Gry Z Syrenkami

 • Powrót do szkoły: Dzień bez mundurków
  Graj
  Powrót do szkoły: Dzień bez mundurków
  Zagrano 8161 razy

  W tym tygodniu jest Dzień bez mundurków, a te cztery przyjaciółki chcą się na niego przygotować! Pomóż im przedstawić ich ulubione style. Możesz stworzyć dla nich doskonałe stylizacje w tej grze w ubieranki i projektowanie? Wybierz też dla nich ubrania, buty i dodatki!

 • Syrenia księżniczka: Narodziny
  Graj
  Syrenia księżniczka: Narodziny
  Zagrano 11087 razy

  Księżniczka zaraz będzie rodzić! Jest teraz w pałacu, skąd musi jak najszybciej dostać się do szpitala! Możesz pomóc jej, gdy dzwoni po królewską karetkę i pakuje wszystkie potrzebne rzeczy, które ma ze sobą zabrać, w tym medycznym symulatorze? Będzie także potrzebować twojej pomocy w szpitalu.

 • Księżniczki: Jak wpaść w oko sympatii
  Graj
  Księżniczki: Jak wpaść w oko sympatii
  Zagrano 3767 razy

  Te trzy księżniczki postanowiły zdobyć serca swoich sekretnych sympatii. Czy pomożesz im znaleźć prawdziwą miłość w tej fantastycznej grze w ubieranki i projektowanie? Księżniczki mają nadzieję, że wspaniałe stroje i makijaż skutecznie przyciągną uwagę trzech przystojnych chłopaków.

 • Profil syrenki na Instaphoto
  Graj
  Profil syrenki na Instaphoto
  Zagrano 7426 razy

  Ta czarująca księżniczka aktualizuje swój profil na ulubionej stronie w mediach społecznościowych. Możesz pomóc jej zdecydować, jaki post umieścić w tej grze w ubieranki i projektowanie online? Wybierz historie, które udostępni swoim znajomym, i pomóż jej zrobić selfie w nowej stylizacji!

 • Księżniczka: Jesienne selfie
  Graj
  Księżniczka: Jesienne selfie
  Zagrano 20027 razy

  Jesień rozpoczęła się już oficjalnie, a te trzy księżniczki postanowiły zrobić sobie doskonałe jesienne zdjęcie. Czy pomożesz im w wyborze bajecznych strojów? Wybierz także fantastyczny makijaż, a następnie prześliczne swetry i inne elementy odzieży. Na koniec możesz zrobić im zdjęcia pod drzewami w ich ulubionym parku.

 • Księżniczki: Moda na sukces
  Graj
  Księżniczki: Moda na sukces
  Zagrano 1100 razy

  Ta księżniczka chce wyglądać jak najlepiej podczas niezwykle ważnego spotkania w tym tygodniu. Zamiera otworzyć własne studio mody. pomożesz jej znaleźć właściwy strój i kilka fantastycznych akcesoriów w tej grze w ubieranki i projektowanie?

 • Syrenia księżniczka: Całusy pod jemiołą
  Graj
  Syrenia księżniczka: Całusy pod jemiołą
  Zagrano 19472 razy

  Syrenia księżniczka i jej przystojny chłopak chcą spędzić romantyczne chwile pod jemiołą w tajemnicy przed innymi! Możesz pomóc im skraść parę całusków tak, aby nikt się o tym nie dowiedział, w tej świątecznej grze dla dziewczyn?

 • Księżniczki: Koszulki z przesłaniem
  Graj
  Księżniczki: Koszulki z przesłaniem
  Zagrano 5443 razy

  Ta księżniczka ma nadzieję, że jej sekretna sympatia zauważy w szkole wiadomość widniejącą na jej koszulce. Jej przyjaciółki też chcą mieć własne koszulki z przesłaniem! Czy pomożesz im wybrać, co założyć, w tej grze w ubieranki? Każda z nich marzy o koszulce z inspirującym tekstem.

 • Śliczna Syrenka
  Graj
  Śliczna Syrenka
  Zagrano 11981 razy

  Zanurkuj po detale tej podwodnej historii miłosnej!

 • Syrenka: Pokój do makijażu
  Graj
  Syrenka: Pokój do makijażu
  Zagrano 5825 razy

  W tym pokoju do makijażu syrenki panuje straszny bałagan. Czy możesz pomóc jej posprzątać go oraz znaleźć brakujące przedmioty w tej grze dla dziewczyn? Jak szybko uda Ci się znaleźć te ukryte rzeczy?

