Gry Bullet hell

Wirtualna nawałnica pocisków!

Jeśli zwykłe strzelanki są dla Ciebie zbyt spokojne i szukasz czegoś, co wystawi Twoje umiejętności na prawdziwą próbę, mamy coś dla Ciebie. Poznaj gry z kategorii Grad pocisków. Gatunek wywodzi się z Japonii i wymaga rozwiniętej umiejętności robienia uników oraz odporności na migotanie ekranu. W grach z tego gatunku wrogowie wystrzeliwują niezwykle rozbudowane i pięknie przedstawione serie pocisków układające się w fantastyczne wzory i wypełniające niemal cały ekran. Gracz musi się ciągle ruszać i zapamiętywać układy pocisków, aby wiedzieć, gdzie się ustawić.

W grze Bullet Hell Adventure będziesz kierować poczynaniami chłopaka z dżungli, którego dziewczynę porwali kosmici… Powiedzmy, że fabuła nie jest tu aż tak istotna. Musisz przebijać się przez watahy wrogów, strzelając do nich ze swojej broni i unikając ich pocisków, których jest bardzo, bardzo dużo. Na koniec każdego poziomu możesz zwiększyć którąś ze statystyk swojego bohatera: zdrowie, zadawane obrażenia, zasięg pocisków itp. Dobrze się zastanów, w co zainwestować zdobyte punkty, bo od tego zależy, jak daleko uda ci się zajść!

Epic Boss Fighter to kolejna gra z tego gatunku, w której będziesz walczyć z potężnymi bossami. Każdy z bossów ma niepowtarzalne umiejętności i zasypuje Cię mnóstwem pocisków oraz wysyła na Ciebie zastępy swoich sługusów. Musisz uważnie obserwować to, co się dzieje na ekranie, starając się wychwycić prawidłowości i znaleźć słaby punkt wroga. W międzyczasie zbierasz punkty, za które możesz kupować ulepszenia.

Ostatnią naszą propozycją jest gra Atak w kosmosie, w której wcielasz się w pilota gwiezdnego myśliwca i bronisz naszej cywilizacji przed atakami kosmitów. Przygotuj się na mnóstwo pocisków, zbieranie ulepszeń i emocjonującą rozgrywkę.

Jeśli gry online z kategorii Grad pocisków przypadły Ci do gustu, zapraszamy na naszą stronę. Mamy całkiem sporo darmowych pozycji z tego gatunku i wciąż dodajemy nowe. Dołącz do nas już dziś i pokaż, na co Cię stać!