Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Gry Ping-pong

Piłeczka jest po Twojej stronie

Tenis stołowy, czyli popularny ping-pong, to niesamowicie dynamiczna dyscyplina. Piłeczka przelatuje nad siatką z ogromną prędkością, gracze ścinają, podkręcają i czasem odbierają zagranie metr lub dwa za stołem, kiedy wydaje się, że już na pewno stracą punkt. W grze deblowej akcja jest jeszcze szybsza, a przebieg gry zmienia się jak w kalejdoskopie. Jeśli nie masz możliwości pograć na co dzień w ping-pong ze znajomymi i nie chcesz przystawiać stołu obiadowego do ściany w salonie, chwyć za wirtualną rakietkę na Gry.pl!

Chcesz poprawić swoje umiejętności ping-pongowe? Spróbuj klasyki w King Ping Pong i wykaż się refleksem, sterując rakietką w starciu z komputerem. Ćwicz siłę i precyzję, próbując posłać piłeczkę tak, aby znalazła się poza zasięgiem przeciwnika. Czujesz się już pewniej? Wejdź na kolejny poziom w Rio 2016 i weź udział w letnich igrzyskach olimpijskich. Poprowadź reprezentację swojego kraju do zwycięstwa na brazylijskiej ziemi, nie tylko w tenisie stołowym, ale i w kilku innych dyscyplinach.

Masz ochotę na ping-pong w wersji nieco bardziej wybuchowej? Włącz Bomb Pong i zagraj… tykającą bombą. Graj uważnie, żeby nie wylecieć w powietrze, i patrz cały czas na zegar bomby – lepiej, żeby nie znalazła się po Twojej stronie, kiedy odliczanie się skończy! Spróbuj też Power Pong, gdzie możesz wybrać jeden z trzech poziomów, a podczas gry sterujesz oddzielnie siłą uderzenia i rodzajem odbicia.

Chcesz wejść do historii tenisa stołowego? Włącz Legend of Ping Pong i wciel się w tajemniczego zawodnika, który rzucił wyzwanie najlepszych narodom w światowym ping-pongu. Przełam wieloletnią dominację wielkiej piątki i pokonaj kolejno zawodników Francji, Szwecji, Korei, Japonii i Chin. Czy starczy Ci wytrwałości i umiejętności, żeby tego dokonać i zadziwić świat?

Jeśli nie masz ochoty na rywalizację z przeciwnikiem, włącz Paddleball i spróbuj jak najwięcej razy podbić rakietką piłeczkę na gumce. Sprawdź, jak Twój wynik przedstawia się na tle innych graczy!

Gry Ping-pong to coś dla każdego fana tenisa stołowego!