Gry Ukryte obiekty

 • Titanic: Ukryta zagadka
  Graj
  Titanic: Ukryta zagadka
  Zagrano 39667 razy

  Czy potrafisz rozwiązać zagadki najsłynniejszego statku rejsowego?

 • Skradzione dzieła sztuki
  Graj
  Skradzione dzieła sztuki
  Zagrano 25643 razy

  Detektyw Marvin jest na tropie skradzionych dzieł sztuki. Czy mogły zostać ukryte w tajemniczym domu? Pomóż mu w znalezieniu odpowiedzi w tej emocjonującej grze w ukryte obiekty.

 • Ukryte przedmioty: Cichy ruch
  Graj
  Ukryte przedmioty: Cichy ruch
  Zagrano 47736 razy

  Doris i Mike mieszkają w wielkiej posiadłości z wieloma służącymi. Niestety ktoś z nich zeszłej nocy ukradł cenną biżuterię. Kto może być winowajcą? Pomóż im rozwiązać tę zagadkę w tej ekscytującej grze w ukryte przedmioty.

 • Find 500 Differences
  Graj
  Find 500 Differences
  Zagrano 97620 razy

  Czy potrafisz odnaleźć wszystkie różnice na każdym z tych zdjęć? Niektóre łatwo wpadają w oko, a inne są trudne do uchwycenia. Bądź uważny. Jeśli zaznaczysz nieprawidłowo, będzie to kosztować cię cenny czas i punkty w tej grze online.

 • Daily Hidden Object
  Graj
  Daily Hidden Object
  Zagrano 83719 razy

  Sprawdź, ile skarbów uda ci się znaleźć w zakurzonych kątach tego starego sklepu.

 • Znajdź różnice: Słodkie dzieciaki
  Graj
  Znajdź różnice: Słodkie dzieciaki
  Zagrano 20879 razy

  Te urocze niemowlaki wszystkie wyglądają tak samo, ale tak nie jest! Czy uda Ci się znaleźć różnice w tej słodkiej łamigłówce?

 • The Book of Hidden Objects
  Graj
  The Book of Hidden Objects
  Zagrano 9551 razy

  Eddie jest nieustraszonym podróżnikiem, który w tej grze w ukryte przedmioty zaraz zwiedzi tajemniczą wyspę o nazwie Borgabunda. Czy zdobędziesz się na odwagę, aby towarzyszyć mu w wyprawie? Bohater zabierze ze sobą jeszcze bardziej tajemniczą książkę, za pomocą której odkryje dawno zaginione skarby na wyspie.

 • Monkey Go Happy 2
  Graj
  Monkey Go Happy 2
  Zagrano 73916 razy

  W drugiej części tej uzależniającej gry musisz uszczęśliwić wszystkie małpki!

 • Hotel Professionals
  Graj
  Hotel Professionals
  Zagrano 16829 razy

 • Morderstwo w czasie pełni
  Graj
  Morderstwo w czasie pełni
  Zagrano 32418 razy

  Tajemnicze morderstwo zostało popełnione w luksusowej willi. Zamordowano kamerdynera. Kto mógł to zrobić? Dołącz do śledztwa w poszukiwaniu mordercy w tej grze ukrytych przedmiotów.

 • Personal Shopper 2
  Graj
  Personal Shopper 2
  Zagrano 37825 razy

  Wybierz się z Macy na zakupy w różnych częściach globu w sequelu Personal Shopper.

 • Ukryte mocarstwo
  Graj
  Ukryte mocarstwo
  Zagrano 82821 razy

  Natknęliście się na ukryte w dżungli królestwo. Lokalni mieszkańcy nie mają pojęcia, co z wami zrobić. Porozmawiajcie z ich starszyzną i znajdźcie ukryte przedmioty.