 • Syrenka leci do Tokio
  Graj
  Syrenka leci do Tokio
  Zagrano 2854 razy

  Ta była syrenka zawsze marzyła o podróży do Japonii. Teraz, po magicznej przemianie w ludzką istotę, może tam polecieć, zamiast płynąć przez cały ocean. Ale którą walizkę powinna wziąć ze sobą w tej urzekającej grze online dla dziewczyn? Pomóż jej podjąć decyzję i upewnij się, że waga walizki nie przekracza limitu, a potem pomóż jej przy wyborze stroju na pierwszy dzień w Tokio.

 • Harajuku Japan Fashion
  Graj
  Harajuku Japan Fashion
  Zagrano 1071 razy

  Ta modna księżniczka wraz z przyjaciółkami właśnie przyjechały do Tokio w Japonii. Chcą sprawdzić najmodniejsze style w Harajuku, najmodniejszej dzielnicy mody w mieście. Dołącz do nich, gdy kupują pełno odlotowych ciuszków w tej grze w ubieranki online.

 • Blondynka odwiedza Syrenkę
  Graj
  Blondynka odwiedza Syrenkę
  Zagrano 2068 razy

  Nadszedł czas, by ta dziewczyna odwiedziła swoją najlepszą przyjaciółkę. Jest tylko jeden problem: ona jest syrenką! Czy pomożesz jej przygotować się na prawdziwie urzekającą wycieczkę w morskie głębiny w tej grze w ubieranki? Będzie musiała zacząć od nałożenia wodoodpornego makijażu!

 • Aqua Fashion Style
  Graj
  Aqua Fashion Style
  Zagrano 692 razy

  Przygotuj tę kochającą wodę modnisię do spędzenia dnia nad morzem!

 • Kawiarnia syrenki
  Graj
  Kawiarnia syrenki
  Zagrano 1819 razy

  Ta była syrenka żyje teraz na lądzie i postanowiła otworzyć własną kawiarnię! Musi dopilnować wszystkiego przed otwarciem w tym ślicznym i fajnym symulatorze biznesowym. Dołącz do niej, gdy wybiera do menu rodzaje napojów, szuka najlepszych składników i wiele więcej.

 • Kolorowanka: Akwarium Syrenki
  Graj
  Kolorowanka: Akwarium Syrenki
  Zagrano 3626 razy

  Dom tej syrenki wygląda trochę nijako, więc dodaj mu nieco życia za pomocą kolorów!

 • Girly Summer Patterns
  Graj
  Girly Summer Patterns
  Zagrano 641 razy

  Nadeszło lato, a te modne dziewczyny wypróbowują najnowsze trendy. Dołącz do nich, gdy wybierają idealne stroje na jazdę rowerem, relaks w ogródku czy też pełnego zabawy grilla.

 • Lodowe urodziny
  Graj
  Lodowe urodziny
  Zagrano 1690 razy

  Najwyższy czas, aby ta modna dziewczyna świętowała swoje urodziny w tej grze w ubieranki. Możesz wybrać dla niej i jej znajomych fantastyczne ciuszki? Chcą spędzić popołudnie, wcinając pełno przepysznych lodów. Możesz nawet wybrać, jaki smak mają najpierw spróbować.

 • Księżniczka: Studenckie plotki
  Graj
  Księżniczka: Studenckie plotki
  Zagrano 1698 razy

  Na tym kampusie krąży plotka, że jedna z księżniczek jest najmodniejszą dziewczyną w szkole. Pomożesz zdecydować, która z nich jest najlepiej ubraną postacią w tej grze w ubieranki i projektowanie online? Musisz wybrać dla każdej z nich doskonałe ubrania, makijaż i dodatki.

 • Mermaid Barista: Latte Art
  Graj
  Mermaid Barista: Latte Art
  Zagrano 2369 razy

  Ta była syrenka nadal próbuje przyzwyczaić się do życia na lądzie. Właśnie dostała pracę jako baristka w kawiarni. Pomożesz jej zrealizować wszystkie zamówienia klientów w tym symulatorze biznesu? Jej zadaniem będzie przyrządzić od americano po latte, jednocześnie wybierając wzór pianek. Może stworzyć dzieła sztuki, takie jak liście, koty czy też niedźwiedzie!

 • Zakochana syrenia księżniczka
  Graj
  Zakochana syrenia księżniczka
  Zagrano 4816 razy

  Ta była syrena świętuje rocznicę z miłością swojego życia. Czy pomożesz im przygotować się na ten magiczny wieczór w grze dla dziewcząt w przebieranki i projektowanie?

 • Princesses: Favorite Brands Shopping
  Graj
  Princesses: Favorite Brands Shopping
  Zagrano 1640 razy

  Już pora, aby te księżniczki zaczęły szukać ulubionych marek w kilku sklepach znajdujących się w tym fantastycznym centrum handlowym. Pomożesz im znaleźć setki modnych ciuszków, kosmetyków do makijaży i dodatków w tej grze w zakupy i ubieranki online?

