Gry Celowanie i strzelanie

 • Bańkowe lasy
  Graj
  Bańkowe lasy
  Zagrano 2401124 razy

  Horda dziwacznych i niszczycielskich baniek znienacka pojawiła się w tym zaczarowanym lesie. Zadaniem tej odważnej wiewiórki jest je zniszczyć w tej strzelance w bańki. Połącz siły z bohaterem gry, gdy steruje działkiem i próbuje przebić wszystkie bańki!

 • Bańkowy strzelec - wersja ekstremalna
  Graj
  Bańkowy strzelec - wersja ekstremalna
  Zagrano 390672 razy

  Bańki spadają w dół ekranu i poruszają się bardzo szybko! Czy uda ci się zbić je wszystkie, zanim będzie za późno, w tej ekstremalnie pasjonującej grze w bańkostrzelanie?

 • Knife Hit
  Graj
  Knife Hit
  Zagrano 359282 razy

  W tej emocjonującej grze akcji czeka na ciebie prawdziwe wyzwanie. Ile noży uda ci się wbić w te ruchome pniaki? Musisz użyć wszystkich ostrzy w komplecie, aby przejść każdy poziom. Czekają tu na ciebie także trudne pojedynki bossów. Myślisz, że dasz sobie z tym radę?

 • Strike Force Heroes 3
  Graj
  Strike Force Heroes 3
  Zagrano 292393 razy
 • Stickman Archer 2
  Graj
  Stickman Archer 2
  Zagrano 257716 razy

  It’s time for another duel to the death. Several, in fact! How long can you prevent your stickman from meeting his maker in this intense action game?

 • Starcie w metrze 3D
  Graj
  Starcie w metrze 3D
  Zagrano 236499 razy

  W tej zwariowanej zabawnej strzelance kule latają we wszystkich kierunkach! Uzbrój się po zęby i likwiduj wrogów razem ze swoją ekipą!

 • Apple Shooter
  Graj
  Apple Shooter
  Zagrano 196984 razy

  Strzelanie do jabłka ustawionego na czyjejś głowie jest bardzo niebezpieczne. Nie próbuj tego w domu. Ale możesz spróbować w grze!

 • Strike Force Heroes 2
  Graj
  Strike Force Heroes 2
  Zagrano 187234 razy

  Stań na pierwszej linii obrony - niech wrogowie giną z twoim obrazem pod powiekami.

 • Światowa trasa łucznictwa
  Graj
  Światowa trasa łucznictwa
  Zagrano 186610 razy

  Podróżuj po całym świecie, testując swoje wirtualne umiejętności łucznictwa. Czy dasz radę trafić do wszystkich celów w tej realistycznej grze sportowej, gdy rywalizujesz na stokach ośnieżonych gór lub na malowniczych polach? Niektóre cele poruszają się lub trzeba zestrzelić w nich balony, tak więc naprawdę musisz pokazać, na co Cię stać!

 • Titanic Heartbreak
  Graj
  Titanic Heartbreak
  Zagrano 157311 razy

  Wygląda na to, że Robin się zakochał, ale wszyscy inni chcą tego uniknąć. Zagraj w tę grę jako swój ulubiony bohater Młodych Tytanów.

 • Wybuch plazmy
  Graj
  Wybuch plazmy
  Zagrano 141028 razy

  Przyszłość zależy od tego, czy zmienisz przeszłość...

 • Legenda dżungli
  Graj
  Legenda dżungli
  Zagrano 135224 razy

  W głębi tajemniczej dżungli czeka na ciebie niesamowite wyzwanie, które zabierze cię w podróż po całym królestwie. Połącz siły z tym zaczarowanym posągiem i walcz, nie chcąc dopuścić do tego, by niebezpieczne kule dosięgły jego legowisko. Możesz również zbierać cenne bonusy podczas swoich przygód w tej pełnej wrażeń grze logicznej typu dopasuj 3.

 • Bohaterowie: Niepohamowana siła
  Graj
  Bohaterowie: Niepohamowana siła
  Zagrano 125290 razy

  Zaatakowano sekretne laboratorium! Czy jeden samotny naukowiec zdoła stawić czoła wrogom i uratować sytuację?

 • FGP Bubble Shooter
  Graj
  FGP Bubble Shooter
  Zagrano 121515 razy

  Przejmij kontrolę nad działkiem w tej tradycyjnej grze w strzelanie do baniek. Jak szybko zdołasz wyczyścić ekran z kolorowych baniek? Zanim wystrzelisz bańkę, przemyśl dobrze i szybko swój ruch.