 • Piraci i skarby
  Graj
  Piraci i skarby
  Zagrano 58467 razy

  Piraci strasznie bałaganią! Dołącz do pani kapitan, gdy sprząta swój statek i przygotowuje inne miejsca. Z pewnością przydałaby się jej Twoja pomoc, w tej grze w ukryte przedmioty.

 • Cudowny las
  Graj
  Cudowny las
  Zagrano 3089 razy

  W tym tajemniczym lesie aż roi się od niebezpieczeństwa, lecz Arya, odważna podróżniczka, próbuje rozwikłać jego zagadki. Wyrusz z nią w tę ekscytującą podróż w grze w ukryte przedmioty. Czy możesz pomóc Aryi uchronić się przed zagrożeniem i poznać więcej mistycznych tajemnic lasu?

 • Na tropie ukrytych przedmiotów: Część 2
  Graj
  Na tropie ukrytych przedmiotów: Część 2
  Zagrano 25040 razy

  Kilku ludzi o największych umysłach na świecie zbudowało to miasto z nadzieją na stworzenie utopii. Niestety w trakcie realizacji wydarzyło się coś strasznego. Czy potrafisz odkryć, co się stało z ich ambitnym przedsięwzięciem, w tej najnowszej serii gier z ukrytymi przedmiotami?

 • Ucieczka z domu na przedmieściach
  Graj
  Ucieczka z domu na przedmieściach
  Zagrano 48282 razy

  To taki ładny domek. Przynajmniej tak się wydaje z zewnątrz. Czy uda ci się znaleźć sposób ucieczki z tego niebezpiecznego domu w tej wymagającej myślenia grze online?

 • Nawiedzony statek
  Graj
  Nawiedzony statek
  Zagrano 10308 razy

  Andrew od lat przemierzał tam i z powrotem Ocean Atlantycki. Podobnie jak inni marynarze słyszał o legendarnym statku, który potrafi pływać bez załogi. Może jest nawiedzony? Dołącz do Andrew i jego dwu córek, gdy wyruszają w podróż, aby raz na zawsze rozwiązać tajemnicę w tej elektryzującej grze w ukryte przedmioty.

 • Ukryta kuchnia
  Graj
  Ukryta kuchnia
  Zagrano 62629 razy

  Wejdź do kuchni w tym ruchliwym bistro. Dasz radę znaleźć w niej wszystkie brakujące przedmioty? Działaj szybko, gdyż masz tylko parę minut, w tej grze w ukryte przedmioty.

 • Dolly: Kreacja na wieczór panieński
  Graj
  Dolly: Kreacja na wieczór panieński
  Zagrano 14927 razy

  Dolly szuka prześlicznej kreacji, którą założy na wieczór panieński przyjaciółki. Dołącz do niej, gdy szuka strojów i dodatków w pudełkach z prezentami w tej grze w ubieranki dla dziewczyn.

 • Garść złota
  Graj
  Garść złota
  Zagrano 12324 razy

  John i jego znajomi są święcie przekonani, że w tej opuszczonej kopalni położonej za malowniczym miasteczkiem nadal można znaleźć złoto. Możesz pomóc im znaleźć zasoby potrzebne, aby tam dotrzeć, w tej grze w ukryte przedmioty?

 • Ubieranki lalki Tris
  Graj
  Ubieranki lalki Tris
  Zagrano 39164 razy

  Czy jesteś gotowa, aby ubrać tę śliczną lalkę? Zajrzyj do środka tych pudełek z prezentami, a w środku znajdziesz masę odjazdowych ubranek i dodatków. Czy możesz stworzyć supermodną stylizację dla lalki w tej grze w modę online dla dziewczyn?

 • Personal Shopper 6
  Graj
  Personal Shopper 6
  Zagrano 53127 razy

  Macy zamierza podjąć nowe zakupowe wyzwanie: akcesoria ślubne!