 • Księżniczki: Scena muzyczna
  Graj
  Księżniczki: Scena muzyczna
  Zagrano 2282 razy

  Najwyższa pora, aby te rockowe księżniczki ruszyły na scenę w tej grze w ubieranki online. Pomożesz wszystkim sześciu wybrać fantastyczne ciuszki, zanim zacznie się kolejny koncert?

 • Princesses: Chilling at the Pool
  Graj
  Princesses: Chilling at the Pool
  Zagrano 3061 razy

  Słońce świeci, ptaki ćwierkają, a te trzy księżniczki szykują się na relaksujące popołudnie w swoim ulubionym basenie. Które stroje kąpielowe powinny założyć? Pomożesz im przyszykować się na maksymalny odpoczynek w tej grze e ubieranki i projektowanie?

 • Syrenka: Magiczne fryzury
  Graj
  Syrenka: Magiczne fryzury
  Zagrano 3251 razy

  Najwyższa pora, aby ta była syrenka znalazła całkiem nowy styl! Pomożesz jej zdecydować, jak ułożyć fryzurę, w tym symulatorze metamorfoz online? Stwórz wraz z nią magiczny wygląd zaprojektuj fantastyczną kreację.

 • Princess: Bonfire Night
  Graj
  Princess: Bonfire Night
  Zagrano 389 razy

  Idealny wieczór na ognisko. Pogoda jest przejrzysta, a te pięć zaprzyjaźnionych księżniczek mają ochotę na imprezę. Pomożesz im przygotować się w tej grze w ubieranki? Trzeba dla nich wybrać odpowiednie ubrania.

 • Syrenka: styl dziewczęcy vs. chłopięcy
  Graj
  Syrenka: styl dziewczęcy vs. chłopięcy
  Zagrano 6793 razy

  Ta była syrenka, która teraz mieszka na lądzie, przymierza modne stylizacje. Dołącz do niej, gdy wybiera kilka stylizacji wyrażających dwie strony jej osobowości. Jedna będzie idealna na eleganckie wieczorne wyjście, a druga ukaże jej bardziej ambitną i pewną siebie stronę. Możesz pomóc jej zdecydować, co ma na siebie włożyć, w tej grze w ubieranki?

 • Księżniczki: Gorące letnie dni
  Graj
  Księżniczki: Gorące letnie dni
  Zagrano 1611 razy

  Na gorącą pogodę trzeba mieć też gorące stylizacje! Pomóż tym trzem modnym dziewczynom poradzić sobie z upałem w tej grze w letnie ubieranki. Będą relaksować się przy ulubionym basenie i do tego potrzebują doskonałych ciuszków.

 • Syrenia księżniczka: W blasku złota
  Graj
  Syrenia księżniczka: W blasku złota
  Zagrano 4696 razy

  Ta księżniczka przepięknie wygląda w złotym. Chodzi oczywiście o złote wzory i tkaniny! Czy pomożesz wybrać dla niej kilka strojów i piękny makijaż, które naprawdę dodadzą jej blasku, w tej grze online w ubieranki dla dziewczyn?

 • Syrenia księżniczka: Nocna impreza
  Graj
  Syrenia księżniczka: Nocna impreza
  Zagrano 1350 razy

  Ta była syrenka nadal nie może przyzwyczaić się do nowego życia na lądzie. Nie ma zielonego pojęcia, co na siebie włożyć, zanim wybierze się na ciekawe wieczorne zajęcia. Czy możesz pomóc jej wybrać modne ciuszki w tej grze w ubieranki online?

 • Księżniczka influencerka: Piękne lato
  Graj
  Księżniczka influencerka: Piękne lato
  Zagrano 3918 razy

  Te dwie księżniczki pragną zostać popularnymi influencerkami. Czy pomożesz im zacząć od szybkiej metamorfozy w tej grze online w ubieranki i projektowanie? Jakie typy makijażu powinny wypróbować? Jakie fantastyczne stroje powinny założyć i pochwalić się swoim nowym fanom? Nadchodzi czas decyzji!

 • Urodziny syrenki
  Graj
  Urodziny syrenki
  Zagrano 3144 razy

  W tej grze dla dziewczyn syrenia księżniczka z przyjaciółmi za chwilę będą świętować jej urodziny. Pomóż im wybrać idealne miejsce na imprezę, a potem doradzisz im, co mają na siebie włożyć. Możesz przyłączyć się do nich, gdy puszczają muzykę, otwierają prezenty, jedzą przepyszny tort i robią sobie selfie.

