Gry Boks

 • Thumb Fighter
  Graj
  Thumb Fighter
  Zagrano 354984 razy

  Użyj całej swojej mocy, aby pokonać wroga w tej wersji online klasycznej gry o walce na kciuki. Za pomocą klawiszy A i L steruj wojownikami. Dobrej zabawy!

 • Oliwne zapasy: 2 graczy
  Graj
  Oliwne zapasy: 2 graczy
  Zagrano 7445 razy

  W tej dzikiej grze, łączącej sport z walką, możesz zmierzyć się z innym graczem. Który zapaśnik wygra? Obaj są nasmarowani oliwą z oliwek i gotowi do walki!

 • Przeciąganie stołu: 2 graczy
  Graj
  Przeciąganie stołu: 2 graczy
  Zagrano 43269 razy

  Pewnie obiła Ci się o uszy konkurencja przeciągania liny, ale raczej nie stołu, prawda? Dołącz do szeregu dziwnych i szalonych atletów podczas przeciągania stołu w tej zwariowanej grze sportowej. Możesz wybrać bohatera, pokój, a nawet stół, jak również grać przeciwko komputerowi i znajomym. Powodzenia!

 • Zapaśniczy skok
  Graj
  Zapaśniczy skok
  Zagrano 543851 razy

  Ci dziwaczni zapaśnicy chyba za długo siedzieli na słońcu...

 • Brawls.io
  Graj
  Brawls.io
  Zagrano 41702 razy

  Co za przepiękny dzień! Słońce świeci i ptaszki śpiewają. Idealna pora na pojedynek, co? Uderzaj, op i atakuj graczy z całego świata w tej epickiej grze typu io. Możesz nawet ubierać swojego wojownika w fajne ubrania i ozdabiać go tatuażami. Jak długo uda Ci się przetrwać, zanim odpadniesz z gry?

 • Stickman Fighter: Epic Battle
  Graj
  Stickman Fighter: Epic Battle
  Zagrano 75943 razy

  Takiej bijatyki jeszcze nie było w Internecie! W grze Stickman Fighter: Epic Battle zmierzysz się z groźnymi przeciwnikami o niesamowitych umiejętnościach z zakresu sztuk walki, ale musisz udowodnić, że znacznie przewyższasz ich siłą!

 • 2D Knockout
  Graj
  2D Knockout
  Zagrano 40403 razy

  Za pomocą pięści utoruj sobie drogę przez świat, rozdając knockouty.

 • Ultimate Boxing
  Graj
  Ultimate Boxing
  Zagrano 113040 razy

 • Walka komiksowych gwiazd 3.5
  Graj
  Walka komiksowych gwiazd 3.5
  Zagrano 4627 razy

  Twoje ulubione postacie anime zaraz rozpoczną walkę. Wybierz postać i przygotuj się do starcia!

 • Mistrz kung-fu: Odsiecz
  Graj
  Mistrz kung-fu: Odsiecz
  Zagrano 8496 razy

  Sympatia tego biedaka została właśnie uprowadzona przez złego ninja. Na szczęście jest mistrzem kung-fu! Wyrusz razem z nim w epicką podróż, aby ją ocalić w tej grze akcji retro. Czy pomożesz mu pokonać armię niestrudzonych przeciwników? Może też zdobywać wspaniałe usprawnienia, dzięki którym wzrośnie jego umiejętność walki.

 • 12 minirozgrywek
  Graj
  12 minirozgrywek
  Zagrano 12764 razy

  Czy uda ci się wygrać każdą z losowo wybranych rozgrywek? Możesz siłować się z zapaśnikami, wziąć udział w pojedynku z kowbojem w samo południe, a nawet uczestniczyć w walce powietrznej dwupłatowców. To tylko kilka rozgrywek, jakie znajdziesz w tej wciągającej grze akcji w stylu retro.

 • Expert Wrassling
  Graj
  Expert Wrassling
  Zagrano 339607 razy

  Przygotuj się na zostanie królem ringu w tej zabawnej, rozpikselowanej grze wrestlingowej dla dwóch graczy! Czy uda ci się sponiewierać przeciwników dzięki obracającycm się ramionom?

 • Get on Top Mobile
  Graj
  Get on Top Mobile
  Zagrano 310104 razy

  Który automatyczny zapaśnik zostanie zwycięzcą? Wskocz na ring i przygotuj się do walki w tej grze akcji.

 • Art of Free Fight
  Graj
  Art of Free Fight
  Zagrano 19269 razy

  Przygotuj się na niesamowity turniej walki w ringu ze stalową klatką. Wybierz swojego zawodnika z grupy z różnych stron świata. Czy uda ci się wytrwać do rundy finałowej w tej grze online?

