Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Pac-xon

Czas na nową odsłonę starego klasyka w Pac Xon! W tej zainspirowanej Pac-Manem grze internetowej musisz rozprawić się z natrętnymi duszkami przy pomocy odjazdowej umiejętności!

Połącz siły z jedną z najpopularniejszych postaci z gier wideo w historii i spróbuj uwięzić je w serii coraz mniejszych zagród. W tej pełnej zabawy grze zręcznościowej możesz zamykać duszki na naprawdę malutkich przestrzeniach poprzez szybkie budowanie ceglanych murów. Kiedy tak się stanie, całkowicie wypełnią się dodatkowymi cegłami. Czy uda ci się zakryć większość planszy na każdym z tych ambitnych poziomów?

Jak grać w Pac Xon?

Uwięź jednego lub więcej duszków w serii ceglanych zagród w tej unikalnej adaptacji klasycznej gry online. Użyj cegieł, aby je uwięzić i przy okazji zakryć tyle planszy, ile tylko się da. Jeśli któryś z duszków uderzy w ciebie lub mur, który jeszcze nie jest skończony, to stracisz życie.

Sterowanie

  • Użyj STRZAŁEK, by się poruszać i budować ceglany mur.

Podobne gry

Wypróbuj też poniższe fantastyczne gry online!

  1. Super Oscar
  2. Wormate.io
  3. Dungeon Fury
  4. Bloo Kid 2

Kto stworzył Pac Xon?

Pac Xon to gra studia Agame.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!