Gry Obrona wieży

 • Stickman Army: The Defenders
  Graj
  Stickman Army: The Defenders
  Zagrano 99724 razy

  W tej pasjonującej walce na śmierć i życie ścierają się dwie armie: zielonych i czerwonych. Broń Białego Domu za wszelką cenę, mądrze rozmieszczając żołnierzy i zasoby, w tej strategicznej grze akcji.

 • Symulator wojenny
  Graj
  Symulator wojenny
  Zagrano 38478 razy

  Siły wroga gromadzą się na skraju królestwa! Szybko zbierz wojowników i łuczników, aby zlikwidować ich w tym symulatorze 3D. Czy zdołasz pokonać ich w lesie? A może na pustyni?

 • Obrona wieży królewskiej
  Graj
  Obrona wieży królewskiej
  Zagrano 35093 razy

  Trwa atak na Twoją wieżę! Szybko użyj łuku, aby zniszczyć barbarzyńców, którzy wręcz marzą o przejęciu wieży w tej grze akcji 3D. Dasz radę obronić ją, dziurawiąc wrogów setkami strzał?

 • Toy Defense
  Graj
  Toy Defense
  Zagrano 260696 razy

  Może są z plastiku, ale potrafią wymierzyć śmiertelny cios! Rozmieść strategicznie swoich żołnierzy i działa, aby skutecznie bronić bazy w tej wciągającej grze obronnej.

 • Sparta: War Of Empires
  Graj
  Sparta: War Of Empires
  Zagrano 38010 razy

  Król Persji, Kserkses, zebrał gigantyczną armię, która maszeruje wprost na twoje miasto! Broń murów swojego miasta i poprowadź swoich ludzi ku chwale i zwycięstwu w tej grze MMO.

 • Przeklęty skarb 2
  Graj
  Przeklęty skarb 2
  Zagrano 90230 razy

  Bunt przeciwko ludzkości trwa - czy zdołasz ochronić swoje kamienie?

 • Małe karabiny
  Graj
  Małe karabiny
  Zagrano 104407 razy

  Do boju, żołnierzu! W twoją stronę zmierza wróg.

 • Agenci SWAT kontra terroryści
  Graj
  Agenci SWAT kontra terroryści
  Zagrano 36985 razy

  Dwóch agentów jednostki specjalnej SWAT. Wyspa pełna terrorystów. Tony broni. Dołącz do tych śmiałych bohaterów, zamierzających rozgromić przeciwników w tej grze akcji w czasie rzeczywistym. Pomiędzy poziomami możesz dokupić broń, taką jak bazuki czy karabiny maszynowe.

 • Mistrz łucznictwa 3D: Obrona zamku
  Graj
  Mistrz łucznictwa 3D: Obrona zamku
  Zagrano 8014 razy

  Wróg zbliża się do bram! Musisz szybko nauczyć się strzelania z nowego łuku, zanim zaczną oblężenie zamku w tej grze akcji 3D. Przećwicz umiejętności strzelania, a następnie rozpocznij obronę zamku. Możesz zbierać monety za zabicie każdego wroga, których użyjesz potem do zakupu odjazdowych ulepszeń Twojej postaci.

 • Przeklęty skarb
  Graj
  Przeklęty skarb
  Zagrano 10176 razy

  Jak długo potrafisz ochronić ten przeklęty skarb? Wieśniacy, rycerze i potężne potwory próbują Ci go ukraść w tej epickiej grze w obronę wieży. Buduj zaczarowane świątynie, krypty i kryjówki, aby ich pokonać, jednocześnie zdobywając fantastyczne ulepszenia, dzięki którym możesz walczyć podczas tej fascynującej przygody.

 • Nova Defender
  Graj
  Nova Defender
  Zagrano 3519 razy

  Armia kosmitów postanowiła obrócić w gruzy tę futurystyczną metropolię. Czy masz zamiar na to pozwolić? Oczywiście, że nie! Wskakuj do tej gry strategicznej w czasie rzeczywistym i pokaż, kto tu rządzi, na każdym poziomie pełnym wartkiej akcji. Pomiędzy poziomami możesz modernizować swoje systemy obronne i żołnierzy za pomocą wyrzutni rakietowych czy pistoletów laserowych!

