Samurai Gry

 • Dark Lands
  Graj
  Dark Lands
  Zagrano 16382 razy

  W tej dynamicznej grze typu biegacz twoim zadaniem jest poprowadzić tego dzielnego rycerza i pomóc mu w walce ze złem. Biegnij ile sił, przeskakuj nad wirującymi ostrzami lub prześlizguj się pod nimi oraz siekaj na kawałki ohydne potwory, które zaatakowały twoją ziemię!

 • Brawls.io
  Graj
  Brawls.io
  Zagrano 43080 razy

  Co za przepiękny dzień! Słońce świeci i ptaszki śpiewają. Idealna pora na pojedynek, co? Uderzaj, op i atakuj graczy z całego świata w tej epickiej grze typu io. Możesz nawet ubierać swojego wojownika w fajne ubrania i ozdabiać go tatuażami. Jak długo uda Ci się przetrwać, zanim odpadniesz z gry?

 • Dead Samurai
  Graj
  Dead Samurai
  Zagrano 46498 razy

  Czy zostaniesz mistrzem katany i innych śmiercionośnych broni w tej totalnie odjazdowej grze walki? Gra Dead Samurai sprawdzi twoje umiejętności w pojedynkach z najlepszymi wojownikami z całego świata!

 • Kara dla Czarnego Luda
  Graj
  Kara dla Czarnego Luda
  Zagrano 98969 razy

  Ci złoczyńcy spod ciemnej gwiazdy zasługują na najgorszą karę. W zabawnej grze przeglądarkowej Kara dla Czarnego Luda to ty decydujesz, jak zapłacą za swoje grzeszki!

 • Zazuki
  Graj
  Zazuki
  Zagrano 205290 razy

  Zazuki to prosta gra-bijatyka, w której dwóch graczy walczy na miecze. Posiekaj swojego przeciwnika na plasterki, zanim on rozetnie cię na pół!

 • Dead Samurai 2
  Graj
  Dead Samurai 2
  Zagrano 9757 razy

  Wróć do świata pełnego niebezpieczeństw i emocjonujących wydarzeń. Każdy z tych wojowników dysponuje niepowtarzalną umiejętnością. Wybierz jednego z nich i przygotuj się na największą walkę swojego życia w tej pasjonującej grze akcji.

 • Atak ronina
  Graj
  Atak ronina
  Zagrano 529 razy

  Honor. Siła. Szybkość. Oto cechy, których potrzebuje ronin, aby przeżyć.

 • Królik-samuraj
  Graj
  Królik-samuraj
  Zagrano 7267 razy

  Ten dzielny króliczek wyrusza w epicką podróż, aby uratować swoich przyjaciół-samurajów w tej prześlicznej grze akcji. Zostali oni porwani i uwięzieni w klatkach. Pomóż mu ich uwolnić, gdy zbiera masę marchewek i diamentów podczas wspaniałej przygody.

 • Drunk Fu: Wasted Master
  Graj
  Drunk Fu: Wasted Master
  Zagrano 2734 razy

  Ten facet za dużo wypił, ale nie powstrzyma go to przed epicką bijatyką na ulicy. Czy możesz pomóc mu atakować przeciwników i uniknąć wycieczki do szpitala, w tej grze akcji?

 • Owoce samuraja
  Graj
  Owoce samuraja
  Zagrano 11922 razy

  Zatop swoją katanę w świeżych owocach i utocz z przeciwnika nieco...soku.

 • Megaclash Warriors League
  Graj
  Megaclash Warriors League
  Zagrano 2418 razy

  Czy masz na tyle odwagi i brawury, aby pokonać największych wojowników w królestwie? Jeśli chcesz udowodnić, na co Cię stać, wskocz na arenę w tej legendarnej grze akcji. Chwyć za broń i nie zapomnij swojego miecza. Zmierzysz się bowiem z komputerem lub połączysz siły z innymi graczami w trybie wieloosobowym, aby walczyć z epickimi bossami. Pospiesz się, za chwilę rozpocznie się kolejna bitwa!

 • War of Carribean Pirates
  Graj
  War of Carribean Pirates
  Zagrano 2636 razy

  W tej grze akcji 3D czeka na Ciebie masa wrażeń i rozrywki. Dzielny pirat prowadzi wojnę z okrutna załogą drani. Połącz z nim siły, gdy pokonuje ich przy użyciu miecza i wysyła ich prosto na drugi świat.

 • Stalowe pięści
  Graj
  Stalowe pięści
  Zagrano 2278 razy

  W tym mieście jest pełno zbirów i każdego z nich przydałoby się walnąć pięścią w nos! Dołącz do tego tajemniczego przybysza, jak daje im nauczkę i próbuje przejąć kontrolę nad ulicami w tej oldskulowej grze akcji. Po drodze zaś rozglądaj się za przydatną bronią, jak kije baseballowe i noże.

 • Czarnobitowy ninja 2
  Graj
  Czarnobitowy ninja 2
  Zagrano 40805 razy

  Twoja misja: zlikwidować wszystkich czerwonych wojowników ninja. Chwyć za miecz samuraja i bierz się do pracy.

 • Ninja Quest
  Graj
  Ninja Quest
  Zagrano 4749 razy

  Fight the evil ninja clan that captured your girlfriend using 12 samurai weapons.

 • Biegnij, ninja, biegnij 2
  Graj
  Biegnij, ninja, biegnij 2
  Zagrano 91 razy

  Wojownik ninja w niebezpieczeństwie, droga pełna pułapek... Kto będzie zwycięzcą w tym historycznym pojedynku?

 • Thai Fu 2
  Graj
  Thai Fu 2
  Zagrano 1039 razy

  Najlepsi wojownicy na świecie ponownie staną do pojedynku w tej grze walki. Wybierz ulubionego zawodnika i zmiażdż przeciwników na pył za pomocą niesamowitych kombinacji ciosów i uderzeń kończących.

 • Katana i owoce
  Graj
  Katana i owoce
  Zagrano 26899 razy

  Przetnij swoją drogę przez niekończące się owoce. Wykorzystaj swój samurajski miecz do zniszczenia kokosów, arbuzów i innych owoców i unikaj bomb w tej grze akcji.

 • Stick Figure Penalty 2
  Graj
  Stick Figure Penalty 2
  Zagrano 8731 razy

  Te biedne patyczami zostaną ukarane w najgorszy możliwy sposób. Wybieraj dla nich różne kary i oglądaj, co się wydarzy!

 • Shadow Arts
  Graj
  Shadow Arts
  Zagrano 4503 razy

  Armia nikczemnych wojowników zaatakowała twoją ziemię i twoim zadaniem jest odeprzeć ich atak za pomocą swoich tajemnych sztuk walki! Wybieraj różne rodzaje broni i zdolności, walcząc o zwrot swojej ziemi i przywrócenie pokoju!

 • Straw Hat Samurai: Duels
  Graj
  Straw Hat Samurai: Duels
  Zagrano 1346 razy

  Samuraj w słomkowym kapeluszu powraca! Tym razem jest głównym bohaterem gry wieloosobowej, w której czeka na niego wiele nowych przygód, broni, postaci i jeszcze więcej wrogów do pokonania. Czas założyć katanę i posiekać wrogów jak warzywa!