Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Gry FRVR

Logika i klasyka od FRVR

Nudzisz się w pociągu, jadąc do domu na święta? Twoja droga do pracy dłuży się niemiłosiernie, a autobus jak na złość staje na każdych światłach? Czekasz, aż zagotuje się woda na makaron albo będzie wreszcie można wyjąć ciasto z piekarnika? Mamy coś w sam raz dla Ciebie, co pomoże Ci zabić czas, a przy tym się nieźle rozerwać! 

Oto kilka prostych, bezpłatnych gier internetowych od studia FRVR – wszystkie znajdziesz w naszej witrynie Gry.pl. Cechuje je ładna, nienachalna grafika, doskonale dobrane kolory i dopracowane detale. Ponadto przejrzyste instrukcje wplecione w krótkie intro określają, co jest celem gry, i podpowiadają, jak zacząć.

To gry, którymi z pewnością warto się zainteresować – w końcu studio wzięło na warsztat takie klasyki jak pasjans czy klasyczny chiński mahjong. Tym razem prezentują się nam w bardzo eleganckiej i dobrze przemyślanej odsłonie. Wszystko, począwszy od ładnego i intuicyjnego menu aż po tłumaczenie, krzyczy: pełen profesjonalizm!

Gracz dostaje od studia również gry typowo logiczne, jak Lines FRVR czy Hex FRVR. W pierwszej cała zabawa polega na łączeniu kropek między kolorowymi punktami, w drugiej na znalezieniu miejsca dla wszystkich figur w układance. Z pozoru łatwe zadania z czasem zaczynają wydawać się niemożliwe – na dalszych etapach gry układy są tak skomplikowane, że nawet wytrawni gracze (lub – kto wie – może i sami twórcy) mają z nimi problemy.

Jest jednak gra, od której Twoje zwoje mózgowe raczej nie zaparują – wymaga za to dużej precyzji. To Basketball FRVR, gdzie myszką kontrolujesz rzuty do kosza (za 1, 2 lub 3 punkty). Jeśli spudłujesz choć raz, gra się kończy i musisz zacząć od nowa. Ta z pozoru prosta gierka robi się coraz trudniejsza, w miarę jak dochodzą dodatkowe elementy – kosz jest przesuwany to w prawo, to w lewo, pojawiają się monety, które trzeba zebrać, oddając swój rzut itd. Nie zdradzimy wszystkiego, żeby nie psuć niespodzianki – bo choć gry FRVR mogą wydawać się banalne, kryją w sobie ogromny potencjał fantastycznej zabawy!