Gry Ukryte obiekty

 • Find 500 Differences
  Graj
  Find 500 Differences
  Zagrano 83597 razy

  Czy potrafisz odnaleźć wszystkie różnice na każdym z tych zdjęć? Niektóre łatwo wpadają w oko, a inne są trudne do uchwycenia. Bądź uważny. Jeśli zaznaczysz nieprawidłowo, będzie to kosztować cię cenny czas i punkty w tej grze online.

 • Ukryte przedmioty: Cichy ruch
  Graj
  Ukryte przedmioty: Cichy ruch
  Zagrano 36482 razy

  Doris i Mike mieszkają w wielkiej posiadłości z wieloma służącymi. Niestety ktoś z nich zeszłej nocy ukradł cenną biżuterię. Kto może być winowajcą? Pomóż im rozwiązać tę zagadkę w tej ekscytującej grze w ukryte przedmioty.

 • Ogród magicznych zaklęć
  Graj
  Ogród magicznych zaklęć
  Zagrano 14489 razy

  Artha, Tistona i Sarata to trzy siostry mające magiczne moce. Właśnie weszły do tajemniczego Ogrodu magicznych zaklęć. Możesz pomóc im odszukać najcenniejsze rzeczy w tej zaczarowanej grze w ukryte przedmioty?

 • Titanic: Ukryta zagadka
  Graj
  Titanic: Ukryta zagadka
  Zagrano 38634 razy

  Czy potrafisz rozwiązać zagadki najsłynniejszego statku rejsowego?

 • Księżniczka i jej rezydencja
  Graj
  Księżniczka i jej rezydencja
  Zagrano 19973 razy

  Odważna księżniczka Nicole właśnie odziedziczyła stary zamek po swoim ojcu - Królu. Czy pomożesz jej oraz jej lojalnym rycerzom wyszukać złote monety i inne cenne przedmioty, których będą mogli użyć do opłacenia koniecznej renowacji, aby zamienić zamek w luksusową rezydencję? Bardzo przyda im się twoja pomoc w tej grze z ukrytymi przedmiotami.

 • Ella będzie rodzić
  Graj
  Ella będzie rodzić
  Zagrano 16601 razy

  Ella zaraz będzie rodzić, musi więc dostać się do szpitala i to szybko! Czy pomożesz dopilnować, by zabrała wszystkie potrzebne rzeczy, w tej grze online? Będzie musiała wziąć ze sobą pieluszki, a także ubranka dla niemowlęcia.

 • Ukryte mocarstwo
  Graj
  Ukryte mocarstwo
  Zagrano 78866 razy

  Natknęliście się na ukryte w dżungli królestwo. Lokalni mieszkańcy nie mają pojęcia, co z wami zrobić. Porozmawiajcie z ich starszyzną i znajdźcie ukryte przedmioty.

 • Na tropie ukrytych przedmiotów: Część 2
  Graj
  Na tropie ukrytych przedmiotów: Część 2
  Zagrano 22559 razy

  Kilku ludzi o największych umysłach na świecie zbudowało to miasto z nadzieją na stworzenie utopii. Niestety w trakcie realizacji wydarzyło się coś strasznego. Czy potrafisz odkryć, co się stało z ich ambitnym przedsięwzięciem, w tej najnowszej serii gier z ukrytymi przedmiotami?

 • Personal Shopper 2
  Graj
  Personal Shopper 2
  Zagrano 35724 razy

  Wybierz się z Macy na zakupy w różnych częściach globu w sequelu Personal Shopper.

 • Ukryta kuchnia
  Graj
  Ukryta kuchnia
  Zagrano 59282 razy

  Wejdź do kuchni w tym ruchliwym bistro. Dasz radę znaleźć w niej wszystkie brakujące przedmioty? Działaj szybko, gdyż masz tylko parę minut, w tej grze w ukryte przedmioty.

 • Troll face Quest: TV Shows
  Graj
  Troll face Quest: TV Shows
  Zagrano 485393 razy

  Najwyższa pora, żeby potrollować popularne programy telewizyjne w nowej odjechanej odsłonie Troll Face Quest!