 • Radosne małpki: Biegun Północy
  Graj
  Radosne małpki: Biegun Północy
  Zagrano 27622 razy

  Uwielbiane przez wszystkich smutne małpki wybierają się na Biegun Północy, aby ukończyć ważną misję. Ich zadaniem będzie pomóc Świętemu Mikołajowi naprawić warsztat w tej zabawnej grze świątecznej. Pomożesz im przedrzeć się przez mroźną zimową krainę czarów, aby mogły dotrzeć tam na czas?

 • Ogród magicznych zaklęć
  Graj
  Ogród magicznych zaklęć
  Zagrano 21838 razy

  Artha, Tistona i Sarata to trzy siostry mające magiczne moce. Właśnie weszły do tajemniczego Ogrodu magicznych zaklęć. Możesz pomóc im odszukać najcenniejsze rzeczy w tej zaczarowanej grze w ukryte przedmioty?

 • Ella będzie rodzić
  Graj
  Ella będzie rodzić
  Zagrano 18260 razy

  Ella zaraz będzie rodzić, musi więc dostać się do szpitala i to szybko! Czy pomożesz dopilnować, by zabrała wszystkie potrzebne rzeczy, w tej grze online? Będzie musiała wziąć ze sobą pieluszki, a także ubranka dla niemowlęcia.

 • Średniowieczny zamek: Ukryte elementy
  Graj
  Średniowieczny zamek: Ukryte elementy
  Zagrano 62487 razy

  W podziemiach tego zamku jest pełno tajemniczych i zaczarowanych przedmiotów, które zaginęły. Czy zdołasz znaleźć je wszystkie przed upływem czasu w tej magicznej grze w ukryte przedmioty?

 • Intruz na lotnisku
  Graj
  Intruz na lotnisku
  Zagrano 11840 razy

  Odważna detektyw Victoria próbuje powstrzymać bandę przestępców w tej grze w ukryte przedmioty. Dołącz do niej, gdy wraz z kilkoma pracownikami tego ruchliwego lotniska przekreśla okrutne plany porwania samolotu!

 • Daily Difference
  Graj
  Daily Difference
  Zagrano 31965 razy

  Czy uda ci się dostrzec wszystkie różnice w tej serii obrazków?

 • Zimowa podróżniczka
  Graj
  Zimowa podróżniczka
  Zagrano 11789 razy

  Ta kochająca przygody dziewczyna uwielbia spacery po swoim mieście, a szczególnie zaraz po tym, jak spadnie śnieg. Dołącz do niej na nocną przechadzkę, gdy próbuje znaleźć zaginione rzeczy w tej grze w ukryte przedmioty.

 • Zoo Break Out
  Graj
  Zoo Break Out
  Zagrano 28449 razy

  Zwierzęta uciekły z zoo! Sprowadź je z powrotem!

 • Personal Shopper
  Graj
  Personal Shopper
  Zagrano 70892 razy

  Czy kupowanie to twoje hobby? Pomóż Macy znaleźć wszystkie przedmioty i zdobyć tytuł najlepszego osobistego stylisty!

 • Ukryty dowód
  Graj
  Ukryty dowód
  Zagrano 53461 razy

  Ashley jest znaną reporterką jednej z najbardziej wpływowych i poczytnych gazet w kraju. Jej ostatnie zadanie dotyczy sprzedaży dużego koncernu naftowego. Czy podczas negocjacji mogło dojść do czegoś niezgodnego z prawem? Przyłącz się do Ashley, jak prowadzi śledztwo w tej sprawie, co może pomóc jej w zdobyciu nagrody Pulitzera, w tej pasjonującej grze z ukrytymi przedmiotami.

 • Przeklęty hotel
  Graj
  Przeklęty hotel
  Zagrano 13667 razy

  Najlepsza przyjaciółka Virginii zaginęła. Ostatni raz widziano ją w tajemniczym hotelu. Czy pomożesz Virginii dowiedzieć się, co się stało, w tej emocjonującej grze z ukrytymi przedmiotami?

