Gry Strzałka

 • Apple Shooter
  Graj
  Apple Shooter
  Zagrano 546863 razy

  Strzelanie do jabłka ustawionego na czyjejś głowie jest bardzo niebezpieczne. Nie próbuj tego w domu. Ale możesz spróbować w grze!

 • Światowa trasa łucznictwa
  Graj
  Światowa trasa łucznictwa
  Zagrano 184466 razy

  Podróżuj po całym świecie, testując swoje wirtualne umiejętności łucznictwa. Czy dasz radę trafić do wszystkich celów w tej realistycznej grze sportowej, gdy rywalizujesz na stokach ośnieżonych gór lub na malowniczych polach? Niektóre cele poruszają się lub trzeba zestrzelić w nich balony, tak więc naprawdę musisz pokazać, na co Cię stać!

 • Bowman
  Graj
  Bowman
  Zagrano 64170 razy

  W tej emocjonującej grze akcji czeka cię pojedynek na śmierć i życie. Walcz przeciwko komputerowi lub innemu graczowi i uważnie wyceluj swój łuk. Czy uda ci się wyeliminować przeciwnika swoimi strzałami, zanim on trafi w ciebie?

 • Save the Cowboy
  Graj
  Save the Cowboy
  Zagrano 22086 razy

  These cowboys are heading to the gallows. The only way they’ll live to see another day is with your help. Can you shoot the ropes so they can escape in this intense action game?

 • Stickman Archer 2
  Graj
  Stickman Archer 2
  Zagrano 442428 razy

  It’s time for another duel to the death. Several, in fact! How long can you prevent your stickman from meeting his maker in this intense action game?

 • Zombie: Symulator jazdy konnej
  Graj
  Zombie: Symulator jazdy konnej
  Zagrano 10839 razy

  Niewielka armia okrutnych zombie sieje niezły zamęt na prerii i na pobliskiej pustyni. Połącz siły z tym dzielnym szeryfem, gdy ściga ich na koniu w tej ekscytującej grze akcji 3D. Czy możesz pomóc mu wystrzelać nieumarłych przy użyciu zaufanej strzelby, potężnego łuku i innych fantastycznych broni?

 • Gra w strzałki 3D
  Graj
  Gra w strzałki 3D
  Zagrano 9417 razy

  Trafisz w dziesiątkę w tej grze w strzałki online? Jest tylko jeden sposób, aby się przekonać. Zagraj i sprawdź, czy uda Ci się pobić rekord.

 • Obrona wieży królewskiej
  Graj
  Obrona wieży królewskiej
  Zagrano 31214 razy

  Trwa atak na Twoją wieżę! Szybko użyj łuku, aby zniszczyć barbarzyńców, którzy wręcz marzą o przejęciu wieży w tej grze akcji 3D. Dasz radę obronić ją, dziurawiąc wrogów setkami strzał?

 • Gra w strzałki 3D
  Graj
  Gra w strzałki 3D
  Zagrano 13431 razy

  Ile razy trafisz w sam środek tarczy w tej niełatwej wersji klasycznej gry? Wejdź do tego wirtualnego pubu, stań na linii i przekonaj się, co się wydarzy, jak rzucisz pierwszą strzałką.

 • Stickman Archer Online
  Graj
  Stickman Archer Online
  Zagrano 38371 razy

  Will your stickman survive this epic duel? Grab a bow and find out! It’s a fight to the death in this intense action game!

 • Ludzik z łukiem
  Graj
  Ludzik z łukiem
  Zagrano 40293 razy

  Do ilu celów trafisz w tej trudnej i precyzyjnej grze? Jedno pudło oznacza koniec gry dla tego śmiałego i zuchwałego łucznika.

 • Apple Shooter Champ
  Graj
  Apple Shooter Champ
  Zagrano 119749 razy

  Użyj swojego łuku i strzał w tej fajowej strzelance. Celuj ostrożnie, żeby nie trafić swojej dziewczyny!