 • Zabawa na zakupach
  Graj
  Zabawa na zakupach
  Zagrano 2175 razy

  Pora, aby te modne dziewczyny wybrały się na wielkie zakupy. Dołącz do nich, gdy szukają wspaniałych nowych stylizacji w ulubionych sklepach i butikach. Pomóż im wybrać fantastyczne ubrania, dodatki i wiele więcej!

 • Styl syrenki Blondie
  Graj
  Styl syrenki Blondie
  Zagrano 1486 razy

  Nawet syrenki uwielbiają najnowsze trendy mody! Pomóż Blondie stworzyć modną stylizację, która idealnie sprawdzi się zarówno pod wodą, jaki i podczas jej kolejnej wyprawy na ląd. Z chęcią skorzysta z Twoich rad w tej grze w metamorfozę dla dziewczyn. Możesz zaprojektować dla niej nowe ubranie, nałożyć makijaż i dobrać fantastyczną fryzurę!

 • Mermaid Princesses
  Graj
  Mermaid Princesses
  Zagrano 37157 razy

  Członkowie podwodnej rodziny królewskiej szukają nowych wspaniałych strojów. Które z nich powinni najpierw przymierzyć?

 • Księżniczki: Syrenia impreza
  Graj
  Księżniczki: Syrenia impreza
  Zagrano 9656 razy

  Te trzy podwodne księżniczki planują imprezę. Niestety kompletnie nic nie idzie po ich myśli! Żółw ukradł kolczyki jednej księżniczki, a ich dekoracje na imprezę są porozrzucane po całej grocie. Możesz pomóc im je odnaleźć, zanim zdecydują, co na siebie założą w tej grze online dla dziewczyn?

Na dnie morza

Chyba wszyscy znają historię małej syrenki. Jeśli nie w formie oryginalnej baśni Hansa Christiana Andersena, to prawdopodobnie w animowanej wersji Walta Disneya z 1989 roku, nagrodzonej dwoma Oscarami i dwoma Złotymi Globami za najlepszą piosenkę i najlepszą muzykę filmową.

Fabuła jest zasadniczo ta sama – oto tytułowa mała syrenka, jedna z sześciu córek króla mórz, podwodna księżniczka z rybim ogonem, zakochuje się bez pamięci w pięknym księciu, którego ratuje z tonącego statku. Od tej pory niczego nie pragnie bardziej niż zostać człowiekiem i spędzić ze swoim wybrankiem resztę życia.

To jedna z piękniejszych historii o miłości, z równie pięknym i tragicznym zakończeniem. Zmienione w wersji Disneya, w której książę poślubia syrenkę, ma mimo wszystko optymistyczny wydźwięk – uczy nas, że nie ma nic ostatecznego.

Na temat syrenich losów i pragnień powstało całkiem sporo książek i filmów. Dorośli pamiętają pewnie słynny „Plusk”, komedię romantyczną w reżyserii Rona Howarda. To uwspółcześniona, zabawna, przeniesiona w realia Nowego Jorku opowieść o... cóż, syrence.

W witrynie Gry.pl proponujemy pozycje w podobnym duchu – lekkie, zabawne, dające (zwłaszcza dzieciom) mnóstwo frajdy. Oto nasze zestawienie gier z syrenkami, dla wszystkich miłośników romantycznych, podwodnych przygód.

Znalazły się wśród nich typowe gry dla dziewczynek – klasyczne ubieranki, takie jak Ubieranka z Syreną, Mermaid Girl Dress Up i Mermaid Princess Dress Up, gry o pocałunkach, np. Syrenia księżniczka: Całusy pod jemiołą, czy gry-metamorfozy, jak pozycja Mermaid Makeover. Świetnym ich uzupełnieniem są tytuły, w których Twoim zadaniem (lub zadaniem Twojego dziecka) jest udekorować podwodny domek syrenki (Udekoruj domek syrenki, Syrenkowe morze) lub zaplanować syrenią imprezę urodzinową (Urodziny syrenki).

Wśród tych lekkich, przyjemnych pozycji znalazła się też gra o charakterze edukacyjnym. Jest nią Syrenka: Pokój do makijażu, w której musisz pomóc syrence posprzątać jej pokój oraz znaleźć w nim zagubione przedmioty. Wbrew pozorom nie jest to wcale łatwe zadanie i do jego wykonania potrzeba nie lada spostrzegawczości! Gra świetnie nadaje się do tego, aby przybliżyć maluchom trudny temat sprzątania. Mając za kompana uroczą syrenkę, na pewno szybciej uwiną się ze swoimi codziennymi obowiązkami w domu!