Gry Helix Jump

 • Helix Jump Advanced
  Graj
  Helix Jump Advanced
  Zagrano 45742 razy

  Jak długo uda Ci się powstrzymać te krople farby przed zniszczeniem? Ostrożnie przemieszczaj się po wszystkich wieżach w tej intensywnej grze akcji. Po drodze możesz zbierać dopalacze, dzięki którym rozwalisz wszystkie stojące przed Tobą przeszkody.

 • Helix Jump 2
  Graj
  Helix Jump 2
  Zagrano 206468 razy

  Jak długo potrafisz utrzymać piłkę z tuszem w ruchu w tej kontynuacji intensywnej gry logicznej? Obracaj wieżą, jednocześnie próbując omijać niebezpieczne, czerwone platformy.

  Helix Jump 2 Apple App Store lub Google Play.

 • Helix Jump
  Graj
  Helix Jump
  Zagrano 136031 razy

  Jak długo uda Ci się utrzymać w ruchu tę kroplę farby, która zbliża się do tej niebezpiecznej wieży? Wieża nie jest w najlepszym stanie, gdyż odpadają od niej kawałki. Musisz także uchronić kroplę przed uderzeniem w żółte części w tej fascynującej grze logicznej.

 • Spadająca kulka 3D
  Graj
  Spadająca kulka 3D
  Zagrano 3620 razy

  Czy ta piłka spadnie na sam spód wież w tej internetowej grze akcji? To zależy od Twoich umiejętności i refleksu. Musisz poruszać się szybko, żeby nie została zniszczona przez przeszkody!

 • Spirala skoku
  Graj
  Spirala skoku
  Zagrano 8217 razy

  Jak daleko dasz radę poprowadzić kulkę farby w dół spirali? Obracaj i przesuwaj konstrukcję, starając się unikać kolorowych platform. Wypatruj także pomocnych wzmacniaczy w tej emocjonującej grze online.

 • Przerażająca spirala skoku
  Graj
  Przerażająca spirala skoku
  Zagrano 956 razy

  Ta tajemnicza kreatura zaplanowała skoczyć na sam dół każdej z tych wież. Czy pomożesz jej wykonać to nieco przerażające zadanie w tej trójwymiarowej grze akcji? Przez pewne przeszkody może się przebić, ale niektórych z nich musi unikać, bo mogą ją zniszczyć.

 • Hiperspirala skoku
  Graj
  Hiperspirala skoku
  Zagrano 4003 razy

  Jak długo potrafisz uchronić tę kulkę farby przed zmiażdżeniem w tej trójwymiarowej grze akcji? Sprawdź, czy dasz radę przeprowadzić ją przez wszystkie bariery, zmierzając do samego dołu wież.

 • Helix Jump w kolorze
  Graj
  Helix Jump w kolorze
  Zagrano 6886 razy

  Jak długo dasz radę utrzymać w ruchu kulkę farby w tej szybkiej grze akcji? Manewruj nią w dół kolumny, przez każdą z kolorowych platform.