Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Gry Tenis

Gem, set, mecz!

Masz ochotę pograć w tenisa, ale nie możesz akurat wybrać się na kort? Zostań mistrzem lub mistrzynią rakiety w naszych grach tenisowych na każdą okazję. Czy szukasz rozrywki na chwilę, czy wolisz rozegrać całą kampanię, na tej stronie na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Jeśli interesują Cię tytuły i puchary, spróbuj pokonać wszystkich rywali w drodze do finału w Tennis Champions i oczywiście wygrać ostatnie, najważniejsze spotkanie. Chcesz zagrać na najsłynniejszym obiekcie tenisowym świata, nie opuszczając własnego pokoju? Włącz Wimbledon Tennis, wyjdź na murawę kortu centralnego i zmierz się z wielkimi nazwiskami kobiecego tenisa. Wykaż się umiejętnościami prawdziwego zawodowca!

Masz ochotę na tenis w bardziej rozrywkowym wydaniu? W Sports Heads Tennis masz okazję zagrać z wielkimi gwiazdami, a dokładniej z ich… głowami. Bo w tenisie liczy się nie tylko ręka! Uważaj, bo piłka może się odbić nie tylko od nawierzchni kortu. Z kolei w Klauni kontra tenis przekonasz się, że umiejętności nabyte na korcie mogą się przydać w różnych okolicznościach – na przykład w razie inwazji szalonych klaunów. Jako były tenisista musisz wrócić ze sportowej emerytury i ruszyć na ratunek miastu. Z kolei w Twisted Tennis możesz zagrać w zoo lub na statku. Gdy zapełni się pasek mocy, wykonaj specjalne uderzenie!

Chcesz zobaczyć prawdziwie kosmiczny tenis? Włącz Galaktic Tennis i zdobądź mistrzostwo wszechświata, wygrywając mecze na różnych planetach. Do wyboru masz cztery poziomy zaawansowania – najniższy pomaga w nauce, a najwyższy wymaga już prawdziwego refleksu.

Jeśli nie ograniczasz się do tenisa i lubisz inne dyscypliny z rakietą, też znajdziesz u nas coś dla siebie. W Stick Badminton będziesz rozgrywać pasjonujące pojedynki w kometkę, kontrolując ludzika-patyczaka albo (jeśli to zbyt klasyczne) latającą robokulę. Fani tenisa stołowego mogą stanąć do walki w Ping-pongowej potyczce, pokonując kolejnych rywali w trybie kariery. Zagraj najpierw kilka meczów towarzyskich, żeby nabrać wprawy z rakietką! A jeśli lubisz poodbijać sobie piłkę od ściany, włącz Freestyle Squash i rzuć się w wir niezwykle dynamicznej walki, rozrzucając przeciwnika po całej sali.

Zaserwuj sobie tenisową rozrywkę w najlepszym wydaniu na Gry.pl!