Gry Obrona wieży

 • Symulator wojenny
  Graj
  Symulator wojenny
  Zagrano 13227 razy

  Siły wroga gromadzą się na skraju królestwa! Szybko zbierz wojowników i łuczników, aby zlikwidować ich w tym symulatorze 3D. Czy zdołasz pokonać ich w lesie? A może na pustyni?

 • Średniowieczna obrona Z
  Graj
  Średniowieczna obrona Z
  Zagrano 45792 razy

  Królestwo zaatakowała tajemnicza choroba, która przemienia ludzi w potwory. Czy uda Ci się schronić z królem w tej intensywnej grze akcji? Wynajmij łuczników, ulepsz swój pojazd i dopilnuj, aby Twój odważny osioł był najedzony!

 • Stickman Army: The Defenders
  Graj
  Stickman Army: The Defenders
  Zagrano 80558 razy

  W tej pasjonującej walce na śmierć i życie ścierają się dwie armie: zielonych i czerwonych. Broń Białego Domu za wszelką cenę, mądrze rozmieszczając żołnierzy i zasoby, w tej strategicznej grze akcji.

 • Wieża Steampunk
  Graj
  Wieża Steampunk
  Zagrano 106498 razy

  Witaj, stary przyjacielu! Odkurz swój monokl i ulubiony cylinder. To piękny dzień na bitwę.

 • Szybki oddział
  Graj
  Szybki oddział
  Zagrano 43118 razy

  Dasz radę wyeliminować wszystkie wrogie oddziały, które depczą ci po piętach w tej strzelance z perspektywy pierwszej osoby? Uważaj na snajperów, gdy polujesz na przeciwnika.

 • Obrona wieży królewskiej
  Graj
  Obrona wieży królewskiej
  Zagrano 24678 razy

  Trwa atak na Twoją wieżę! Szybko użyj łuku, aby zniszczyć barbarzyńców, którzy wręcz marzą o przejęciu wieży w tej grze akcji 3D. Dasz radę obronić ją, dziurawiąc wrogów setkami strzał?

 • Heroes of Myths
  Graj
  Heroes of Myths
  Zagrano 145997 razy

  Horda potworów próbuje zniszczyć Twoją świątynię. Chyba im na to nie pozwolisz, co? Obroń ją za wszelką cenę, używając piorunów i innej wspaniałej broni, w tej grze w obronę wieży.

 • EG RTS Battle
  Graj
  EG RTS Battle
  Zagrano 11375 razy

  Czy Twoje oddziały zdołają zdobyć zamek wroga? To tylko zależy od Ciebie i Twoich decyzji w tej intensywnej, pełnej akcji militarnej grze strategicznej. Szybko i rozsądnie rozlokuj swoje siły w bitwie – od nieustraszonych szermierzy po dzierżących kije gigantów!

 • Małe karabiny
  Graj
  Małe karabiny
  Zagrano 85820 razy

  Do boju, żołnierzu! W twoją stronę zmierza wróg.

 • Nova Defender
  Graj
  Nova Defender
  Zagrano 821 razy

  Armia kosmitów postanowiła obrócić w gruzy tę futurystyczną metropolię. Czy masz zamiar na to pozwolić? Oczywiście, że nie! Wskakuj do tej gry strategicznej w czasie rzeczywistym i pokaż, kto tu rządzi, na każdym poziomie pełnym wartkiej akcji. Pomiędzy poziomami możesz modernizować swoje systemy obronne i żołnierzy za pomocą wyrzutni rakietowych czy pistoletów laserowych!

 • Toy Defense
  Graj
  Toy Defense
  Zagrano 232464 razy

  Może są z plastiku, ale potrafią wymierzyć śmiertelny cios! Rozmieść strategicznie swoich żołnierzy i działa, aby skutecznie bronić bazy w tej wciągającej grze obronnej.

 • Age of War 2
  Graj
  Age of War 2
  Zagrano 219792 razy

  Broń swojego zamku przed natrętnymi sąsiadami. Potrafią być naprawdę dokuczliwi!

 • 1941 Frozen Front
  Graj
  1941 Frozen Front
  Zagrano 80546 razy

  Przenieś się w czasie do II wojny światowej w tej pierwszorzędnej, wojennej grze strategicznej. Czy potrafisz przeprowadzić bataliony czołgów przez mroźne przestworza Rosji i pokonać wrogów?

 • Agenci SWAT kontra terroryści
  Graj
  Agenci SWAT kontra terroryści
  Zagrano 30594 razy

  Dwóch agentów jednostki specjalnej SWAT. Wyspa pełna terrorystów. Tony broni. Dołącz do tych śmiałych bohaterów, zamierzających rozgromić przeciwników w tej grze akcji w czasie rzeczywistym. Pomiędzy poziomami możesz dokupić broń, taką jak bazuki czy karabiny maszynowe.

 • Sparta: War Of Empires
  Graj
  Sparta: War Of Empires
  Zagrano 31501 razy

  Król Persji, Kserkses, zebrał gigantyczną armię, która maszeruje wprost na twoje miasto! Broń murów swojego miasta i poprowadź swoich ludzi ku chwale i zwycięstwu w tej grze MMO.