  Troll Face Quest: TV Shows Apple App Store lub Google Play.

 • Brakujący przedmiot
  Graj
  Brakujący przedmiot
  Zagrano 96047 razy

  Maria i Frank badają sprawę włamania do muzeum pełnego cennych antyków. Kilka z nich wykradł tajemniczy włamywacz. Czy możesz pomóc tym dwóm prywatnym detektywom schwytać złodzieja w tej ekscytującej grze w ukryte przedmioty?

 • Monkey Go Happy 2
  Graj
  Monkey Go Happy 2
  Zagrano 69498 razy

  W drugiej części tej uzależniającej gry musisz uszczęśliwić wszystkie małpki!

 • Ciasto bananowe: Lekcje gotowania z Sarą
  Graj
  Ciasto bananowe: Lekcje gotowania z Sarą
  Zagrano 25548 razy

  Sara chce dziś przygotować coś słodkiego. Dołącz do niej w kuchni, gdy będzie robić ten pyszny deser.

 • Zbrodnia w Hollywood
  Graj
  Zbrodnia w Hollywood
  Zagrano 14040 razy

  Frances i Roy pracują razem już ponad dziesięć lat. Tych dwóch detektywów jeszcze nie miało sprawy, której nie udało im się rozwiązać, ale tym razem ich umiejętności zostaną wystawione na próbę. Pomożesz im rozwiązać zagadkę morderstwa sławnego hollywoodzkiego producenta filmowego w tej grze z ukrytymi przedmiotami?

 • Wietrzna Dolina
  Graj
  Wietrzna Dolina
  Zagrano 6148 razy

  Barbara pracuje ciężko na swoim gospodarstwie w Wietrznej Dolinie – regionie, który słynie z chłodnych warunków atmosferycznych. Nie trzeba dodawać, że przydałaby się jej pomoc. Dołącz do jej przyjaciół Carol i Donalda, gdy pomagają jej w tej grze w ukryte przedmioty.

 • Liczby w mieście
  Graj
  Liczby w mieście
  Zagrano 33261 razy

  Zwiedzaj ulice tego egzotycznego miasta i sprawdź, ile cyfr uda Ci się znaleźć.

 • Wezwanie do fantastycznego lasu
  Graj
  Wezwanie do fantastycznego lasu
  Zagrano 7949 razy

  Właśnie przyszło do Ciebie pilne wezwanie od magicznej wróżki! Zależy jej na tym, aby znaleźć inne zaczarowane stworzenia w tej grze ukrytych obiektów. Dołącz do niej w tej epickiej przygodzie i pomóż w przeszukiwaniu tajemniczych krain leżących poza lasem.

 • Ślub najlepszej przyjaciółki
  Graj
  Ślub najlepszej przyjaciółki
  Zagrano 13800 razy

  Kathy przygotowuje ślub Jessiki i jej narzeczonego. To jej najlepsza przyjaciółka, więc chce dopilnować, aby w ten wyjątkowy dzień wszystko było zapięte na ostatni guzik. Możesz pomóc Kathy znaleźć dekoracje i inne rzeczy w tej grze w ukryte przedmioty?

 • Dolly: Kreacja na wieczór panieński
  Graj
  Dolly: Kreacja na wieczór panieński
  Zagrano 13136 razy

  Dolly szuka prześlicznej kreacji, którą założy na wieczór panieński przyjaciółki. Dołącz do niej, gdy szuka strojów i dodatków w pudełkach z prezentami w tej grze w ubieranki dla dziewczyn.

 • Daily Difference
  Graj
  Daily Difference
  Zagrano 30682 razy

  Czy uda ci się dostrzec wszystkie różnice w tej serii obrazków?

 • Ucieczka z domku dla lalek
  Graj
  Ucieczka z domku dla lalek
  Zagrano 22606 razy

  Znajdujesz się wewnątrz domku dla lalek i nie możesz się stąd wydostać. Ale musi istnieć jakaś droga ucieczki! Czy potrafisz ją odnaleźć w tej grze online?

