Gry Wojennych

 • Combat Reloaded
  Graj
  Combat Reloaded
  Zagrano 83873 razy

  Po której staniesz stronie w tej pełnej wrażeń wieloosobowej grze akcji — niebieskiego czy czerwonego zespołu? Złap za gnata, ukryj się za barierkami i rogami, celując do innych graczy.

 • KOGAMA: War 4
  Graj
  KOGAMA: War 4
  Zagrano 58175 razy

  Gotowy do walki? W tej grze online możesz powrócić do świata Kogamy, by zmierzyć się z przeciwnikami za pomocą różnych rodzajów broni, które wpadną ci w ręce.

 • Miejska strzelanina
  Graj
  Miejska strzelanina
  Zagrano 78801 razy

  Czy jesteś gotów bronić swojego terytorium przed wrogiem? Zastrzel ich wszystkich w Miejskiej strzelaninie! Po każdej misji kupuj nową broń i stopniowo ją ulepszaj, aby zyskać jeszcze więcej mocy!

 • Empire: World War 3
  Graj
  Empire: World War 3
  Zagrano 15472 razy

  Nadszedł dzień, który człowieczeństwo obawiało się od stuleci! Za chwilę rozpocznie się III wojna światowa. Czy dasz radę przejąć planetę wraz ze swoją armią, czy też zostaniesz pokonany w tej grze strategicznej MMO? Poślij futurystyczną broń i okrutne oddziały, aby zlikwidować przeciwnika, walcząc na lądzie, morzu i w powietrzu!

 • Ghost Sniper
  Graj
  Ghost Sniper
  Zagrano 16537 razy

  Ghost Sniper

 • Flak Meister
  Graj
  Flak Meister
  Zagrano 128360 razy

  Nadeszła zima stuleci i nadlatują myśliwce. Bezpieczeństwo mieszkańców tego miasteczka leży w Twoich rękach. Przejmij kontrolę nad wieżą armatnią i zestrzel wrogie samoloty, w tej epickiej strzelance.

 • Snipers Wars
  Graj
  Snipers Wars
  Zagrano 97668 razy

  Gliniarze, gangi i snajperzy chcą się nawzajem wyeliminować w tej intensywnej wieloosobowej grze akcji. Znajdź broń i przygotuj się do walki na śmierć lub życie!

 • Pixel Gun Apocalypse 3
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 3
  Zagrano 2493785 razy

  Ta wieloosobowa gra jest przesycona akcją. Stań w szranki w przeciwnikami z całego świata podczas walki o potężną broń i wyeliminuj ich — jeden po drugim!

 • Starcie w tunelach 3D – remaster
  Graj
  Starcie w tunelach 3D – remaster
  Zagrano 21588 razy

  Pociągi w tych tunelach wprawdzie już nie kursują, ale ciebie z pewnością czeka konkretne kursowanie w tej wieloosobowej strzelaninie w wersji trójwymiarowej. Dołącz do drużyny czerwonych lub niebieskich i postaraj się unikać kul i wyszukiwać niesamowite rodzaje broni. Czy dasz radę zlikwidować drużynę przeciwników, zanim oni rozwalą twoją w drobny pył?

 • Działania wojenne: Atena
  Graj
  Działania wojenne: Atena
  Zagrano 14931 razy

  Za chwilę rozegra się kolejny pojedynek. Czy zdołasz przeżyć w tej epickiej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby? Sprawdź dobrze swoją broń, zanim rzucisz się w wir walki.

 • Battle S.W.A.T vs Mercenary
  Graj
  Battle S.W.A.T vs Mercenary
  Zagrano 282243 razy

  Gracze z całego świata przybywają, aby stanąć w szranki w tej wieloosobowej grze akcji. Siej zniszczenie przy użyciu różnego rodzaju broni: od nożów rzeźniczych po strzelby. Jak długo uda ci się pozostać przy życiu?

 • Age of War
  Graj
  Age of War
  Zagrano 385483 razy

  Postaraj się przeżyć i zlikwidować bazę wrogów.

 • Przetrwać w Afganistanie
  Graj
  Przetrwać w Afganistanie
  Zagrano 42970 razy

  Jak długo przetrwasz w tej strzelance z perspektywy strzelca? Przed tobą arena walki, znajdująca się na odległych piaskach Afganistanu. Najpierw musisz znaleźć broń, a potem zlikwidować wszystkie cele, jeden po drugim.

 • Battlefield Shooter 2
  Graj
  Battlefield Shooter 2
  Zagrano 65126 razy

  W nowej wersji gry Battlefield Shooter musisz podkraść się do wroga, który atakuje twoją bazę! Chwyć za broń, wyceluj i strzelaj, by wyeliminować wroga i ukończyć misję. Czy masz dość odwagi, by zostać bohaterem na polu bitwy?

 • Sniper Assassin 2
  Graj
  Sniper Assassin 2
  Zagrano 9359 razy

  Zemsta smakuje podwójnie słodko, gdy nie masz nic do stracenia.

