Samurai Gry

  • Zazuki
    Graj
    Zazuki
    Zagrano 194091 razy

    Zazuki to prosta gra-bijatyka, w której dwóch graczy walczy na miecze. Posiekaj swojego przeciwnika na plasterki, zanim on rozetnie cię na pół!

  • Kara dla Czarnego Luda
    Graj
    Kara dla Czarnego Luda
    Zagrano 94006 razy

    Ci złoczyńcy spod ciemnej gwiazdy zasługują na najgorszą karę. W zabawnej grze przeglądarkowej Kara dla Czarnego Luda to ty decydujesz, jak zapłacą za swoje grzeszki!

  • Dead Samurai
    Graj
    Dead Samurai
    Zagrano 43046 razy

    Czy zostaniesz mistrzem katany i innych śmiercionośnych broni w tej totalnie odjazdowej grze walki? Gra Dead Samurai sprawdzi twoje umiejętności w pojedynkach z najlepszymi wojownikami z całego świata!

  • Czarnobitowy ninja 2
    Graj
    Czarnobitowy ninja 2
    Zagrano 40086 razy

    Twoja misja: zlikwidować wszystkich czerwonych wojowników ninja. Chwyć za miecz samuraja i bierz się do pracy.

  • Brawls.io
    Graj
    Brawls.io
    Zagrano 37464 razy

    Co za przepiękny dzień! Słońce świeci i ptaszki śpiewają. Idealna pora na pojedynek, co? Uderzaj, op i atakuj graczy z całego świata w tej epickiej grze typu io. Możesz nawet ubierać swojego wojownika w fajne ubrania i ozdabiać go tatuażami. Jak długo uda Ci się przetrwać, zanim odpadniesz z gry?

  • Katana i owoce
    Graj
    Katana i owoce
    Zagrano 24227 razy

    Przetnij swoją drogę przez niekończące się owoce. Wykorzystaj swój samurajski miecz do zniszczenia kokosów, arbuzów i innych owoców i unikaj bomb w tej grze akcji.

  • Monkey Go Happy: Samurai
    Graj
    Monkey Go Happy: Samurai
    Zagrano 15690 razy

    Dołącz do tych smutnych małp w ich podróży w czasie do feudalnej Japonii i sprawdź, czy uda ci się je pocieszyć.

  • Dark Lands
    Graj
    Dark Lands
    Zagrano 13701 razy

    W tej dynamicznej grze typu biegacz twoim zadaniem jest poprowadzić tego dzielnego rycerza i pomóc mu w walce ze złem. Biegnij ile sił, przeskakuj nad wirującymi ostrzami lub prześlizguj się pod nimi oraz siekaj na kawałki ohydne potwory, które zaatakowały twoją ziemię!

  • Owoce samuraja
    Graj
    Owoce samuraja
    Zagrano 11218 razy

    Zatop swoją katanę w świeżych owocach i utocz z przeciwnika nieco...soku.

  • Dead Samurai 2
    Graj
    Dead Samurai 2
    Zagrano 9259 razy

    Wróć do świata pełnego niebezpieczeństw i emocjonujących wydarzeń. Każdy z tych wojowników dysponuje niepowtarzalną umiejętnością. Wybierz jednego z nich i przygotuj się na największą walkę swojego życia w tej pasjonującej grze akcji.

  • Stick Figure Penalty 2
    Graj
    Stick Figure Penalty 2
    Zagrano 7212 razy

    Te biedne patyczami zostaną ukarane w najgorszy możliwy sposób. Wybieraj dla nich różne kary i oglądaj, co się wydarzy!

  • Królik-samuraj
    Graj
    Królik-samuraj
    Zagrano 6761 razy

    Ten dzielny króliczek wyrusza w epicką podróż, aby uratować swoich przyjaciół-samurajów w tej prześlicznej grze akcji. Zostali oni porwani i uwięzieni w klatkach. Pomóż mu ich uwolnić, gdy zbiera masę marchewek i diamentów podczas wspaniałej przygody.

