Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Gry Bullet hell

Wirtualna nawałnica pocisków!

Jeśli zwykłe strzelanki są dla Ciebie zbyt spokojne i szukasz czegoś, co wystawi Twoje umiejętności na prawdziwą próbę, mamy coś dla Ciebie. Poznaj gry z kategorii Grad pocisków. Gatunek wywodzi się z Japonii i wymaga rozwiniętej umiejętności robienia uników oraz odporności na migotanie ekranu. W grach z tego gatunku wrogowie wystrzeliwują niezwykle rozbudowane i pięknie przedstawione serie pocisków układające się w fantastyczne wzory i wypełniające niemal cały ekran. Gracz musi się ciągle ruszać i zapamiętywać układy pocisków, aby wiedzieć, gdzie się ustawić.

W grze Bullet Hell Adventure będziesz kierować poczynaniami chłopaka z dżungli, którego dziewczynę porwali kosmici… Powiedzmy, że fabuła nie jest tu aż tak istotna. Musisz przebijać się przez watahy wrogów, strzelając do nich ze swojej broni i unikając ich pocisków, których jest bardzo, bardzo dużo. Na koniec każdego poziomu możesz zwiększyć którąś ze statystyk swojego bohatera: zdrowie, zadawane obrażenia, zasięg pocisków itp. Dobrze się zastanów, w co zainwestować zdobyte punkty, bo od tego zależy, jak daleko uda ci się zajść!

Epic Boss Fighter to kolejna gra z tego gatunku, w której będziesz walczyć z potężnymi bossami. Każdy z bossów ma niepowtarzalne umiejętności i zasypuje Cię mnóstwem pocisków oraz wysyła na Ciebie zastępy swoich sługusów. Musisz uważnie obserwować to, co się dzieje na ekranie, starając się wychwycić prawidłowości i znaleźć słaby punkt wroga. W międzyczasie zbierasz punkty, za które możesz kupować ulepszenia.

Ostatnią naszą propozycją jest gra Atak w kosmosie, w której wcielasz się w pilota gwiezdnego myśliwca i bronisz naszej cywilizacji przed atakami kosmitów. Przygotuj się na mnóstwo pocisków, zbieranie ulepszeń i emocjonującą rozgrywkę.

Jeśli gry online z kategorii Grad pocisków przypadły Ci do gustu, zapraszamy na naszą stronę. Mamy całkiem sporo darmowych pozycji z tego gatunku i wciąż dodajemy nowe. Dołącz do nas już dziś i pokaż, na co Cię stać!