 • Heroes of Myths
  Graj
  Heroes of Myths
  Zagrano 179304 razy

  Horda potworów próbuje zniszczyć Twoją świątynię. Chyba im na to nie pozwolisz, co? Obroń ją za wszelką cenę, używając piorunów i innej wspaniałej broni, w tej grze w obronę wieży.

 • Średniowieczna obrona Z
  Graj
  Średniowieczna obrona Z
  Zagrano 56985 razy

  Królestwo zaatakowała tajemnicza choroba, która przemienia ludzi w potwory. Czy uda Ci się schronić z królem w tej intensywnej grze akcji? Wynajmij łuczników, ulepsz swój pojazd i dopilnuj, aby Twój odważny osioł był najedzony!

 • Szybki oddział
  Graj
  Szybki oddział
  Zagrano 58112 razy

  Dasz radę wyeliminować wszystkie wrogie oddziały, które depczą ci po piętach w tej strzelance z perspektywy pierwszej osoby? Uważaj na snajperów, gdy polujesz na przeciwnika.

 • Zombie TD: Odrodzenie
  Graj
  Zombie TD: Odrodzenie
  Zagrano 96762 razy

  Zetrzyj z powierzchni ziemi armię nieumarłych, zanim będzie za późno.

 • 1941 Frozen Front
  Graj
  1941 Frozen Front
  Zagrano 92149 razy

  Przenieś się w czasie do II wojny światowej w tej pierwszorzędnej, wojennej grze strategicznej. Czy potrafisz przeprowadzić bataliony czołgów przez mroźne przestworza Rosji i pokonać wrogów?

 • S.W.A.T vs. Zombie
  Graj
  S.W.A.T vs. Zombie
  Zagrano 10439 razy

  Na drodze do utrzymania porządku w świecie, w którym rządzą zombie, stoi członek nieustraszonej drużyny S.W.A.T. Próbuje dostać się do laboratorium, w którym może znajdzie sposób na powstrzymanie tego szaleństwa. Możesz pomóc mu pokonać nieumarłych i zdobyć gotówkę, aby kupić pełno niesamowitych broni, w tej krwawej grze akcji?

 • Dzień X: Podróż w czasie
  Graj
  Dzień X: Podróż w czasie
  Zagrano 88173 razy

  Pomóż temu podróżującemu w czasie profesorowi, bo inaczej zjedzą go dinozaury!

 • Cannons and soldiers
  Graj
  Cannons and soldiers
  Zagrano 33558 razy

  Strzelaj do wrogów, ustawiając siłę i kąt salwy swojego działa. Im mniej strzałów, tym lepiej.

 • Bloons Tower Defense 5
  Graj
  Bloons Tower Defense 5
  Zagrano 910396 razy

  Balony kontra małpy: odegraj swoją rolę w odwiecznej rywalizacji! Odblokuj dodatkowe wyrzutnie strzałek i wznieś wspaniałe budowle, aby przebijać balony w tej strategicznej grze w rzutki z 50 ekscytującymi poziomami.

 • Obrona wieży 2D
  Graj
  Obrona wieży 2D
  Zagrano 11806 razy

  Gobliny, wilkołaki i inne potwory próbują opanować różne zakamarki tego królestwa! Musisz ochronić je w tej grze polegającej na obronie wieży. Strategicznie rozmieść swoich czarodziejów i łuczników, jak najszybciej ulepszając ich wieże. Potwory nie okażą Ci żadnej litości!

 • Obrona wieży królewskiej
  Graj
  Obrona wieży królewskiej
  Zagrano 10947 razy

  Królestwo zostało prawie całkowicie opanowane przez oddziały wroga. Pora na atak w tej grze strategicznej w czasie rzeczywistym. Obroń ostatnie ocalałe terytorium, budując futurystyczne wieże obronne, a następnie wyrusz, aby uwolnić resztę królestwa. Podczas podróży możesz także kupować fantastyczne magiczne ulepszenia, dzięki którym wzmocnisz swoich rycerzy oraz broń.

