelanki online z widokiem z góry. Jeśli lubisz klasyczne tytuły z automatów i dawnych komputerów, jak Commando czy Ikari Warriors, bez problemu odnajdziesz się w tej kategorii.

Na pierwszy ogień idzie Holy War Invasion. To klasyczny przedstawiciel tego gatunku. Kierujesz samotnym komandosem, który musi przebić się przez mapę pełną wrogów – pieszych, siedzących w wieżyczkach i bunkrach oraz prowadzących różne śmiercionośne pojazdy. Unikaj kul wrogów i staraj się ich wyeliminować, zanim oni zabiją Ciebie. Pamiętaj, aby używać elementów otoczenia, by uzyskać przewagę, na przykład strzelając w beczki z paliwem znajdujące się blisko wrogów.

Gra Spect jest świetnym przykładem wciągającej kosmicznej strzelanki z widokiem z góry. Strzelaj bez przerwy, odpalaj rakiety i używaj tarczy, aby chronić swój statek kosmiczny przed statkami wroga i asteroidami. Jak długo zdołasz przetrwać? Wykaż się refleksem i stale poprawiaj swoje wyniki.

W grze Naval Fighter wcielasz się w pilota eksperymentalnego myśliwca w czasie II Wojny Światowej i wyruszasz na misję, w trakcie której musisz przebić się z jednego punktu do drugiego, likwidując jak największą liczbę wrogów. Na początku wybierasz jeden z trzech dostępnych samolotów, a w trakcie rozgrywki możesz znaleźć ulepszenia broni i pancerza, a także uzupełnić punkty życia. Cele latające likwidujesz przy użyciu działek, a pływające za pomocą torped. To wszystko, co musisz wiedzieć. Ruszaj do akcji!

Jeśli interesują Cię gry, w których strzelasz do wrogów, widząc wszystko z góry, zapraszamy na naszą stronę. Wśród dziesiątek darmowych tytułów w tej kategorii na pewno znajdziesz coś godnego uwagi. Nie zwlekaj! Dołącz do nieustraszonych żołnierzy i pilotów, którzy mają doskonały widok na całe pole bitwy.