Gry FRVR

 • Pasjans FRVR
  Graj
  Pasjans FRVR
  Zagrano 4131436 razy

  Pasjans nie bez powodu jest jedną z najpopularniejszych gier karcianych. Przygotuj się na kilka rozdań!

  Solitaire FRVR Apple App Store lub Google Play.

 • Road Trip FRVR
  Graj
  Road Trip FRVR
  Zagrano 50569 razy

  Ten samochodzik jest właśnie na trasie, ale autostrada jest cała wymieszana! Możesz ją złożyć z powrotem w tej ślicznej grze logicznej? Spróbuj odgadnąć, jak omijać takie [przeszkody jak domy, a nawet góry.

 • Gold Train FRVR
  Graj
  Gold Train FRVR
  Zagrano 77684 razy

  W tej skomplikowanej grze logicznej mały pociąg próbuje dojechać do wszystkich stacji. Czy potrafisz połączyć tory położone w tej malowniczej okolicy, aby pociąg ruszył i dostał się do końcowej stacji?

 • Złoty madżong FRVR
  Graj
  Złoty madżong FRVR
  Zagrano 19547 razy

  Czy potrafisz przejść każdy poziom w tej wyjątkowej, wymagającej myślenia wersji klasycznej gry planszowej? Twoim celem jest dopasowanie do siebie złotych płytek oraz wszystkich innych, które stoją ci na drodze. Sprawdź swoje umiejętności gry w madżong w tym ostatecznym teście i przekonaj się, czy uda ci się dojść do ostatniej planszy.

 • Mahjong FRVR
  Graj
  Mahjong FRVR
  Zagrano 95802 razy

  Ta wersja słynnej gry madżong będzie doskonale odpowiadać doświadczonym graczom, jak również osobom, które nigdy nie grały w tę fantastyczną, ponadczasową grę, pochodzącą z Chin. Spróbuj i zobacz, jak szybko dasz radę dopasować wszystkie płytki.

 • Basketball FRVR
  Graj
  Basketball FRVR
  Zagrano 94839 razy

  Ile wrzutów dasz radę zrobić w tej trudnej grze w koszykówkę? Gdy spudłujesz chociaż raz, gra kończy się. Musisz skupić się i grać ostrożnie.

 • Gold Digger FRVR
  Graj
  Gold Digger FRVR
  Zagrano 10198 razy

  W tej grze przygodowej górnik musi wykopać mnóstwo złota. Znajdzie tu również pełno niebezpiecznych głazów! Pomóż mu, aby nie został przygnieciony, gdy próbuje szybko się wzbogacić.

 • Food Tycoon
  Graj
  Food Tycoon
  Zagrano 5084 razy

  W tej kafejce zawsze jest duży ruch. Czy potrafisz rozplanować czas w Food Tycon tak, by obsłużyć wszystkich gości? Zawsze im się spieszy i zawsze mają bardzo konkretne wymagania – zwłaszcza w kwestii kawy! 

  Przygotowuj ich zamówienia jak najszybciej, by dostawać napiwki i realizować cele na dany dzień. W każdym poziomie możesz też zdobywać kolejne punkty doświadczenia. Zbieraj je, by móc przygotowywać nowe pozycje z menu. Wybór jest szeroki – od zielonej herbaty po czekoladę!

  Spróbuj swoich sił w innych grach o gotowaniu na przykład: Burger Restaurant Express, Coffee Rush i Sara's cooking class games.   

  Sterowanie 

  • Przygotowuj jedzenie i napoje dla gości, używając LEWEGO PRZYCISKU MYSZY. 

  O twórcach

  Grę Food Tycoon stworzyła firma FRVR

  Zagraj na telefonie 

  Google Play

 • Bubble Shooter FRVR
  Graj
  Bubble Shooter FRVR
  Zagrano 15393 razy

  Czy potrafisz nadążyć za tymi kolorowymi bańkami? Postaraj się je rozbić jak najszybciej w tej elektryzującej grze w strzelanie baniek. Szybko, bo znów się zbierają!

 • KickUp FRVR
  Graj
  KickUp FRVR
  Zagrano 3036 razy

  Jak długo potrafisz utrzymać tę piłkę do nogi w powietrzu? Czy poradzisz sobie z dwiema jednocześnie? A może jeszcze więcej? Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby piłki odbijały się, kopiąc je jak najszybciej w tej niesamowicie intensywnej grze sportowej. To prawdziwe wyzwanie czeka na Ciebie na tym wirtualnym stadionie.

 • Trigon FRVR
  Graj
  Trigon FRVR
  Zagrano 1552 razy

  Lead this triangle through the complex obstacle course in this challenging puzzle game. You’ll need to pick the right colors that will allow you to burst through the walls. If you make too many wrong moves, the triangle will be destroyed!

 • Stack Three FRVR
  Graj
  Stack Three FRVR
  Zagrano 2070 razy

  W tej ekscytującej grze logicznej typu Połącz 3 rzeczy dzieją się naprawdę szybko! Czy dasz radę nadążyć za tymi buźkami? Umieść je na planszy, próbując połączyć je z innymi ikonkami w tym samym kolorze.

