Gry Boks

 • Ultimate Boxing
  Graj
  Ultimate Boxing
  Zagrano 121027 razy

 • Stickman Fighter: Epic Battle
  Graj
  Stickman Fighter: Epic Battle
  Zagrano 93130 razy

  Takiej bijatyki jeszcze nie było w Internecie! W grze Stickman Fighter: Epic Battle zmierzysz się z groźnymi przeciwnikami o niesamowitych umiejętnościach z zakresu sztuk walki, ale musisz udowodnić, że znacznie przewyższasz ich siłą!

 • Oliwne zapasy: 2 graczy
  Graj
  Oliwne zapasy: 2 graczy
  Zagrano 13677 razy

  W tej dzikiej grze, łączącej sport z walką, możesz zmierzyć się z innym graczem. Który zapaśnik wygra? Obaj są nasmarowani oliwą z oliwek i gotowi do walki!

 • Życie głupka
  Graj
  Życie głupka
  Zagrano 40804 razy

  Ćwicz i nabieraj sprawności, aby zarabiać pieniądze w tej niesamowitej grze przeglądarkowej! Ubierz się tak, by popisać się mięśniami przed pięknymi dziewczynami.

 • Brawls.io
  Graj
  Brawls.io
  Zagrano 43446 razy

  Co za przepiękny dzień! Słońce świeci i ptaszki śpiewają. Idealna pora na pojedynek, co? Uderzaj, op i atakuj graczy z całego świata w tej epickiej grze typu io. Możesz nawet ubierać swojego wojownika w fajne ubrania i ozdabiać go tatuażami. Jak długo uda Ci się przetrwać, zanim odpadniesz z gry?

 • Get on Top Mobile
  Graj
  Get on Top Mobile
  Zagrano 317162 razy

  Który automatyczny zapaśnik zostanie zwycięzcą? Wskocz na ring i przygotuj się do walki w tej grze akcji.

 • Trump on Top
  Graj
  Trump on Top
  Zagrano 49184 razy

  Wybory prezydenckie już za nami. Jednak w tej grze na urządzenia mobilne walka jest nadal zaciekła. Kto zajmie czołową pozycję — czy to będzie Trump, czy Clinton? Przyłącz się do kandydatów i ich szalonych przyjaciół, gdy walczą o swe życie w dosłownym tego słowa znaczeniu.

 • 2D Knockout
  Graj
  2D Knockout
  Zagrano 40978 razy

  Za pomocą pięści utoruj sobie drogę przez świat, rozdając knockouty.

 • 12 minirozgrywek
  Graj
  12 minirozgrywek
  Zagrano 15427 razy

  Czy uda ci się wygrać każdą z losowo wybranych rozgrywek? Możesz siłować się z zapaśnikami, wziąć udział w pojedynku z kowbojem w samo południe, a nawet uczestniczyć w walce powietrznej dwupłatowców. To tylko kilka rozgrywek, jakie znajdziesz w tej wciągającej grze akcji w stylu retro.

 • Street Rage Fighter
  Graj
  Street Rage Fighter
  Zagrano 4857 razy

  Użyj pięści, aby przywrócić porządek na tych ulicach! No i stóp... a może i kilku sztyletów. Uważaj na nie i na pozostałą broń, gdy walczysz o odebranie miasta okrutnemu gangowi rzezimieszków w tej grze akcji utrzymanej w stylistyce retro.

 • Zapaśniczy skok
  Graj
  Zapaśniczy skok
  Zagrano 560034 razy

  Ci dziwaczni zapaśnicy chyba za długo siedzieli na słońcu...

 • Przeciąganie stołu: 2 graczy
  Graj
  Przeciąganie stołu: 2 graczy
  Zagrano 57131 razy

  Pewnie obiła Ci się o uszy konkurencja przeciągania liny, ale raczej nie stołu, prawda? Dołącz do szeregu dziwnych i szalonych atletów podczas przeciągania stołu w tej zwariowanej grze sportowej. Możesz wybrać bohatera, pokój, a nawet stół, jak również grać przeciwko komputerowi i znajomym. Powodzenia!

 • Boks na żywo 2
  Graj
  Boks na żywo 2
  Zagrano 14465 razy

  Zostań legendą wszystkich gier o boksowaniu w Boksie na Żywo 2! Wyróżnij się na ringu dzięki niepowtarzalnemu bokserowi, stworzonemu całkowicie przez ciebie od włosów i skóry po rękawice i spodenki. Uczyń swojego boksera jeszcze bardziej wyjątkowym dzięki pieniądzom wygranym w walkach i zdobytym punktom statystyk. Lataj jak motyl i żądl jak pszczoła jak na rasowego boksera przystało!