 • Patyczak z łukiem
  Graj
  Patyczak z łukiem
  Zagrano 18631 razy

  Czy zdołasz przeżyć każdy z tych intensywnych pojedynków na śmierć i życie? Steruj łucznikiem w tej ekscytującej grze akcji. Musisz trafić wszystkich przeciwników strzałami, zanim zniszczą Cię przy użyciu własnej broni!

 • Mistrz łucznictwa 3D: Obrona zamku
  Graj
  Mistrz łucznictwa 3D: Obrona zamku
  Zagrano 5589 razy

  Wróg zbliża się do bram! Musisz szybko nauczyć się strzelania z nowego łuku, zanim zaczną oblężenie zamku w tej grze akcji 3D. Przećwicz umiejętności strzelania, a następnie rozpocznij obronę zamku. Możesz zbierać monety za zabicie każdego wroga, których użyjesz potem do zakupu odjazdowych ulepszeń Twojej postaci.

 • Surferzy czy łucznicy?
  Graj
  Surferzy czy łucznicy?
  Zagrano 38386 razy

  Czy to surferzy, czy też łucznicy? Obydwa! W tej czadowej i szalonej grze akcji nie chodzi tylko o surfowanie! Dołącz do surferów, gdy walczą z całkiem odjazdowymi potworami przy użyciu superbroni, takich jak wybuchające strzały i nie tylko. Czy możesz pomóc im pokonać te plażowe bestie, zanim wpadną one do morza?

 • Kusza 3D
  Graj
  Kusza 3D
  Zagrano 24342 razy

  Uważasz, że masz dobre oko? Wyceluj starannie i wystrzel, kiedy będziesz gotów!

 • Łucznik 2
  Graj
  Łucznik 2
  Zagrano 210970 razy

  Sprawdź, kto jest najlepszym łucznikiem na świecie w tej zwariowanej grze. Zmierz się z komputerem lub ze znajomym.

 • Spearman Hunters
  Graj
  Spearman Hunters
  Zagrano 17418 razy

  Ten odważny wojownik próbuje przeżyć serię zaciętych pojedynków. Jak długo uda Ci się utrzymać go w jednym kawałku w tej intensywnej grze akcji? Dołącz do niego, gdy próbuje zniszczyć swoich przeciwników przy użyciu swoich potężnych włóczni.

 • Patyczak z łukiem 4
  Graj
  Patyczak z łukiem 4
  Zagrano 5718 razy

  Ten szalony łucznik znów powraca! Dołącz do niego, gdy celuje i strzela do kolejnej grupy celów w tej intensywnej grze akcji. Możesz zagrać w tryb strzelanki, platformowy i nie tylko!

 • Bowmaster Prelude
  Graj
  Bowmaster Prelude
  Zagrano 52079 razy

  Strzelaj wielkimi strzałami do wojsk nieprzyjaciela lub zdobądź jego flagę i zostań zwycięzcą.

 • Miecze i sandały: Zwycięski wyścig
  Graj
  Miecze i sandały: Zwycięski wyścig
  Zagrano 29089 razy

  Czy uda ci się zdobyć sławę w tym wyjątkowym turnieju walk, który czeka na ciebie na tej ociekającej krwią arenie? Dołącz do nieustraszonych gladiatorów, jak Wolfgang z Shackleford i Sundra Tidewalker, siłujących się z przeciwnikami. Czy pomożesz im poprawić statystyki i dotrwać przynajmniej do następnego dnia w tej turowej grze akcji?

 • Z łuku do jabłka
  Graj
  Z łuku do jabłka
  Zagrano 2789 razy

  Nie próbuj tego w domu! Czy potrafisz trafić strzałą jabłko leżące na głowie w tej trójwymiarowej grze sportowej? Weź do ręki łuk i strzałę i sprawdź swoje umiejętności z zakresu wirtualnego strzelania. Tylko pamiętaj: dokładność z pewnością jest ważna!

 • Archery
  Graj
  Archery
  Zagrano 7112 razy

  Sprawdź swoje umiejętności w tej grze o łucznictwie. Musisz trafić w jabłko i nie zabić przy tym chłopca.

