Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Gry Ping-pong

Piłeczka jest po Twojej stronie

Tenis stołowy, czyli popularny ping-pong, to niesamowicie dynamiczna dyscyplina. Piłeczka przelatuje nad siatką z ogromną prędkością, gracze ścinają, podkręcają i czasem odbierają zagranie metr lub dwa za stołem, kiedy wydaje się, że już na pewno stracą punkt. W grze deblowej akcja jest jeszcze szybsza, a przebieg gry zmienia się jak w kalejdoskopie. Jeśli nie masz możliwości pograć na co dzień w ping-pong ze znajomymi i nie chcesz przystawiać stołu obiadowego do ściany w salonie, chwyć za wirtualną rakietkę na Gry.pl!

Chcesz poprawić swoje umiejętności ping-pongowe? Spróbuj klasyki w King Ping Pong i wykaż się refleksem, sterując rakietką w starciu z komputerem. Ćwicz siłę i precyzję, próbując posłać piłeczkę tak, aby znalazła się poza zasięgiem przeciwnika. Czujesz się już pewniej? Wejdź na kolejny poziom w Rio 2016 i weź udział w letnich igrzyskach olimpijskich. Poprowadź reprezentację swojego kraju do zwycięstwa na brazylijskiej ziemi, nie tylko w tenisie stołowym, ale i w kilku innych dyscyplinach.

Masz ochotę na ping-pong w wersji nieco bardziej wybuchowej? Włącz Bomb Pong i zagraj… tykającą bombą. Graj uważnie, żeby nie wylecieć w powietrze, i patrz cały czas na zegar bomby – lepiej, żeby nie znalazła się po Twojej stronie, kiedy odliczanie się skończy! Spróbuj też Power Pong, gdzie możesz wybrać jeden z trzech poziomów, a podczas gry sterujesz oddzielnie siłą uderzenia i rodzajem odbicia.

Chcesz wejść do historii tenisa stołowego? Włącz Legend of Ping Pong i wciel się w tajemniczego zawodnika, który rzucił wyzwanie najlepszych narodom w światowym ping-pongu. Przełam wieloletnią dominację wielkiej piątki i pokonaj kolejno zawodników Francji, Szwecji, Korei, Japonii i Chin. Czy starczy Ci wytrwałości i umiejętności, żeby tego dokonać i zadziwić świat?

Jeśli nie masz ochoty na rywalizację z przeciwnikiem, włącz Paddleball i spróbuj jak najwięcej razy podbić rakietką piłeczkę na gumce. Sprawdź, jak Twój wynik przedstawia się na tle innych graczy!

Gry Ping-pong to coś dla każdego fana tenisa stołowego!