Gry Voodoo

 • Happy Glass 2
  Graj
  Happy Glass 2
  Zagrano 358907 razy

  Czy zdołasz zadowolić śliczne szklanki w tej skomplikowanej grze logicznej? Możesz godzinami rozgrywać trzy różne tryby. Spróbuj zapełnić wodą szklanki do danej linii lub podrzucić je w odpowiednie miejsca. Aby awansować do kolejnego poziomu, musisz mieś szybki refleks i dobre oko!

  Happy Glass 2 Apple App Store lub Google Play.

 • Helix Jump Advanced
  Graj
  Helix Jump Advanced
  Zagrano 64582 razy

  Jak długo uda Ci się powstrzymać te krople farby przed zniszczeniem? Ostrożnie przemieszczaj się po wszystkich wieżach w tej intensywnej grze akcji. Po drodze możesz zbierać dopalacze, dzięki którym rozwalisz wszystkie stojące przed Tobą przeszkody.

 • Balansująca kulka Tenkyu
  Graj
  Balansująca kulka Tenkyu
  Zagrano 166723 razy

  Czy potrafisz poprowadzić kulkę do otworów w każdym skomplikowanym poziomie, które znajdziesz w tej grze logicznej 3D? Obracaj i przekręcaj platformy i labirynty, aż wpadnie ona we właściwe miejsca.

 • Crowd City
  Graj
  Crowd City
  Zagrano 86192 razy

  Przygotuj się na spory tłok w tej trójwymiarowej grze wieloosobowej online! Ile osób uda Ci się zmobilizować, próbując zgromadzić jak największy tłum? Możesz nawet kraść ludzi innym graczom, którzy walczą o dominację. Czy uda Ci się zebrać największą grupę, zanim skończy się czas?

 • Rozpryskiwacz farby!
  Graj
  Rozpryskiwacz farby!
  Zagrano 31932 razy

  Te plamy farby trzeba rozprowadzić po całych labiryntach. Możesz pomóc im pokryć całą ziemię bez rozpryskiwania w tej przestrzennej grze logicznej?

 • Kule ognia
  Graj
  Kule ognia
  Zagrano 149890 razy

  Te wirujące wieże same się nie zniszczą! Wskakuj za stery tego czołgu i wypruj całą serię kul w tej trójwymiarowej grze akcji. Musisz tylko podczas strzelania uważać, by nie trafić w ruchome bariery.

  Fire Balls Apple App Store lub Google Play.

 • Zderzenie z kolorami 3D
  Graj
  Zderzenie z kolorami 3D
  Zagrano 97365 razy

  Ta kula próbuje przejść nie jeden, ale kilka kursów kolizyjnych w tej grze akcji. Czy pomożesz jej przedrzeć się przez wszystkie przeszkody, stojące na jej drodze do mety na każdym poziomie? Musi wbijać się w gigantyczne pachołki, długie rzędy bloków i o wiele więcej.

 • Spiral Jump 3D
  Graj
  Spiral Jump 3D
  Zagrano 6572 razy

  W kilku miejscach niekończących się schodów czeka na Ciebie obręcz do kosza. Czy dasz radę trafić do niego piłkę, próbując uplasować się na szczycie w tej grze akcji 3D? Piłka będzie odbijać się i skakać, gdy wchodzisz po schodach. Podczas tej dziwacznej lecz ekscytującej wyprawy możesz również zbierać gwiazdki.

 • Helix Jump
  Graj
  Helix Jump
  Zagrano 136547 razy

  Jak długo uda Ci się utrzymać w ruchu tę kroplę farby, która zbliża się do tej niebezpiecznej wieży? Wieża nie jest w najlepszym stanie, gdyż odpadają od niej kawałki. Musisz także uchronić kroplę przed uderzeniem w żółte części w tej fascynującej grze logicznej.

 • Helix Jump 2
  Graj
  Helix Jump 2
  Zagrano 219532 razy

  Jak długo potrafisz utrzymać piłkę z tuszem w ruchu w tej kontynuacji intensywnej gry logicznej? Obracaj wieżą, jednocześnie próbując omijać niebezpieczne, czerwone platformy.

  Helix Jump 2 Apple App Store lub Google Play.

 • Paper.Io
  Graj
  Paper.Io
  Zagrano 106992 razy

  Czy uda Ci się przechytrzyć innych graczy i wytrzymać od nich dłużej w tej wyjątkowej grze io? Buduj strefy, gdy tworzysz ścieżki, i sprawdź, czy zwabisz przeciwników, aby wpadli na siebie. Musisz jednak zachować czujność — gdy uderzysz własną ścieżkę, od razu wybuchniesz!

 • Balls Rotate
  Graj
  Balls Rotate
  Zagrano 21640 razy

  Ta gra logiczna jest nieźle zakręcona! Dasz radę poprowadzić wszystkie piłki do rury w każdym z 40 skomplikowanych poziomów? Obracaj labiryntami, aby wydostać z nich wszystkie piłki.

 • Paper.io 2
  Graj
  Paper.io 2
  Zagrano 54567 razy

  Jak długo uda Ci się kontynuować rozgrywkę w tej niesamowicie wciągającej grze wieloosobowej? Twoim celem jest podbicie jak największego terytorium zanim inni gracze wejdą Ci w drogę. Czy uda Ci się dojść do rangi króla, a może Twoje sny o potędze spłoną na panewce?

