Gry Shoot 'Em Up

 • Pixel Gun Apocalypse 3
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 3
  Zagrano 2597876 razy

  Ta wieloosobowa gra jest przesycona akcją. Stań w szranki w przeciwnikami z całego świata podczas walki o potężną broń i wyeliminuj ich — jeden po drugim!

 • SuperHOT
  Graj
  SuperHOT
  Zagrano 52116 razy

  Budzisz się w dziwnym biurowcu. Nie masz bladego pojęcia, jak udało Ci się tam dostać, a czas biegnie w dziwny sposób. Czy zdołasz uciec w tej intensywnej i wciągającej strzelance 3D? Twoim zadaniem będzie uważać na pociski i zaprzeczyć prawom czasoprzestrzeni, torując sobie drogę ku wolności.

 • Strzelanka zombie
  Graj
  Strzelanka zombie
  Zagrano 12329 razy

  Zombie sieją popłoch wśród mieszkańców tej niewielkiej pustynnej społeczności. Wiesz, co robić, prawda? Rozwal ich wszystkim, co wpadnie Ci w ręce, w tej odjechanej grze akcji. Uważaj jednak – musisz także użyć sił fizyki, aby pokonać wszystkich nieumarlaków.

 • Drużyna snajperów
  Graj
  Drużyna snajperów
  Zagrano 184784 razy

  Kiedy wróg rozpoczyna atak i robi się gorąco, najlepszym wyborem będzie drużyna snajperów!

 • Szybki oddział
  Graj
  Szybki oddział
  Zagrano 58755 razy

  Dasz radę wyeliminować wszystkie wrogie oddziały, które depczą ci po piętach w tej strzelance z perspektywy pierwszej osoby? Uważaj na snajperów, gdy polujesz na przeciwnika.

 • Działania wojenne: Atena
  Graj
  Działania wojenne: Atena
  Zagrano 19715 razy

  Za chwilę rozegra się kolejny pojedynek. Czy zdołasz przeżyć w tej epickiej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby? Sprawdź dobrze swoją broń, zanim rzucisz się w wir walki.

 • Zombiecraft.io
  Graj
  Zombiecraft.io
  Zagrano 58095 razy

  You can fight zombies while playing as a doctor, a farmer, a salaryman or another crazy character in this 3D io game. Eliminate the undead in the single player mode or battle alongside players from around the world.

 • Bullet Force Multiplayer
  Graj
  Bullet Force Multiplayer
  Zagrano 138357 razy

  Dołącz do misji lub po prostu zmierz się w szybkiej walce w tej wieloosobowej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby. Jesteś na celowniku pozostałych graczy z całego świata, więc musisz działać szybko.

 • Robofight.io
  Graj
  Robofight.io
  Zagrano 8633 razy

  W tej futurystycznej grze w trybie multiplayer trwa seria epickich bitew. Połącz siły z robotem, zanim wyruszysz w poszukiwania przeciwników. Czy zdołasz wysłać je na złomowisko? Wybierz bota oraz broń, a następnie zmierz się z innymi graczami ze wszystkich zakątków świata. Tylko pamiętaj, aby użyć portali, jeśli znajdziesz się w niebezpieczeństwie!

 • Pixel Wars of Heroes
  Graj
  Pixel Wars of Heroes
  Zagrano 27744 razy

  Czy staniesz ramię w ramię z bohaterami, czy też wolisz walczyć po stronie zła w tej niesamowitej, wieloosobowej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby? Zmierz się z graczami z całego świata i walcz za pomocą różnej broni, od maczet do karabinów maszynowych.

 • Zombie Derby 2
  Graj
  Zombie Derby 2
  Zagrano 15528 razy

  Głodne zombie to tylko jedna z rzeczy, które czekają Ciebie na tym szalenie trudnym torze przeszkód. Jest tam także pełno min lądowych! Przejmij stery tej opancerzonej żniwiarki i przekonaj się, czy dasz radę dotrzeć do linii mety, w tej zwariowanej grze w wyścigi.

 • Pixel Gun Apocalypse 4
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 4
  Zagrano 82256 razy

  Zaraz dojdzie do zupełnej apokalipsy w tej strzelance z perspektywy strzelca. Spróbuj pokonać żołnierzy i wygłodniałe potwory, walcząc z graczami z całego świata. Najpierw wybierz jak najlepszą broń, a potem bierz się do pracy!

 • Wyzwanie w lochu zombie
  Graj
  Wyzwanie w lochu zombie
  Zagrano 6973 razy

  Jak długo uda Ci się przetrwać w tym lochu pełnym zombie? Musisz utrzymać linę, gdy one będą chciały Cię zaatakować. Przetrwaj jak najdłużej w tej nieustającej i pełnej akcji grze w strzelanie.

