Gry Puzzle

 • Układanka luksusowa
  Graj
  Układanka luksusowa
  Zagrano 200472 razy

  Jak szybko potrafisz ułożyć wszystkie piękne puzzle? Możesz układać zdjęcia psów, kotów czy krajobrazów! Do wyboru masz różne poziomy trudności, w których możesz zadecydować o liczbie elementów w układance.

 • Epickie puzzle
  Graj
  Epickie puzzle
  Zagrano 13554 razy

  Czy uda Ci się ułożyć wszystkie części tych pięknych puzzli? Będą tam takie projekty, jak klasyczne Europejskie miejsca na podróż czy wylegujący się na słońcu kot. Dostępne są też różne poziomy trudności, dlatego rozgrywka dostosowana jest zarówno dla początkujących, jak i ekspertów!

 • Układanka z emotkami
  Graj
  Układanka z emotkami
  Zagrano 8917 razy

  Tyle odlotowych i szalonych emotek możesz ułożyć w tej układance online. Połącz ze sobą szczęśliwe buźki, uśmiechnięte buźki i wiele innych totalnie zakręconych ikonek! W grze możesz wypróbować trzy różne poziomy trudności, w których przetestujesz swoje umiejętności układania puzzli.

 • Puzzle z krajobrazem
  Graj
  Puzzle z krajobrazem
  Zagrano 100427 razy

  Tak łatwo można zapomnieć się, układając te prześliczne puzzle. Wybierz się na majestatyczne pole z sianem lub malowniczy stok w tej grze online. Wszystkie puzzle możesz znów ułożyć w trzech różnych trybach, w zależności od Twoich umiejętności.

 • Układanie miast
  Graj
  Układanie miast
  Zagrano 90727 razy

  Jesteś gotowy na wyzwanie? Przekonaj się, jak szybko uda Ci się z powrotem poskładać te sławne miasta w tej grze w układanie puzzli. Możesz nawet zdecydować, z ilu kawałków będą składać się poszczególne układanki.

 • Puzzle: Pies i kot
  Graj
  Puzzle: Pies i kot
  Zagrano 131146 razy

  Puzzle z tym ślicznym psem i milutkim kotem zapewnią ci rozrywkę na wiele godzin.

 • Układanka na każdy dzień
  Graj
  Układanka na każdy dzień
  Zagrano 31699 razy

  Każdego dnia masz możliwość wypróbowania nowej układanki, grając w tę grę stołową w wersji online. Możesz układać zdjęcia jedzenia, ludzi, zwierząt i o wiele więcej! Do wyboru masz różne poziomy trudności, dzięki którym sprawdzisz swoje umiejętności.

 • Jigsaw Puzzle: Cute Puppies
  Graj
  Jigsaw Puzzle: Cute Puppies
  Zagrano 6086 razy

  W tej układance online czeka na Ciebie pełno szczeniaczków. Jak szybko potrafisz je ułożyć? Możesz wypróbować sześć różnych układanek. Zdecyduj również, w ile elementów chcesz zagrać. Spróbuj 16, 36, a nawet 100!

 • Układanka: Koty
  Graj
  Układanka: Koty
  Zagrano 11448 razy

  Czy dasz radę ułożyć obrazki prześlicznych kotów? W tych puzzlach online znajdziesz kilkanaście wersji.

 • Układanka na każdy dzień
  Graj
  Układanka na każdy dzień
  Zagrano 16923 razy

  Każdego dnia znajdziesz nową układankę, której możesz się podjąć, grając w tę grę stołową w wersji online. Możesz wybrać sympatyczne i niełatwe do ułożenia zdjęcia ze szczeniakami, kotkami i wiele innych!

 • Daily Jigsaw
  Graj
  Daily Jigsaw
  Zagrano 54821 razy

  Oto twoja codzienna porcja puzzli. Baw się dobrze!