 • Walka kung fu
  Graj
  Walka kung fu
  Zagrano 3530 razy

  Ci dwaj kolesie są mocni, ale sami nie poradzą sobie ze zwalczaniem przestępczości na ulicach. Zdecydowanie potrzebują Twojej pomocy, aby oczyścić miasto w tej grze retro w bijatykę. Unieś pięści w górę i do boju!

 • Trump on Top
  Graj
  Trump on Top
  Zagrano 48464 razy

  Wybory prezydenckie już za nami. Jednak w tej grze na urządzenia mobilne walka jest nadal zaciekła. Kto zajmie czołową pozycję — czy to będzie Trump, czy Clinton? Przyłącz się do kandydatów i ich szalonych przyjaciół, gdy walczą o swe życie w dosłownym tego słowa znaczeniu.

 • Anime Star Fighting
  Graj
  Anime Star Fighting
  Zagrano 1028 razy

  A brawl of universes. Battle with Naruto next to Goku in this awesome multiplayer battle game.

 • Anime Star Fighting
  Graj
  Anime Star Fighting
  Zagrano 5586 razy

  Gwiazdy anime spotkały się w jednym celu: wygrywa ostatni na placu boju!

 • Boks na żywo 2
  Graj
  Boks na żywo 2
  Zagrano 14331 razy

  Zostań legendą wszystkich gier o boksowaniu w Boksie na Żywo 2! Wyróżnij się na ringu dzięki niepowtarzalnemu bokserowi, stworzonemu całkowicie przez ciebie od włosów i skóry po rękawice i spodenki. Uczyń swojego boksera jeszcze bardziej wyjątkowym dzięki pieniądzom wygranym w walkach i zdobytym punktom statystyk. Lataj jak motyl i żądl jak pszczoła jak na rasowego boksera przystało!

 • Wrestle Physics
  Graj
  Wrestle Physics
  Zagrano 31587 razy

  Tych dwóch zapaśników idzie łeb w łeb. Dosłownie! Pierwszy zawodnik, któremu uda się powalić głowę drugiego na ziemię, wygra każdy pojedynek w tej intensywnej i przezabawnej grze w zapasy. Zmierz się z komputerem lub sprawdź, na co Cię stać, w walce ze znajomym w serii odjechanych i dziwacznych miejscach. Tylko uważaj na kaktusy!

 • Superfighters
  Graj
  Superfighters
  Zagrano 241440 razy

  Punch your way to fame and fortune in this old school brawler. Lots of bad guys are waiting for you.

 • Street Rage Fighter
  Graj
  Street Rage Fighter
  Zagrano 4242 razy

  Użyj pięści, aby przywrócić porządek na tych ulicach! No i stóp... a może i kilku sztyletów. Uważaj na nie i na pozostałą broń, gdy walczysz o odebranie miasta okrutnemu gangowi rzezimieszków w tej grze akcji utrzymanej w stylistyce retro.

 • Zapasy: Tryb 2 graczy
  Graj
  Zapasy: Tryb 2 graczy
  Zagrano 3701 razy

  W tej grze sportowej teraz dwóch graczy może wskoczyć na ring, ale grę idealnie rozgrywa się również w trybie jednego gracza. Dasz radę położyć przeciwnika na łopatki, zanim ten powali Cię na matę?

 • Super Fighter´s Rampage
  Graj
  Super Fighter´s Rampage
  Zagrano 10334 razy

 • King of Fighters
  Graj
  King of Fighters
  Zagrano 2784 razy

  Walcz z przeciwnikiem do upadłego używając specjalnych uderzeń!

 • Życie głupka
  Graj
  Życie głupka
  Zagrano 40196 razy

  Ćwicz i nabieraj sprawności, aby zarabiać pieniądze w tej niesamowitej grze przeglądarkowej! Ubierz się tak, by popisać się mięśniami przed pięknymi dziewczynami.

 • Broforce
  Graj
  Broforce
  Zagrano 121206 razy

  Walka o wolność nigdy się nie kończy - tym razem czas na USA.

 • Comic Star Fighting v3.6
  Graj
  Comic Star Fighting v3.6
  Zagrano 2622 razy

  .

 • Mistrz automatu sprzedającego
  Graj
  Mistrz automatu sprzedającego
  Zagrano 24835 razy

  Pora na przekąskę! Zmierz się z tym automatem sprzedającym i przygotuj się, by pokonać 2-tonowy sprzęt! Jak najszybciej uwolnij przekąski i wyjdź z tego cało!

 • Uliczna bijatyka: Król gangu
  Graj
  Uliczna bijatyka: Król gangu
  Zagrano 3931 razy

  Czy jesteś na tyle mocny, aby rządzić gangiem ulicznym? Musisz wykazać się w serii pojedynków na pięści. Wywalcz sobie czołową pozycję w tej bijatyce.

 • Zombie vs Hamster
  Graj
  Zombie vs Hamster
  Zagrano 1381 razy

  Po czyjej stronie staniesz w starciu chomik kontra zombie?

