Gry Piłkarzyki

Piłkarzykowe szaleństwo

Zbierasz dwie drużyny, wkładasz monetę lub żeton, wrzucasz piłeczkę na boisko i… zaczyna się gra na całego! Jeśli uwielbiasz piłkarzyki, ale nie masz miejsca w domu na postawienie stołu albo czasu na wyjście do baru ze znajomymi, zagraj na naszej stronie!

Piłkarzyki to doskonała zabawa. Nie ma spalonych, fauli, kontrowersji sędziowskich, jest tylko jedna zasada – trafić do bramki. No, może dwie zasady, często bowiem gracze ustalają zakaz „kręciołków”. Ale w naszych grach nie musisz się obawiać, że ktoś ulegnie pokusie i w ferworze walki zakręci rączką.

Jeśli piłkarzyki kojarzą Ci się z wakacjami, stań do walki w drużynie… lodów. W Streets Table Soccer możesz zagrać w barwach owocowych lub czekoladowych. Kto pierwszy zdobędzie pięć bramek, wygrywa! Z kolei w Table Soccer masz do pokonania osiem poziomów, a na każdym z nich przeciwnik jest coraz trudniejszy. Przekonaj się, czy potrafisz dojść do samego końca! Jeśli nie jesteś sam w domu, włącz Piłkarzyki: Multiplayer i zmierz się ze znajomym na jednej klawiaturze. 

Pragniesz tytułów? Puchar świata w piłce nożnej daje Ci okazję zagrania jedną z kilkudziesięciu drużyn narodowych. Dojdź aż do finału, walcząc w niezwykle dynamicznych meczach – gra trwa nie do chwili strzelenia przez jedną z drużyn określonej liczby bramek, ale dokładnie minutę. Jeśli wynik jest remisowy, odbywa się dogrywka. Można stracić lub odnieść zwycięstwo w ostatnich sekundach!

Graj w piłkarzyki na naszej stronie. Nie musisz mieć ze sobą drobnych ani żetonów – wszystko jest całkowicie za darmo i online!