 • Dzień X: Podróż w czasie
  Graj
  Dzień X: Podróż w czasie
  Zagrano 104308 razy

  Pomóż temu podróżującemu w czasie profesorowi, bo inaczej zjedzą go dinozaury!

 • Łucznik 2
  Graj
  Łucznik 2
  Zagrano 99972 razy

  Sprawdź, kto jest najlepszym łucznikiem na świecie w tej zwariowanej grze. Zmierz się z komputerem lub ze znajomym.

 • Jajcarskie potyczki 2
  Graj
  Jajcarskie potyczki 2
  Zagrano 98036 razy

  Te nikczemne jajka potrzebują dobrego dowódcy, bo inaczej zamienią się w jajecznicę!

 • Bąbelkowa strzelanka: Puchar Świata
  Graj
  Bąbelkowa strzelanka: Puchar Świata
  Zagrano 87047 razy

  Przeżywaj emocje turnieju Pucharu Świata w tej bąbelkowej strzelance. Steruj działkiem i sprawdź, jak szybko zdołasz zlikwidować bąbelki na boisku.

 • Maya
  Graj
  Maya
  Zagrano 86901 razy

  These mystical orbs could completely destroy this ancient temple. Eliminate them as fast as you can in this electrifying match 3 puzzle game.

 • Pixel Warfare 5
  Graj
  Pixel Warfare 5
  Zagrano 85016 razy

  Przygotuj się na kolejne rundy pełne oldskulowej akcji. Wejdź do pokoju, zabierz broń i przygotuj się na kilka walk na śmierć i życie w tej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby.

 • Totemia: Przeklęte kule
  Graj
  Totemia: Przeklęte kule
  Zagrano 83486 razy

  Wszystko zależy od tego zaczarowanego totemu, by nie dopuścić do zniszczenia świątyni przez mistyczne kule. Czy pomożesz mu połączyć je, aby zniknęły, w tej pasjonującej grze logicznej typu dopasuj 3? Podczas tej przygody możesz również zbierać cenne monety.

 • Shoot'M
  Graj
  Shoot'M
  Zagrano 80442 razy

  Czy uda ci się trafić w tego sprytnego, skaczącego ludzika? Zarabiaj pieniądze z zimną krwią i ulepszaj swój arsenał. Wyceluj i strzelaj, używając 30 rodzajów broni. Wybuchowa zabawa!

 • Bird's Town
  Graj
  Bird's Town
  Zagrano 79552 razy

  Jak szybko potrafisz działać? Twórz grupy 3 ptaszków tego samego koloru – nie pozwól, by zostały złapane!

 • Teren wojskowy: Wyspa
  Graj
  Teren wojskowy: Wyspa
  Zagrano 76222 razy

  Po ataku podczas ćwiczeń wojskowych utknąłeś w samym środku terytorium wroga. Musisz przeżyć za wszelką cenę! W grze Teren wojskowy: Wyspa miej broń zawsze w gotowości!

 • Army Force Strike
  Graj
  Army Force Strike
  Zagrano 71551 razy

  Przygotuj się na najlepszą grę wielosobową, jaką możesz sobie wyobrazić! Zagraj w pierwszoosobową strzelankę Army Force Strike, aby zabijać i unieszkodliwiać wrogów wszelkiego kalibru. Więcej bezpłatnych gier online na www.Supergames.io

 • Strażnik palisady: Rewolucja
  Graj
  Strażnik palisady: Rewolucja
  Zagrano 70549 razy

  Żołnierzu, przygotuj się do walki - nastał czas rewolucji!

 • Surferzy czy łucznicy?
  Graj
  Surferzy czy łucznicy?
  Zagrano 64629 razy

  Czy to surferzy, czy też łucznicy? Obydwa! W tej czadowej i szalonej grze akcji nie chodzi tylko o surfowanie! Dołącz do surferów, gdy walczą z całkiem odjazdowymi potworami przy użyciu superbroni, takich jak wybuchające strzały i nie tylko. Czy możesz pomóc im pokonać te plażowe bestie, zanim wpadną one do morza?

 • Billiard Blitz Challenge
  Graj
  Billiard Blitz Challenge
  Zagrano 62550 razy

  Can you pull off each one of the trick shots and other smooth moves you’ll need to beat all of the challenging levels in this billiards game? Do your best to get the balls into the correct pockets as fast as you can.

 • Zombiaki 2: Święta
  Graj
  Zombiaki 2: Święta
  Zagrano 57788 razy

  Pomóż Mikołajowi ochronić ten stos prezentów przed tłumem odrażających zombie.