 • Układanki: Dzikie zwierzęta
  Graj
  Układanki: Dzikie zwierzęta
  Zagrano 2346 razy

  Te dzikie zwierzęta wiedzą, jak się bawić! Jak szybko uda Ci się ułożyć puzzle, na których znajdziesz je i ich śliczne małe? Przetestuj swoje umiejętności układania w trzech różnych trybach trudności. Połącz ze sobą obrazki lwów, hipopotamów i wiele więcej!

 • Wild Animals Jigsaw Puzzle
  Graj
  Wild Animals Jigsaw Puzzle
  Zagrano 3593 razy

  W tej ślicznej układance możesz teraz ułożyć 25, 49, a nawet i 100 elementów. Przekonaj się, jak szybko potrafisz dopasować lwy, słonie, hipopotamy i wiele więcej!

 • Układanka: Lato
  Graj
  Układanka: Lato
  Zagrano 23963 razy

  Nawet jeśli pogoda na zewnątrz nie jest zbyt ładna, nadal możesz cieszyć się latem w tej grze logicznej. Podziwiaj wspaniałe zdjęcia kwiatów, zachodów słońca i nie tylko, gdy je połączysz ze sobą.

 • Puzzle z jedzeniem
  Graj
  Puzzle z jedzeniem
  Zagrano 40195 razy

  Jak szybko potrafisz ułożyć te przepyszne układanki? W tej wymagającej grze online do wyboru masz trzy różne tryby, w zależności od Twoich umiejętności.

 • Daily Jigsaw Puzzle
  Graj
  Daily Jigsaw Puzzle
  Zagrano 184529 razy

  Nowe puzzle każdego dnia! Rywalizuj o pierwsze miejsce lub po prostu usiądź i się zrelaksuj...

 • Puzzle luksusowe
  Graj
  Puzzle luksusowe
  Zagrano 41119 razy

  Czy potrafisz ułożyć wszystkie puzzle przedstawiające piękne zdjęcia wilków i innych dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku? Możesz wybrać ilość elementów od 16 do 100 w tej grze online.

 • Urocze pary dzieci
  Graj
  Urocze pary dzieci
  Zagrano 13669 razy

  Ta urocza gra pamięciowa doskonale nadaje się zarówno dla młodych, jak i starszych graczy. Jak szybko uda Ci się dopasować przedmioty ukryte na każdej z kart? Wypróbuj wszystkie tryby. W jednym z nich możesz nawet wyzwać na pojedynek znajomego i zagrać we dwójkę!

 • Panelore
  Graj
  Panelore
  Zagrano 13299 razy

  Czy potrafisz nadążyć ze wszystkimi kolorowymi klockami w tej grze logicznej typu Połącz 3? Jeśli dotkną górnej części ekranu, gra zakończy się! Połącz je jak najszybciej, aby znikły z ekranu.

 • Układanka: Piękny widok
  Graj
  Układanka: Piękny widok
  Zagrano 34625 razy

  Jak długo zajmie Ci ułożenie tej ślicznej układanki w tej grze online? W każdej z nich znajdziesz piękne zdjęcie natury, a jeśli masz ochotę na prawdziwe wyzwanie, możesz wypróbować różne poziomy trudności.

 • Puzzle: Boże Narodzenie
  Graj
  Puzzle: Boże Narodzenie
  Zagrano 49279 razy

  Spróbuj ułożyć magiczne obrazki, przedstawiające Boże Narodzenie pełne radości, blasku i śniegu. Ta świąteczna atmosfera zainspiruje każdego fana układania puzzli!

 • Układanka: Koty
  Graj
  Układanka: Koty
  Zagrano 9938 razy

  Czy zdołasz znów ułożyć wszystkie śliczne zdjęcia dużych i małych kotów? Wszystko to znajdziesz w kilkunastu układankach, które czekają na Ciebie w tej trudnej grze internetowej.

 • Daily Jigsaw
  Graj
  Daily Jigsaw
  Zagrano 66998 razy

  Nowe puzzle każdego dnia! Rywalizuj o pierwsze miejsce lub po prostu usiądź i się zrelaksuj...

