Gry Kręgle

 • Kręgielnia
  Graj
  Kręgielnia
  Zagrano 8195 razy

  Ile kręgli uda Ci się zbić w tej sportowej grze online? Możesz rozegrać całą rundę, lub sprawdzić swoje umiejętności wirtualnej gry w kręgle w ekscytującym trybie czasowym. Tylko nie wrzuć kuli do rynny!

 • Bowling Masters
  Graj
  Bowling Masters
  Zagrano 48280 razy

  Wypróbuj tę wirtualną kręgielnię, wyróżniającą się świetną grafiką i łatwą obsługą. Wybierz swojego zawodnika i przygotuj się na widowiskowe zbijanie kręgli w tej emocjonującej grze online.

 • Klasyczne kręgle
  Graj
  Klasyczne kręgle
  Zagrano 17997 razy

  Ile pełnych zbić uda Ci się wykonać w tej tradycyjnej wersji online uwielbianej przez wszystkich gry? Wejdź do wirtualnej kręgielni i pokaż na co Cię stać, zbijając wszystkie kręgle.

 • Kręgle 3D
  Graj
  Kręgle 3D
  Zagrano 35309 razy

  Ile zbić zdołasz wykonać w tej grze w kręgle 3D? Wejdź do wirtualnej kręgielni, gdzie możesz zmierzyć się ze znajomym lub z komputerem.

 • Klasyczne kręgle
  Graj
  Klasyczne kręgle
  Zagrano 33120 razy

  Czy dasz radę kilka razy strącić wszystkie kręgle w dwóch rzutach? A może potrafisz to zrobić w jednym rzucie? Wirtualna kręgielnia czeka na ciebie! Sprawdź swoje umiejętności w tej niełatwej grze.

 • Kręgle 3D na plaży
  Graj
  Kręgle 3D na plaży
  Zagrano 4887 razy

  Kręgle na piasku to dziwne połączenie, ale w tej odjazdowej grze sportowej to żadna nowość! Ruszaj na plażę i utoruj sobie drogę do zwycięstwa. Pora sprawdzić, czy strącisz wszystkie kręgle czy też trafisz poza pole.

 • Strike Zone
  Graj
  Strike Zone
  Zagrano 84175 razy

  Czy zdołasz zbić wszystkie kręgle za jednym razem? Najbardziej realistyczny symulator bowlingu w sieci!

 • Bowling Mania
  Graj
  Bowling Mania
  Zagrano 18764 razy

  Czy uda ci się zbić wszystkie kręgle za jednym razem?

 • Isoball 3
  Graj
  Isoball 3
  Zagrano 116438 razy

  Wypróbuj tę wyjątkową i bardzo interesującą grę logiczną na telefon, Isoball 3. Prowadzenie tej piłki to prawdziwe wyzwanie!

 • League Bowling
  Graj
  League Bowling
  Zagrano 16528 razy

  Zagraj w kręgle nie wychodząc z domu!

 • Slope
  Graj
  Slope
  Zagrano 4937 razy

  Jak długo potrafisz utrzymać tę piłkę w ruchu w tej intensywnej grze akcji? Postaraj się, aby odbijała się od ściany do ściany i nie wpadła do szczelin.

 • Cat Bowling
  Graj
  Cat Bowling
  Zagrano 166 razy

  Pomóż kotu rzucać kulą do kręgli i spróbuj trafić jak najwięcej zwierzątek.

 • Isoball X
  Graj
  Isoball X
  Zagrano 11078 razy

  Czy opanowałeś już zasady fizyki dotyczące wpadania piłki do dołka?

 • Halloween Bowling
  Graj
  Halloween Bowling
  Zagrano 1963 razy

  Kiedy twoja kula do kręgli jest dynią, a kręgle to duchy, zabawa będzie tak udana, że poczujesz ciarki!

 • Disco Bowling
  Graj
  Disco Bowling
  Zagrano 1492 razy

Wirtualne kręgle w zasięgu ręki

Mało kto wie, że kręgle są jednym z najstarszych sportów na świecie. Fascynowali się nimi już starożytni Egipcjanie. W grobowcach faraonów znaleziono kamienne kule i kręgle. Najstarsze ślady uprawiania tej dyscypliny sportu sięgają aż do 3200 lat przed naszą erą. Istnieją także przypuszczenia, że tę formę zabawy mogli uprawiać już jaskiniowcy. Dzięki grom dostępnym na stronie Gry.pl Ty też możesz oddać się tej rozrywce i nie potrzebujesz do tego innych graczy ani dziwnie pachnących, wypożyczonych butów.

Zasady są proste: Gra składa się z 10 rund. Na początku każdej rundy gracz stara się strącić wszystkie kręgle. Jeśli próba się powiedzie, wtedy rezultat to tzw. „strike” i runda jest zakończona. Jeżeli po pierwszym rzucie pozostały niestrącone kręgle, następuje drugi rzut. Strącenie wszystkich kręgli podczas drugiego rzutu to tzw. „spare”. Gdy po drugim rzucie nadal pozostaną niestrącone kręgle, wtedy wynik to tzw. „open frame” — gracz zdobywa tylko tyle punktów, ile strącił kręgli.

Zacznijmy od gry „Klasyczne kręgle”, w której kontrolujesz ustawienie zawodnika na torze, siłę uderzenia oraz jego kierunek. Nie zrażaj się początkowymi niepowodzeniami. Trening czyni mistrza!

W grze Bowling Masters możesz potrenować w wirtualnej kręgielni w przepięknej, trójwymiarowej grafice. Musisz wykazać się refleksem i kliknąć w odpowiednim momencie, aby ustalić kierunek rzutu. Następnie kolejnym kliknięciem określasz siłę, z jaką pchniesz kulę. Wybierz swojego zawodnika i ruszaj na tor!

Cat Bowling to z kolei gra o przetrwanie, łącząca kręgle z klasycznymi produkcjami typu Space Invaders. Kierujesz kotem, który musi strącić kulą zbliżające się do niego misie i króliki. Czy zdołasz mu pomóc? Nie ma lepszej motywacji, by popracować nad swoimi umiejętnościami niż walka o życie!

Jeśli chcesz poczuć emocje, jakie towarzyszą grze w kręgle, sięgnij po gry online z tej kategorii na stronie Gry.pl. Gdy zaczniesz grać, nie będziesz mógł się oderwać. Rozwiń swoje umiejętności i naucz się planować rzuty przy dźwięku toczących się kul i rozbijanych kręgli. Zapraszamy do wirtualnej kręgielni!