Gry Wojennych

 • Combat Reloaded
  Graj
  Combat Reloaded
  Zagrano 65580 razy

  Po której staniesz stronie w tej pełnej wrażeń wieloosobowej grze akcji — niebieskiego czy czerwonego zespołu? Złap za gnata, ukryj się za barierkami i rogami, celując do innych graczy.

 • Wojna w Krainie Miragine
  Graj
  Wojna w Krainie Miragine
  Zagrano 212228 razy

  Przechytrz swojego przeciwnika i zniszcz jego legiony!

 • Teren wojskowy: Wyspa
  Graj
  Teren wojskowy: Wyspa
  Zagrano 200390 razy

  Po ataku podczas ćwiczeń wojskowych utknąłeś w samym środku terytorium wroga. Musisz przeżyć za wszelką cenę! W grze Teren wojskowy: Wyspa miej broń zawsze w gotowości!

 • Age of War
  Graj
  Age of War
  Zagrano 355172 razy

  Postaraj się przeżyć i zlikwidować bazę wrogów.

 • Drużyna snajperów
  Graj
  Drużyna snajperów
  Zagrano 173802 razy

  Kiedy wróg rozpoczyna atak i robi się gorąco, najlepszym wyborem będzie drużyna snajperów!

 • Empire: World War 3
  Graj
  Empire: World War 3
  Zagrano 9798 razy

  Nadszedł dzień, który człowieczeństwo obawiało się od stuleci! Za chwilę rozpocznie się III wojna światowa. Czy dasz radę przejąć planetę wraz ze swoją armią, czy też zostaniesz pokonany w tej grze strategicznej MMO? Poślij futurystyczną broń i okrutne oddziały, aby zlikwidować przeciwnika, walcząc na lądzie, morzu i w powietrzu!

 • Flak Meister
  Graj
  Flak Meister
  Zagrano 120076 razy

  Nadeszła zima stuleci i nadlatują myśliwce. Bezpieczeństwo mieszkańców tego miasteczka leży w Twoich rękach. Przejmij kontrolę nad wieżą armatnią i zestrzel wrogie samoloty, w tej epickiej strzelance.

 • Oddziały Specjalne
  Graj
  Oddziały Specjalne
  Zagrano 54257 razy

  Powstrzymaj wroga dzięki swoim nadzwyczajnym snajperskim umiejętnościom!

 • Battle S.W.A.T vs Mercenary
  Graj
  Battle S.W.A.T vs Mercenary
  Zagrano 271157 razy

  Gracze z całego świata przybywają, aby stanąć w szranki w tej wieloosobowej grze akcji. Siej zniszczenie przy użyciu różnego rodzaju broni: od nożów rzeźniczych po strzelby. Jak długo uda ci się pozostać przy życiu?

 • Takeover
  Graj
  Takeover
  Zagrano 603476 razy

  Zaprowadź pokój i pomyślność na nowo w królestwie. Stań do walki!

 • Pixel Gun Apocalypse 3
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 3
  Zagrano 2309131 razy

  Ta wieloosobowa gra jest przesycona akcją. Stań w szranki w przeciwnikami z całego świata podczas walki o potężną broń i wyeliminuj ich — jeden po drugim!

 • Jetpack Fighter 3D
  Graj
  Jetpack Fighter 3D
  Zagrano 33723 razy

  Na pokładzie tego odrzutowca jest pełno odjazdowej broni, tj. karabinów maszynowych i pocisków termolokacyjnych. Czy dasz radę użyć go, aby zmieść przeciwników z powierzchni ziemi w serii epickich pojedynków na śmierć i życie? Wzbij się w przestworza i przygotuj na walkę w tej grze akcji 3D.

 • Raft Wars
  Graj
  Raft Wars
  Zagrano 101686 razy

  Pokonaj swoich wrogów jak najmniejszą ilością strzałów.

 • Snipers Wars
  Graj
  Snipers Wars
  Zagrano 94465 razy

  Gliniarze, gangi i snajperzy chcą się nawzajem wyeliminować w tej intensywnej wieloosobowej grze akcji. Znajdź broń i przygotuj się do walki na śmierć lub życie!

 • Sniper Clash 3D
  Graj
  Sniper Clash 3D
  Zagrano 3081 razy

  W tej strzelance w trybie multiplayer możesz użyć karabinów wyborowych, aby zlikwidować swoich przeciwników. Rzuć się w wir walki i zmierz się z wrogami z każdego zakątka świata. Czy uda Ci się przetrwać na tyle, aby zdążyć przed upływem czasu w każdym ekscytującym deathmatchu?

 • Sniper Assassin 2
  Graj
  Sniper Assassin 2
  Zagrano 7716 razy

  Zemsta smakuje podwójnie słodko, gdy nie masz nic do stracenia.

 • Sift Heads: World 5
  Graj
  Sift Heads: World 5
  Zagrano 6897 razy

  Myśleli, że ta praca będzie należeć do najłatwiejszych w ich karierze. Byli jednak w błędzie. W tej grze akcji przyłącz się do grupy Sift Heads, która w walce próbuje wydostać się z dżungli pełnej najemników.