 • Sniper Clash 3D
  Graj
  Sniper Clash 3D
  Zagrano 9412 razy

  W tej strzelance w trybie multiplayer możesz użyć karabinów wyborowych, aby zlikwidować swoich przeciwników. Rzuć się w wir walki i zmierz się z wrogami z każdego zakątka świata. Czy uda Ci się przetrwać na tyle, aby zdążyć przed upływem czasu w każdym ekscytującym deathmatchu?

 • Oddziały Specjalne
  Graj
  Oddziały Specjalne
  Zagrano 58544 razy

  Powstrzymaj wroga dzięki swoim nadzwyczajnym snajperskim umiejętnościom!

 • Toy Defense
  Graj
  Toy Defense
  Zagrano 248309 razy

  Może są z plastiku, ale potrafią wymierzyć śmiertelny cios! Rozmieść strategicznie swoich żołnierzy i działa, aby skutecznie bronić bazy w tej wciągającej grze obronnej.

 • Heroes of Myths
  Graj
  Heroes of Myths
  Zagrano 164625 razy

  Horda potworów próbuje zniszczyć Twoją świątynię. Chyba im na to nie pozwolisz, co? Obroń ją za wszelką cenę, używając piorunów i innej wspaniałej broni, w tej grze w obronę wieży.

 • Szalony strzelec 2: Multiplayer
  Graj
  Szalony strzelec 2: Multiplayer
  Zagrano 12127 razy

  W tej superintensywnej i zakręconej strzelance 3D musisz skupić się i działać szybko, aby przeżyć dłużej niż pięć sekund. Zmierz się z graczami z całego świata, którzy nie mają dla Ciebie litości.

 • Drużyna snajperów
  Graj
  Drużyna snajperów
  Zagrano 179929 razy

  Kiedy wróg rozpoczyna atak i robi się gorąco, najlepszym wyborem będzie drużyna snajperów!

 • Agenci SWAT kontra terroryści
  Graj
  Agenci SWAT kontra terroryści
  Zagrano 33228 razy

  Dwóch agentów jednostki specjalnej SWAT. Wyspa pełna terrorystów. Tony broni. Dołącz do tych śmiałych bohaterów, zamierzających rozgromić przeciwników w tej grze akcji w czasie rzeczywistym. Pomiędzy poziomami możesz dokupić broń, taką jak bazuki czy karabiny maszynowe.

 • Raft Wars
  Graj
  Raft Wars
  Zagrano 106115 razy

  Pokonaj swoich wrogów jak najmniejszą ilością strzałów.

 • Goodgame Empire
  Graj
  Goodgame Empire
  Zagrano 6098195 razy

  Zmiażdż swoich wrogów i podbijaj świat - zamek za zamkiem!

  Goodgame Empire Apple App Store lub Google Play.

 • Raze 3
  Graj
  Raze 3
  Zagrano 89900 razy

  Ładuj broń. Czas się uzbroić i ruszyć do walki z kosmitami, robotami i innymi wrogami!

 • Battle For the Galaxy
  Graj
  Battle For the Galaxy
  Zagrano 258834 razy

  Kto zwycięży w tej wielkiej wojnie i zadecyduje o losach całej galaktyki? Przejmij stery nad swoimi siłami zbrojnymi, zbuduj bazy i walcz o przetrwanie w tej wojskowej grze strategicznej w czasie rzeczywistym.

 • Siły specjalne
  Graj
  Siły specjalne
  Zagrano 4502 razy

  Zaatakuj bezlitośnie wrogów lub obroń przed nimi terytorium w tej strzelance z perspektywy pierwszej osoby. Udaj się na wzgórza i przygotuj się na walkę na śmierć i życie, próbując zlikwidować przeciwnika z karabinu maszynowego.

 • Małe karabiny
  Graj
  Małe karabiny
  Zagrano 96579 razy

  Do boju, żołnierzu! W twoją stronę zmierza wróg.

 • II WŚ:
  Graj
  II WŚ:
  Zagrano 10384 razy

  Wejdź do wehikułu czasu i przenieś się do czasów II wojny światowej. Rzuć się prosto do walki w tej strzelance z perspektywy pierwszej osoby. Zaatakuj plaże Normandii i nie tylko, łącząc siły lub rywalizując z graczami ze wszystkich krańców świata.

 • Masked Shooter Multiplayer
  Graj
  Masked Shooter Multiplayer
  Zagrano 84903 razy

  Zmierz się z graczami z całego świata w tej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby. Czy uda ci się wyeliminować ich wszystkich, zanim staniesz się ich celem?

 • Obrona wieży 2D
  Graj
  Obrona wieży 2D
  Zagrano 7865 razy

  Gobliny, wilkołaki i inne potwory próbują opanować różne zakamarki tego królestwa! Musisz ochronić je w tej grze polegającej na obronie wieży. Strategicznie rozmieść swoich czarodziejów i łuczników, jak najszybciej ulepszając ich wieże. Potwory nie okażą Ci żadnej litości!

