Gry Snajper

 • Combat Strike 2
  Graj
  Combat Strike 2
  Zagrano 514929 razy

  Znowu jesteś za liniami wroga. Czy uda ci się uciec stąd żywym? W tej wieloosobowej grze 3D typu strzelanina walka nigdy nie ma końca. Chwyć za broń i bierz się do pracy!

 • Starcie w metrze 3D
  Graj
  Starcie w metrze 3D
  Zagrano 370656 razy

  W tej zwariowanej zabawnej strzelance kule latają we wszystkich kierunkach! Uzbrój się po zęby i likwiduj wrogów razem ze swoją ekipą!

 • Deer Hunter
  Graj
  Deer Hunter
  Zagrano 296069 razy

  Przygotuj się na pasjonujące tropienie jeleni w tej realistycznej grze w polowanie. Czeka cię jednak trudne zadanie. Czy uda ci się zdobyć trofeum myśliwskie, gdy pada śnieg lub panują całkowite ciemności?

 • Snajperzy na dachu
  Graj
  Snajperzy na dachu
  Zagrano 230323 razy

  W tej oldskulowej grze akcji zmierzą się najbardziej znani dobrzy i źli bohaterowie. Dołącz do nich, gdy stają do pojedynku na dachach budynków, na ulicach, a nawet na szczytach gór!

 • Army Force Strike
  Graj
  Army Force Strike
  Zagrano 211091 razy

  Przygotuj się na najlepszą grę wielosobową, jaką możesz sobie wyobrazić! Zagraj w pierwszoosobową strzelankę Army Force Strike, aby zabijać i unieszkodliwiać wrogów wszelkiego kalibru. Więcej bezpłatnych gier online na www.Supergames.io

 • Teren wojskowy: Wyspa
  Graj
  Teren wojskowy: Wyspa
  Zagrano 199228 razy

  Po ataku podczas ćwiczeń wojskowych utknąłeś w samym środku terytorium wroga. Musisz przeżyć za wszelką cenę! W grze Teren wojskowy: Wyspa miej broń zawsze w gotowości!

 • Drużyna snajperów
  Graj
  Drużyna snajperów
  Zagrano 172776 razy

  Kiedy wróg rozpoczyna atak i robi się gorąco, najlepszym wyborem będzie drużyna snajperów!

 • Strażnik palisady: Rewolucja
  Graj
  Strażnik palisady: Rewolucja
  Zagrano 143504 razy

  Żołnierzu, przygotuj się do walki - nastał czas rewolucji!

 • Bullet Force Multiplayer
  Graj
  Bullet Force Multiplayer
  Zagrano 126977 razy

  Dołącz do misji lub po prostu zmierz się w szybkiej walce w tej wieloosobowej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby. Jesteś na celowniku pozostałych graczy z całego świata, więc musisz działać szybko.

 • Snipers Wars
  Graj
  Snipers Wars
  Zagrano 93984 razy

  Gliniarze, gangi i snajperzy chcą się nawzajem wyeliminować w tej intensywnej wieloosobowej grze akcji. Znajdź broń i przygotuj się do walki na śmierć lub życie!

 • Masked Shooter Multiplayer
  Graj
  Masked Shooter Multiplayer
  Zagrano 80619 razy

  Zmierz się z graczami z całego świata w tej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby. Czy uda ci się wyeliminować ich wszystkich, zanim staniesz się ich celem?

 • Miejska strzelanina
  Graj
  Miejska strzelanina
  Zagrano 76397 razy

  Czy jesteś gotów bronić swojego terytorium przed wrogiem? Zastrzel ich wszystkich w Miejskiej strzelaninie! Po każdej misji kupuj nową broń i stopniowo ją ulepszaj, aby zyskać jeszcze więcej mocy!

 • Combat Reloaded
  Graj
  Combat Reloaded
  Zagrano 63673 razy

  Po której staniesz stronie w tej pełnej wrażeń wieloosobowej grze akcji — niebieskiego czy czerwonego zespołu? Złap za gnata, ukryj się za barierkami i rogami, celując do innych graczy.

 • Battlefield Shooter 2
  Graj
  Battlefield Shooter 2
  Zagrano 63631 razy

  W nowej wersji gry Battlefield Shooter musisz podkraść się do wroga, który atakuje twoją bazę! Chwyć za broń, wyceluj i strzelaj, by wyeliminować wroga i ukończyć misję. Czy masz dość odwagi, by zostać bohaterem na polu bitwy?

