• Daily Hidden Object
  Graj
  Daily Hidden Object
  Zagrano 71439 razy

  Sprawdź, ile skarbów uda ci się znaleźć w zakurzonych kątach tego starego sklepu.

 • Titanic: Ukryta zagadka
  Graj
  Titanic: Ukryta zagadka
  Zagrano 37535 razy

  Czy potrafisz rozwiązać zagadki najsłynniejszego statku rejsowego?

 • Skradzione dzieła sztuki
  Graj
  Skradzione dzieła sztuki
  Zagrano 19488 razy

  Detektyw Marvin jest na tropie skradzionych dzieł sztuki. Czy mogły zostać ukryte w tajemniczym domu? Pomóż mu w znalezieniu odpowiedzi w tej emocjonującej grze w ukryte obiekty.

 • Find 500 Differences
  Graj
  Find 500 Differences
  Zagrano 66974 razy

  Czy potrafisz odnaleźć wszystkie różnice na każdym z tych zdjęć? Niektóre łatwo wpadają w oko, a inne są trudne do uchwycenia. Bądź uważny. Jeśli zaznaczysz nieprawidłowo, będzie to kosztować cię cenny czas i punkty w tej grze online.

 • Bałagan w Przebieralni Nelly
  Graj
  Bałagan w Przebieralni Nelly
  Zagrano 13991 razy

  Nelly musi posprzątać ten wielki bałagan, i to jak najszybciej...

 • Ellie i Annie: Biały i czarny łabędź
  Graj
  Ellie i Annie: Biały i czarny łabędź
  Zagrano 20306 razy

  Ellie z siostrą odgrywają główne role w balecie Jezioro Łabędzie, jednak Ellie zaraz spóźni się na kolejną próbę. Możesz pomóc jej znaleźć kostium i przyszykować się w tej grze w ubieranki?

 • Na tropie ukrytych przedmiotów: Część 2
  Graj
  Na tropie ukrytych przedmiotów: Część 2
  Zagrano 20110 razy

  Kilku ludzi o największych umysłach na świecie zbudowało to miasto z nadzieją na stworzenie utopii. Niestety w trakcie realizacji wydarzyło się coś strasznego. Czy potrafisz odkryć, co się stało z ich ambitnym przedsięwzięciem, w tej najnowszej serii gier z ukrytymi przedmiotami?

 • Personal Shopper
  Graj
  Personal Shopper
  Zagrano 64328 razy

  Czy kupowanie to twoje hobby? Pomóż Macy znaleźć wszystkie przedmioty i zdobyć tytuł najlepszego osobistego stylisty!

 • Morderstwo w czasie pełni
  Graj
  Morderstwo w czasie pełni
  Zagrano 27188 razy

  Tajemnicze morderstwo zostało popełnione w luksusowej willi. Zamordowano kamerdynera. Kto mógł to zrobić? Dołącz do śledztwa w poszukiwaniu mordercy w tej grze ukrytych przedmiotów.

 • Troll face Quest: TV Shows
  Graj
  Troll face Quest: TV Shows
  Zagrano 452133 razy

  Najwyższa pora, żeby potrollować popularne programy telewizyjne w nowej odjechanej odsłonie Troll Face Quest!

 • Ukryte przedmioty: 6 srebrnych kluczy
  Graj
  Ukryte przedmioty: 6 srebrnych kluczy
  Zagrano 123996 razy

  Rita i Monica wyruszyły na spotkanie z przygodą, chcąc odnaleźć zaginiony skarb. Według legendy należał on kiedyś do królowej Zofii Charlotty i może być ukryty w tajemnej komnacie. Czy pomożesz im odnaleźć sześć srebrnych kluczy, które będą im potrzebne do otwarcia komnaty, w tej grze z ukrytymi przedmiotami?

 • Kraina czarów - Rozdział 11
  Graj
  Kraina czarów - Rozdział 11
  Zagrano 49319 razy

  Kolejna runda śledztwa zaraz rozpocznie się w najnowszym rozdziale serii tajemniczych gier z ukrytymi przedmiotami. Czy uda ci się odnaleźć wszystkie przedmioty i wskazówki w każdym pomieszczeniu, aby rozwiązać zagadkę zaginionych dzieci?

