Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Masha and the Bear: Meadows

Przygotuj się na mnóstwo zabawy w Masha and the Bear: Meadows. Jak wielkie terytorium dasz radę przejąć w tej niesamowicie uroczej grze wieloosobowej?

Masha i jej przyjaciele biorą udział w uroczych zawodach. Połącz siły z jednym z nich, próbując podbić jak największą połać tej bujnej łąki. Muszą się upewnić, że nikt nie zderzy się z ich ścieżką podczas zajmowania dużej ilości terenu. Czy dasz radę przetrwać w tej grze akcji dla wielu graczy przez długi czas, a może nawet wspiąć się na szczyt tabeli liderów?

Jak grać w Masha and the Bear: Meadows?

Masha and the Bear: Meadows to zabawna i trudna gra przygodowa. Rywalizuj z innymi graczami z całego świata, próbując zagarnąć jak najwięcej miejsca na łące. Twórz kręgi, aby zająć teren dla siebie, ale uważaj! Jeśli inny gracz wbije się w twoją ścieżkę, zanim wrócisz na swoje zajęte terytorium, wypadniesz z gry!

Sterowanie

  • Używaj KURSORA, by poruszać swoją postacią.

Podobne gry

Uwielbiasz urocze gry online w tym stylu? Poniżej znajdziesz kilka propozycji! 

  1. Kitty Cats
  2. Go Go Panda 
  3. Dogod.io 
  4. Rayman's Incrediballs Dodge

Kto stworzył grę Masha and the Bear: Meadows?

Masha and the Bear: Meadows to gra stworzona przez DRA.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!