 • Spadająca kulka 3D
  Graj
  Spadająca kulka 3D
  Zagrano 4030 razy

  Czy ta piłka spadnie na sam spód wież w tej internetowej grze akcji? To zależy od Twoich umiejętności i refleksu. Musisz poruszać się szybko, żeby nie została zniszczona przez przeszkody!

 • Spirala skoku
  Graj
  Spirala skoku
  Zagrano 8628 razy

  Jak daleko dasz radę poprowadzić kulkę farby w dół spirali? Obracaj i przesuwaj konstrukcję, starając się unikać kolorowych platform. Wypatruj także pomocnych wzmacniaczy w tej emocjonującej grze online.

 • Hiperspirala skoku
  Graj
  Hiperspirala skoku
  Zagrano 4007 razy

  Jak długo potrafisz uchronić tę kulkę farby przed zmiażdżeniem w tej trójwymiarowej grze akcji? Sprawdź, czy dasz radę przeprowadzić ją przez wszystkie bariery, zmierzając do samego dołu wież.

 • Doskonałe trafienie
  Graj
  Doskonałe trafienie
  Zagrano 5751 razy

  Czy zdołasz ukończyć wszystkie tory przeszkód w tej dziwacznej i zakręconej grze akcji 3D? Po drodze zbieraj piłki, jednocześnie omijając przeszkody. Musisz wbić je wszystkie do dziurki na końcu każdego poziomu.

 • Zakręcone 2
  Graj
  Zakręcone 2
  Zagrano 720 razy

  Ten niezwykły stwór ma zdolność powiększania drzew za pomocą swojej śliny! Pomożesz mu użyć tych dziwacznych mocy, aby stworzyć cały las w tej zakręconej grze akcji? Jego zadaniem jest omijać przeszkody, gdy pracuje nad każdym drzewem.

 • Tor przeszkód 3D
  Graj
  Tor przeszkód 3D
  Zagrano 3963 razy

  Jak daleko uda Ci się przejść w tej pełnej akcji grze 3D? Poprowadź kulkę wzdłuż niebezpiecznego toru pełnego przeszkód. Możesz przebijać się przez większość z nich, ale uważaj! Jeśli kulka uderzy jedną z kolorowych przeszkód, gra zakończy się.

 • Twisty Road
  Graj
  Twisty Road
  Zagrano 2624 razy

  Czy uda Ci się dotrzeć kulką do mety w tej emocjonującej trójwymiarowej wyścigówce? Po drodze czeka na Ciebie pokręcony tor przeszkód ze stromymi spadami, ostrymi kolcami i niczym, co zapewni Ci jakiekolwiek bezpieczeństwo!

 • Zderzenie z kolorami 3D
  Graj
  Zderzenie z kolorami 3D
  Zagrano 0 razy

  Sprawdź, czy potrafisz przejść przez każdy etap tej gry akcji utrzymanej w stylizacji retro. Twoja sfera potrafi pokonać każdą przeszkodę w tym samym kolorze, która stoi na jej drodze. Jeśli jednak uderzy obiekt w innym kolorze, natychmiast wybuchnie.

 • Węże kontra bloki
  Graj
  Węże kontra bloki
  Zagrano 552 razy

  Przed tym wężem jeszcze długa droga. Aby przedostać się dalej, musi cały czas rosnąć! Pomóż mu w tej grze akcji zjeść pełno kulek z mocą, dzięki którym jego łuski będą bardzo wytrzymałe.

 • Rugby.io Piłkarskie szaleństwo
  Graj
  Rugby.io Piłkarskie szaleństwo
  Zagrano 439 razy

  Czy twoja drużyna zdobędzie mnóstwo przyłożeń w tej grze sportowej? Próbuj przedrzeć się z piłką do pola punktowego, unikając innych graczy. Czeka cię zupełnie wyjątkowe wyzwanie w rugby online!

 • Przerażająca spirala skoku
  Graj
  Przerażająca spirala skoku
  Zagrano 980 razy

  Ta tajemnicza kreatura zaplanowała skoczyć na sam dół każdej z tych wież. Czy pomożesz jej wykonać to nieco przerażające zadanie w tej trójwymiarowej grze akcji? Przez pewne przeszkody może się przebić, ale niektórych z nich musi unikać, bo mogą ją zniszczyć.

 • Helix Jump w kolorze
  Graj
  Helix Jump w kolorze
  Zagrano 6892 razy

  Jak długo dasz radę utrzymać w ruchu kulkę farby w tej szybkiej grze akcji? Manewruj nią w dół kolumny, przez każdą z kolorowych platform.

 • Roller Splat
  Graj
  Roller Splat
  Zagrano 2313 razy

  W tej grze magiczna kulka przemierza rozmaite labirynty. Musi pokryć każdą ich część farbą. Czy uda Ci się to zrobić w tej zwariowanej i wspaniałej łamigłówce?

 • Zakręcone
  Graj
  Zakręcone
  Zagrano 0 razy

  W tej skomplikowanej grze logicznej masz tylko pewną ilość liny do wykorzystania. Czy dasz radę zawiesić ją na drewnianych spinaczach? ostrożnie zakręć linę wokół nich i upewnij się, że nie ma wolnego miejsca!