Gry Snajper

 • Starcie w metrze 3D
  Graj
  Starcie w metrze 3D
  Zagrano 429173 razy

  W tej zwariowanej zabawnej strzelance kule latają we wszystkich kierunkach! Uzbrój się po zęby i likwiduj wrogów razem ze swoją ekipą!

 • Combat Reloaded
  Graj
  Combat Reloaded
  Zagrano 93530 razy

  Po której staniesz stronie w tej pełnej wrażeń wieloosobowej grze akcji — niebieskiego czy czerwonego zespołu? Złap za gnata, ukryj się za barierkami i rogami, celując do innych graczy.

 • Kodeks snajpera
  Graj
  Kodeks snajpera
  Zagrano 34786 razy

  Masz tylko jedną noc, by wypełnić serię śmiercionośnych misji. Zlikwiduj swoje cele, jeden po drugim, w tej emocjonującej grze w strzelanie.

 • Deer Hunter
  Graj
  Deer Hunter
  Zagrano 338476 razy

  Przygotuj się na pasjonujące tropienie jeleni w tej realistycznej grze w polowanie. Czeka cię jednak trudne zadanie. Czy uda ci się zdobyć trofeum myśliwskie, gdy pada śnieg lub panują całkowite ciemności?

 • Przeładowanie
  Graj
  Przeładowanie
  Zagrano 39701 razy

  W tej pełnej akcji grze online Twoim zadaniem jest zachować spokój i koncentrację, aby zestrzelić wszystkie cele. Masz ograniczoną amunicję i zdrowie, więc pilnuj ich stanu, aby móc dalej zabijać.

 • Łowca 3D
  Graj
  Łowca 3D
  Zagrano 15739 razy

  Sprawdź swoje wirtualne umiejętności polowania w tej strzelance dla wielu graczy. Czy zdołasz trafić wszystkie cele przy użyciu karabinu? Wyceluj i wystrzel, rywalizując z innymi graczami z wielu zakątków świata.

 • Combat Strike 2
  Graj
  Combat Strike 2
  Zagrano 562293 razy

  Znowu jesteś za liniami wroga. Czy uda ci się uciec stąd żywym? W tej wieloosobowej grze 3D typu strzelanina walka nigdy nie ma końca. Chwyć za broń i bierz się do pracy!

 • Army Force Strike
  Graj
  Army Force Strike
  Zagrano 233647 razy

  Przygotuj się na najlepszą grę wielosobową, jaką możesz sobie wyobrazić! Zagraj w pierwszoosobową strzelankę Army Force Strike, aby zabijać i unieszkodliwiać wrogów wszelkiego kalibru. Więcej bezpłatnych gier online na www.Supergames.io

 • Snajper wśród dinozaurów
  Graj
  Snajper wśród dinozaurów
  Zagrano 34517 razy

  Ta baza wojskowa ma spory problem — została bowiem opanowana przez bardzo groźne dinozaury! Dołącz do tego elitarnego snajpera, gdy eliminuje potężne jaszczury w tej grze akcji.

 • Sniper Assassin 2
  Graj
  Sniper Assassin 2
  Zagrano 10037 razy

  Zemsta smakuje podwójnie słodko, gdy nie masz nic do stracenia.

 • Sniper Strike
  Graj
  Sniper Strike
  Zagrano 6191 razy

  Dasz radę pokonać wszystkie cele w tej intensywnej strzelance 3D? Chwyć karabin snajperski i przedrzyj się przez trzy różne mapy. Potrafisz rozwalić wszystkich wrogów, zanim ten los spotka Ciebie?

 • Clear Vision 4
  Graj
  Clear Vision 4
  Zagrano 60896 razy

  Jake właśnie obudził się w szpitalnej sali. Jak szybko zdoła wrócić do akcji?

 • Sniper Assassin Zombie Shooter
  Graj
  Sniper Assassin Zombie Shooter
  Zagrano 35375 razy

  So many zombies, so little time! Can you help this assassin take down tons of undead humans in this first person shooter game?

 • Battlefield Shooter 2
  Graj
  Battlefield Shooter 2
  Zagrano 65732 razy

  W nowej wersji gry Battlefield Shooter musisz podkraść się do wroga, który atakuje twoją bazę! Chwyć za broń, wyceluj i strzelaj, by wyeliminować wroga i ukończyć misję. Czy masz dość odwagi, by zostać bohaterem na polu bitwy?

 • Snipers Wars
  Graj
  Snipers Wars
  Zagrano 99700 razy

  Gliniarze, gangi i snajperzy chcą się nawzajem wyeliminować w tej intensywnej wieloosobowej grze akcji. Znajdź broń i przygotuj się do walki na śmierć lub życie!