 • Super Wrestlers: Slap's Fury
  Graj
  Super Wrestlers: Slap's Fury
  Zagrano 2976 razy

  Pełno zapaśników chce powalić tego mistrza. Dołącz do niego, gdy siłuje się ze wszystkimi w tej grze w zapasy w stylu meksykańskim. Jak dostaną po pysku, to pewnie szybko zwieją, a gdy mistrz wpadnie w tarapaty, zawsze może użyć dopalaczy, takich jak burrito i nie tylko.

 • Boksowanie trolli
  Graj
  Boksowanie trolli
  Zagrano 4600 razy

  Trolle wkraczają na ring w Mistrzostwach Boksowania! Smutny Corb rzuca wyzwanie Gonzulowi, Urmowi i innym zaślinionym kreaturom, by stanęły do walki o tytuł posiadacza najokrutniejszych pięści!

 • Samurai Fighter
  Graj
  Samurai Fighter
  Zagrano 1031 razy

  Arashin i Bei to najodważniejsi samurajowie w królestwie. Dołącz do nich, jak rozpoczynają heroiczną misję, by zlikwidować bezlitosny gang wojowników ninja i innych przestępców w tej grze walki. Czy pomożesz im pokonać wszystkich przeciwników kopnięciami i uderzeniami pięściami na każdym poziomie pełnym adrenaliny?

 • Uderzenie w twarz
  Graj
  Uderzenie w twarz
  Zagrano 137 razy

  Masz dość patrzenia na ludzi, któych nie lubisz? Masz ochotę walnąć ich w twarz? Możesz to zrobić w tej wciągającej, zabawnej grze.

 • Ostatnia noc: Walki uliczne zombie
  Graj
  Ostatnia noc: Walki uliczne zombie
  Zagrano 994 razy

  Minął już rok, odkąd zombie opanowały całą planetę. Każdy pocisk już wystrzelono i każda bomba już wybuchła. Teraz wszystko w twoich rękach, aby zlikwidować pozostałe zombie za pomocą swoich pięści i nóg! Wal i kop z całej mocy w armię nieumarłych w tej intensywnej bijatyce.

Zostań legendą ringu

Walki bokserskie to cywilizowany i w miarę bezpieczny sposób na wyładowanie agresji. Załóż wielkie rękawice i wejdź na ring. Nie musisz się obawiać o swoje bezpieczeństwo, bo w grach na naszej stronie walki są wirtualne. Bez prawdziwej krwi, bez siniaków ani wybitych zębów. Twój dentysta będzie zadowolony! Nie musisz miesiącami trenować na siłowni, aby uczestniczyć w walkach i je wygrywać, ale trochę treningu online nie zaszkodzi. Chodzi głównie o wyczucie czasu, tak jak w prawdziwym boksie. Aby wygrać, musisz skupić się na strategii. Spróbuj klasycznego boksu, walk na gołe ręce lub walcz jako jedna z fikcyjnych albo prawdziwych postaci. Wybierz stronę i pokaż rywalowi, kto tu rządzi.

2D Knockout to prosta gra bokserska, w której sterujesz swoim bohaterem, po prostu poruszając myszą i klikając. Podróżuj po całym świecie i bierz udział w emocjonujących turniejach, w trakcie których będziesz doskonalić swoje umiejętności, aby wreszcie zdobyć wymarzone mistrzostwo świata.

Szukasz bardziej realistycznych doznań? W grze Ultimate Boxing stajesz na ringu i rozdajesz ciosy, machając myszą (lub przesuwając palcem na ekranie urządzenia mobilnego). Lewy prosty, prawy sierpowy, hak i gotowe. Twój przeciwnik leży na deskach. To gra, w której poczujesz prawdziwe emocje towarzyszące walce bokserskiej, a przy tym możesz się zmęczyć. Popracuj więc nad kondycją!

Jeśli sam boks to dla Ciebie za mało, proponujemy grę Superfighters, która łączy w sobie elementy boksu, zapasów, strzelaniny oraz platformówki. Walcz przeciwko komputerowemu lub żywemu przeciwnikowi na ciekawie zaprojektowanych poziomach pełnych beczek, skrzyń, platform i innych atrakcji. Możesz używać pięści, nóg, pistoletów, karabinów, a nawet granatów!

Boks to sport dla prawdziwych mężczyzn, chociaż bywa, że interesują się nim kobiety. Co więcej, kobiety też boksują, a nawet rywalizują o medale olimpijskie w tej dyscyplinie. Jest to więc sport dla wszystkich. Jeśli zechcesz zagrać w jakieś ciekawe gry online związane z boksem, zajrzyj na stronę Gry.pl. Tak się składa, że mamy około 40 gier w tej kategorii. Wejdź na wirtualny ring i podejmij wyzwanie!