 • Szalony strzelec 2: Multiplayer
  Graj
  Szalony strzelec 2: Multiplayer
  Zagrano 8009 razy

  W tej superintensywnej i zakręconej strzelance 3D musisz skupić się i działać szybko, aby przeżyć dłużej niż pięć sekund. Zmierz się z graczami z całego świata, którzy nie mają dla Ciebie litości.

 • Evowars.io
  Graj
  Evowars.io
  Zagrano 159741 razy

  W tej intensywnej grze io musisz zarówno rozwijać się, jak i unikać ostrz mieczy, którymi władają Twoi wrogowie. Wejdź na arenę i przygotuj się na zupełnie epicką bitwę. Zaczynasz jako jaskiniowiec. Następnie aby przetrwać kilka minut, musisz zdobyć masę magicznym sfer. Te zwiększą Twoje zdolności i przeniosą Cię w czasie, gdzie możesz zostać wikingiem, rycerzem, a nawet wielkim wojownikiem.

 • Starcie w tunelach 3D – remaster
  Graj
  Starcie w tunelach 3D – remaster
  Zagrano 15156 razy

  Pociągi w tych tunelach wprawdzie już nie kursują, ale ciebie z pewnością czeka konkretne kursowanie w tej wieloosobowej strzelaninie w wersji trójwymiarowej. Dołącz do drużyny czerwonych lub niebieskich i postaraj się unikać kul i wyszukiwać niesamowite rodzaje broni. Czy dasz radę zlikwidować drużynę przeciwników, zanim oni rozwalą twoją w drobny pył?

 • Battle For the Galaxy
  Graj
  Battle For the Galaxy
  Zagrano 253800 razy

  Kto zwycięży w tej wielkiej wojnie i zadecyduje o losach całej galaktyki? Przejmij stery nad swoimi siłami zbrojnymi, zbuduj bazy i walcz o przetrwanie w tej wojskowej grze strategicznej w czasie rzeczywistym.

 • Goodgame Empire
  Graj
  Goodgame Empire
  Zagrano 5851764 razy

  Zmiażdż swoich wrogów i podbijaj świat - zamek za zamkiem!

 • Heroes of Myths
  Graj
  Heroes of Myths
  Zagrano 145997 razy

  Horda potworów próbuje zniszczyć Twoją świątynię. Chyba im na to nie pozwolisz, co? Obroń ją za wszelką cenę, używając piorunów i innej wspaniałej broni, w tej grze w obronę wieży.

 • Wojny Helikopterów
  Graj
  Wojny Helikopterów
  Zagrano 152462 razy

  Znajdź wroga i zniszcz go...

 • Bullet Force Multiplayer
  Graj
  Bullet Force Multiplayer
  Zagrano 127437 razy

  Dołącz do misji lub po prostu zmierz się w szybkiej walce w tej wieloosobowej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby. Jesteś na celowniku pozostałych graczy z całego świata, więc musisz działać szybko.

 • EG RTS Battle
  Graj
  EG RTS Battle
  Zagrano 11375 razy

  Czy Twoje oddziały zdołają zdobyć zamek wroga? To tylko zależy od Ciebie i Twoich decyzji w tej intensywnej, pełnej akcji militarnej grze strategicznej. Szybko i rozsądnie rozlokuj swoje siły w bitwie – od nieustraszonych szermierzy po dzierżących kije gigantów!

 • Wojna morska
  Graj
  Wojna morska
  Zagrano 23841 razy

  Ta słynna gra planszowa jest teraz w całkiem nowej odmianie. Zarządzaj swoją flotą i atakuj oddziały nieprzyjaciela, czekając na odpowiedni moment na atak z powietrza. Czy uda Ci się zatopić jego statki, zanim ten los spotka Ciebie w tej grze online?

 • Lordz2.io
  Graj
  Lordz2.io
  Zagrano 3905 razy

  Czy uda Ci się zostać lordem w tej wieloosobowej grze strategicznej w czasie rzeczywistym? Będziesz walczyć o chwałę z graczami z całego świata. Szybko zbierz jak najwięcej łuczników, pikinierów i innych jednostek. Za zadanie masz zgromadzenie masy surowców, zbudowanie zamków i stłamszenie swoich przeciwników!

 • Działania wojenne: Atena
  Graj
  Działania wojenne: Atena
  Zagrano 13141 razy

  Za chwilę rozegra się kolejny pojedynek. Czy zdołasz przeżyć w tej epickiej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby? Sprawdź dobrze swoją broń, zanim rzucisz się w wir walki.

 • Gods of Arena
  Graj
  Gods of Arena
  Zagrano 97700 razy

  Wracasz na swoją ziemię i dowiadujesz się, że zmarł Twój ojciec, który nie zostawił ci ani grosza w spadku. Przywrócisz honor swej rodzinie w tej grze akcji? Zbierz grupę mocarnych gladiatorów i przygotuj się na podbicie aren w całym cesarstwie. Dasz radę poprawić sposób walki gladiatorów przy pomocy potężnych zbroi i broni, które możesz zakupić podczas podróży?

