Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Uphill Rush 10

Pędź na złamanie karku przez gigantyczną metropolię w Uphill Rush 10! Czy dasz radę dotrzeć do wszystkich linii mety w tej edycji popularnej serii gier wyścigowych?

Udasz się do Ameryki, aby wypróbować mnóstwo pojazdów, a także różne konie – a nawet zebry. Użyj ich do pędzenia przez pętle i bulwary, próbując dotrzeć do mety na każdym poziomie tej epickiej gry o jeździe.

Podczas mierzenia się z nieubłaganym czasem konieczne może być przewrócenie paru barierek lub stoisk z hotdogami. Istnieje również duża szansa, że przejedziesz przez środek knajpy lub popłyniesz przez staw. Na szczęście po drodze znajdziesz wiele monet, które możesz zebrać, aby kupić fajne ulepszenia przed rozpoczęciem każdego (coraz trudniejszego) wyścigu.

Jak grać w Uphill Rush 10?

Wskocz na magicznego jednorożca lub za kierownicę poduszkowca w tej niesamowitej grze z serii Uphill Rush. To tylko kilka pojazdów i zwierząt, których użyjesz, aby dotrzeć do każdej linii mety podczas wyścigu przez jedno z największych i najlepszych miast w Stanach Zjednoczonych.

Sterowanie

  • STRZAŁKA W GÓRĘ – przyspieszanie.
  • STRZAŁKA W DÓŁ – zwalnianie.
  • STRZAŁKA W LEWO – wychylenie do tyłu.
  • STRZAŁKA W PRAWO – wychylenie do przodu.
  • SPACJA – dopalacz.

Podobne gry

Chcesz się pochwalić swoimi wirtualnymi umiejętnościami wyścigowymi w kilku innych darmowych grach online? Oto kilka propozycji!

  1. Uphill Rush 9
  2. Uphill Rush: Slide Jump
  3. Moto X3M: Bike Racing
  4. Extreme Cycling

Kto stworzył Uphill Rush 10?

Uphill Rush 10 to tytuł studia Agame.