 • Liczby w mieście
  Graj
  Liczby w mieście
  Zagrano 38286 razy

  Zwiedzaj ulice tego egzotycznego miasta i sprawdź, ile cyfr uda Ci się znaleźć.

 • Tajemnicza wyspa
  Graj
  Tajemnicza wyspa
  Zagrano 16624 razy

  Mary właśnie otrzymała w spadku stary dom jej rodziców, położony na tajemniczej wyspie. Pełno tam mieszkańców, którzy chcieliby przejąć tę posiadłość. Czy możesz pomóc jej ochronić dom w tej grze w ukryte przedmioty?

 • Wezwanie do fantastycznego lasu
  Graj
  Wezwanie do fantastycznego lasu
  Zagrano 12675 razy

  Właśnie przyszło do Ciebie pilne wezwanie od magicznej wróżki! Zależy jej na tym, aby znaleźć inne zaczarowane stworzenia w tej grze ukrytych obiektów. Dołącz do niej w tej epickiej przygodzie i pomóż w przeszukiwaniu tajemniczych krain leżących poza lasem.

Szósty zmysł – spostrzegawczość

Masz zdolności detektywistyczne? Twoją ulubioną zabawą za młodu była gra w chowanego, a najlepszą świąteczną atrakcją poszukiwania wielkanocnych jajek? Spróbuj się zmierzyć z naszym wyborem gier polegających na odnajdywaniu ukrytych przedmiotów

W przygotowanym zestawieniu znajdziesz prawie 500 pozycji, wśród których ciężko o większą różnorodność! Łączy je jedno – wszystkie to gry internetowe, całkowicie bezpłatne i można je znaleźć w witrynie Gry.pl!

To jak, zaczynamy? Na początek polecamy gry, w których Twoim zadaniem jest odnalezienie jak największej liczby ukrytych przedmiotów, kształtów, a nawet liczb. W Daily Hidden Object musisz w zagraconym pomieszczeniu lub na zabałaganionym biurku (lub też na dnie oceanu w grze Sekrety głębin) wypatrzeć wszystkie pozycje z listy. Uważaj, by nie popełnić przy tym zbyt wielu błędów! W kolejnej grze, Liczby w mieście, szukaj cyfr i liczb ukrytych na obrazku. Z początku gra wydaje się łatwa, ale pod koniec jest coraz ciężej. Podpowiedź – odwróć na chwilę wzrok i wróć do obrazka po chwili. Pamiętaj, że każde złe kliknięcie powoduje utratę cennego czasu! 

Narząd wzroku rozgrzany? Teraz spróbuj więc sił w klasycznej zabawie w porównywanie obrazków, np. w grze Dreams lub Night Adventure of Sleepwalker, w której, aby poznać kolejne etapy historii, musisz znaleźć i „wyklikać” różnice między rysunkami. Tu również musisz wykazać się nie lada spostrzegawczością!

Fantastyczną zabawę i porządną lekcję spostrzegawczości gwarantuje też cała seria gier typu ucieczka. Podobnie jak w przypadku tak popularnych ostatnio „escape roomów” przeniesionych w wielu miastach do tzw. „reala”, zadanie polega na wydostaniu się z domu, pomieszczenia, a nawet auta, w czym mają pomóc kolejne rozwiązywane łamigłówki. Jedne z ciekawszych pozycji to z pewnością Ucieczka z domku dla lalek, Room Escape i Container Flat Escape (dowolna część).

I jeszcze coś dla najmłodszych, np. seria Personal Shopper. To gry idealne zwłaszcza dla dziewczynek! Muszą znaleźć wszystkie przedmioty, by pomóc Macy zostać najlepszą stylistką. Świetne na leniwe, deszczowe popołudnie i rozruszanie komórek mózgowych po lekcjach. Ty też ćwicz codziennie, a będzie tylko lepiej!