 • Harpoon FRVR
  Graj
  Harpoon FRVR
  Zagrano 3642 razy

  Ten rybak ma straszne opóźnienie. Pomożesz mu wyrobić normę w tej grze akcji? Steruj harpunem na łodzi, aby mógł złapać setki smacznych rybek i ominąć unoszące się na wodzie opony i inne śmieci w morzu. Możesz nawet ulepszyć jego harpun między wyprawami.

 • Odblokuj FRVR
  Graj
  Odblokuj FRVR
  Zagrano 3365 razy

  Każdy z tych bloków próbuje uciec z planszy. Niestety inne bloki stoją na przeszkodzie. Czy potrafisz oczyścić drogę ucieczki w tej podchwytliwej grze logicznej?

 • Remove FRVR
  Graj
  Remove FRVR
  Zagrano 6656 razy

  W tej intensywnej grze logicznej cały czas coś się dzieje. Jak najszybciej połącz identyczne przedmioty. Jeśli użyjesz jak najmniejszej liczby ruchów w każdej skomplikowanej rundzie, możesz zdobyć wysoką punktację.

 • Lines FRVR
  Graj
  Lines FRVR
  Zagrano 266 razy

  Łączenie kropek jeszcze nigdy nie było taką świetną zabawą! Czy zdołasz połączyć je wszystkie w tej skomplikowanej łamigłówce, jednocześnie zakrywając całą siatkę?

 • Hex FRVR
  Graj
  Hex FRVR
  Zagrano 42429 razy

  Czy uda ci się znaleźć miejsce dla wszystkich figur w tej pełnej wyzwań układance? To trudniejsze, niż ci się wydaje...

 • Nonogram FRVR
  Graj
  Nonogram FRVR
  Zagrano 4148 razy

  Jak daleko uda Ci się dotrzeć w tej trudnej grze logicznej? W każdym poziomie możesz pomylić się tylko trzy razy. Rozważnie planuj każdy ruch, zanim go wykonasz.

 • Jewels FRVR
  Graj
  Jewels FRVR
  Zagrano 17485 razy

  Czy zdołasz pokonać wszystkie skomplikowane cele we wszystkich poziomach w tej grze logicznej typu Połącz 3? Połącz jak najszybciej ze sobą błyszczące klejnoty.

 • Trim FRVR
  Graj
  Trim FRVR
  Zagrano 6805 razy

  W tej chaotycznej i kompletnie zakręconej grze logicznej zawsze coś się dzieje! Jak długo uda Ci się nadążyć z tymi szybko gromadzącymi się klockami? Jak najszybciej połącz ze sobą identyczne kolory.

Logika i klasyka od FRVR

Nudzisz się w pociągu, jadąc do domu na święta? Twoja droga do pracy dłuży się niemiłosiernie, a autobus jak na złość staje na każdych światłach? Czekasz, aż zagotuje się woda na makaron albo będzie wreszcie można wyjąć ciasto z piekarnika? Mamy coś w sam raz dla Ciebie, co pomoże Ci zabić czas, a przy tym się nieźle rozerwać! 

Oto kilka prostych, bezpłatnych gier internetowych od studia FRVR – wszystkie znajdziesz w naszej witrynie Gry.pl. Cechuje je ładna, nienachalna grafika, doskonale dobrane kolory i dopracowane detale. Ponadto przejrzyste instrukcje wplecione w krótkie intro określają, co jest celem gry, i podpowiadają, jak zacząć.

To gry, którymi z pewnością warto się zainteresować – w końcu studio wzięło na warsztat takie klasyki jak pasjans czy klasyczny chiński mahjong. Tym razem prezentują się nam w bardzo eleganckiej i dobrze przemyślanej odsłonie. Wszystko, począwszy od ładnego i intuicyjnego menu aż po tłumaczenie, krzyczy: pełen profesjonalizm!

Gracz dostaje od studia również gry typowo logiczne, jak Lines FRVR czy Hex FRVR. W pierwszej cała zabawa polega na łączeniu kropek między kolorowymi punktami, w drugiej na znalezieniu miejsca dla wszystkich figur w układance. Z pozoru łatwe zadania z czasem zaczynają wydawać się niemożliwe – na dalszych etapach gry układy są tak skomplikowane, że nawet wytrawni gracze (lub – kto wie – może i sami twórcy) mają z nimi problemy.

Jest jednak gra, od której Twoje zwoje mózgowe raczej nie zaparują – wymaga za to dużej precyzji. To Basketball FRVR, gdzie myszką kontrolujesz rzuty do kosza (za 1, 2 lub 3 punkty). Jeśli spudłujesz choć raz, gra się kończy i musisz zacząć od nowa. Ta z pozoru prosta gierka robi się coraz trudniejsza, w miarę jak dochodzą dodatkowe elementy – kosz jest przesuwany to w prawo, to w lewo, pojawiają się monety, które trzeba zebrać, oddając swój rzut itd. Nie zdradzimy wszystkiego, żeby nie psuć niespodzianki – bo choć gry FRVR mogą wydawać się banalne, kryją w sobie ogromny potencjał fantastycznej zabawy!