Gry Shoot 'Em Up

 • SuperHOT
  Graj
  SuperHOT
  Zagrano 43327 razy

  Budzisz się w dziwnym biurowcu. Nie masz bladego pojęcia, jak udało Ci się tam dostać, a czas biegnie w dziwny sposób. Czy zdołasz uciec w tej intensywnej i wciągającej strzelance 3D? Twoim zadaniem będzie uważać na pociski i zaprzeczyć prawom czasoprzestrzeni, torując sobie drogę ku wolności.

 • Pixel Gun Apocalypse 3
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 3
  Zagrano 2541367 razy

  Ta wieloosobowa gra jest przesycona akcją. Stań w szranki w przeciwnikami z całego świata podczas walki o potężną broń i wyeliminuj ich — jeden po drugim!

 • Szybki oddział
  Graj
  Szybki oddział
  Zagrano 53005 razy

  Dasz radę wyeliminować wszystkie wrogie oddziały, które depczą ci po piętach w tej strzelance z perspektywy pierwszej osoby? Uważaj na snajperów, gdy polujesz na przeciwnika.

 • Strzelanka zombie
  Graj
  Strzelanka zombie
  Zagrano 9938 razy

  Zombie sieją popłoch wśród mieszkańców tej niewielkiej pustynnej społeczności. Wiesz, co robić, prawda? Rozwal ich wszystkim, co wpadnie Ci w ręce, w tej odjechanej grze akcji. Uważaj jednak – musisz także użyć sił fizyki, aby pokonać wszystkich nieumarlaków.

 • Drużyna snajperów
  Graj
  Drużyna snajperów
  Zagrano 181868 razy

  Kiedy wróg rozpoczyna atak i robi się gorąco, najlepszym wyborem będzie drużyna snajperów!

 • Działania wojenne: Atena
  Graj
  Działania wojenne: Atena
  Zagrano 16611 razy

  Za chwilę rozegra się kolejny pojedynek. Czy zdołasz przeżyć w tej epickiej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby? Sprawdź dobrze swoją broń, zanim rzucisz się w wir walki.

 • Bullet Force Multiplayer
  Graj
  Bullet Force Multiplayer
  Zagrano 134079 razy

  Dołącz do misji lub po prostu zmierz się w szybkiej walce w tej wieloosobowej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby. Jesteś na celowniku pozostałych graczy z całego świata, więc musisz działać szybko.

 • Pixel Wars of Heroes
  Graj
  Pixel Wars of Heroes
  Zagrano 25541 razy

  Czy staniesz ramię w ramię z bohaterami, czy też wolisz walczyć po stronie zła w tej niesamowitej, wieloosobowej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby? Zmierz się z graczami z całego świata i walcz za pomocą różnej broni, od maczet do karabinów maszynowych.

 • Robofight.io
  Graj
  Robofight.io
  Zagrano 7308 razy

  W tej futurystycznej grze w trybie multiplayer trwa seria epickich bitew. Połącz siły z robotem, zanim wyruszysz w poszukiwania przeciwników. Czy zdołasz wysłać je na złomowisko? Wybierz bota oraz broń, a następnie zmierz się z innymi graczami ze wszystkich zakątków świata. Tylko pamiętaj, aby użyć portali, jeśli znajdziesz się w niebezpieczeństwie!

 • Zombie Derby 2
  Graj
  Zombie Derby 2
  Zagrano 15392 razy

  Głodne zombie to tylko jedna z rzeczy, które czekają Ciebie na tym szalenie trudnym torze przeszkód. Jest tam także pełno min lądowych! Przejmij stery tej opancerzonej żniwiarki i przekonaj się, czy dasz radę dotrzeć do linii mety, w tej zwariowanej grze w wyścigi.

 • Pixel Gun Apocalypse 4
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 4
  Zagrano 80488 razy

  Zaraz dojdzie do zupełnej apokalipsy w tej strzelance z perspektywy strzelca. Spróbuj pokonać żołnierzy i wygłodniałe potwory, walcząc z graczami z całego świata. Najpierw wybierz jak najlepszą broń, a potem bierz się do pracy!

 • Pixel Warfare 5
  Graj
  Pixel Warfare 5
  Zagrano 188377 razy

  Przygotuj się na kolejne rundy pełne oldskulowej akcji. Wejdź do pokoju, zabierz broń i przygotuj się na kilka walk na śmierć i życie w tej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby.

 • Wyzwanie w lochu zombie
  Graj
  Wyzwanie w lochu zombie
  Zagrano 6610 razy

  Jak długo uda Ci się przetrwać w tym lochu pełnym zombie? Musisz utrzymać linę, gdy one będą chciały Cię zaatakować. Przetrwaj jak najdłużej w tej nieustającej i pełnej akcji grze w strzelanie.