 • Dzień X: Podróż w czasie
  Graj
  Dzień X: Podróż w czasie
  Zagrano 78638 razy

  Pomóż temu podróżującemu w czasie profesorowi, bo inaczej zjedzą go dinozaury!

 • Obrona wieży 2D
  Graj
  Obrona wieży 2D
  Zagrano 4779 razy

  Gobliny, wilkołaki i inne potwory próbują opanować różne zakamarki tego królestwa! Musisz ochronić je w tej grze polegającej na obronie wieży. Strategicznie rozmieść swoich czarodziejów i łuczników, jak najszybciej ulepszając ich wieże. Potwory nie okażą Ci żadnej litości!

 • Cannons and soldiers
  Graj
  Cannons and soldiers
  Zagrano 27861 razy

  Strzelaj do wrogów, ustawiając siłę i kąt salwy swojego działa. Im mniej strzałów, tym lepiej.

 • Crusader Defense 2
  Graj
  Crusader Defense 2
  Zagrano 16349 razy

  Kolejna banda wojowników szykuje się do ataku na twój zamek. Obroń go za wszelką cenę, mężny rycerzu!

 • Mistrz łucznictwa 3D: Obrona zamku
  Graj
  Mistrz łucznictwa 3D: Obrona zamku
  Zagrano 3163 razy

  Wróg zbliża się do bram! Musisz szybko nauczyć się strzelania z nowego łuku, zanim zaczną oblężenie zamku w tej grze akcji 3D. Przećwicz umiejętności strzelania, a następnie rozpocznij obronę zamku. Możesz zbierać monety za zabicie każdego wroga, których użyjesz potem do zakupu odjazdowych ulepszeń Twojej postaci.

 • Dynamons World
  Graj
  Dynamons World
  Zagrano 135764 razy

  Czy nadajesz się na to, aby zostać Kapitanem Dynamonów? Sprawdź, czy dasz radę poprowadzić te magiczne stworki do zwycięstwa, gdy zmierzą się ze sobą w tej grze na urządzenia mobilne.

 • Zombie TD: Odrodzenie
  Graj
  Zombie TD: Odrodzenie
  Zagrano 87980 razy

  Zetrzyj z powierzchni ziemi armię nieumarłych, zanim będzie za późno.

 • Clan Wars: Goblin Forest
  Graj
  Clan Wars: Goblin Forest
  Zagrano 76084 razy

  Gobliny, łączcie się! Gobliny, do walki! Walczcie do upadłego, aby obronić bastion swojego klanu!

 • Obrona w dżungli
  Graj
  Obrona w dżungli
  Zagrano 3240 razy

  Miliony potworów szykuje się do ataku w tej trójwymiarowej grze typu obrona wieży! Czy dasz radę zlikwidować te okropne hordy, zanim będzie za późno? Za wszelką cenę obroń swoją twierdzę znajdującą się w głębokiej dżungli. Możesz użyć wszystkiego, od pocisków rakietowych do potężnych dział plazmowych.

 • Długa droga
  Graj
  Długa droga
  Zagrano 21244 razy

  Daj nauczkę bandytom, czyhającym na twoje bydło!

 • Bloons Tower Defense 5
  Graj
  Bloons Tower Defense 5
  Zagrano 869747 razy

  Balony kontra małpy: odegraj swoją rolę w odwiecznej rywalizacji! Odblokuj dodatkowe wyrzutnie strzałek i wznieś wspaniałe budowle, aby przebijać balony w tej strategicznej grze w rzutki z 50 ekscytującymi poziomami.

 • Tank Battle: War Commander
  Graj
  Tank Battle: War Commander
  Zagrano 49736 razy

  Zaraz wybuchnie epicka wojna. Po której stronie staniesz i jak zorganizujesz swoje oddziały wojskowe w tej turowej grze strategicznej? Rzuć się w wir walki i zdecyduj, czy zaatakujesz siły nieprzyjaciela przy użyciu czołgów, czy trafisz w ich wrażliwe miejsca z ataku powietrznego eskadry myśliwców.

 • Defend Your Nuts 2
  Graj
  Defend Your Nuts 2
  Zagrano 166402 razy

  Potwory powróciły, jednak wiewiórka je pokona - trzeba ochronić orzeszki za wszelką cenę!

 • S.W.A.T vs. Zombie
  Graj
  S.W.A.T vs. Zombie
  Zagrano 8103 razy

  Na drodze do utrzymania porządku w świecie, w którym rządzą zombie, stoi członek nieustraszonej drużyny S.W.A.T. Próbuje dostać się do laboratorium, w którym może znajdzie sposób na powstrzymanie tego szaleństwa. Możesz pomóc mu pokonać nieumarłych i zdobyć gotówkę, aby kupić pełno niesamowitych broni, w tej krwawej grze akcji?