 • Ucieczka z pokoju chłopca
  Graj
  Ucieczka z pokoju chłopca
  Zagrano 32605 razy

  Uwięzienie w pokoju nie jest zbyt przyjemnym doświadczeniem. Czy uda ci się stąd wymknąć w tej zwariowanej grze typu ucieczka?

 • Ucieczka z zamkniętego sklepu
  Graj
  Ucieczka z zamkniętego sklepu
  Zagrano 33827 razy

  Znalazłeś się w zamkniętym sklepie. Czy możną się stąd jakoś wydostać? Szukaj ukrytych przedmiotów i wskazówek, dzięki którym rozwiążesz zagadki i uwolnisz się. Skup się, a na pewno dasz radę stąd zwiać w tej grze w ucieczkę online.

 • Ucieczka z domu na przedmieściach
  Graj
  Ucieczka z domu na przedmieściach
  Zagrano 43479 razy

  To taki ładny domek. Przynajmniej tak się wydaje z zewnątrz. Czy uda ci się znaleźć sposób ucieczki z tego niebezpiecznego domu w tej wymagającej myślenia grze online?

 • Ucieczka z Muzeum Egiptu
  Graj
  Ucieczka z Muzeum Egiptu
  Zagrano 25031 razy

  Zostałeś zamknięty w biurze egipskiego muzeum. Czy uda ci się zebrać wszystkie wskazówki i znaleźć przedmioty, który pomogą ci się wydostać, w tej grze polegającej na uczieczce z budynku?

 • Za ciemnymi lasami
  Graj
  Za ciemnymi lasami
  Zagrano 6462 razy

  Głęboko w tajemniczym lesie mieszka stara wiedźma. Podczas swojej wędrówki znalazłeś się na posiadłości wiedźmy, skąd nie uda ci się wyjść, zanim nie wypełnisz dla niej serii zadań. Czy pomożesz jej odnaleźć wszystkie zagubione rzeczy w tej grze z ukrytymi przedmiotami?

 • Escape the Prison
  Graj
  Escape the Prison
  Zagrano 11008 razy

  Ktoś Cię wrobił za zbrodnię, której nie popełniłeś. Teraz gnijesz w więzieniu. Może uda Ci się stąd zwiać? Przekonaj się sam w tej grze przygodowej typu „point and click”!

 • Skradzione dzieła sztuki
  Graj
  Skradzione dzieła sztuki
  Zagrano 23837 razy

  Detektyw Marvin jest na tropie skradzionych dzieł sztuki. Czy mogły zostać ukryte w tajemniczym domu? Pomóż mu w znalezieniu odpowiedzi w tej emocjonującej grze w ukryte obiekty.

 • Muzeum Titanika
  Graj
  Muzeum Titanika
  Zagrano 13738 razy

  To nowe muzeum, poświęcone tragicznej katastrofie słynnego statku, jest już otwarte dla zwiedzających. Czy odnajdziesz wszystkie ukryte obiekty w każdej z lokacji w tej grze typu "wskaż i kliknij"?

 • Whack Your Soulmate
  Graj
  Whack Your Soulmate
  Zagrano 182478 razy

  Kliknij każdy przedmiot i zobacz, jak zostanie użyty, a zakończysz w ten sposób problemy pary, będącej ze sobą na wojennej ścieżce. Zagraj w grę: Whack Your Soulmate!

 • Personal Shopper 3
  Graj
  Personal Shopper 3
  Zagrano 25848 razy

  Kolejny poziom zakupowego wtajemniczenia - tym razem Macy pomaga rodzinie pana Henry!

 • Księżniczki w Świątecznej Krainie
  Graj
  Księżniczki w Świątecznej Krainie
  Zagrano 11422 razy

  Księżniczki te nie wiedziały, że wybierając się na sanki, będzie na nich czekać magiczna przygoda. Niespodziewanie znalazły się w zaczarowanej Świątecznej Krainie, gdzie grupa elfów potrzebuje ich pomocy w przygotowaniach do świąt. Czy dołączysz do ich radosnej zabawy i pomożesz im odnaleźć zagubione prezenty w tej bożonarodzeniowej grze online?

