Gry Snajper

 • Starcie w metrze 3D
  Graj
  Starcie w metrze 3D
  Zagrano 468676 razy

  W tej zwariowanej zabawnej strzelance kule latają we wszystkich kierunkach! Uzbrój się po zęby i likwiduj wrogów razem ze swoją ekipą!

 • Combat Reloaded
  Graj
  Combat Reloaded
  Zagrano 111832 razy

  Po której staniesz stronie w tej pełnej wrażeń wieloosobowej grze akcji — niebieskiego czy czerwonego zespołu? Złap za gnata, ukryj się za barierkami i rogami, celując do innych graczy.

 • Deer Hunter
  Graj
  Deer Hunter
  Zagrano 352578 razy

  Przygotuj się na pasjonujące tropienie jeleni w tej realistycznej grze w polowanie. Czeka cię jednak trudne zadanie. Czy uda ci się zdobyć trofeum myśliwskie, gdy pada śnieg lub panują całkowite ciemności?

 • Przeładowanie
  Graj
  Przeładowanie
  Zagrano 46425 razy

  W tej pełnej akcji grze online Twoim zadaniem jest zachować spokój i koncentrację, aby zestrzelić wszystkie cele. Masz ograniczoną amunicję i zdrowie, więc pilnuj ich stanu, aby móc dalej zabijać.

 • Army Force Strike
  Graj
  Army Force Strike
  Zagrano 242015 razy

  Przygotuj się na najlepszą grę wielosobową, jaką możesz sobie wyobrazić! Zagraj w pierwszoosobową strzelankę Army Force Strike, aby zabijać i unieszkodliwiać wrogów wszelkiego kalibru. Więcej bezpłatnych gier online na www.Supergames.io

 • Kodeks snajpera
  Graj
  Kodeks snajpera
  Zagrano 40525 razy

  Masz tylko jedną noc, by wypełnić serię śmiercionośnych misji. Zlikwiduj swoje cele, jeden po drugim, w tej emocjonującej grze w strzelanie.

 • Łowca 3D
  Graj
  Łowca 3D
  Zagrano 18755 razy

  Sprawdź swoje wirtualne umiejętności polowania w tej strzelance dla wielu graczy. Czy zdołasz trafić wszystkie cele przy użyciu karabinu? Wyceluj i wystrzel, rywalizując z innymi graczami z wielu zakątków świata.

 • Sniper Assassin Zombie Shooter
  Graj
  Sniper Assassin Zombie Shooter
  Zagrano 37521 razy

 • Combat Strike 2
  Graj
  Combat Strike 2
  Zagrano 572620 razy

  Znowu jesteś za liniami wroga. Czy uda ci się uciec stąd żywym? W tej wieloosobowej grze 3D typu strzelanina walka nigdy nie ma końca. Chwyć za broń i bierz się do pracy!

 • Sniper Assassin 2
  Graj
  Sniper Assassin 2
  Zagrano 10865 razy

  Zemsta smakuje podwójnie słodko, gdy nie masz nic do stracenia.

 • Drużyna snajperów
  Graj
  Drużyna snajperów
  Zagrano 184018 razy

  Kiedy wróg rozpoczyna atak i robi się gorąco, najlepszym wyborem będzie drużyna snajperów!

 • Snajper wśród dinozaurów
  Graj
  Snajper wśród dinozaurów
  Zagrano 34884 razy

  Ta baza wojskowa ma spory problem — została bowiem opanowana przez bardzo groźne dinozaury! Dołącz do tego elitarnego snajpera, gdy eliminuje potężne jaszczury w tej grze akcji.

 • Clear Vision 4
  Graj
  Clear Vision 4
  Zagrano 62889 razy

  Jake właśnie obudził się w szpitalnej sali. Jak szybko zdoła wrócić do akcji?

 • Sniper Strike
  Graj
  Sniper Strike
  Zagrano 7982 razy

  Dasz radę pokonać wszystkie cele w tej intensywnej strzelance 3D? Chwyć karabin snajperski i przedrzyj się przez trzy różne mapy. Potrafisz rozwalić wszystkich wrogów, zanim ten los spotka Ciebie?

 • Snipers Wars
  Graj
  Snipers Wars
  Zagrano 102463 razy

  Gliniarze, gangi i snajperzy chcą się nawzajem wyeliminować w tej intensywnej wieloosobowej grze akcji. Znajdź broń i przygotuj się do walki na śmierć lub życie!

 • Siły rebelianckie
  Graj
  Siły rebelianckie
  Zagrano 18950 razy

  Rozpocznij kampanię albo tryb PVP w tej strzelaninie z wieloma graczami. Przeciwników możesz likwidować za pomocą karabinów maszynowych, pistoletów maszynowych i innych rodzajów broni.

