Gry Wojennych

 • Goodgame Empire
  Graj
  Goodgame Empire
  Zagrano 5717996 razy

  Zmiażdż swoich wrogów i podbijaj świat - zamek za zamkiem!

 • Pixel Gun Apocalypse 3
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 3
  Zagrano 2222024 razy

  Ta wieloosobowa gra jest przesycona akcją. Stań w szranki w przeciwnikami z całego świata podczas walki o potężną broń i wyeliminuj ich — jeden po drugim!

 • Warbanner
  Graj
  Warbanner
  Zagrano 2219900 razy

  Nadszedł czas wojny i musisz zadbać zarówno o swoją armię, jak i osadę! Wyszkol swoje oddziały i rekrutuj więcej jednostek, jednocześnie rozwijając swoją osadę i budując nowe budynki obronne. Podziwiaj, jak twoje wyszkolone oddziały wojskowe rozprawiają się z przeciwnikami i miastami wrogów w strategicznej grze online, Warbanner!

 • Total Front
  Graj
  Total Front
  Zagrano 1310050 razy

  W tej wojskowej grze akcji rozgrywającej się w czasie rzeczywistym cały świat pogrążył się w wojnie. Po której stronie staniesz w serii epickich pojedynków? Poprowadź swoje oddziały na linię walki!

 • Fortz
  Graj
  Fortz
  Zagrano 787246 razy

  Wróg za chwilę rozpocznie nalot. Ruszaj szybko do fortu, by go bronić!

 • Takeover
  Graj
  Takeover
  Zagrano 594536 razy

  Zaprowadź pokój i pomyślność na nowo w królestwie. Stań do walki!

 • Forge of Empires
  Graj
  Forge of Empires
  Zagrano 396483 razy

  Wkraczając do gry, otrzymujesz pod opiekę małą osadę z epoki kamienia. Twoim zadaniem jest rozwinięcie jej w imperium i śledzenie jej losów na przestrzeni wieków.

 • Age of War
  Graj
  Age of War
  Zagrano 342915 razy

  Postaraj się przeżyć i zlikwidować bazę wrogów.

 • Supermechy
  Graj
  Supermechy
  Zagrano 306261 razy

  Walka wygląda zupełnie inaczej, kiedy ma się pod pachą gigantyczną broń.

 • Battle S.W.A.T vs Mercenary
  Graj
  Battle S.W.A.T vs Mercenary
  Zagrano 266946 razy

  Gracze z całego świata przybywają, aby stanąć w szranki w tej wieloosobowej grze akcji. Siej zniszczenie przy użyciu różnego rodzaju broni: od nożów rzeźniczych po strzelby. Jak długo uda ci się pozostać przy życiu?

 • Strikeforce Kitty: The Last Stand
  Graj
  Strikeforce Kitty: The Last Stand
  Zagrano 266519 razy
 • Battle For the Galaxy
  Graj
  Battle For the Galaxy
  Zagrano 249626 razy

  Kto zwycięży w tej wielkiej wojnie i zadecyduje o losach całej galaktyki? Przejmij stery nad swoimi siłami zbrojnymi, zbuduj bazy i walcz o przetrwanie w tej wojskowej grze strategicznej w czasie rzeczywistym.

 • Toy Defense
  Graj
  Toy Defense
  Zagrano 223265 razy

  Może są z plastiku, ale potrafią wymierzyć śmiertelny cios! Rozmieść strategicznie swoich żołnierzy i działa, aby skutecznie bronić bazy w tej wciągającej grze obronnej.

 • Age of War 2
  Graj
  Age of War 2
  Zagrano 216591 razy

  Broń swojego zamku przed natrętnymi sąsiadami. Potrafią być naprawdę dokuczliwi!

 • Wojna w Krainie Miragine
  Graj
  Wojna w Krainie Miragine
  Zagrano 210457 razy

  Przechytrz swojego przeciwnika i zniszcz jego legiony!

 • Call of War
  Graj
  Call of War
  Zagrano 202735 razy

  Podróżuj do czasów II wojny światowej i poprowadź oddziały do zwycięstwa, opracowując tajemną broń i wiele innych rzeczy. Dowódco, żołnierze czekają na ciebie. Gdzie będzie ich kolejna misja w tej grze MMO?