 • Idealny dom
  Graj
  Idealny dom
  Zagrano 43288 razy

  Żona Erica wyszła z dziećmi z domu na cały dzień. To idealna pora, aby posprzątał dom i naprawił kilka rzeczy. Pomożesz mu uporać się ze wszystkimi zadaniami przed ich powrotem w tej zabawnej i trudnej grze w ukryte przedmioty?

 • Zwariowana szkoła: Krawcowa
  Graj
  Zwariowana szkoła: Krawcowa
  Zagrano 9738 razy

  Ta krawcowa musi dziś uszyć całe mnóstwo sukienek balowych, ale w jej pracowni panuje okropny bałagan! Pomożesz jej w odnalezieniu wszystkich potrzebnych przyborów, zanim nadejdzie pierwsza klientka, w tej magicznej grze symulacyjnej?

 • Księżniczka-syrenka i jej szafa
  Graj
  Księżniczka-syrenka i jej szafa
  Zagrano 10222 razy

  W głębinach morza mody wcale nie brakuje! Znajdź wspaniałą kreację w szafie tej pięknej księżniczki-syrenki, aby zrobić jej prawdziwie królewską metamorfozę. (Jeśli uda ci się coś znaleźć w tym okropnym bałaganie...)

 • Muzeum Titanika
  Graj
  Muzeum Titanika
  Zagrano 12109 razy

  To nowe muzeum, poświęcone tragicznej katastrofie słynnego statku, jest już otwarte dla zwiedzających. Czy odnajdziesz wszystkie ukryte obiekty w każdej z lokacji w tej grze typu "wskaż i kliknij"?

 • Za ciemnymi lasami
  Graj
  Za ciemnymi lasami
  Zagrano 4961 razy

  Głęboko w tajemniczym lesie mieszka stara wiedźma. Podczas swojej wędrówki znalazłeś się na posiadłości wiedźmy, skąd nie uda ci się wyjść, zanim nie wypełnisz dla niej serii zadań. Czy pomożesz jej odnaleźć wszystkie zagubione rzeczy w tej grze z ukrytymi przedmiotami?

 • Ucieczka z domu na przedmieściach
  Graj
  Ucieczka z domu na przedmieściach
  Zagrano 37260 razy

  To taki ładny domek. Przynajmniej tak się wydaje z zewnątrz. Czy uda ci się znaleźć sposób ucieczki z tego niebezpiecznego domu w tej wymagającej myślenia grze online?

 • Bramy Fantazji
  Graj
  Bramy Fantazji
  Zagrano 2563 razy

  Brat Emmy zniknął gdzieś za Bramami Fantazji. To świat pełen czarów i niebezpieczeństwa. Pomożesz Emmie uratować go w tej ekscytującej grze w ukryte przedmioty, zanim będzie za późno?

 • Dolly: Kreacja na wieczór panieński
  Graj
  Dolly: Kreacja na wieczór panieński
  Zagrano 12168 razy

  Dolly szuka prześlicznej kreacji, którą założy na wieczór panieński przyjaciółki. Dołącz do niej, gdy szuka strojów i dodatków w pudełkach z prezentami w tej grze w ubieranki dla dziewczyn.

 • Ubieranki lalki Tris
  Graj
  Ubieranki lalki Tris
  Zagrano 33048 razy

  Czy jesteś gotowa, aby ubrać tę śliczną lalkę? Zajrzyj do środka tych pudełek z prezentami, a w środku znajdziesz masę odjazdowych ubranek i dodatków. Czy możesz stworzyć supermodną stylizację dla lalki w tej grze w modę online dla dziewczyn?

 • Ukryte przedmioty: Cichy ruch
  Graj
  Ukryte przedmioty: Cichy ruch
  Zagrano 28338 razy

  Doris i Mike mieszkają w wielkiej posiadłości z wieloma służącymi. Niestety ktoś z nich zeszłej nocy ukradł cenną biżuterię. Kto może być winowajcą? Pomóż im rozwiązać tę zagadkę w tej ekscytującej grze w ukryte przedmioty.

