Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Rayman's Incrediballs Dodge

Rayman's Incrediballs Dodge nic nie idzie tak, jak powinno! Jak długo wytrzymasz w starciu z innymi zawodnikami w tej grze o Raymanie?

Wkrocz na całkowicie zwariowaną arenę, na której sama podłoga jest równie niebezpieczna co wszystkie pułapki! Postaraj się przeżyć jak najdłużej w tej trzymającej w napięciu i niesamowicie zabawnej bitewnej grze o przetrwaniu. Podłoga jest naprawdę rozklekotana i może zacząć zapadać się w każdej chwili, ale w tym battle royale to będzie najmniejsze z twoich zmartwień!

Twoim zadaniem będzie unikanie innych graczy, gdy z sufitu będą spadały lepkie, elektryczne kule. Musisz uważać również na agresywne rośliny, wśród których są takie, które mają naprawdę ostre kolce. W tej grze akcji staniesz się mocą, z którą należy się liczyć, jeśli tylko dorwiesz parę rękawic bokserskich lub ochronne pole siłowe! Pomiędzy zawodami możesz także odblokować dodatkowe postacie.

Jak grać w Rayman’s Incrediballs Dodge?

W tej grze wieloosobowej musisz unikać naprawdę niebezpiecznych kul, zabójczych roślin oraz innych graczy. Zbieraj potężne przedmioty i spróbuj wytrzymać w każdej rozgrywce tak długo, jak to możliwe. Czy uda ci się pozostać jedynym ocalałym?

Sterowanie

  • Używaj STRZAŁEK, aby się poruszać.

Podobne gry

Szukasz innych świetnych gier online? Poniżej znajdziesz kilka propozycji! 

  1. Hungry Shark Arena
  2. Mergest Kingdom
  3. Dumb Ways to Die: Original
  4. Dust Buster.io
  5. Amogus.io

Kto stworzył Rayman's Incrediballs Dodge?

Rayman's Incrediballs Dodge to gra opracowana przez Ubisoft Nano.