 • 8 Ball Billiards Classic
  Graj
  8 Ball Billiards Classic
  Zagrano 56661 razy

  Czy wciągnie Cię ta internetowa wersja klasycznej gry w bilard? Możesz zmierzyć się ze znajomym albo z komputerem. Starannie zaplanuje każde uderzenie i staraj się unikać fauli.

 • Galaxy Defenders
  Graj
  Galaxy Defenders
  Zagrano 51937 razy
 • Bubble Shooter FRVR
  Graj
  Bubble Shooter FRVR
  Zagrano 51079 razy

  Czy potrafisz nadążyć za tymi kolorowymi bańkami? Postaraj się je rozbić jak najszybciej w tej elektryzującej grze w strzelanie baniek. Szybko, bo znów się zbierają!

 • Blocky Combat Swat: Killing zombie
  Graj
  Blocky Combat Swat: Killing zombie
  Zagrano 45471 razy

  Dołącz do walki na śmierć i życie w tej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby. W grze zmierzysz się z hordą zombie. Uda Ci się zmieść ich z powierzchni ziemi, gdy walczysz z graczami z całego świata?

 • Carrot Fantasy Extreme
  Graj
  Carrot Fantasy Extreme
  Zagrano 44462 razy
 • Raze 3
  Graj
  Raze 3
  Zagrano 43889 razy

  Ładuj broń. Czas się uzbroić i ruszyć do walki z kosmitami, robotami i innymi wrogami!

 • Hanger
  Graj
  Hanger
  Zagrano 43809 razy

  Życie tego ludka wisi na włosku. Dosłownie! Możesz utrzymać go przy życiu, gdy zwiesza się z dachów budynków jak Spiderman? Naprawdę trzeba mu pomóc, aby nie doznał obrażeń w tej szalonej grze akcji.

Czy potrafisz trafić w cel?

Gry wideo tradycyjnie kojarzą się ze strzelaniem. Dlatego mamy specjalną kategorię dla gier tego typu: Celowanie i strzelanie.

Na pierwszy ogień idzie klasyczna gra polegająca na strzelaniu do kolejnych fal obcych: Galaxy Defenders. To współczesna wariacja na temat klasycznych gier z automatów znanych z lat 80. Zasady pozostały bez zmian — unikaj wrogich pocisków i zestrzel wszystkich obcych, zanim dotrą do dołu ekranu, gdzie znajduje się Twój statek.

Wielka bitwa czołgów i Niesamowite czołgi to z kolei pełne emocji gry dla miłośników pancerzy i gąsienic. Weź udział w ciekawej kampanii lub zmierz się z innymi graczami w bezlitosnej bitwie pancernej. Oczywiście możesz ulepszać maszynę i zdobywać lepsze uzbrojenie, aby szybciej i sprawniej pokonywać wrogów. Odłamkowym, cel, pal!

Lubisz klimaty sci-fi? Gry z cyklu Raze rozgrywają się 10 lat po inwazji obcych, która spustoszyła Ziemię. Ruszaj do walki z kosmitami, robotami i innymi wrogami w niesamowitej grafice. Możesz grać samodzielnie lub z 3 innymi graczami. Los ludzkości jest w Twoich rękach! W grze Strike Force Heroes możesz wcielić się w jednego z 5 żołnierzy i wziąć udział w kilkunastu zróżnicowanych misjach. Dobierz odpowiedni ekwipunek, uzbrojenie, broń i zabij tylu wrogów, ilu będziesz w stanie.

Jeśli nie znudziła Cię jeszcze moda na żywe trupy, koniecznie zagraj w Gniew zombie. Czy dasz radę uciec przed gniewem wygłodniałych zombie? Atakuj, strzelaj, rzucaj granaty i zbieraj monety, aby zostać jedynym ocalałym pośród nieumarłych. Zabijając zombie, zdobywasz poziomy, a pomiędzy kolejnymi misjami możesz rozwijać swojego bohatera, przypisując punkty do różnych statystyk.

Mieliśmy już zombie, kosmitów, czołgi. Czas na… dinozaury! W grze Dinosaurs and Meteors pomagasz gigantycznym gadom bronić się przed deszczem meteorów, strzelając do nich. Do Twojej dyspozycji jest bogaty arsenał broni — od tradycyjnych pocisków przez działka pulsacyjne do wyrzutni rakiet.

Pamiętaj, aby odwiedzić stronę Gry.pl, gdy zechcesz zagrać w gry polegające na celowaniu i strzelaniu. Wśród ponad 500 gier tego typu, które zgromadziliśmy, każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Witaj w elitarnym gronie strzelców wyborowych!