 • Stickman Archer 3
  Graj
  Stickman Archer 3
  Zagrano 14907 razy

  Kolejna grupa łuczników jest zdecydowana wbić w ciebie mnóstwo strzał. Aby ich pokonać, musisz szybko celować i strzelać w tej emocjonującej grze akcji. Ale jeśli wolisz mniej stresujące zadanie, możesz postrzelać do ruchomych celów w trybie Fale.

 • Bandyta – multiplayer PvP
  Graj
  Bandyta – multiplayer PvP
  Zagrano 4979 razy

  Weź udział w niekończących się walkach w tej grze akcji w trybie multiplayer. Nadeszła apokalipsa, a ocalali nadal walczą o przetrwanie. Zostań bandytą i wypróbuj Battle Royale lub inne wciągające tryby.

 • Bowroyale.io
  Graj
  Bowroyale.io
  Zagrano 1219 razy

  Jeśli uda Ci się przeżyć tę serię epickich pojedynków na śmierć i życie, może i nawet zostaniesz lordem! Chwyć za łuk i strzały, aby zlikwidować konkurencję w tej średniowiecznej grze akcji w trybie multiplayer.

 • Archerry
  Graj
  Archerry
  Zagrano 8525 razy

  Pewnie wiesz, co to jest strzelanie z łuku. Ale co powiesz na strzelanie z łuku do wielkich wiśni, czasami z ludzkich głów! Dołącz do tego łucznika, gdy próbuje zestrzelić masę owoców, jednocześnie omijając swojego dzielnego przyjaciela w tej totalnie zakręconej grze online.

 • Układanie klocków
  Graj
  Układanie klocków
  Zagrano 0 razy

  Ustawienie strzałek wskazujących ten sam kierunek jest trudniejsze, niż Ci się tylko wydaje. Dasz radę to zrobić w tej grze logicznej? W każdym poziomie masz tylko określoną liczbę ruchów.

 • Apple Shooter: Remastered
  Graj
  Apple Shooter: Remastered
  Zagrano 5630 razy

  W tej zmienionej wersji gry powraca jeden z najniebezpieczniejszych popisów na świecie. Wyceluj ostrożnie łuk i sprawdź, czy potrafisz zestrzelić jabłko z głowy Twojego wirtualnego znajomego. Zrób choć jeden błąd, a na pewno to odczuje!

 • Średniowieczny Łucznik 3
  Graj
  Średniowieczny Łucznik 3
  Zagrano 1007 razy

  Ćwiczenia w strzelaniu do celu przy użyciu kultowej średniowiecznej broni...

 • I Am Archer
  Graj
  I Am Archer
  Zagrano 757 razy

  Potwory na horyzoncie – chyba są coraz bliżej. Lepiej łap za łuk...

 • Średniowieczny Łucznik 2
  Graj
  Średniowieczny Łucznik 2
  Zagrano 3421 razy

  Czas na stare dobre strzelanie do celu!

 • Szybka strzała
  Graj
  Szybka strzała
  Zagrano 120 razy

  Musisz ruszać się szybko, aby zakryć strzałami brzegi kręcącego się koła. Ile uda Ci się zmieścić podczas jego obrotów? Klikaj jak najszybciej myszką w tej ekscytującej grze.

 • Archery War
  Graj
  Archery War
  Zagrano 9666 razy

  To nie jest sprawiedliwa rywalizacja, to wojna! Ile pojedynków uda Ci się przetrwać w tej intensywnej grze akcji? Przeszyj strzałą swoich przeciwników, zanim ten los spotka Ciebie!

 • Mistrz łucznictwa
  Graj
  Mistrz łucznictwa
  Zagrano 1417 razy

  Na świecie może być tylko jeden najwspanialszy łucznik. Podejmij wyzwanie i spróbuj nim zostać w grze Mistrz łucznictwa.

 • Shadow Archer
  Graj
  Shadow Archer
  Zagrano 15873 razy

  W tej skomplikowanej grze akcji znajdziesz pięć różnych trybów rozgrywki. Czy uda Ci się przeżyć te pojedynki? Spróbuj rozgromić łucznika, zanim dostanie Cię jedna z jego strzał. Musisz strzelać szybko, jeśli chcesz wyjść z tej opresji w jednym kawałku!