 • Ostra walka: Pikselowa gra wieloosobowa
  Graj
  Ostra walka: Pikselowa gra wieloosobowa
  Zagrano 31956 razy

  Jak wielu z tych pikselowych komandosów uda ci się zlikwidować? Zmierz się z graczami z całego świata w tej strzelance wieloosobowej.

 • Szalony strzelec 2: Multiplayer
  Graj
  Szalony strzelec 2: Multiplayer
  Zagrano 14575 razy

  W tej superintensywnej i zakręconej strzelance 3D musisz skupić się i działać szybko, aby przeżyć dłużej niż pięć sekund. Zmierz się z graczami z całego świata, którzy nie mają dla Ciebie litości.

 • Szybki oddział
  Graj
  Szybki oddział
  Zagrano 52690 razy

  Dasz radę wyeliminować wszystkie wrogie oddziały, które depczą ci po piętach w tej strzelance z perspektywy pierwszej osoby? Uważaj na snajperów, gdy polujesz na przeciwnika.

 • Zamaskowana armia 3
  Graj
  Zamaskowana armia 3
  Zagrano 10061 razy

  Zamaskowani komandosi wracają do akcji! Czy masz ochotę rzucić się do boju w tej wieloosobowej grze typu strzelanina? Będziesz walczyć z innymi graczami na śmierć i życie przy użyciu różnych typów broni: od karabinu maszynowego do bazuki!

 • Oddziały Specjalne
  Graj
  Oddziały Specjalne
  Zagrano 60536 razy

  Powstrzymaj wroga dzięki swoim nadzwyczajnym snajperskim umiejętnościom!

 • Działania wojenne: Atena
  Graj
  Działania wojenne: Atena
  Zagrano 16422 razy

  Za chwilę rozegra się kolejny pojedynek. Czy zdołasz przeżyć w tej epickiej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby? Sprawdź dobrze swoją broń, zanim rzucisz się w wir walki.

 • Miejska strzelanina
  Graj
  Miejska strzelanina
  Zagrano 79942 razy

  Czy jesteś gotów bronić swojego terytorium przed wrogiem? Zastrzel ich wszystkich w Miejskiej strzelaninie! Po każdej misji kupuj nową broń i stopniowo ją ulepszaj, aby zyskać jeszcze więcej mocy!

 • Drużyna snajperów
  Graj
  Drużyna snajperów
  Zagrano 181708 razy

  Kiedy wróg rozpoczyna atak i robi się gorąco, najlepszym wyborem będzie drużyna snajperów!

 • Siły specjalne
  Graj
  Siły specjalne
  Zagrano 5510 razy

  Zaatakuj bezlitośnie wrogów lub obroń przed nimi terytorium w tej strzelance z perspektywy pierwszej osoby. Udaj się na wzgórza i przygotuj się na walkę na śmierć i życie, próbując zlikwidować przeciwnika z karabinu maszynowego.

 • Sniper Assassin 3
  Graj
  Sniper Assassin 3
  Zagrano 13273 razy

  Najbardziej niebezpieczny na świecie ludzik powraca do akcji, tym razem w pościgu za zabójcą swojej żony.

 • Snajperzy na dachu
  Graj
  Snajperzy na dachu
  Zagrano 253705 razy

  W tej oldskulowej grze akcji zmierzą się najbardziej znani dobrzy i źli bohaterowie. Dołącz do nich, gdy stają do pojedynku na dachach budynków, na ulicach, a nawet na szczytach gór!

 • Apokalipsa zombie
  Graj
  Apokalipsa zombie
  Zagrano 3609 razy

  Nadszedł czas apokalipsy – populacja smakoszy mózgów niebezpiecznie się zwiększyła. Musisz się uratować!

 • Sniper Clash 3D
  Graj
  Sniper Clash 3D
  Zagrano 12023 razy

  W tej strzelance w trybie multiplayer możesz użyć karabinów wyborowych, aby zlikwidować swoich przeciwników. Rzuć się w wir walki i zmierz się z wrogami z każdego zakątka świata. Czy uda Ci się przetrwać na tyle, aby zdążyć przed upływem czasu w każdym ekscytującym deathmatchu?

 • Siły rebelianckie
  Graj
  Siły rebelianckie
  Zagrano 17590 razy

  Rozpocznij kampanię albo tryb PVP w tej strzelaninie z wieloma graczami. Przeciwników możesz likwidować za pomocą karabinów maszynowych, pistoletów maszynowych i innych rodzajów broni.

 • Sierra 7
  Graj
  Sierra 7
  Zagrano 34470 razy

  Broń gotowa, instrukcje są, więc czas rozpocząć misję i pokonać wroga. Tylko my możemy utrzymać spokój w kraju; jeśli to konieczne, nawet siłą! Sierra 7 to najwspanialsza strzelanka internetowa, w której świat gry oglądany jest oczami jej bohatera.