 • Układanka: Niedźwiadki
  Graj
  Układanka: Niedźwiadki
  Zagrano 2522 razy

  Te prześliczne niedźwiedzie są strasznie rozbrykane. Ułóż ze sobą ich elementy w tej uroczej i milutkiej układance. Wypróbuj trzy rożne tryby. Możesz rozegrać najłatwiejszy z nich, a następnie przejść do średniego i zaawansowanego.

 • Christmas Time: Spot the Difference
  Graj
  Christmas Time: Spot the Difference
  Zagrano 16866 razy

  Znowu mamy sezon świąteczny! Wprowadź się w gwiazdkowy nastrój z Christmas Time: Spot the Difference.

  Na każdym poziomie zobaczysz dwa obrazki z Mikołajem, jego reniferami i mnóstwem prezentów. Może i wyglądają identycznie, ale wcale takie nie są! W tej świątecznej grze na każdym niełatwym poziomie musisz znaleźć pięć różnic. 

  Back to Santaland: Merry Christmas, Smarty Bubbles: X-Mas Edition i Gingerbread House: Sara's Cooking Class to trzy kolejne świąteczne gry, które na pewno pokochasz! 

  Sterowanie 

  • UŻYJ KURSORA do szukania różnic. 
  • Zaznaczaj je LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY.

   

 • Układanki z dinozaurami
  Graj
  Układanki z dinozaurami
  Zagrano 2615 razy

  W tej grze w układanki możesz ułożyć dziewięć rysunków z dinozaurami. Czy potrafisz złożyć T-rexa i wszystkich jego gadzich przyjaciół? W ustawieniach możesz zmienić liczbę elementów od 16 aż do 100!

 • Puzzle Ślicznej Syrenki
  Graj
  Puzzle Ślicznej Syrenki
  Zagrano 32389 razy

  Spraw, by spełniły się romantyczne marzenia tej małej syrenki!

 • Ułóż kształt: Wiosna
  Graj
  Ułóż kształt: Wiosna
  Zagrano 25288 razy

  Świętuj nadejście wiosny z tymi wciągającymi łamigłówkami.

 • Kids Jigsaw Puzzles: Zoo Fun
  Graj
  Kids Jigsaw Puzzles: Zoo Fun
  Zagrano 8234 razy

  W tej przyjemnej i prześlicznej grze logicznej czeka na Ciebie mnóstwo zabawy. Ułóż śmieszne obrazki pingwina na wyciągu narciarskim, żółwia bawiącego się na placu zabaw czy też krokodyla szyjącego ubranie. Jak szybko zdołasz ułożyć każde puzzle?

 • Pixel Patch
  Graj
  Pixel Patch
  Zagrano 44710 razy

  Czy zdołasz dostrzec prawdziwą sztukę w tym bałaganie pikselków?

 • Jigsaw Puzzle: Cute Cartoon Puppies
  Graj
  Jigsaw Puzzle: Cute Cartoon Puppies
  Zagrano 330 razy

  W tej grze logicznej online spotkasz pełno ślicznych rysunkowych szczeniaczków. Ułóż obrazki psów chihuahua, beagle i wiele innych. Przekonaj się, jak szybko potrafisz ukończyć każdą fantastyczną układankę.

 • Jigsaw Puzzle: Kids Farm Fun
  Graj
  Jigsaw Puzzle: Kids Farm Fun
  Zagrano 213 razy

  Jak szybko dopasujesz brakujące elementy do odpowiednich miejsc w Jigsaw Puzzle: Kids Farm Fun? Sprawdź swoje umiejętności, układając trzy rodzaje puzzli. 

  Po pierwsze musisz zdecydować, jak skomplikowana ma być układanka. Możesz wybrać 6, 12, a nawet 24 elementów! Przekonaj się, jak szybko złożysz krowę, byka albo kaczkę, która kocha tańczyć w deszczu. 

  Szukasz innych układanek dla dzieci albo gier o farmach? Jeśli tak, to wypróbuj Christmas Jigsaw Puzzle, Simply Jigsaw: Puzzle Game i Farm Connect

  Sterowanie

  • Układaj puzzle, używając LEWEGO PRZYCISKU MYSZY.
 • Ring Pass Not
  Graj
  Ring Pass Not
  Zagrano 14153 razy

  Dopasuj symbole lub kolory w okręgu i powstrzymaj smoka.

