Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Gry FRVR

POPULARNE GRY

Logika i klasyka od FRVR

Nudzisz się w pociągu, jadąc do domu na święta? Twoja droga do pracy dłuży się niemiłosiernie, a autobus jak na złość staje na każdych światłach? Czekasz, aż zagotuje się woda na makaron albo będzie wreszcie można wyjąć ciasto z piekarnika? Mamy coś w sam raz dla Ciebie, co pomoże Ci zabić czas, a przy tym się nieźle rozerwać! 

Oto kilka prostych, bezpłatnych gier internetowych od studia FRVR – wszystkie znajdziesz w naszej witrynie Gry.pl. Cechuje je ładna, nienachalna grafika, doskonale dobrane kolory i dopracowane detale. Ponadto przejrzyste instrukcje wplecione w krótkie intro określają, co jest celem gry, i podpowiadają, jak zacząć.

To gry, którymi z pewnością warto się zainteresować – w końcu studio wzięło na warsztat takie klasyki jak pasjans czy klasyczny chiński mahjong. Tym razem prezentują się nam w bardzo eleganckiej i dobrze przemyślanej odsłonie. Wszystko, począwszy od ładnego i intuicyjnego menu aż po tłumaczenie, krzyczy: pełen profesjonalizm!

Gracz dostaje od studia również gry typowo logiczne, jak Lines FRVR czy Hex FRVR. W pierwszej cała zabawa polega na łączeniu kropek między kolorowymi punktami, w drugiej na znalezieniu miejsca dla wszystkich figur w układance. Z pozoru łatwe zadania z czasem zaczynają wydawać się niemożliwe – na dalszych etapach gry układy są tak skomplikowane, że nawet wytrawni gracze (lub – kto wie – może i sami twórcy) mają z nimi problemy.

Jest jednak gra, od której Twoje zwoje mózgowe raczej nie zaparują – wymaga za to dużej precyzji. To Basketball FRVR, gdzie myszką kontrolujesz rzuty do kosza (za 1, 2 lub 3 punkty). Jeśli spudłujesz choć raz, gra się kończy i musisz zacząć od nowa. Ta z pozoru prosta gierka robi się coraz trudniejsza, w miarę jak dochodzą dodatkowe elementy – kosz jest przesuwany to w prawo, to w lewo, pojawiają się monety, które trzeba zebrać, oddając swój rzut itd. Nie zdradzimy wszystkiego, żeby nie psuć niespodzianki – bo choć gry FRVR mogą wydawać się banalne, kryją w sobie ogromny potencjał fantastycznej zabawy!