 • Dynamons World
  Graj
  Dynamons World
  Zagrano 140637 razy

  Czy nadajesz się na to, aby zostać Kapitanem Dynamonów? Sprawdź, czy dasz radę poprowadzić te magiczne stworki do zwycięstwa, gdy zmierzą się ze sobą w tej grze na urządzenia mobilne.

 • Tank Battle: War Commander
  Graj
  Tank Battle: War Commander
  Zagrano 57602 razy

  Zaraz wybuchnie epicka wojna. Po której stronie staniesz i jak zorganizujesz swoje oddziały wojskowe w tej turowej grze strategicznej? Rzuć się w wir walki i zdecyduj, czy zaatakujesz siły nieprzyjaciela przy użyciu czołgów, czy trafisz w ich wrażliwe miejsca z ataku powietrznego eskadry myśliwców.

 • Wieża Steampunk
  Graj
  Wieża Steampunk
  Zagrano 117088 razy

  Witaj, stary przyjacielu! Odkurz swój monokl i ulubiony cylinder. To piękny dzień na bitwę.

 • Defend Your Nuts 2
  Graj
  Defend Your Nuts 2
  Zagrano 171448 razy

  Potwory powróciły, jednak wiewiórka je pokona - trzeba ochronić orzeszki za wszelką cenę!

 • Obrona w dżungli
  Graj
  Obrona w dżungli
  Zagrano 7746 razy

  Miliony potworów szykuje się do ataku w tej trójwymiarowej grze typu obrona wieży! Czy dasz radę zlikwidować te okropne hordy, zanim będzie za późno? Za wszelką cenę obroń swoją twierdzę znajdującą się w głębokiej dżungli. Możesz użyć wszystkiego, od pocisków rakietowych do potężnych dział plazmowych.

 • K.U.L.I.
  Graj
  K.U.L.I.
  Zagrano 14801 razy

  Dive into a dangerous post-apocalyptic world in this thrilling action shooter zombie game. Your goal is to survive, save others and rebuild civilisation. Shoot as many of the undead as possible and collect resources to complete daily missions. Upgrade your skills and weapons and battle your way through many levels. Can you find a cure and stop the infection or will you join the walking dead?

 • Crusader Defense: Pakiet poziomów 2
  Graj
  Crusader Defense: Pakiet poziomów 2
  Zagrano 38085 razy

  Wróć do świata emocjonujących przygód i przygotuj się na kolejną serię elektryzujących walk. Zbierz swoje oddziały i broń miasta przed wrogami w tej grze o obronie wieży.

 • Wieże Vera
  Graj
  Wieże Vera
  Zagrano 5424 razy

  Jeden lub dwoje graczy mogą toczyć walkę w tej strategicznej grze średniowiecznej w obronę wieży. Połącz siły z oddziałem nieustraszonych rycerzy, próbując obronić ich królestwo przed niezwykle uporczywymi trollami i innymi potworami. Mogą pokonać ich przy użyciu strzał, mieczy i fantastycznych magicznych zaklęć. Będą chcieli jednak, aby budować z nimi wieże i zapewnić im wspaniałe ulepszenia.

 • Długa droga
  Graj
  Długa droga
  Zagrano 23330 razy

  Daj nauczkę bandytom, czyhającym na twoje bydło!

 • Supremacy 1914
  Graj
  Supremacy 1914
  Zagrano 13245 razy

  Świat jest pogrążony w wojnie w tej turowej grze strategicznej. Którym krajem będziesz dowodzić? Aby zwyciężyć, musisz tworzyć sojusze, zarządzać rozsądnie zasobami i podejmować szybkie decyzje, wysyłając oddziały do walki.

  Supremacy 1914 Apple App Store lub Google Play.

 • Yorg.io 3
  Graj
  Yorg.io 3
  Zagrano 3268 razy

  Ludzkość jest na skraju zagłady w grze Yorg.io 3. To najnowsza odsłona popularnej serii Yorg.io. Cały kraj ogarnęła epidemia, która zamienia ludzi w zombie. Czy zdołasz uniknąć pożarcia przez żywe trupy?

  Twoja walka o przetrwanie zaczyna się od poszukiwania surowców. Musisz znaleźć jak najwięcej kryształów i innych zapasów, by zbudować mocne wieże i dać odpór hordzie zombie. Wznieś fabryki produkujące jeszcze lepsze surowce, które pomogą ci przetrwać. Gdy ukończysz budowę fabryki kul armatnich, zombie czeka niemiła niespodzianka! 