 • Pixel Warfare 5
  Graj
  Pixel Warfare 5
  Zagrano 191296 razy

  Przygotuj się na kolejne rundy pełne oldskulowej akcji. Wejdź do pokoju, zabierz broń i przygotuj się na kilka walk na śmierć i życie w tej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby.

 • Pixel Gun Apocalypse 5
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 5
  Zagrano 121536 razy

  Weź udział w kolejnej rundzie walk w tej trójwymiarowej grze akcji. Możesz zmierzyć się z graczami z całego świata, wyszukując broń i robiąc uniki przed ich atakami. Możesz wybierać spośród wielu niesamowitych aren walki.

 • Shell Shockers
  Graj
  Shell Shockers
  Zagrano 94392 razy

  Życie jajka wcale nie jest takie wystrzałowe. Spytaj te, które walczą ze sobą w tej dziwacznej i zakręconej grze io 3D. Chcą przemienić przeciwników w omlet, a nawet coś gorszego! Dasz radę zniszczyć wszystkie jaja czy znieruchomiejesz ze strachu?

 • Stealth Sniper
  Graj
  Stealth Sniper
  Zagrano 10707 razy

  Najważniejsze dla snajpera to nie zdradzić swojej kryjówki. W przeciwnym razie nie mógłby zabijać niepostrzeżenie. Potrenuj swoją umiejętność ukrywania się, likwidując całe armie, zabijając VIP-ów, i ocal świat w tym snajperskim FPS-ie 3D.

 • Drużyna snajperów 2
  Graj
  Drużyna snajperów 2
  Zagrano 40902 razy

  Uważasz, że masz celne oko i pewną rękę? Chwyć za karabin i broń swoich pozycji!

 • Pixel Gun Apocalypse 6
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 6
  Zagrano 11282 razy

 • Metal Slug 4
  Graj
  Metal Slug 4
  Zagrano 17554 razy

  Zlikwiduj wroga i uwolnij wziętych w niewolę ludzi!

 • Pixel Gun Apocalypse
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse
  Zagrano 82979 razy

  Po której stronie będziesz walczyć — zła czy dobra? A może spróbujesz swych sił, walcząc po obydwu stronach w tej wieloosobowej 3D grze akcji, która jest pełna elementów retro.

 • Pixel Warfare 4
  Graj
  Pixel Warfare 4
  Zagrano 61256 razy

  Weź udział w wojnie w zupełnie nowej odsłonie – zagraj w Pixel Warfare 4! Dołącz do swoich kompanów i walczcie z graczami z całego świata!

 • Metal Slug 2
  Graj
  Metal Slug 2
  Zagrano 1754 razy

  Weź udział w różnych misjach np. w Japonii lub Afganistanie i przeżyj by wygrać.

 • Thing Thing Arena: Classic
  Graj
  Thing Thing Arena: Classic
  Zagrano 14203 razy

  You can fight in gardens, dungeons and more in this multiplayer action game. Feel free to customize your soldier before you head into battle.

 • Robo Rampage
  Graj
  Robo Rampage
  Zagrano 24768 razy

  Użyj tego niesamowitego arsenału, aby zamienić armię robotów w złom.

 • Advanced Pixel Apocalypse 3
  Graj
  Advanced Pixel Apocalypse 3
  Zagrano 82081 razy

  Ile przeciwników uda ci się pokonać, gdy wskoczysz w wir akcji tej trójwymiarowej gry na pozycji strzelającego? Kryj się i likwiduj swoich przeciwników. jednego po drugim, przemierzając pikselowy świat.

 • Galaga
  Graj
  Galaga
  Zagrano 12283 razy

  Przygotuj się na lot w kosmos w tej zaktualizowanej wersji klasycznej gry zręcznościowej. Tysiące kosmitów atakuje Twój zakątek wszechświata. Rozwal ich na kawałki!

 • Mobg.io
  Graj
  Mobg.io
  Zagrano 4463 razy

  Bitwa o zwycięstwo nie jest dla słabeuszy! Jak długo uda Ci się przechytrzyć przeciwników w tej ekscytującej grze io? Spróbuj przetrwać jak najdłużej, szukając broni, miotaczy ognia i apteczek. Tylko uważaj na kule i ogień wystrzeliwane z broni wrogów!

 • Raiden X
  Graj
  Raiden X
  Zagrano 3059 razy

  Steruj swoim bombowcem i likwiduj wrogów!