 • Mistrz kung-fu: Odsiecz
  Graj
  Mistrz kung-fu: Odsiecz
  Zagrano 9010 razy

  Sympatia tego biedaka została właśnie uprowadzona przez złego ninja. Na szczęście jest mistrzem kung-fu! Wyrusz razem z nim w epicką podróż, aby ją ocalić w tej grze akcji retro. Czy pomożesz mu pokonać armię niestrudzonych przeciwników? Może też zdobywać wspaniałe usprawnienia, dzięki którym wzrośnie jego umiejętność walki.

 • Art of Free Fight
  Graj
  Art of Free Fight
  Zagrano 19327 razy

  Przygotuj się na niesamowity turniej walki w ringu ze stalową klatką. Wybierz swojego zawodnika z grupy z różnych stron świata. Czy uda ci się wytrwać do rundy finałowej w tej grze online?

 • Walka kung fu
  Graj
  Walka kung fu
  Zagrano 3614 razy

  Ci dwaj kolesie są mocni, ale sami nie poradzą sobie ze zwalczaniem przestępczości na ulicach. Zdecydowanie potrzebują Twojej pomocy, aby oczyścić miasto w tej grze retro w bijatykę. Unieś pięści w górę i do boju!

 • Walka komiksowych gwiazd 3.5
  Graj
  Walka komiksowych gwiazd 3.5
  Zagrano 4751 razy

  Twoje ulubione postacie anime zaraz rozpoczną walkę. Wybierz postać i przygotuj się do starcia!

 • Anime Star Fighting
  Graj
  Anime Star Fighting
  Zagrano 1088 razy

  A brawl of universes. Battle with Naruto next to Goku in this awesome multiplayer battle game.

 • Expert Wrassling
  Graj
  Expert Wrassling
  Zagrano 341669 razy

  Przygotuj się na zostanie królem ringu w tej zabawnej, rozpikselowanej grze wrestlingowej dla dwóch graczy! Czy uda ci się sponiewierać przeciwników dzięki obracającycm się ramionom?

 • Anime Star Fighting
  Graj
  Anime Star Fighting
  Zagrano 5743 razy

  Gwiazdy anime spotkały się w jednym celu: wygrywa ostatni na placu boju!

 • Wrestle Physics
  Graj
  Wrestle Physics
  Zagrano 35756 razy

  Tych dwóch zapaśników idzie łeb w łeb. Dosłownie! Pierwszy zawodnik, któremu uda się powalić głowę drugiego na ziemię, wygra każdy pojedynek w tej intensywnej i przezabawnej grze w zapasy. Zmierz się z komputerem lub sprawdź, na co Cię stać, w walce ze znajomym w serii odjechanych i dziwacznych miejscach. Tylko uważaj na kaktusy!

 • Superfighters
  Graj
  Superfighters
  Zagrano 243056 razy

  Punch your way to fame and fortune in this old school brawler. Lots of bad guys are waiting for you.

 • Thumb Fighter
  Graj
  Thumb Fighter
  Zagrano 359734 razy

  Użyj całej swojej mocy, aby pokonać wroga w tej wersji online klasycznej gry o walce na kciuki. Za pomocą klawiszy A i L steruj wojownikami. Dobrej zabawy!

 • Zapasy: Tryb 2 graczy
  Graj
  Zapasy: Tryb 2 graczy
  Zagrano 3962 razy

  W tej grze sportowej teraz dwóch graczy może wskoczyć na ring, ale grę idealnie rozgrywa się również w trybie jednego gracza. Dasz radę położyć przeciwnika na łopatki, zanim ten powali Cię na matę?

 • King of Fighters
  Graj
  King of Fighters
  Zagrano 2841 razy

  Walcz z przeciwnikiem do upadłego używając specjalnych uderzeń!

 • Broforce
  Graj
  Broforce
  Zagrano 122623 razy

  Walka o wolność nigdy się nie kończy - tym razem czas na USA.

 • Comic Star Fighting v3.6
  Graj
  Comic Star Fighting v3.6
  Zagrano 2653 razy

  .

 • Mixed Macho Arts
  Graj
  Mixed Macho Arts
  Zagrano 32450 razy

  W tej grze retro pełnej akcji pięści z pewnością pójdą w ruch. Wywalcz sobie drogę na sam szczyt, omijając jeziora lawy, opadające platformy oraz oczywiście uderzenia przeciwnika!

 • Totalna walka
  Graj
  Totalna walka
  Zagrano 468 razy

  W tej bijatyce online konkurencja jest na bardzo wysokim poziomie. Wejdź na ring i wsłuchaj się w okrzyki widowni, gdy próbujesz wyrzucić przeciwnika poza platformę. Skoncentruj się na walce, a na pewno zajdziesz na szczyt rankingu!

 • Zombie vs Hamster
  Graj
  Zombie vs Hamster
  Zagrano 1381 razy

  Po czyjej stronie staniesz w starciu chomik kontra zombie?

 • Uliczna bijatyka: Król gangu
  Graj
  Uliczna bijatyka: Król gangu
  Zagrano 3961 razy

  Czy jesteś na tyle mocny, aby rządzić gangiem ulicznym? Musisz wykazać się w serii pojedynków na pięści. Wywalcz sobie czołową pozycję w tej bijatyce.