 • Crusader Defense 2
  Graj
  Crusader Defense 2
  Zagrano 18952 razy

  Kolejna banda wojowników szykuje się do ataku na twój zamek. Obroń go za wszelką cenę, mężny rycerzu!

 • Sift Heads: World 5
  Graj
  Sift Heads: World 5
  Zagrano 7535 razy

  Myśleli, że ta praca będzie należeć do najłatwiejszych w ich karierze. Byli jednak w błędzie. W tej grze akcji przyłącz się do grupy Sift Heads, która w walce próbuje wydostać się z dżungli pełnej najemników.

 • Evowars.io
  Graj
  Evowars.io
  Zagrano 199466 razy

  W tej intensywnej grze io musisz zarówno rozwijać się, jak i unikać ostrz mieczy, którymi władają Twoi wrogowie. Wejdź na arenę i przygotuj się na zupełnie epicką bitwę. Zaczynasz jako jaskiniowiec. Następnie aby przetrwać kilka minut, musisz zdobyć masę magicznym sfer. Te zwiększą Twoje zdolności i przeniosą Cię w czasie, gdzie możesz zostać wikingiem, rycerzem, a nawet wielkim wojownikiem.

 • Rebelianci
  Graj
  Rebelianci
  Zagrano 9815 razy

  W tej strzelance z perspektywy pierwszej osoby rozegra się pełno akcji i szaleństwa. Zmierz się z najokrutniejszymi rebeliantami, walcząc o gotówkę i szukając wspaniałej broni.

 • Call of War
  Graj
  Call of War
  Zagrano 217877 razy

  Podróżuj do czasów II wojny światowej i poprowadź oddziały do zwycięstwa, opracowując tajemną broń i wiele innych rzeczy. Dowódco, żołnierze czekają na ciebie. Gdzie będzie ich kolejna misja w tej grze MMO?

Po glorię i chwałę

Jesteś w bojowym nastroju? Masz ochotę dziesiątkować oddziały wroga, ale wstąpienie do armii nie wchodzi w rachubę, bo musisz iść jutro do pracy lub szkoły? Na naszej stronie znajdziesz setki darmowych gier wojennych, dzięki którym zaspokoisz swoją żądzę walki bez konieczności ruszania się z domu. Zwycięstwo na wojnie wymaga nie tylko siły, ale i sprytu – wykaż się więc zmysłem taktycznym i szybkością reakcji, a chwała będzie Twoja!

Wojna ma wiele twarzy. Atakując z ukrycia można zniwelować bądź zmniejszyć przewagę liczebniejszego wroga albo przeczyścić pole dla własnych oddziałów. To właśnie jest Twoim zadaniem w The Sniper 2. Wraz z grupą innych elitarnych snajperów udajesz się na pierwszą linię frontu II wojny światowej. Konflikt wkracza w swoją ostatnią fazę, ale wciąż jest wiele punktów oporu. Musisz się nimi zająć. Z kolei w Sniper Team bronisz bazy przed atakami nieprzyjaciela. Kluczem do sukcesu jest współpraca, więc myśl strategicznie i wykorzystaj do maksimum potencjał swoich żołnierzy.

Wolisz potyczki w mniej subtelnym wydaniu? Włącz Super Mechs i weź udział w bitwach gigantycznych robotów bojowych. Tutaj liczy się przede wszystkim siła! A jeśli Twoim ulubionym pojazdem wojskowym jest czołg, znajdziesz u nas szereg gier, w których możesz dołączyć do sił pancernych i prowadzić morderczy ogień na polu bitwy bądź dowodzić całym oddziałem. Fani walki w przestworzach mogą wsiąść na pokład śmigłowca bojowego w Wojnach Helikopterów lub chwycić stery samolotu w grze Bombowiec na wojnie 2: Bitwa o surowce. 

Jesteś typem stratega? Znajdziesz u nas mnóstwo okazji, żeby się wykazać. W Takeover musisz przywrócić rządy dobra w niegdyś mlekiem i miodem płynącym królestwie Rivadis. Jeśli wolisz gry osadzone w historycznych realiach, możesz toczyć walki na zimowych frontach II wojny światowej w 1941 Frozen Front lub odgrywać słynne światowe konflikty w New World Empires.

Znajdziesz u nas gry wojenne w każdym gatunku: wielkie bitwy osadzone w zamierzchłych czasach (Sparta: War Of Empires), trójwymiarowe strzelanki pierwszoosobowe dla wielu graczy (Military Wars Warfare) czy lekkie gry w stylu RPG (Wojna Wikingów). Możesz bić się w marynarce, piechocie, siłach pancernych, na statkach kosmicznych, a nawet jako goblin w Clan Wars: Goblin Forest.

Zatem wyciągnij miecz lub repetuj broń i stań do walki na Gry.pl!