 • Clear Vision 4
  Graj
  Clear Vision 4
  Zagrano 54985 razy

  Jake właśnie obudził się w szpitalnej sali. Jak szybko zdoła wrócić do akcji?

 • The Sniper 2
  Graj
  The Sniper 2
  Zagrano 52077 razy
 • Zabójcy w magazynie
  Graj
  Zabójcy w magazynie
  Zagrano 49137 razy

  Uwaga! Jest problem w magazynie, a ty musisz przetrwać i powstrzymać ataki wroga. Jesteś jedynym zabójcą, który przeszedł próbę czasu, ale masz przed sobą jeszcze wiele niebezpiecznych misji. Obudź w sobie snajpera!

 • Counter Strike Flash
  Graj
  Counter Strike Flash
  Zagrano 48817 razy
 • Warscrap.io
  Graj
  Warscrap.io
  Zagrano 46461 razy

  W tej intensywnej i ekscytującej grze io cały czas trwa wojna. Dołącz do graczy z całego świata, walcząc o przejęcie terytorium oraz obiektów wroga. Czy dasz radę zdobyć ich tereny, zanim nieprzyjaciel najedzie Twoje i pokona cały szwadron?

 • Szybki oddział
  Graj
  Szybki oddział
  Zagrano 42628 razy

  Dasz radę wyeliminować wszystkie wrogie oddziały, które depczą ci po piętach w tej strzelance z perspektywy pierwszej osoby? Uważaj na snajperów, gdy polujesz na przeciwnika.

 • LoneWolf
  Graj
  LoneWolf
  Zagrano 42454 razy

  Myślisz, że nadajesz się na elitarnego snajpera? W tej grze znajdziesz nieustającą akcję i intensywną rozgrywkę, która naprawdę wystawi na próbę twoje zdolności w strzelaniu!

 • Przebiegły snajper: Piracka strzelanina
  Graj
  Przebiegły snajper: Piracka strzelanina
  Zagrano 41526 razy

  Podejmij niebezpieczną misję, w której wcielisz się w rolę śmiertelnie niebezpiecznego snajpera w tej emocjonującej darmowej grze "Przebiegły snajper"! Celuj w najlepszy wynik!

 • Drużyna snajperów 2
  Graj
  Drużyna snajperów 2
  Zagrano 39682 razy

  Uważasz, że masz celne oko i pewną rękę? Chwyć za karabin i broń swoich pozycji!

 • Clear Vision 5
  Graj
  Clear Vision 5
  Zagrano 33716 razy

  Oto najnowsza część Clear Vision! Weź do ręki karabin, wyreguluj celownik, namierz cele i je zdejmij!

 • Snajper wśród dinozaurów
  Graj
  Snajper wśród dinozaurów
  Zagrano 33711 razy

  Ta baza wojskowa ma spory problem — została bowiem opanowana przez bardzo groźne dinozaury! Dołącz do tego elitarnego snajpera, gdy eliminuje potężne jaszczury w tej grze akcji.

 • Peacekeeper
  Graj
  Peacekeeper
  Zagrano 33672 razy

  Nic nie strzeże pokoju lepiej niż karabin plazmowy.

 • Sierra 7
  Graj
  Sierra 7
  Zagrano 32723 razy

  Broń gotowa, instrukcje są, więc czas rozpocząć misję i pokonać wroga. Tylko my możemy utrzymać spokój w kraju; jeśli to konieczne, nawet siłą! Sierra 7 to najwspanialsza strzelanka internetowa, w której świat gry oglądany jest oczami jej bohatera.

 • Special Strike: Operations
  Graj
  Special Strike: Operations
  Zagrano 32629 razy

  Jak długo uda Ci się odpierać ataki sił nieprzyjaciela? Twoim zadaniem jest zniszczyć ich po kolei, gdy wyskakują z domu. Wytrzymaj jak najdłużej w tej ekscytującej strzelance z perspektywy pierwszej osoby.

 • Desert Force
  Graj
  Desert Force
  Zagrano 32562 razy

  Głęboko na pustyni za bramą tego targowiska zaraz rozegra się epicka bitwa. Jak długo uda Ci się przeżyć? Chowaj się za stoiskami i zniszcz swoich przeciwników, jeden po drugim, w tej pełnej akcji wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby.

 • Trainyard Shootout
  Graj
  Trainyard Shootout
  Zagrano 32234 razy

  Przygotuj się na ostrą wymianę ognia z terrorystami w grze Trainyard Shootout! Ta strzelanka udowodni ci, jak bardzo bezlitośni i przebiegli są ci złoczyńcy. Obserwuj, w którą stronę biegną, i nie daj się trafić! Twoje dłonie się spocą, a serce zabije szybciej niż kiedykolwiek wcześniej!