 • Tajemnicza wyspa
  Graj
  Tajemnicza wyspa
  Zagrano 13320 razy

  Mary właśnie otrzymała w spadku stary dom jej rodziców, położony na tajemniczej wyspie. Pełno tam mieszkańców, którzy chcieliby przejąć tę posiadłość. Czy możesz pomóc jej ochronić dom w tej grze w ukryte przedmioty?

 • Księżniczka balerina w pośpiechu
  Graj
  Księżniczka balerina w pośpiechu
  Zagrano 16166 razy

  Ta tancerka jest spóźniona na próbę. Pomóż jej jak najszybciej się przygotować w tej grze w ubieranki. Balerina będzie potrzebować twojej pomocy w odszukaniu baletek, a także w ułożeniu fryzury.

 • Ucieczka ze średniowiecznego kościoła
  Graj
  Ucieczka ze średniowiecznego kościoła
  Zagrano 33915 razy

  Musi być jakieś wyjście z tego wielowiekowego kościoła. Dasz sobie radę? Znajdź przedmioty i narzędzie potrzebne do ucieczki, w tej pełnej wrażeń grze przygodowej.

 • Ukryta kuchnia
  Graj
  Ukryta kuchnia
  Zagrano 57256 razy

  Wejdź do kuchni w tym ruchliwym bistro. Dasz radę znaleźć w niej wszystkie brakujące przedmioty? Działaj szybko, gdyż masz tylko parę minut, w tej grze w ukryte przedmioty.

 • Personal Shopper 2
  Graj
  Personal Shopper 2
  Zagrano 34107 razy

  Wybierz się z Macy na zakupy w różnych częściach globu w sequelu Personal Shopper.

 • Książę zmierzchu
  Graj
  Książę zmierzchu
  Zagrano 2897 razy

  Hesperia jest byłą żoną słynnego hrabiego Drakuli i ich związek jest dość skomplikowany. Ona i jej znajomi zaraz zakradną się do jego zamku, aby odzyskać kilka jej rzeczy. Możesz pomóc jej zebrać jej przedmioty tak, aby hrabia się o tym nie dowiedział, w tej elektryzującej grze w ukryte przedmioty?

 • Piraci i skarby
  Graj
  Piraci i skarby
  Zagrano 52159 razy

  Piraci strasznie bałaganią! Dołącz do pani kapitan, gdy sprząta swój statek i przygotowuje inne miejsca. Z pewnością przydałaby się jej Twoja pomoc, w tej grze w ukryte przedmioty.

 • Miłość z profilu chemicznego
  Graj
  Miłość z profilu chemicznego
  Zagrano 31140 razy

  Ta uczennica jest w klasie o profilu chemicznym i zaraz spóźni się na lekcję, w tej grze dla dziewczyn. Możesz jej pomóc znaleźć w pokoju wszystkie potrzebne rzeczy, które ma zabrać? Trzeba będzie również doradzić jej w doborze czadowej stylizacji. Musisz się jednak pospieszyć — jej chłopak też na nią czeka!

 • Chińska świątynia
  Graj
  Chińska świątynia
  Zagrano 58328 razy

  Wejdź do tej mistycznej świątyni i spróbuj odkryć jej niezliczone tajemnice. Wyszukaj przedmioty ukryte w każdym pomieszczeniu i poznaj ich sekrety w tej wciągającej grze online.

 • Ella będzie rodzić
  Graj
  Ella będzie rodzić
  Zagrano 15373 razy

  Ella zaraz będzie rodzić, musi więc dostać się do szpitala i to szybko! Czy pomożesz dopilnować, by zabrała wszystkie potrzebne rzeczy, w tej grze online? Będzie musiała wziąć ze sobą pieluszki, a także ubranka dla niemowlęcia.

 • Nawiedzony statek
  Graj
  Nawiedzony statek
  Zagrano 4055 razy

  Andrew od lat przemierzał tam i z powrotem Ocean Atlantycki. Podobnie jak inni marynarze słyszał o legendarnym statku, który potrafi pływać bez załogi. Może jest nawiedzony? Dołącz do Andrew i jego dwu córek, gdy wyruszają w podróż, aby raz na zawsze rozwiązać tajemnicę w tej elektryzującej grze w ukryte przedmioty.

