Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Short Life 2

Świat to niezwykle niebezpieczne miejsce. Jeszcze bardziej niebezpieczny jest on w Short Life 2!

Dołącz do tego nieustraszonego śmiałka i wspólnie spróbujcie przedrzeć się przez cztery śmiertelnie niebezpieczne miejsca. W tej przezabawnej i ociekającej krwią grze typu ragdoll napotka on na swej drodze wiele przeszkód – od superostrych szpikulców po olbrzymów z pięściami o gabarytach sedana. Podczas tej epickiej wyprawy będzie musiał również poradzić sobie z kilkoma gilotynami i pełnymi zagrożeń placami budowy, by ostatecznie zdobyć jak najwięcej gwiazdek.

Happy Wheels, Dumb Ways to Die: Original oraz pierwsza część Short Life to trzy kolejne zabawne gry, w które musisz zagrać!

Jak grać w Short Life 2?

Cel w Short Life 2 jest bardzo prosty: pozostań przy życiu jak najdłużej! Towarzysz śmiałkowi w jego misji i zbieraj gwiazdki, by nie dać się zabić rozmaitym obiektom w niebezpiecznych sytuacjach.

Sterowanie

  • STRZAŁKA W LEWO – skręt w lewo.
  • STRZAŁKA W PRAWO – skręt w prawo.
  • STRZAŁKA W DÓŁ – kucnięcie lub wypuszczenie przedmiotu.
  • STRZAŁKA W GÓRĘ – skok lub wstanie.

Kto stworzył Short Life 2?

Twórcą Short Life 2 jest Gametornado.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!