  Czy interesują cię inne rewelacyjne tytuły z serii io albo gry typu tower defense? Jeśli tak, to Zombs.io, Lordz2.io i Zombie Tower Defense: Reborn są dla ciebie. 

  Sterowanie

  • Używaj LEWEGO PRZYCISKU MYSZY, by wznosić budynki i podejmować inne ważne decyzje. 

  O twórcach 

  Gra została stworzona przez projektanta Tobiasa Springera i wydana przez firmę Azerion.

 • Tower Defense
  Graj
  Tower Defense
  Zagrano 14838 razy

  W tej grze typu obrona wieży wojna prowadzi do spustoszenia całego królestwa! Szybko zbuduj bastiony wojskowe dla łuczników, rycerzy i innych żołnierzy. Tylko oni mogą powstrzymać ogromną inwazję wojowników z odległych krain.

 • Incursion 2: The Artifact
  Graj
  Incursion 2: The Artifact
  Zagrano 73734 razy

  Mrok stopniowo ogarnia królestwo. Tylko prawdziwi bohaterowie mogą go powstrzymać.

 • Pan czterech żywiołów
  Graj
  Pan czterech żywiołów
  Zagrano 29409 razy

  Tajemnica panowania nad czterema żywiołami jest w Twoich rękach - obroń swoją magiczną wyspę!

Wszyscy na flanki!

Chroń swoich ludzi i obszar wokół siebie. Za wyznaczoną linię nie może się przedrzeć żadna istota ani maszyna. A jeśli się przedrze – patrz poprzednie zdanie. Walczysz jeden przeciw wszystkim, Twoja wieża to Twoje małe państwo, musisz bronić go za wszelką cenę. Dowiedź swojego męstwa. Wróg opadnie Cię jak szarańcza, ale nie zdoła Cię pokonać. A jeśli nawet mu się to uda, to kosztem wielkich strat!

Gry Obrona wieży wymagają umiejętności szybkiego myślenia, natychmiastowego podejmowania decyzji i strategicznego planowania. Musisz to wszystko połączyć, żeby eliminować oddziały wroga, zastawiając na nie pułapki i dziesiątkując je celnymi seriami. Czy wolisz arsenał średniowieczny, współczesny czy futurystyczny, na naszej stronie będziesz mieć mnóstwo okazji, żeby się wykazać.

Włącz Pośpiech w królestwie i rozgrywaj kampanie przeciwko goblinom i innym niesamowitym wrogom zaludniającym świat fantasy, zdobywając kolejne punkty mapy. Do wyboru masz kilka różnych typów wież, a także dodatkowe tryby gry do odblokowania. Albo włącz Wojny Wikingów i broń swojej wyspy i zgromadzonych na niej skarbów przed zastępami groźnych synów Północy. Wzmacniaj oddziały, stawiaj wieże i daj odpór inwazji! 

Jeśli wolisz zmagania osadzone w realiach bliższych naszym czasom, włącz Nowoczesną wojnę: Pojazdy wojskowe i tocz walki z użyciem takich jednostek jak czołgi, śmigłowce i samoloty. Z kolei w Battle Gear Underground dowodzisz potężną wieżą i musisz uzyskać przewagę na przeciwnikiem z drugiej strony planszy. Wysyłaj do boju oddziały, które przechylą szalę zwycięstwa na Twoją stronę!

Lubisz rozgrywkę z dreszczykiem? Czekają na Ciebie hordy kroczących, lecących, pełznących i biegnących stworów ciemności w 13 Nights i innych grach z udziałem wszelkiej maści zombie. Jeśli masz ochotę na przygodę na Dzikim Zachodzie, włącz Długą drogę i broń swojego bydła przed zakusami bandytów. Uważasz, że w człowieku najbardziej liczy się jego wnętrze? W Komórkowej Obronie możesz wcielić się w rolę strażników ludzkiego organizmu, stawiając tamę chcącym się do niego dostać bakteriom.

Dowódco, czekamy na rozkazy. Broń wieży za darmo online na Gry.pl!