 • Ghost Sniper
  Graj
  Ghost Sniper
  Zagrano 17192 razy

  Ghost Sniper

 • Snajper w strefie śmierci
  Graj
  Snajper w strefie śmierci
  Zagrano 10062 razy

  Duże zanieczyszczenie to nie jedyne śmiertelne niebezpieczeństwo w tej niesamowicie niebezpiecznej strefie o zamkniętym dostępie dla ludzi. Jest tam również pełno komandosów! Czy uda ci się ich zlikwidować, jednego po drugim, w tej grze typu strzelanina z perspektywy strzelca? Łap za karabin snajperski i bierz się do pracy!

 • The Sniper 2
  Graj
  The Sniper 2
  Zagrano 54129 razy

 • Masked Shooter Multiplayer
  Graj
  Masked Shooter Multiplayer
  Zagrano 87014 razy

  Zmierz się z graczami z całego świata w tej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby. Czy uda ci się wyeliminować ich wszystkich, zanim staniesz się ich celem?

 • Bullet Force Multiplayer
  Graj
  Bullet Force Multiplayer
  Zagrano 133751 razy

  Dołącz do misji lub po prostu zmierz się w szybkiej walce w tej wieloosobowej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby. Jesteś na celowniku pozostałych graczy z całego świata, więc musisz działać szybko.

 • Snajper-zabójca
  Graj
  Snajper-zabójca
  Zagrano 32198 razy

  On wygląda jak zwykły ludzik z kresek, ale jest jednym z najgroźniejszych zabójców na świecie.

Zostań strzelcem wyborowym

Snajper prowadzi mroczne życie. Pozostaje w ukryciu, działa zwykle w pojedynkę i przede wszystkim – zabija. Jeśli chcesz poczuć dreszczyk emocji, ale po wykonaniu zadania wolisz wyłączyć komputer, niż wycofywać się w bezpieczne miejsce, Gry Snajper są właśnie dla Ciebie. Wejdź w skórę strzelca wyborowego i eliminuj cele z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby jako żołnierz, gangster, myśliwy lub antyterrorysta.

Snajperskie strzelanki ćwiczą koordynację oka i ręki. W Trainyard shooting popracujesz nad swoimi umiejętnościami, kładąc trupem terrorystów, którzy chcą opanować stację kolejową. Staraj się zachować jak najwyższy współczynnik celności. Możesz też wybrać się na ogarnięty wojną Bliski Wschód – włącz Army Sharpshooter 3 i zdejmuj wrogów w scenerii pełnej gruzów i zniszczonych pojazdów.

Kto używa broni, musi się liczyć z tym, że sam może stracić życie. Włącz Ghost Team Shooter i spróbuj stawić czoło hordom przeciwników w azteckiej świątyni. Musisz mieć oczy dookoła głowy, atak może nadejść z każdej strony. Wykorzystuj wszystkie rodzaje broni, jakie masz do dyspozycji. Ale zginąć można nie tylko od kuli! W Snajperze wśród dinozaurów staniesz do konfrontacji z prehistorycznymi gadami. Trafiaj szybko i dokładnie, żeby nie stać się posiłkiem!

Jeśli lubisz misje, włącz Przebiegły snajper: Piracka strzelanina i zajmij się plagą piratów grasujących u wybrzeży Somalii. Eliminuj ich podczas podejmowania okupu lub transportu zakładnika, na spokojnym i wzburzonym morzu. W grach z serii Sniper Assassin masz do wykonania dokładnie nakreślone zadania. Przeczytaj uważnie wytyczne, żeby jednym nieprzemyślanym ruchem nie spalić całej misji. Wolisz działać w zespole niż jako samotny wilk? Włącz Drużynę snajperów i spróbuj obronić bazę, korzystając z umiejętności i uzbrojenia członków Twojego oddziału. Wykaż się zmysłem strategicznym i kontroluj rozwój wypadków na terenie całej bazy.

Masz ochotę na zabawę w snajpera w trochę lżejszym klimacie? Włącz Duck Shooter i wybierz się na polowanie na kaczki. Pamiętaj, że masz tylko trzy kule na trafienie każdej z nich! Jeśli jeszcze Ci mało, urządź sobie prawdziwy Kaczkogeddon – zaczaj się w szuwarach i pal do uciekających ptaków, aż pióra będą latały po cały ekranie. A jeśli chcesz czegoś zupełnie szalonego, włącz Rain forest hunter i zestrzeliwuj latające żółwie, ryby, świnie, a nawet… Ale to już sprawdź na własne oczy!

Misje, kampanie czy ćwiczenie celu, gry snajperskie to doskonała zabawa w strzelanie, która nigdy się nie nudzi.