 • Po prostu puzzle
  Graj
  Po prostu puzzle
  Zagrano 799866 razy

  Niesamowite zdjęcie sprawia, że te codzienne puzzle stają się wyjątkowe.

 • Puzzle dla dzieci
  Graj
  Puzzle dla dzieci
  Zagrano 131170 razy

  Ta gra w puzzle jest skierowana do dzieci... lub do osób, które chcą się dobrze bawić i szukają prostej rozrywki z mnóstwem ślicznych zwierząt. Jak szybko uda Ci się je poukładać?

 • Dig it
  Graj
  Dig it
  Zagrano 1548 razy

  Wysil mózg w tej ekscytującej łamigłówce i odkryj skrzynię ze skarbem!

Poukładaj cały świat

Układanie puzzli to dość żmudne zajęcie, lecz – nie da się zaprzeczyć – wciągające. Niektórzy są od nich wręcz uzależnieni. Na ogół przygodę z puzzlami zaczynamy już w dzieciństwie – na początek 100 kawałków, później 200, a z czasem 500, 1000 lub 2000. Są wśród nas amatorzy puzzli 3D i puzzli drewnianych. Ta stara jak świat rozrywka wydaje się nie wychodzić z mody i co chwilę pojawiają się jej nowe odsłony. Za każdym razem, kiedy na ekrany wchodzi nowy film animowany, natychmiast (a najczęściej nawet wcześniej!) pojawiają się też puzzle z jego bohaterami. Bowiem czego chcieć więcej w ciągnące się nieubłaganie deszczowe popołudnie?

Prosta zabawa w układanie to rozrywka, która w równym stopniu podoba się młodym i starym. Puzzle można ułożyć za jednym zamachem, mogą też leżeć na podłodze lub biurku miesiącami. Wszystko niby takie nieskomplikowane, a możliwości ogromne. My zapraszamy do witryny Gry.pl, gdzie oferujemy prawie 60 pozycji do układania online. Puzzle internetowe, a na dodatek bezpłatne? Czemu nie!

Staraliśmy się, żeby nasze propozycje były jak najbardziej zróżnicowane, więc na pewno szybko Ci się nie znudzą! Mamy te łatwiejsze, specjalnie dla Twoich pociech, i trudniejsze – dla Ciebie. Są też te mega trudne, dla Twojego wiecznie wymądrzającego się nastolatka.

Zacznijmy może od czegoś prostego. To Kitten lub Kitten & Ducks Puzzle czy Jumbo jigsaw i Elsa: Jigsaw Puzzle. W pierwszej wystarczy umieścić kotki we właściwych miejscach. Są naprawdę urocze i radośnie machają ogonkiem, więc na pewno spodobają się Twojemu najmłodszemu adeptowi trudnej sztuki układania puzzli. Druga pozycja to również klasyczna układanka dla najmłodszych – tym razem w rolach głównych kotek i kaczka. Ostatnie nasze propozycje, Jumbo jigsaw i Elsa: Jigsaw Puzzle, dają możliwość wyboru liczby kawałków, przez co możesz stopniowo zwiększać poziom trudności i obserwować, jak Twoje pociechy radzą sobie z za każdym razem większym wyzwaniem.

Wszystkim amatorom ładnych obrazków polecamy Po prostu puzzle, grę, w której codziennie jest do złożenia nowy, inny obrazek. Inny wariant zabawy to Sliding Puzzle, czyli układanka-przesuwanka polegająca na „poskładaniu” wizerunku znanych gwiazd dużego ekranu.

Dla osób o anielskiej cierpliwości mamy coś trudniejszego – Matter Tangram. To klasyczny tangram, czyli chińska łamigłówka, w której musisz ułożyć elementy w postaci figur geometrycznych w kształt pokazany w okienku. To naprawdę niełatwe zadanie, a dodatkowo liczy się czas! Powodzenia i miłej zabawy!