Gry Zołnierskie

 • Starcie w metrze 3D
  Graj
  Starcie w metrze 3D
  Zagrano 431898 razy

  W tej zwariowanej zabawnej strzelance kule latają we wszystkich kierunkach! Uzbrój się po zęby i likwiduj wrogów razem ze swoją ekipą!

 • Combat Reloaded
  Graj
  Combat Reloaded
  Zagrano 94377 razy

  Po której staniesz stronie w tej pełnej wrażeń wieloosobowej grze akcji — niebieskiego czy czerwonego zespołu? Złap za gnata, ukryj się za barierkami i rogami, celując do innych graczy.

 • Combat Strike 2
  Graj
  Combat Strike 2
  Zagrano 563143 razy

  Znowu jesteś za liniami wroga. Czy uda ci się uciec stąd żywym? W tej wieloosobowej grze 3D typu strzelanina walka nigdy nie ma końca. Chwyć za broń i bierz się do pracy!

 • Age of War
  Graj
  Age of War
  Zagrano 393914 razy

  Postaraj się przeżyć i zlikwidować bazę wrogów.

 • Counter-Strike portable
  Graj
  Counter-Strike portable
  Zagrano 86269 razy

  Lock and load as the smash-hit action shooter lands on your desktop. Whose side are you on?

 • Army Force Strike
  Graj
  Army Force Strike
  Zagrano 234191 razy

  Przygotuj się na najlepszą grę wielosobową, jaką możesz sobie wyobrazić! Zagraj w pierwszoosobową strzelankę Army Force Strike, aby zabijać i unieszkodliwiać wrogów wszelkiego kalibru. Więcej bezpłatnych gier online na www.Supergames.io

 • Tank Fury
  Graj
  Tank Fury
  Zagrano 18873 razy

  Are you ready to take on players from all around the world in this io game? You’ll be controlling a tank that has all sorts of weapons, even spring-loaded boxing gloves! Find out if you can destroy your opponents’ tanks before they destroy yours!

 • Call of War
  Graj
  Call of War
  Zagrano 222324 razy

  Podróżuj do czasów II wojny światowej i poprowadź oddziały do zwycięstwa, opracowując tajemną broń i wiele innych rzeczy. Dowódco, żołnierze czekają na ciebie. Gdzie będzie ich kolejna misja w tej grze MMO?

  Call of War Apple App Store lub Google Play.

 • Toy Defense
  Graj
  Toy Defense
  Zagrano 254128 razy

  Może są z plastiku, ale potrafią wymierzyć śmiertelny cios! Rozmieść strategicznie swoich żołnierzy i działa, aby skutecznie bronić bazy w tej wciągającej grze obronnej.

 • II WŚ:
  Graj
  II WŚ:
  Zagrano 11551 razy

  Wejdź do wehikułu czasu i przenieś się do czasów II wojny światowej. Rzuć się prosto do walki w tej strzelance z perspektywy pierwszej osoby. Zaatakuj plaże Normandii i nie tylko, łącząc siły lub rywalizując z graczami ze wszystkich krańców świata.

 • Pojedynek rakiet 3D
  Graj
  Pojedynek rakiet 3D
  Zagrano 4567 razy

  Czy drużyna czerwonych zwycięży w kolejnej walce, w tej ekscytującej strzelance 3D? A może drużyna niebieskich wyjdzie z niej zwycięsko? To zależy tylko od tego, czy potrafisz pokonać swoich przeciwników setką odjazdowych karabinów maszynowych i wyrzutni rakiet!

 • Ostra walka: Pikselowa gra wieloosobowa
  Graj
  Ostra walka: Pikselowa gra wieloosobowa
  Zagrano 32243 razy

  Jak wielu z tych pikselowych komandosów uda ci się zlikwidować? Zmierz się z graczami z całego świata w tej strzelance wieloosobowej.

 • Zamaskowana armia 3
  Graj
  Zamaskowana armia 3
  Zagrano 10203 razy

  Zamaskowani komandosi wracają do akcji! Czy masz ochotę rzucić się do boju w tej wieloosobowej grze typu strzelanina? Będziesz walczyć z innymi graczami na śmierć i życie przy użyciu różnych typów broni: od karabinu maszynowego do bazuki!