 • Wietrzna Dolina
  Graj
  Wietrzna Dolina
  Zagrano 2994 razy

  Barbara pracuje ciężko na swoim gospodarstwie w Wietrznej Dolinie – regionie, który słynie z chłodnych warunków atmosferycznych. Nie trzeba dodawać, że przydałaby się jej pomoc. Dołącz do jej przyjaciół Carol i Donalda, gdy pomagają jej w tej grze w ukryte przedmioty.

 • Wezwanie do fantastycznego lasu
  Graj
  Wezwanie do fantastycznego lasu
  Zagrano 4203 razy

  Właśnie przyszło do Ciebie pilne wezwanie od magicznej wróżki! Zależy jej na tym, aby znaleźć inne zaczarowane stworzenia w tej grze ukrytych obiektów. Dołącz do niej w tej epickiej przygodzie i pomóż w przeszukiwaniu tajemniczych krain leżących poza lasem.

 • Personal Shopper 6
  Graj
  Personal Shopper 6
  Zagrano 48832 razy

  Macy zamierza podjąć nowe zakupowe wyzwanie: akcesoria ślubne!

Szósty zmysł – spostrzegawczość

Masz zdolności detektywistyczne? Twoją ulubioną zabawą za młodu była gra w chowanego, a najlepszą świąteczną atrakcją poszukiwania wielkanocnych jajek? Spróbuj się zmierzyć z naszym wyborem gier polegających na odnajdywaniu ukrytych przedmiotów

W przygotowanym zestawieniu znajdziesz prawie 500 pozycji, wśród których ciężko o większą różnorodność! Łączy je jedno – wszystkie to gry internetowe, całkowicie bezpłatne i można je znaleźć w witrynie Gry.pl!

To jak, zaczynamy? Na początek polecamy gry, w których Twoim zadaniem jest odnalezienie jak największej liczby ukrytych przedmiotów, kształtów, a nawet liczb. W Daily Hidden Object musisz w zagraconym pomieszczeniu lub na zabałaganionym biurku (lub też na dnie oceanu w grze Sekrety głębin) wypatrzeć wszystkie pozycje z listy. Uważaj, by nie popełnić przy tym zbyt wielu błędów! W kolejnej grze, Liczby w mieście, szukaj cyfr i liczb ukrytych na obrazku. Z początku gra wydaje się łatwa, ale pod koniec jest coraz ciężej. Podpowiedź – odwróć na chwilę wzrok i wróć do obrazka po chwili. Pamiętaj, że każde złe kliknięcie powoduje utratę cennego czasu! 

Narząd wzroku rozgrzany? Teraz spróbuj więc sił w klasycznej zabawie w porównywanie obrazków, np. w grze Dreams lub Night Adventure of Sleepwalker, w której, aby poznać kolejne etapy historii, musisz znaleźć i „wyklikać” różnice między rysunkami. Tu również musisz wykazać się nie lada spostrzegawczością!

Fantastyczną zabawę i porządną lekcję spostrzegawczości gwarantuje też cała seria gier typu ucieczka. Podobnie jak w przypadku tak popularnych ostatnio „escape roomów” przeniesionych w wielu miastach do tzw. „reala”, zadanie polega na wydostaniu się z domu, pomieszczenia, a nawet auta, w czym mają pomóc kolejne rozwiązywane łamigłówki. Jedne z ciekawszych pozycji to z pewnością Ucieczka z domku dla lalek, Room Escape i Container Flat Escape (dowolna część).

I jeszcze coś dla najmłodszych, np. seria Personal Shopper. To gry idealne zwłaszcza dla dziewczynek! Muszą znaleźć wszystkie przedmioty, by pomóc Macy zostać najlepszą stylistką. Świetne na leniwe, deszczowe popołudnie i rozruszanie komórek mózgowych po lekcjach. Ty też ćwicz codziennie, a będzie tylko lepiej!