 • Teren wojskowy: Wyspa
  Graj
  Teren wojskowy: Wyspa
  Zagrano 197562 razy

  Po ataku podczas ćwiczeń wojskowych utknąłeś w samym środku terytorium wroga. Musisz przeżyć za wszelką cenę! W grze Teren wojskowy: Wyspa miej broń zawsze w gotowości!

 • Mighty Knight 2
  Graj
  Mighty Knight 2
  Zagrano 195055 razy

  Świat po raz kolejny potrzebuje potęgi twego miecza. Do broni!

 • Pixel Warfare 5
  Graj
  Pixel Warfare 5
  Zagrano 183023 razy

  Przygotuj się na kolejne rundy pełne oldskulowej akcji. Wejdź do pokoju, zabierz broń i przygotuj się na kilka walk na śmierć i życie w tej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby.

 • Drużyna snajperów
  Graj
  Drużyna snajperów
  Zagrano 171662 razy

  Kiedy wróg rozpoczyna atak i robi się gorąco, najlepszym wyborem będzie drużyna snajperów!

 • Wojny Helikopterów
  Graj
  Wojny Helikopterów
  Zagrano 150677 razy

  Znajdź wroga i zniszcz go...

 • Strażnik palisady: Rewolucja
  Graj
  Strażnik palisady: Rewolucja
  Zagrano 142725 razy

  Żołnierzu, przygotuj się do walki - nastał czas rewolucji!

 • Evowars.io
  Graj
  Evowars.io
  Zagrano 142069 razy

  W tej intensywnej grze io musisz zarówno rozwijać się, jak i unikać ostrz mieczy, którymi władają Twoi wrogowie. Wejdź na arenę i przygotuj się na zupełnie epicką bitwę. Zaczynasz jako jaskiniowiec. Następnie aby przetrwać kilka minut, musisz zdobyć masę magicznym sfer. Te zwiększą Twoje zdolności i przeniosą Cię w czasie, gdzie możesz zostać wikingiem, rycerzem, a nawet wielkim wojownikiem.

 • Heroes of Myths
  Graj
  Heroes of Myths
  Zagrano 137476 razy

  Horda potworów próbuje zniszczyć Twoją świątynię. Chyba im na to nie pozwolisz, co? Obroń ją za wszelką cenę, używając piorunów i innej wspaniałej broni, w tej grze w obronę wieży.

 • Pixwars
  Graj
  Pixwars
  Zagrano 136529 razy

  W tej wieloosobowej grze akcji możesz stoczyć dwa różne epickie pojedynki. Zmierz się z grupą żołnierzy lub walcz z niekończącą się armią zombie. W obydwu przypadkach będziesz walczyć u boku graczy z całego świata.

 • Blocky Combat Swat 2: Storm Desert
  Graj
  Blocky Combat Swat 2: Storm Desert
  Zagrano 132195 razy

  W tej grze akcji z trybem wieloosobowym znajdziesz oldskulową grafikę i współczesną frajdę. Zmierz się z przeciwnikami z całego świata, walcząc jak najdłużej o przetrwanie na wyspach tropikalnych, pustyniach i w innych warunkach.

 • Bullet Force Multiplayer
  Graj
  Bullet Force Multiplayer
  Zagrano 126420 razy

  Dołącz do misji lub po prostu zmierz się w szybkiej walce w tej wieloosobowej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby. Jesteś na celowniku pozostałych graczy z całego świata, więc musisz działać szybko.

 • Blocky Combat SWAT 3
  Graj
  Blocky Combat SWAT 3
  Zagrano 122608 razy

  Ciesz się jeszcze kilkoma rundami rozgrywki! Zmierz się z graczami z całego świata w tej komicznej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby. Czy dasz radę przedziurawić przeciwnika, zanim ten los spotka Ciebie?

 • Atak wojenny
  Graj
  Atak wojenny
  Zagrano 120688 razy

  Wybierz pokój i przygotuj się do walki. Jak długo uda Ci się przetrwać w tej grze online 3D, rywalizując z graczami z całego świata?

 • Flak Meister
  Graj
  Flak Meister
  Zagrano 115676 razy

  Nadeszła zima stuleci i nadlatują myśliwce. Bezpieczeństwo mieszkańców tego miasteczka leży w Twoich rękach. Przejmij kontrolę nad wieżą armatnią i zestrzel wrogie samoloty, w tej epickiej strzelance.

 • Eksplozja na Moście
  Graj
  Eksplozja na Moście
  Zagrano 110656 razy

  Zlikwiduj ich, kiedy wejdą na most!