 • Małe karabiny
  Graj
  Małe karabiny
  Zagrano 85820 razy

  Do boju, żołnierzu! W twoją stronę zmierza wróg.

 • Raze 3
  Graj
  Raze 3
  Zagrano 87331 razy

  Ładuj broń. Czas się uzbroić i ruszyć do walki z kosmitami, robotami i innymi wrogami!

 • War of Tanks
  Graj
  War of Tanks
  Zagrano 66859 razy

  Na polu walki nie ma miejsca dla osób o słabym charakterze, szczególnie w tej trójwymiarowej grze akcji. Na szczęście tutaj będziesz prowadzić czołg. A co więcej, dołączy do ciebie batalion sprzymierzeńców. Jest tylko jeden problem: musisz zmierzyć się z kilkudziesięcioma nieprzyjacielskimi czołgami. Ale co to dla ciebie, prawda?

 • Leader Strike 3D
  Graj
  Leader Strike 3D
  Zagrano 18788 razy

  Najpotężniejsi przywódcy świata postanowili załatwić porachunki przy użyciu kul, a nie dyplomacji! Nie zaczynają jednak wojny, lecz szykują się do bitwy w tej horrendalnej strzelance w trybie wieloosobowym. Poradź sobie z Putinem, rozpocznij walkę wręcz z Merkel lub poprowadź Trumpa do zwycięstwa, gdy głowy państwa walczą ze sobą łeb w łeb.

 • Spiders Arena
  Graj
  Spiders Arena
  Zagrano 18366 razy

  Jedna arena, jeden żołnierz. Masa naboi. I mnóstwo śmiercionośnych pająków. Jak długo uda Ci się pozostać przy życiu? Złap za broń i przygotuj się na walkę o śmierć i życie, w tej strzelance z perspektywy pierwszej osoby.

 • Call of War
  Graj
  Call of War
  Zagrano 208553 razy

  Podróżuj do czasów II wojny światowej i poprowadź oddziały do zwycięstwa, opracowując tajemną broń i wiele innych rzeczy. Dowódco, żołnierze czekają na ciebie. Gdzie będzie ich kolejna misja w tej grze MMO?

Po glorię i chwałę

Jesteś w bojowym nastroju? Masz ochotę dziesiątkować oddziały wroga, ale wstąpienie do armii nie wchodzi w rachubę, bo musisz iść jutro do pracy lub szkoły? Na naszej stronie znajdziesz setki darmowych gier wojennych, dzięki którym zaspokoisz swoją żądzę walki bez konieczności ruszania się z domu. Zwycięstwo na wojnie wymaga nie tylko siły, ale i sprytu – wykaż się więc zmysłem taktycznym i szybkością reakcji, a chwała będzie Twoja!

Wojna ma wiele twarzy. Atakując z ukrycia można zniwelować bądź zmniejszyć przewagę liczebniejszego wroga albo przeczyścić pole dla własnych oddziałów. To właśnie jest Twoim zadaniem w The Sniper 2. Wraz z grupą innych elitarnych snajperów udajesz się na pierwszą linię frontu II wojny światowej. Konflikt wkracza w swoją ostatnią fazę, ale wciąż jest wiele punktów oporu. Musisz się nimi zająć. Z kolei w Sniper Team bronisz bazy przed atakami nieprzyjaciela. Kluczem do sukcesu jest współpraca, więc myśl strategicznie i wykorzystaj do maksimum potencjał swoich żołnierzy.

Wolisz potyczki w mniej subtelnym wydaniu? Włącz Super Mechs i weź udział w bitwach gigantycznych robotów bojowych. Tutaj liczy się przede wszystkim siła! A jeśli Twoim ulubionym pojazdem wojskowym jest czołg, znajdziesz u nas szereg gier, w których możesz dołączyć do sił pancernych i prowadzić morderczy ogień na polu bitwy bądź dowodzić całym oddziałem. Fani walki w przestworzach mogą wsiąść na pokład śmigłowca bojowego w Wojnach Helikopterów lub chwycić stery samolotu w grze Bombowiec na wojnie 2: Bitwa o surowce. 

Jesteś typem stratega? Znajdziesz u nas mnóstwo okazji, żeby się wykazać. W Takeover musisz przywrócić rządy dobra w niegdyś mlekiem i miodem płynącym królestwie Rivadis. Jeśli wolisz gry osadzone w historycznych realiach, możesz toczyć walki na zimowych frontach II wojny światowej w 1941 Frozen Front lub odgrywać słynne światowe konflikty w New World Empires.

Znajdziesz u nas gry wojenne w każdym gatunku: wielkie bitwy osadzone w zamierzchłych czasach (Sparta: War Of Empires), trójwymiarowe strzelanki pierwszoosobowe dla wielu graczy (Military Wars Warfare) czy lekkie gry w stylu RPG (Wojna Wikingów). Możesz bić się w marynarce, piechocie, siłach pancernych, na statkach kosmicznych, a nawet jako goblin w Clan Wars: Goblin Forest.

Zatem wyciągnij miecz lub repetuj broń i stań do walki na Gry.pl!