 • Znajdź pingwina
  Graj
  Znajdź pingwina
  Zagrano 21084 razy

  Czy wśród stada czarno-białych pand uda ci się odnaleźć pingwiny? Ile ich wypatrzysz, nim skończy się wyznaczony czas?

 • Zabawne ukryte przedmioty
  Graj
  Zabawne ukryte przedmioty
  Zagrano 6065 razy

  Dasz radę znaleźć wszystkie zaginione rzeczy w tej grze w ukryte przedmioty? Szukaj ich w sypialniach, biurach i innych zagraconych pomieszczeniach. Sprawdź, czy potrafisz zlokalizować wszystko z listy w każdym poziomie, zanim skończy Ci się czas.

 • Ukryte przedmioty: 6 srebrnych kluczy
  Graj
  Ukryte przedmioty: 6 srebrnych kluczy
  Zagrano 135365 razy

  Rita i Monica wyruszyły na spotkanie z przygodą, chcąc odnaleźć zaginiony skarb. Według legendy należał on kiedyś do królowej Zofii Charlotty i może być ukryty w tajemnej komnacie. Czy pomożesz im odnaleźć sześć srebrnych kluczy, które będą im potrzebne do otwarcia komnaty, w tej grze z ukrytymi przedmiotami?

Szósty zmysł – spostrzegawczość

Masz zdolności detektywistyczne? Twoją ulubioną zabawą za młodu była gra w chowanego, a najlepszą świąteczną atrakcją poszukiwania wielkanocnych jajek? Spróbuj się zmierzyć z naszym wyborem gier polegających na odnajdywaniu ukrytych przedmiotów

W przygotowanym zestawieniu znajdziesz prawie 500 pozycji, wśród których ciężko o większą różnorodność! Łączy je jedno – wszystkie to gry internetowe, całkowicie bezpłatne i można je znaleźć w witrynie Gry.pl!

To jak, zaczynamy? Na początek polecamy gry, w których Twoim zadaniem jest odnalezienie jak największej liczby ukrytych przedmiotów, kształtów, a nawet liczb. W Daily Hidden Object musisz w zagraconym pomieszczeniu lub na zabałaganionym biurku (lub też na dnie oceanu w grze Sekrety głębin) wypatrzeć wszystkie pozycje z listy. Uważaj, by nie popełnić przy tym zbyt wielu błędów! W kolejnej grze, Liczby w mieście, szukaj cyfr i liczb ukrytych na obrazku. Z początku gra wydaje się łatwa, ale pod koniec jest coraz ciężej. Podpowiedź – odwróć na chwilę wzrok i wróć do obrazka po chwili. Pamiętaj, że każde złe kliknięcie powoduje utratę cennego czasu! 

Narząd wzroku rozgrzany? Teraz spróbuj więc sił w klasycznej zabawie w porównywanie obrazków, np. w grze Dreams lub Night Adventure of Sleepwalker, w której, aby poznać kolejne etapy historii, musisz znaleźć i „wyklikać” różnice między rysunkami. Tu również musisz wykazać się nie lada spostrzegawczością!

Fantastyczną zabawę i porządną lekcję spostrzegawczości gwarantuje też cała seria gier typu ucieczka. Podobnie jak w przypadku tak popularnych ostatnio „escape roomów” przeniesionych w wielu miastach do tzw. „reala”, zadanie polega na wydostaniu się z domu, pomieszczenia, a nawet auta, w czym mają pomóc kolejne rozwiązywane łamigłówki. Jedne z ciekawszych pozycji to z pewnością Ucieczka z domku dla lalek, Room Escape i Container Flat Escape (dowolna część).

I jeszcze coś dla najmłodszych, np. seria Personal Shopper. To gry idealne zwłaszcza dla dziewczynek! Muszą znaleźć wszystkie przedmioty, by pomóc Macy zostać najlepszą stylistką. Świetne na leniwe, deszczowe popołudnie i rozruszanie komórek mózgowych po lekcjach. Ty też ćwicz codziennie, a będzie tylko lepiej!