Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Solitaire Daily Challenge

Solitaire Daily Challenge to gra w pasjansa Klondike z jedną talią i nowym rozdaniem każdego kalendarzowego dnia. Ukończ gry i zdobywaj korony, by wygrać nagrodę miesięcznego wyzwania.

Jak grać w Solitaire Daily Challenge?

W grze w pasjansa Klondike pojedyncza talia jest rozdawana pomiędzy siedmioma kolumnami, z odkrytą ostatnią kartą w każdej z nich. Należy poukładać w nich karty w malejącej kolejności od króla do asa, kładać na zmianę czerwone i czarne karty.

Znalezione asy należy odegrać na stosy obok. Na stosach z asami należy ułożyć karty według ich koloru, w rosnącej kolejności od asa do króla.

Gra używa wariantu zasady dobierania trzech kart, co oznacza, że jedno dobranie z talii składa się z trzech kart. Po wyczerpaniu talii można stuknąć puste miejsce, by złożyć pozostałe karty w nową talię.

Sterowanie

  • By przemieścić karty, kliknij i przeciągnij je myszką lub dotknij i przytrzymaj na urządzeniach z ekranem dotykowym
  • Dotknij lub kliknij kartę, by przenieść ją na stos z asami

Zagraj w gry podobne do Solitaire Daily Challenge

Jeśli spodobała ci się ta gra i chcesz zagrać w podobne tytuły, sprawdź naszą stronę z grami karcianymi, gdzie znajdziesz ich więcej lub przejdź na stronę kolekcji gier karcianych i planszowych.

Kto stworzył grę Solitaire Daily Challenge?

Solitaire Daily Challenge to tytuł studia Agame. 

Kiedy miała miejsce premiera gry Solitaire Daily Challenge?

Wersja HTML5 tej gry miała swoją premierę w sieci i na urządzeniach mobilnych 23 czerwca 2023 roku.