 • Super Wrestlers: Slap's Fury
  Graj
  Super Wrestlers: Slap's Fury
  Zagrano 3018 razy

  Pełno zapaśników chce powalić tego mistrza. Dołącz do niego, gdy siłuje się ze wszystkimi w tej grze w zapasy w stylu meksykańskim. Jak dostaną po pysku, to pewnie szybko zwieją, a gdy mistrz wpadnie w tarapaty, zawsze może użyć dopalaczy, takich jak burrito i nie tylko.

 • Boksowanie trolli
  Graj
  Boksowanie trolli
  Zagrano 4638 razy

  Trolle wkraczają na ring w Mistrzostwach Boksowania! Smutny Corb rzuca wyzwanie Gonzulowi, Urmowi i innym zaślinionym kreaturom, by stanęły do walki o tytuł posiadacza najokrutniejszych pięści!

 • Cyberfuria: Odwet
  Graj
  Cyberfuria: Odwet
  Zagrano 483 razy

  Ta futurystyczna metropolia została całkowicie przejęta przez gangi kryminalne. Los miasta w tej bijatyce typu side-scroll leży teraz w rękach trzech dzielnych wojowników o imieniu Boris, Mangus i Sonya. Połącz siły z sojusznikiem lub walcz w pojedynkę, torując sobie drogę, kopiąc lub walcząc na pięści, w poszukiwaniu kwatery złoczyńców.

 • Mistrz automatu sprzedającego
  Graj
  Mistrz automatu sprzedającego
  Zagrano 24835 razy

  Pora na przekąskę! Zmierz się z tym automatem sprzedającym i przygotuj się, by pokonać 2-tonowy sprzęt! Jak najszybciej uwolnij przekąski i wyjdź z tego cało!

 • Xenopunch
  Graj
  Xenopunch
  Zagrano 182 razy

  Ten kosmiczny wojownik znalazł się na polu międzygwiezdnej walki. Cieszy się z tego faktu? Wręcz przeciwnie. Pomóż mu walczyć o przetrwanie, gdy pokonuje niekończącą się hordę kosmitów w tej zupełnie zakręconej grze akcji.

Zostań legendą ringu

Walki bokserskie to cywilizowany i w miarę bezpieczny sposób na wyładowanie agresji. Załóż wielkie rękawice i wejdź na ring. Nie musisz się obawiać o swoje bezpieczeństwo, bo w grach na naszej stronie walki są wirtualne. Bez prawdziwej krwi, bez siniaków ani wybitych zębów. Twój dentysta będzie zadowolony! Nie musisz miesiącami trenować na siłowni, aby uczestniczyć w walkach i je wygrywać, ale trochę treningu online nie zaszkodzi. Chodzi głównie o wyczucie czasu, tak jak w prawdziwym boksie. Aby wygrać, musisz skupić się na strategii. Spróbuj klasycznego boksu, walk na gołe ręce lub walcz jako jedna z fikcyjnych albo prawdziwych postaci. Wybierz stronę i pokaż rywalowi, kto tu rządzi.

2D Knockout to prosta gra bokserska, w której sterujesz swoim bohaterem, po prostu poruszając myszą i klikając. Podróżuj po całym świecie i bierz udział w emocjonujących turniejach, w trakcie których będziesz doskonalić swoje umiejętności, aby wreszcie zdobyć wymarzone mistrzostwo świata.

Szukasz bardziej realistycznych doznań? W grze Ultimate Boxing stajesz na ringu i rozdajesz ciosy, machając myszą (lub przesuwając palcem na ekranie urządzenia mobilnego). Lewy prosty, prawy sierpowy, hak i gotowe. Twój przeciwnik leży na deskach. To gra, w której poczujesz prawdziwe emocje towarzyszące walce bokserskiej, a przy tym możesz się zmęczyć. Popracuj więc nad kondycją!

Jeśli sam boks to dla Ciebie za mało, proponujemy grę Superfighters, która łączy w sobie elementy boksu, zapasów, strzelaniny oraz platformówki. Walcz przeciwko komputerowemu lub żywemu przeciwnikowi na ciekawie zaprojektowanych poziomach pełnych beczek, skrzyń, platform i innych atrakcji. Możesz używać pięści, nóg, pistoletów, karabinów, a nawet granatów!

Boks to sport dla prawdziwych mężczyzn, chociaż bywa, że interesują się nim kobiety. Co więcej, kobiety też boksują, a nawet rywalizują o medale olimpijskie w tej dyscyplinie. Jest to więc sport dla wszystkich. Jeśli zechcesz zagrać w jakieś ciekawe gry online związane z boksem, zajrzyj na stronę Gry.pl. Tak się składa, że mamy około 40 gier w tej kategorii. Wejdź na wirtualny ring i podejmij wyzwanie!