 • Drużyna snajperów 2
  Graj
  Drużyna snajperów 2
  Zagrano 40719 razy

  Uważasz, że masz celne oko i pewną rękę? Chwyć za karabin i broń swoich pozycji!

 • Shell Shockers
  Graj
  Shell Shockers
  Zagrano 93452 razy

  Życie jajka wcale nie jest takie wystrzałowe. Spytaj te, które walczą ze sobą w tej dziwacznej i zakręconej grze io 3D. Chcą przemienić przeciwników w omlet, a nawet coś gorszego! Dasz radę zniszczyć wszystkie jaja czy znieruchomiejesz ze strachu?

 • Metal Slug 4
  Graj
  Metal Slug 4
  Zagrano 17213 razy

  Zlikwiduj wroga i uwolnij wziętych w niewolę ludzi!

 • Pixel Gun Apocalypse 5
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 5
  Zagrano 119032 razy

  Weź udział w kolejnej rundzie walk w tej trójwymiarowej grze akcji. Możesz zmierzyć się z graczami z całego świata, wyszukując broń i robiąc uniki przed ich atakami. Możesz wybierać spośród wielu niesamowitych aren walki.

 • Zombiecraft.io
  Graj
  Zombiecraft.io
  Zagrano 57601 razy

  You can fight zombies while playing as a doctor, a farmer, a salaryman or another crazy character in this 3D io game. Eliminate the undead in the single player mode or battle alongside players from around the world.

 • Worldz
  Graj
  Worldz
  Zagrano 54223 razy

  Jak długo uda ci się przeżyć w tej trójwymiarowej grze akcji? Po ulicach błąkają się hordy zombie, które z chęcią wbiłyby zęby w twoje smakowite ciało! Pozwolisz im na to? Oczywiście, że nie! Walcz z nimi ostro, zbierając przy tym broń i pożywienie.

 • Pixel Gun Apocalypse 6
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 6
  Zagrano 11110 razy

  Hordes of zombies are causing all sorts of problems in this 3D multiplayer action game. You know what to do, right? Grab some weapons and take them down! Or, if you’d rather fight soldiers, that’s an option too. Choose the battle that’s right for you!

 • Thing Thing Arena: Classic
  Graj
  Thing Thing Arena: Classic
  Zagrano 14152 razy

  You can fight in gardens, dungeons and more in this multiplayer action game. Feel free to customize your soldier before you head into battle.

 • Metal Slug 2
  Graj
  Metal Slug 2
  Zagrano 1721 razy

  Weź udział w różnych misjach np. w Japonii lub Afganistanie i przeżyj by wygrać.

 • Stealth Sniper
  Graj
  Stealth Sniper
  Zagrano 10557 razy

  Najważniejsze dla snajpera to nie zdradzić swojej kryjówki. W przeciwnym razie nie mógłby zabijać niepostrzeżenie. Potrenuj swoją umiejętność ukrywania się, likwidując całe armie, zabijając VIP-ów, i ocal świat w tym snajperskim FPS-ie 3D.

 • Advanced Pixel Apocalypse 3
  Graj
  Advanced Pixel Apocalypse 3
  Zagrano 81961 razy

  Ile przeciwników uda ci się pokonać, gdy wskoczysz w wir akcji tej trójwymiarowej gry na pozycji strzelającego? Kryj się i likwiduj swoich przeciwników. jednego po drugim, przemierzając pikselowy świat.

 • Pixel Gun Apocalypse
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse
  Zagrano 82644 razy

  Po której stronie będziesz walczyć — zła czy dobra? A może spróbujesz swych sił, walcząc po obydwu stronach w tej wieloosobowej 3D grze akcji, która jest pełna elementów retro.

 • Robo Rampage
  Graj
  Robo Rampage
  Zagrano 24705 razy

  Użyj tego niesamowitego arsenału, aby zamienić armię robotów w złom.

 • Galaga
  Graj
  Galaga
  Zagrano 11935 razy

  Przygotuj się na lot w kosmos w tej zaktualizowanej wersji klasycznej gry zręcznościowej. Tysiące kosmitów atakuje Twój zakątek wszechświata. Rozwal ich na kawałki!

 • Pixel War
  Graj
  Pixel War
  Zagrano 3975 razy

  W tej grze strategicznej w czasie rzeczywistym trwa właśnie wojna. Czy potrafisz zniszczyć wszystkie piksele przeciwników, zanim rozwalą Twoje na kawałki?