 • Obrona wieży królewskiej
  Graj
  Obrona wieży królewskiej
  Zagrano 2809 razy

  Królestwo zostało prawie całkowicie opanowane przez oddziały wroga. Pora na atak w tej grze strategicznej w czasie rzeczywistym. Obroń ostatnie ocalałe terytorium, budując futurystyczne wieże obronne, a następnie wyrusz, aby uwolnić resztę królestwa. Podczas podróży możesz także kupować fantastyczne magiczne ulepszenia, dzięki którym wzmocnisz swoich rycerzy oraz broń.

 • Civilizations Wars: All Stars
  Graj
  Civilizations Wars: All Stars
  Zagrano 15515 razy

  Play through a variety of time periods and settings as you march towards victory. In this cute but brutal, strategy game you must utilize your troops and spells to conquer the land. Level up your skills and units, ensuring that you will become even stronger in the oncoming battles.

 • Tower Defense
  Graj
  Tower Defense
  Zagrano 9511 razy

  W tej grze typu obrona wieży wojna prowadzi do spustoszenia całego królestwa! Szybko zbuduj bastiony wojskowe dla łuczników, rycerzy i innych żołnierzy. Tylko oni mogą powstrzymać ogromną inwazję wojowników z odległych krain.

 • Kwiatowy Obrońca
  Graj
  Kwiatowy Obrońca
  Zagrano 35375 razy

  Żyj w zgodzie z przyrodą - usuń te dokuczliwe żywioły z pomocą Matki Natury!

 • Bloons Tower Defence 2
  Graj
  Bloons Tower Defence 2
  Zagrano 28553 razy

  Tower Defence z nowymi planszami, nowe balony, wieże i ulepszenia!

 • Zombie Killer
  Graj
  Zombie Killer
  Zagrano 15668 razy

  Odważny, męski i otoczony przez zombie. Pomóż temu żołnierzowi, aby jego mózg nie był daniem głównym w tej grze z zombie. Jeśli będzie za duży młyn, zawsze może wezwać helikopter, aby się stąd urwać.

 • Obrona wieży
  Graj
  Obrona wieży
  Zagrano 11307 razy

  Aby ochronić swoje królestwo możesz użyć wszystkiego, co masz w arsenale, od strzał do magii, w tej grze typu obrona wieży. Przeróżne potwory już szykują się do ataku, by zniszczyć twoje włości. Rozwijaj i ulepszaj swoje wojownicze zdolności, walcząc z tymi bezlitosnymi przeciwnikami na śmierć i życie.

Wszyscy na flanki!

Chroń swoich ludzi i obszar wokół siebie. Za wyznaczoną linię nie może się przedrzeć żadna istota ani maszyna. A jeśli się przedrze – patrz poprzednie zdanie. Walczysz jeden przeciw wszystkim, Twoja wieża to Twoje małe państwo, musisz bronić go za wszelką cenę. Dowiedź swojego męstwa. Wróg opadnie Cię jak szarańcza, ale nie zdoła Cię pokonać. A jeśli nawet mu się to uda, to kosztem wielkich strat!

Gry Obrona wieży wymagają umiejętności szybkiego myślenia, natychmiastowego podejmowania decyzji i strategicznego planowania. Musisz to wszystko połączyć, żeby eliminować oddziały wroga, zastawiając na nie pułapki i dziesiątkując je celnymi seriami. Czy wolisz arsenał średniowieczny, współczesny czy futurystyczny, na naszej stronie będziesz mieć mnóstwo okazji, żeby się wykazać.

Włącz Pośpiech w królestwie i rozgrywaj kampanie przeciwko goblinom i innym niesamowitym wrogom zaludniającym świat fantasy, zdobywając kolejne punkty mapy. Do wyboru masz kilka różnych typów wież, a także dodatkowe tryby gry do odblokowania. Albo włącz Wojny Wikingów i broń swojej wyspy i zgromadzonych na niej skarbów przed zastępami groźnych synów Północy. Wzmacniaj oddziały, stawiaj wieże i daj odpór inwazji! 

Jeśli wolisz zmagania osadzone w realiach bliższych naszym czasom, włącz Nowoczesną wojnę: Pojazdy wojskowe i tocz walki z użyciem takich jednostek jak czołgi, śmigłowce i samoloty. Z kolei w Battle Gear Underground dowodzisz potężną wieżą i musisz uzyskać przewagę na przeciwnikiem z drugiej strony planszy. Wysyłaj do boju oddziały, które przechylą szalę zwycięstwa na Twoją stronę!

Lubisz rozgrywkę z dreszczykiem? Czekają na Ciebie hordy kroczących, lecących, pełznących i biegnących stworów ciemności w 13 Nights i innych grach z udziałem wszelkiej maści zombie. Jeśli masz ochotę na przygodę na Dzikim Zachodzie, włącz Długą drogę i broń swojego bydła przed zakusami bandytów. Uważasz, że w człowieku najbardziej liczy się jego wnętrze? W Komórkowej Obronie możesz wcielić się w rolę strażników ludzkiego organizmu, stawiając tamę chcącym się do niego dostać bakteriom.

Dowódco, czekamy na rozkazy. Broń wieży za darmo online na Gry.pl!