 • Raft Wars
  Graj
  Raft Wars
  Zagrano 100194 razy

  Pokonaj swoich wrogów jak najmniejszą ilością strzałów.

 • Snipers Wars
  Graj
  Snipers Wars
  Zagrano 93335 razy

  Gliniarze, gangi i snajperzy chcą się nawzajem wyeliminować w tej intensywnej wieloosobowej grze akcji. Znajdź broń i przygotuj się do walki na śmierć lub życie!

 • Gods of Arena
  Graj
  Gods of Arena
  Zagrano 92741 razy

  Wracasz na swoją ziemię i dowiadujesz się, że zmarł Twój ojciec, który nie zostawił ci ani grosza w spadku. Przywrócisz honor swej rodzinie w tej grze akcji? Zbierz grupę mocarnych gladiatorów i przygotuj się na podbicie aren w całym cesarstwie. Dasz radę poprawić sposób walki gladiatorów przy pomocy potężnych zbroi i broni, które możesz zakupić podczas podróży?

 • Bombowiec na wojnie 2: Bitwa o surowce
  Graj
  Bombowiec na wojnie 2: Bitwa o surowce
  Zagrano 82271 razy

  Zapnij pasy i przygotuj się do zaciętej walki w powietrzu. Zwycięzca będzie tylko jeden!

 • Małe karabiny
  Graj
  Małe karabiny
  Zagrano 81931 razy

  Do boju, żołnierzu! W twoją stronę zmierza wróg.

Po glorię i chwałę

Jesteś w bojowym nastroju? Masz ochotę dziesiątkować oddziały wroga, ale wstąpienie do armii nie wchodzi w rachubę, bo musisz iść jutro do pracy lub szkoły? Na naszej stronie znajdziesz setki darmowych gier wojennych, dzięki którym zaspokoisz swoją żądzę walki bez konieczności ruszania się z domu. Zwycięstwo na wojnie wymaga nie tylko siły, ale i sprytu – wykaż się więc zmysłem taktycznym i szybkością reakcji, a chwała będzie Twoja!

Wojna ma wiele twarzy. Atakując z ukrycia można zniwelować bądź zmniejszyć przewagę liczebniejszego wroga albo przeczyścić pole dla własnych oddziałów. To właśnie jest Twoim zadaniem w The Sniper 2. Wraz z grupą innych elitarnych snajperów udajesz się na pierwszą linię frontu II wojny światowej. Konflikt wkracza w swoją ostatnią fazę, ale wciąż jest wiele punktów oporu. Musisz się nimi zająć. Z kolei w Sniper Team bronisz bazy przed atakami nieprzyjaciela. Kluczem do sukcesu jest współpraca, więc myśl strategicznie i wykorzystaj do maksimum potencjał swoich żołnierzy.

Wolisz potyczki w mniej subtelnym wydaniu? Włącz Super Mechs i weź udział w bitwach gigantycznych robotów bojowych. Tutaj liczy się przede wszystkim siła! A jeśli Twoim ulubionym pojazdem wojskowym jest czołg, znajdziesz u nas szereg gier, w których możesz dołączyć do sił pancernych i prowadzić morderczy ogień na polu bitwy bądź dowodzić całym oddziałem. Fani walki w przestworzach mogą wsiąść na pokład śmigłowca bojowego w Wojnach Helikopterów lub chwycić stery samolotu w grze Bombowiec na wojnie 2: Bitwa o surowce. 

Jesteś typem stratega? Znajdziesz u nas mnóstwo okazji, żeby się wykazać. W Takeover musisz przywrócić rządy dobra w niegdyś mlekiem i miodem płynącym królestwie Rivadis. Jeśli wolisz gry osadzone w historycznych realiach, możesz toczyć walki na zimowych frontach II wojny światowej w 1941 Frozen Front lub odgrywać słynne światowe konflikty w New World Empires.

Znajdziesz u nas gry wojenne w każdym gatunku: wielkie bitwy osadzone w zamierzchłych czasach (Sparta: War Of Empires), trójwymiarowe strzelanki pierwszoosobowe dla wielu graczy (Military Wars Warfare) czy lekkie gry w stylu RPG (Wojna Wikingów). Możesz bić się w marynarce, piechocie, siłach pancernych, na statkach kosmicznych, a nawet jako goblin w Clan Wars: Goblin Forest.

Zatem wyciągnij miecz lub repetuj broń i stań do walki na Gry.pl!