 • Szalony strzelec 2: Multiplayer
  Graj
  Szalony strzelec 2: Multiplayer
  Zagrano 17799 razy

  W tej superintensywnej i zakręconej strzelance 3D musisz skupić się i działać szybko, aby przeżyć dłużej niż pięć sekund. Zmierz się z graczami z całego świata, którzy nie mają dla Ciebie litości.

 • Zamaskowana armia 3
  Graj
  Zamaskowana armia 3
  Zagrano 12194 razy

  Zamaskowani komandosi wracają do akcji! Czy masz ochotę rzucić się do boju w tej wieloosobowej grze typu strzelanina? Będziesz walczyć z innymi graczami na śmierć i życie przy użyciu różnych typów broni: od karabinu maszynowego do bazuki!

 • Szybki oddział
  Graj
  Szybki oddział
  Zagrano 58019 razy

  Dasz radę wyeliminować wszystkie wrogie oddziały, które depczą ci po piętach w tej strzelance z perspektywy pierwszej osoby? Uważaj na snajperów, gdy polujesz na przeciwnika.

 • Sniper Assassin 3
  Graj
  Sniper Assassin 3
  Zagrano 13766 razy

  Najbardziej niebezpieczny na świecie ludzik powraca do akcji, tym razem w pościgu za zabójcą swojej żony.

 • Sniper Clash 3D
  Graj
  Sniper Clash 3D
  Zagrano 15680 razy

  W tej strzelance w trybie multiplayer możesz użyć karabinów wyborowych, aby zlikwidować swoich przeciwników. Rzuć się w wir walki i zmierz się z wrogami z każdego zakątka świata. Czy uda Ci się przetrwać na tyle, aby zdążyć przed upływem czasu w każdym ekscytującym deathmatchu?

 • Ostra walka: Pikselowa gra wieloosobowa
  Graj
  Ostra walka: Pikselowa gra wieloosobowa
  Zagrano 35906 razy

  Jak wielu z tych pikselowych komandosów uda ci się zlikwidować? Zmierz się z graczami z całego świata w tej strzelance wieloosobowej.

 • Oddziały Specjalne
  Graj
  Oddziały Specjalne
  Zagrano 62786 razy

  Powstrzymaj wroga dzięki swoim nadzwyczajnym snajperskim umiejętnościom!

 • Snajper-zabójca
  Graj
  Snajper-zabójca
  Zagrano 32303 razy

  On wygląda jak zwykły ludzik z kresek, ale jest jednym z najgroźniejszych zabójców na świecie.

 • Snajperzy na dachu
  Graj
  Snajperzy na dachu
  Zagrano 261377 razy

  W tej oldskulowej grze akcji zmierzą się najbardziej znani dobrzy i źli bohaterowie. Dołącz do nich, gdy stają do pojedynku na dachach budynków, na ulicach, a nawet na szczytach gór!

 • Masked Shooter Multiplayer
  Graj
  Masked Shooter Multiplayer
  Zagrano 91357 razy

  Zmierz się z graczami z całego świata w tej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby. Czy uda ci się wyeliminować ich wszystkich, zanim staniesz się ich celem?

 • Działania wojenne: Atena
  Graj
  Działania wojenne: Atena
  Zagrano 18879 razy

  Za chwilę rozegra się kolejny pojedynek. Czy zdołasz przeżyć w tej epickiej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby? Sprawdź dobrze swoją broń, zanim rzucisz się w wir walki.

 • Ghost Sniper
  Graj
  Ghost Sniper
  Zagrano 18597 razy

  Ghost Sniper

 • Snajper 3D
  Graj
  Snajper 3D
  Zagrano 11062 razy

  Twoje serce wali jak szalone, a napięcie jest wysokie. Ile celów zestrzelisz, zanim będzie za późno? Wskocz do kryjówki snajpera i przygotuj się do akcji w tej strzelance 3D.

 • Sierra 7
  Graj
  Sierra 7
  Zagrano 35673 razy

  Broń gotowa, instrukcje są, więc czas rozpocząć misję i pokonać wroga. Tylko my możemy utrzymać spokój w kraju; jeśli to konieczne, nawet siłą! Sierra 7 to najwspanialsza strzelanka internetowa, w której świat gry oglądany jest oczami jej bohatera.

 • Snajperska strzelanka
  Graj
  Snajperska strzelanka
  Zagrano 14130 razy

  Tak wiele celów, tak mało czasu! Połącz siły z tym snajperem i pomóż mu zlikwidować wrogów w tej grze-strzelance. Możesz zacząć od wystrzelania puszek po napojach.

 • Siły specjalne
  Graj
  Siły specjalne
  Zagrano 7079 razy

  Zaatakuj bezlitośnie wrogów lub obroń przed nimi terytorium w tej strzelance z perspektywy pierwszej osoby. Udaj się na wzgórza i przygotuj się na walkę na śmierć i życie, próbując zlikwidować przeciwnika z karabinu maszynowego.