 • Pixel War
  Graj
  Pixel War
  Zagrano 4049 razy

  W tej grze strategicznej w czasie rzeczywistym trwa właśnie wojna. Czy potrafisz zniszczyć wszystkie piksele przeciwników, zanim rozwalą Twoje na kawałki?

 • Pixel Warfare
  Graj
  Pixel Warfare
  Zagrano 20338 razy

  Nie miej litości dla swoich wrogów w tej strzelance w stylu retro. Do boju, żołnierzu!

 • Super Sergeant
  Graj
  Super Sergeant
  Zagrano 13731 razy

  Masz za mało amunicji, a w Twoim kierunku pędzą tabuny wroga. Jak długo uda Ci się ich powstrzymać w tej niekończącej się strzelance z perspektywy pierwszej osoby? Pora się przekonać.

 • Pixel Gun Warfare 2: Zombie Attack
  Graj
  Pixel Gun Warfare 2: Zombie Attack
  Zagrano 52864 razy

  Pikselowi wojownicy udają się na pole walki. Będziesz walczyć u ich boku, czy ucztować na ich kościach z zombiakami? Wybierz sojusznika, zanim dołączysz do akcji w tej zwariowanej wieloosobowej strzelance.

 • Worldz
  Graj
  Worldz
  Zagrano 54323 razy

  Jak długo uda ci się przeżyć w tej trójwymiarowej grze akcji? Po ulicach błąkają się hordy zombie, które z chęcią wbiłyby zęby w twoje smakowite ciało! Pozwolisz im na to? Oczywiście, że nie! Walcz z nimi ostro, zbierając przy tym broń i pożywienie.

 • Wyścig zombie
  Graj
  Wyścig zombie
  Zagrano 2308 razy

  Nieumarli nie będą mieli pojęcia, co w nie trafiło, gdy zaczniesz pędzić po tych niebezpiecznych autostradach. Steruj prawdziwym śmiercionośnym pojazdem, likwidując po drodze setki zombiaków we wszystkich poziomach. Znajdziesz je w tej przesiąkniętej krwią grze wyścigowej.

 • Metal Slug Brutal 3
  Graj
  Metal Slug Brutal 3
  Zagrano 633 razy

Gry z setkami wrogów i milionami naboi!

Mnóstwo przeciwników, samotny bohater i niewiele czasu. Tak w skrócie można opisać gatunek „Gry Strzelaniny”. Pozycje z tej kategorii (ang. Shoot 'Em Up lub „shmup” – zastrzel ich wszystkich) polegają zwykle na przejściu całego poziomu, który przesuwa się poziomo lub pionowo, zestrzeleniu tylu przeciwników, ilu się uda, i uniknięciu śmierci. Gry tego typu cieszą się popularnością od lat 80., warto więc sprawdzić, co jest tajemnicą ich sukcesu.

Naval Fighter to klasyczny przedstawiciel tego gatunku. Wcielasz się w pilota eksperymentalnego myśliwca w czasie II Wojny Światowej i wyruszasz na misję, w trakcie której musisz przebić się z jednego punktu do drugiego, likwidując jak największą liczbę wrogów. Na początku wybierasz jeden z trzech dostępnych samolotów, a w trakcie rozgrywki możesz znaleźć ulepszenia broni i pancerza, a także uzupełnić punkty życia. Cele latające likwidujesz przy użyciu działek, a pływające za pomocą torped. To wszystko, co musisz wiedzieć. Ruszaj do akcji!

Metal Slug Brutal 3 to kolejne nawiązanie do klasyki, czyli serii platformówek-strzelanin Metal Slug. Będziesz grać jako komandos, który staje samotnie przeciw hordom wrogów uzbrojonych w karabiny, bazooki i granaty, a także kierujących czołgami, helikopterami itd. Oczywiście nie idziesz do walki z pustymi rękami. Do dyspozycji masz karabin i granaty, a do tego możesz unikać wrogich pocisków, skacząc. Przekonaj się, jak daleko uda Ci się dojść w tej trudnej grze!

Bracia Akcji to z kolei tytuł nawiązujący do kultowych filmów z lat 80. oraz strzelanek z automatów. Samotnie lub z drugim graczem musisz pokonywać kolejne poziomy wypełnione terrorystami, aby udaremnić ich zbrodnicze plany. Uważaj na kończącą się amunicję i pułapki rozsiane po mapach! Po ukończeniu każdego poziomu możesz rozbudować swój arsenał, odblokowując lepsze bronie, uzbrojenie itp.

Gdy zechcesz zagrać w strzelaniny i poczuć się jak bohater klasycznych filmów akcji, koniecznie odwiedź naszą stronę.