 • Działania wojenne: Atena
  Graj
  Działania wojenne: Atena
  Zagrano 16611 razy

  Za chwilę rozegra się kolejny pojedynek. Czy zdołasz przeżyć w tej epickiej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby? Sprawdź dobrze swoją broń, zanim rzucisz się w wir walki.

 • Siły rebelianckie
  Graj
  Siły rebelianckie
  Zagrano 17652 razy

  Rozpocznij kampanię albo tryb PVP w tej strzelaninie z wieloma graczami. Przeciwników możesz likwidować za pomocą karabinów maszynowych, pistoletów maszynowych i innych rodzajów broni.

 • Siły specjalne
  Graj
  Siły specjalne
  Zagrano 5611 razy

  Zaatakuj bezlitośnie wrogów lub obroń przed nimi terytorium w tej strzelance z perspektywy pierwszej osoby. Udaj się na wzgórza i przygotuj się na walkę na śmierć i życie, próbując zlikwidować przeciwnika z karabinu maszynowego.

 • Symulator czołgu
  Graj
  Symulator czołgu
  Zagrano 16202 razy

  Nie ma litości dla wrogów w tej grze akcji 3D. W końcu to wojna! Wskocz za stery tego niesmowitego czołgu i zmieć jak najszybciej inne czołgi z powierzchni ziemi.

 • Strike Force Heroes 2
  Graj
  Strike Force Heroes 2
  Zagrano 309371 razy

  Stań na pierwszej linii obrony - niech wrogowie giną z twoim obrazem pod powiekami.

 • Strike Force Heroes 3
  Graj
  Strike Force Heroes 3
  Zagrano 427741 razy

 • Total Front
  Graj
  Total Front
  Zagrano 1577547 razy

  W tej wojskowej grze akcji rozgrywającej się w czasie rzeczywistym cały świat pogrążył się w wojnie. Po której stronie staniesz w serii epickich pojedynków? Poprowadź swoje oddziały na linię walki!

 • Bohaterowie: Niepohamowana siła
  Graj
  Bohaterowie: Niepohamowana siła
  Zagrano 240045 razy

  Zaatakowano sekretne laboratorium! Czy jeden samotny naukowiec zdoła stawić czoła wrogom i uratować sytuację?

 • Krunker.io
  Graj
  Krunker.io
  Zagrano 12538 razy

  W tej strzelance z perspektywy pierwszej osoby możesz zmieniać swoją postać i inne elementy gry. Jak długo uda Ci się pozostać w jednym kawałku, rywalizując z graczami z każdego zakątka świata? Chwyć za broń i zacznij strzelać!

 • Counter Striker
  Graj
  Counter Striker
  Zagrano 54490 razy

  Shoot as many terrorists as you can

 • Obrona w dżungli
  Graj
  Obrona w dżungli
  Zagrano 6320 razy

  Miliony potworów szykuje się do ataku w tej trójwymiarowej grze typu obrona wieży! Czy dasz radę zlikwidować te okropne hordy, zanim będzie za późno? Za wszelką cenę obroń swoją twierdzę znajdującą się w głębokiej dżungli. Możesz użyć wszystkiego, od pocisków rakietowych do potężnych dział plazmowych.

 • Warbanner
  Graj
  Warbanner
  Zagrano 2435532 razy

  Nadszedł czas wojny i musisz zadbać zarówno o swoją armię, jak i osadę! Wyszkol swoje oddziały i rekrutuj więcej jednostek, jednocześnie rozwijając swoją osadę i budując nowe budynki obronne. Podziwiaj, jak twoje wyszkolone oddziały wojskowe rozprawiają się z przeciwnikami i miastami wrogów w strategicznej grze online, Warbanner!