  • Ninja Otoshi
    Graj
    Ninja Otoshi
    Zagrano 6205 razy

    W tej ekscytującej grze jesteś wspaniałym kapitanem ninja, który właśnie rozpoczyna kolejną misję. Niebezpieczna pagoda samurajów leży na zachodzie i pełno w niej wrogich wojowników ninja i innych. Złap miecz samuraja i czarną maskę, pamiętaj, by zabrać shurikeny i przygotuj się na wspaniałą przygodę

  • Diseviled: Stolen Kingdom
    Graj
    Diseviled: Stolen Kingdom
    Zagrano 5166 razy

    Nikczemny czarnoksiężnik i jego legion przeklętych wojowników zaatakowali zamek! Nawet najdzielniejsi rycerze nie mają z nimi szans! Wszystko w rękach tej nieustraszonej księżniczki i młodego maga. Tylko oni mogą ocalić króla w tej ekscytującej grze przygodowej. Poprowadź ich przez królestwo, do bram zamku, aby pokonać tych złoczyńców!

  • Ninja Quest
    Graj
    Ninja Quest
    Zagrano 4590 razy

    Fight the evil ninja clan that captured your girlfriend using 12 samurai weapons.

  • Drunk Fu: Wasted Master
    Graj
    Drunk Fu: Wasted Master
    Zagrano 2570 razy

    Ten facet za dużo wypił, ale nie powstrzyma go to przed epicką bijatyką na ulicy. Czy możesz pomóc mu atakować przeciwników i uniknąć wycieczki do szpitala, w tej grze akcji?

  • War of Carribean Pirates
    Graj
    War of Carribean Pirates
    Zagrano 2518 razy

    W tej grze akcji 3D czeka na Ciebie masa wrażeń i rozrywki. Dzielny pirat prowadzi wojnę z okrutna załogą drani. Połącz z nim siły, gdy pokonuje ich przy użyciu miecza i wysyła ich prosto na drugi świat.

  • Megaclash Warriors League
    Graj
    Megaclash Warriors League
    Zagrano 2418 razy

    Czy masz na tyle odwagi i brawury, aby pokonać największych wojowników w królestwie? Jeśli chcesz udowodnić, na co Cię stać, wskocz na arenę w tej legendarnej grze akcji. Chwyć za broń i nie zapomnij swojego miecza. Zmierzysz się bowiem z komputerem lub połączysz siły z innymi graczami w trybie wieloosobowym, aby walczyć z epickimi bossami. Pospiesz się, za chwilę rozpocznie się kolejna bitwa!

  • Stalowe pięści
    Graj
    Stalowe pięści
    Zagrano 2211 razy

    W tym mieście jest pełno zbirów i każdego z nich przydałoby się walnąć pięścią w nos! Dołącz do tego tajemniczego przybysza, jak daje im nauczkę i próbuje przejąć kontrolę nad ulicami w tej oldskulowej grze akcji. Po drodze zaś rozglądaj się za przydatną bronią, jak kije baseballowe i noże.

  • Straw Hat Samurai: Duels
    Graj
    Straw Hat Samurai: Duels
    Zagrano 1080 razy

    Samuraj w słomkowym kapeluszu powraca! Tym razem jest głównym bohaterem gry wieloosobowej, w której czeka na niego wiele nowych przygód, broni, postaci i jeszcze więcej wrogów do pokonania. Czas założyć katanę i posiekać wrogów jak warzywa!

  • Atak ronina
    Graj
    Atak ronina
    Zagrano 540 razy

    Honor. Siła. Szybkość. Oto cechy, których potrzebuje ronin, aby przeżyć.

  • Sushi Grand Prix
    Graj
    Sushi Grand Prix
    Zagrano 483 razy

    Czy masz odwagę i duch samuraja, aby zostać kolejnym mistrzem sushi?

  • Thai Fu 2
    Graj
    Thai Fu 2
    Zagrano 172 razy

    Najlepsi wojownicy na świecie ponownie staną do pojedynku w tej grze walki. Wybierz ulubionego zawodnika i zmiażdż przeciwników na pył za pomocą niesamowitych kombinacji ciosów i uderzeń kończących.

  • Biegnij, ninja, biegnij 2
    Graj
    Biegnij, ninja, biegnij 2
    Zagrano 91 razy

    Wojownik ninja w niebezpieczeństwie, droga pełna pułapek... Kto będzie zwycięzcą w tym historycznym pojedynku?

  • Bieg Samuraja 2
    Graj
    Bieg Samuraja 2
    Zagrano 63 razy

    Młody Samuraj musi chronić swoich ludzi, eliminując w pobliskim lesie gobliny, szkielety i innych wrogów, którzy dotarli niemal do bram wioski. Ukończ to biegowe wyzwanie, unikając przeszkód, pułapek i śmiertelnie niebezpiecznych sytuacji. Dzięki jasno świecącym gwiazdom będziesz niewidzialny. Zbierz 100 i otrzymasz dodatkowe życie. Biegnij, samuraju, biegnij!