 • Snajper-zabójca
  Graj
  Snajper-zabójca
  Zagrano 31886 razy

  On wygląda jak zwykły ludzik z kresek, ale jest jednym z najgroźniejszych zabójców na świecie.

 • Sniper Assassin Zombie Shooter
  Graj
  Sniper Assassin Zombie Shooter
  Zagrano 29538 razy

  So many zombies, so little time! Can you help this assassin take down tons of undead humans in this first person shooter game?

 • Clear Vision 2
  Graj
  Clear Vision 2
  Zagrano 27008 razy

  W tej przygodówce wcielasz się w postać snajpera, który musi zabić właściwy cel zanim upłynie czas. Zdobądź szacunek i zostań najlepszym zabójcą w mieście!

 • Sniper Assassin 5: Final
  Graj
  Sniper Assassin 5: Final
  Zagrano 26290 razy

  Ben nie żyje. Czas zakończyć to szaleństwo raz na zawsze!

 • Elita snajperów
  Graj
  Elita snajperów
  Zagrano 26152 razy

  Zademonstruj swoje snajperskie umiejętności, zdejmując wszystkie cele.

 • Strażnik palisady
  Graj
  Strażnik palisady
  Zagrano 24139 razy

  Naziści przypuścili szturm na bazę - tylko ty możesz ich powstrzymać!

Zostań strzelcem wyborowym

Snajper prowadzi mroczne życie. Pozostaje w ukryciu, działa zwykle w pojedynkę i przede wszystkim – zabija. Jeśli chcesz poczuć dreszczyk emocji, ale po wykonaniu zadania wolisz wyłączyć komputer, niż wycofywać się w bezpieczne miejsce, Gry Snajper są właśnie dla Ciebie. Wejdź w skórę strzelca wyborowego i eliminuj cele z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby jako żołnierz, gangster, myśliwy lub antyterrorysta.

Snajperskie strzelanki ćwiczą koordynację oka i ręki. W Trainyard shooting popracujesz nad swoimi umiejętnościami, kładąc trupem terrorystów, którzy chcą opanować stację kolejową. Staraj się zachować jak najwyższy współczynnik celności. Możesz też wybrać się na ogarnięty wojną Bliski Wschód – włącz Army Sharpshooter 3 i zdejmuj wrogów w scenerii pełnej gruzów i zniszczonych pojazdów.

Kto używa broni, musi się liczyć z tym, że sam może stracić życie. Włącz Ghost Team Shooter i spróbuj stawić czoło hordom przeciwników w azteckiej świątyni. Musisz mieć oczy dookoła głowy, atak może nadejść z każdej strony. Wykorzystuj wszystkie rodzaje broni, jakie masz do dyspozycji. Ale zginąć można nie tylko od kuli! W Snajperze wśród dinozaurów staniesz do konfrontacji z prehistorycznymi gadami. Trafiaj szybko i dokładnie, żeby nie stać się posiłkiem!

Jeśli lubisz misje, włącz Przebiegły snajper: Piracka strzelanina i zajmij się plagą piratów grasujących u wybrzeży Somalii. Eliminuj ich podczas podejmowania okupu lub transportu zakładnika, na spokojnym i wzburzonym morzu. W grach z serii Sniper Assassin masz do wykonania dokładnie nakreślone zadania. Przeczytaj uważnie wytyczne, żeby jednym nieprzemyślanym ruchem nie spalić całej misji. Wolisz działać w zespole niż jako samotny wilk? Włącz Drużynę snajperów i spróbuj obronić bazę, korzystając z umiejętności i uzbrojenia członków Twojego oddziału. Wykaż się zmysłem strategicznym i kontroluj rozwój wypadków na terenie całej bazy.

Masz ochotę na zabawę w snajpera w trochę lżejszym klimacie? Włącz Duck Shooter i wybierz się na polowanie na kaczki. Pamiętaj, że masz tylko trzy kule na trafienie każdej z nich! Jeśli jeszcze Ci mało, urządź sobie prawdziwy Kaczkogeddon – zaczaj się w szuwarach i pal do uciekających ptaków, aż pióra będą latały po cały ekranie. A jeśli chcesz czegoś zupełnie szalonego, włącz Rain forest hunter i zestrzeliwuj latające żółwie, ryby, świnie, a nawet… Ale to już sprawdź na własne oczy!

Misje, kampanie czy ćwiczenie celu, gry snajperskie to doskonała zabawa w strzelanie, która nigdy się nie nudzi.