 • Trooper.live
  Graj
  Trooper.live
  Zagrano 255 razy

  Spersonalizuj swojego żołnierza, zanim wkroczysz do walki z bezlitosną grupą graczy z całego świata. Nie okażą Ci litości i Ty nie powinieneś postępować inaczej w stosunku do nich. Przekonaj się, jak długo możesz przetrwać w tej niekończącej się grze akcji.

 • PewPewIo.online
  Graj
  PewPewIo.online
  Zagrano 57 razy

  An epic battle in space is raging on! Ready to jump into the fray in this thrilling io game? Take control of a spaceship and collect powerful boosters while you fight against players from all around the world.

 • Pixel Warfare
  Graj
  Pixel Warfare
  Zagrano 20257 razy

  Nie miej litości dla swoich wrogów w tej strzelance w stylu retro. Do boju, żołnierzu!

 • Mobg.io
  Graj
  Mobg.io
  Zagrano 4403 razy

  Bitwa o zwycięstwo nie jest dla słabeuszy! Jak długo uda Ci się przechytrzyć przeciwników w tej ekscytującej grze io? Spróbuj przetrwać jak najdłużej, szukając broni, miotaczy ognia i apteczek. Tylko uważaj na kule i ogień wystrzeliwane z broni wrogów!

 • Super Sergeant
  Graj
  Super Sergeant
  Zagrano 13684 razy

  Masz za mało amunicji, a w Twoim kierunku pędzą tabuny wroga. Jak długo uda Ci się ich powstrzymać w tej niekończącej się strzelance z perspektywy pierwszej osoby? Pora się przekonać.

 • Pixel Gun Warfare 2: Zombie Attack
  Graj
  Pixel Gun Warfare 2: Zombie Attack
  Zagrano 52694 razy

  Pikselowi wojownicy udają się na pole walki. Będziesz walczyć u ich boku, czy ucztować na ich kościach z zombiakami? Wybierz sojusznika, zanim dołączysz do akcji w tej zwariowanej wieloosobowej strzelance.

 • Pixel Warfare 4
  Graj
  Pixel Warfare 4
  Zagrano 61049 razy

  Weź udział w wojnie w zupełnie nowej odsłonie – zagraj w Pixel Warfare 4! Dołącz do swoich kompanów i walczcie z graczami z całego świata!

 • Metal Slug Brutal 3
  Graj
  Metal Slug Brutal 3
  Zagrano 633 razy

Gry z setkami wrogów i milionami naboi!

Mnóstwo przeciwników, samotny bohater i niewiele czasu. Tak w skrócie można opisać gatunek „Gry Strzelaniny”. Pozycje z tej kategorii (ang. Shoot 'Em Up lub „shmup” – zastrzel ich wszystkich) polegają zwykle na przejściu całego poziomu, który przesuwa się poziomo lub pionowo, zestrzeleniu tylu przeciwników, ilu się uda, i uniknięciu śmierci. Gry tego typu cieszą się popularnością od lat 80., warto więc sprawdzić, co jest tajemnicą ich sukcesu.

Naval Fighter to klasyczny przedstawiciel tego gatunku. Wcielasz się w pilota eksperymentalnego myśliwca w czasie II Wojny Światowej i wyruszasz na misję, w trakcie której musisz przebić się z jednego punktu do drugiego, likwidując jak największą liczbę wrogów. Na początku wybierasz jeden z trzech dostępnych samolotów, a w trakcie rozgrywki możesz znaleźć ulepszenia broni i pancerza, a także uzupełnić punkty życia. Cele latające likwidujesz przy użyciu działek, a pływające za pomocą torped. To wszystko, co musisz wiedzieć. Ruszaj do akcji!

Metal Slug Brutal 3 to kolejne nawiązanie do klasyki, czyli serii platformówek-strzelanin Metal Slug. Będziesz grać jako komandos, który staje samotnie przeciw hordom wrogów uzbrojonych w karabiny, bazooki i granaty, a także kierujących czołgami, helikopterami itd. Oczywiście nie idziesz do walki z pustymi rękami. Do dyspozycji masz karabin i granaty, a do tego możesz unikać wrogich pocisków, skacząc. Przekonaj się, jak daleko uda Ci się dojść w tej trudnej grze!

Bracia Akcji to z kolei tytuł nawiązujący do kultowych filmów z lat 80. oraz strzelanek z automatów. Samotnie lub z drugim graczem musisz pokonywać kolejne poziomy wypełnione terrorystami, aby udaremnić ich zbrodnicze plany. Uważaj na kończącą się amunicję i pułapki rozsiane po mapach! Po ukończeniu każdego poziomu możesz rozbudować swój arsenał, odblokowując lepsze bronie, uzbrojenie itp.

Gdy zechcesz zagrać w strzelaniny i poczuć się jak bohater klasycznych filmów akcji, koniecznie odwiedź naszą stronę.