 • Bullet Force Multiplayer
  Graj
  Bullet Force Multiplayer
  Zagrano 137189 razy

  Dołącz do misji lub po prostu zmierz się w szybkiej walce w tej wieloosobowej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby. Jesteś na celowniku pozostałych graczy z całego świata, więc musisz działać szybko.

 • Snajper w strefie śmierci
  Graj
  Snajper w strefie śmierci
  Zagrano 11862 razy

  Duże zanieczyszczenie to nie jedyne śmiertelne niebezpieczeństwo w tej niesamowicie niebezpiecznej strefie o zamkniętym dostępie dla ludzi. Jest tam również pełno komandosów! Czy uda ci się ich zlikwidować, jednego po drugim, w tej grze typu strzelanina z perspektywy strzelca? Łap za karabin snajperski i bierz się do pracy!

 • Battlefield Shooter 2
  Graj
  Battlefield Shooter 2
  Zagrano 67187 razy

  W nowej wersji gry Battlefield Shooter musisz podkraść się do wroga, który atakuje twoją bazę! Chwyć za broń, wyceluj i strzelaj, by wyeliminować wroga i ukończyć misję. Czy masz dość odwagi, by zostać bohaterem na polu bitwy?

 • Apokalipsa zombie
  Graj
  Apokalipsa zombie
  Zagrano 4117 razy

  Nadszedł czas apokalipsy – populacja smakoszy mózgów niebezpiecznie się zwiększyła. Musisz się uratować!

Zostań strzelcem wyborowym

Snajper prowadzi mroczne życie. Pozostaje w ukryciu, działa zwykle w pojedynkę i przede wszystkim – zabija. Jeśli chcesz poczuć dreszczyk emocji, ale po wykonaniu zadania wolisz wyłączyć komputer, niż wycofywać się w bezpieczne miejsce, Gry Snajper są właśnie dla Ciebie. Wejdź w skórę strzelca wyborowego i eliminuj cele z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby jako żołnierz, gangster, myśliwy lub antyterrorysta.

Snajperskie strzelanki ćwiczą koordynację oka i ręki. W Trainyard shooting popracujesz nad swoimi umiejętnościami, kładąc trupem terrorystów, którzy chcą opanować stację kolejową. Staraj się zachować jak najwyższy współczynnik celności. Możesz też wybrać się na ogarnięty wojną Bliski Wschód – włącz Army Sharpshooter 3 i zdejmuj wrogów w scenerii pełnej gruzów i zniszczonych pojazdów.

Kto używa broni, musi się liczyć z tym, że sam może stracić życie. Włącz Ghost Team Shooter i spróbuj stawić czoło hordom przeciwników w azteckiej świątyni. Musisz mieć oczy dookoła głowy, atak może nadejść z każdej strony. Wykorzystuj wszystkie rodzaje broni, jakie masz do dyspozycji. Ale zginąć można nie tylko od kuli! W Snajperze wśród dinozaurów staniesz do konfrontacji z prehistorycznymi gadami. Trafiaj szybko i dokładnie, żeby nie stać się posiłkiem!

Jeśli lubisz misje, włącz Przebiegły snajper: Piracka strzelanina i zajmij się plagą piratów grasujących u wybrzeży Somalii. Eliminuj ich podczas podejmowania okupu lub transportu zakładnika, na spokojnym i wzburzonym morzu. W grach z serii Sniper Assassin masz do wykonania dokładnie nakreślone zadania. Przeczytaj uważnie wytyczne, żeby jednym nieprzemyślanym ruchem nie spalić całej misji. Wolisz działać w zespole niż jako samotny wilk? Włącz Drużynę snajperów i spróbuj obronić bazę, korzystając z umiejętności i uzbrojenia członków Twojego oddziału. Wykaż się zmysłem strategicznym i kontroluj rozwój wypadków na terenie całej bazy.

Masz ochotę na zabawę w snajpera w trochę lżejszym klimacie? Włącz Duck Shooter i wybierz się na polowanie na kaczki. Pamiętaj, że masz tylko trzy kule na trafienie każdej z nich! Jeśli jeszcze Ci mało, urządź sobie prawdziwy Kaczkogeddon – zaczaj się w szuwarach i pal do uciekających ptaków, aż pióra będą latały po cały ekranie. A jeśli chcesz czegoś zupełnie szalonego, włącz Rain forest hunter i zestrzeliwuj latające żółwie, ryby, świnie, a nawet… Ale to już sprawdź na własne oczy!

Misje, kampanie czy ćwiczenie celu, gry snajperskie to doskonała zabawa w strzelanie, która nigdy się nie nudzi.