 • Symulator kierowcy czołgu
  Graj
  Symulator kierowcy czołgu
  Zagrano 6881 razy

  Czy chcesz się przekonać, jak się prowadzi czołg? Możesz to sprawdzić w tej zwariowanej grze symulacyjnej. Wskakuj do tego niesamowitego pojazdu wojskowego i wybierz się na przejażdżkę ulicami ruchliwego miasta lub przez wydmy piaskowe na majestatycznej pustyni.

 • Pixel Wars of Heroes
  Graj
  Pixel Wars of Heroes
  Zagrano 25541 razy

  Czy staniesz ramię w ramię z bohaterami, czy też wolisz walczyć po stronie zła w tej niesamowitej, wieloosobowej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby? Zmierz się z graczami z całego świata i walcz za pomocą różnej broni, od maczet do karabinów maszynowych.

 • Ostatni bastion: Union City
  Graj
  Ostatni bastion: Union City
  Zagrano 58235 razy

  Nocna wycieczka do tej metropolii pełnej zombie robi się naprawdę interesująca...

 • Supremacy 1914
  Graj
  Supremacy 1914
  Zagrano 12150 razy

  Świat jest pogrążony w wojnie w tej turowej grze strategicznej. Którym krajem będziesz dowodzić? Aby zwyciężyć, musisz tworzyć sojusze, zarządzać rozsądnie zasobami i podejmować szybkie decyzje, wysyłając oddziały do walki.

  Supremacy 1914 Apple App Store lub Google Play.

 • Pixel Gun Apocalypse 7
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 7
  Zagrano 20330 razy

  To kiepski czas dla komandosa zrobionego z pikseli w tej strzelance dla wielu graczy! Jak długo dasz radę utrzymać się przy życiu, jednocześnie próbując zlikwidować swoich przeciwników? Chwyć za broń i bierz się do pracy!

 • Blocky Combat SWAT 3
  Graj
  Blocky Combat SWAT 3
  Zagrano 128275 razy

  Ciesz się jeszcze kilkoma rundami rozgrywki! Zmierz się z graczami z całego świata w tej komicznej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby. Czy dasz radę przedziurawić przeciwnika, zanim ten los spotka Ciebie?

 • Iron Rage
  Graj
  Iron Rage
  Zagrano 95447 razy

  W tej wojskowej grze symulacyjnej szaleje ostra walka. Dołącz do kapitana Walkera i przebiegłej kobiety-stratega, Emilii Reinhardt, i poprowadź swoich wojowników do boju. Przeciwko swoim wrogom możesz użyć różnych sposobów, od steampunkowych robotów do bomb karbonitowych, ale wykorzystuj swoje zasoby umiejętnie i z rozsądkiem.

 • Intruder Combat Training
  Graj
  Intruder Combat Training
  Zagrano 8365 razy

  W tej bezwględnej grze akcji możesz być katem lub ofiarą. Wybierz kolejną misję i daj się ponieść tej darmowej rozgrywce, w której stajesz w szranki z najniebezpieczniejszymi oprawcami i najemnikami na świecie.

 • Pixel Gun Apocalypse 6
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 6
  Zagrano 11110 razy

  Hordes of zombies are causing all sorts of problems in this 3D multiplayer action game. You know what to do, right? Grab some weapons and take them down! Or, if you’d rather fight soldiers, that’s an option too. Choose the battle that’s right for you!

 • Military Wars 3D Multiplayer
  Graj
  Military Wars 3D Multiplayer
  Zagrano 77376 razy

  Przygotuj się na wojnę totalną w tej niesamowicie zabawnej wieloosobowej strzelance 3D! Wybierz swoją drużynę i zapewnij jej zwycięstwo, usuwając jak najwięcej jednostek wroga!

 • Zimowa potyczka
  Graj
  Zimowa potyczka
  Zagrano 2393 razy

  Złowieszcze moce prowadzą armie nieumarłych prosto do samego królestwa! Czy potrafisz przetrwać dłużej niż jedną noc w tej intensywnej wojskowej grze strategicznej? Połącz siły z mistycznym i magicznym ptakiem, organizując swoich żołnierzy, kopiąc okopy i wybierając, czy ukryć czy też nie mieszkańców w grobowcach podczas kolejnej bitwy!