Gry Celowanie i strzelanie

 • Kosmiczny konflikt: Maraton
  Kosmiczny konflikt: Maraton
  Zagrano 0 razy

  Statki, piloci i planety muszą poruszać się w ruchliwym kosmosie niezwykle ostrożnie! Steruj tak, aby uniknąć zderzenia z orbitującymi planetami, strzelaj do namierzonych wrogów i uważaj, by twój pilot nie wpadł na meteoryty i inne latające odłamki!

 • Dzikie pustkowia
  Dzikie pustkowia
  Zagrano 1192 razy

  Przeżyj na dzikich, przerażających bezdrożach, strzelając do szalonych robotów i omijając pułapki w tej ekscytującej i śmiesznej grze!

 • A Gun, in Time
  A Gun, in Time
  Zagrano 135 razy

  Czy Odyn dał ci swe błogosławieństwo? Czego mógłby dokonać ten potężny wiking, jeśli w tamtych czasach miałby pistolet? Walcz z wrogami, wilkami, trollami oraz czarodziejami, używając specjalnych mocy i ulepszeń, by opóźnić przejście do Walhalli.

 • X-Type
  X-Type
  Zagrano 73 razy

  Ten statek kosmiczny znajduje się milion lat świetlnych od domu, w otoczeniu samych wrogów. Pomóż kapitanowi przedostać się na bezpieczną planetę.

 • Łucznik 2
  Łucznik 2
  Zagrano 20053 razy

  Sprawdź, kto jest najlepszym łucznikiem na świecie w tej zwariowanej grze. Zmierz się z komputerem lub ze znajomym.

 • Mistrz łucznictwa
  Mistrz łucznictwa
  Zagrano 1661 razy

  Na świecie może być tylko jeden najwspanialszy łucznik. Podejmij wyzwanie i spróbuj nim zostać w grze Mistrz łucznictwa.

 • Zwycięzca 2
  Zwycięzca 2
  Zagrano 757 razy

  Strzelaj do wroga ze wszystkich dział w elektryzującej strzelance Zwycięzca 2!

 • Clear Vision 5
  Clear Vision 5
  Zagrano 11466 razy

  Oto najnowsza część Clear Vision! Weź do ręki karabin, wyreguluj celownik, namierz cele i je zdejmij!

 • Strażnicy Galaktyki: Obrona Galaktyki
  Strażnicy Galaktyki: Obrona Galaktyki
  Zagrano 1488 razy

  Wszyscy strażnicy muszą połączyć siły i wspólnie stanąć do walki z nacierającym wrogiem w tej epickiej pionowej strzelance!

 • Android: Śmiertelny wyścig
  Android: Śmiertelny wyścig
  Zagrano 4904 razy

  Doprowadź swojego niezłomnego robota-androida do linii mety niebezpiecznego wyścigu, nie tracąc po drodze zbyt wielu żyć. Ulepszaj swoją postać, aby stać się silniejszym, szybszym i skuteczniejszym w pokonywaniu wrogów!

 • Intruz: Szkolenie do walki 2
  Intruz: Szkolenie do walki 2
  Zagrano 46041 razy

  Zostań najlepszym agentem sił specjalnych w tej szybkiej strzelance 2D. Brutalne strzelaniny, odlotowa fizyka gry i ciekawe misje czekają.

 • Starcie w metrze 3D
  Starcie w metrze 3D
  Zagrano 50452 razy

  W tej zwariowanej zabawnej strzelance kule latają we wszystkich kierunkach! Uzbrój się po zęby i likwiduj wrogów razem ze swoją ekipą!

 • Miejska strzelanina
  Miejska strzelanina
  Zagrano 44374 razy

  Czy jesteś gotów bronić swojego terytorium przed wrogiem? Zastrzel ich wszystkich w Miejskiej strzelaninie! Po każdej misji kupuj nową broń i stopniowo ją ulepszaj, aby zyskać jeszcze więcej mocy!

 • Ownage Burst
  Ownage Burst
  Zagrano 24807 razy

  Jak długo pozostaniesz żywy w tej ulicznej strzelaninie?

 • Market zombie
  Market zombie
  Zagrano 21303 razy

  Zombie wędrują do supermarketu w poszukiwaniu świeżych, zdrowych mózgów. Ile niewinnych osób uda ci się przemienić? Masz ograniczoną liczbę ruchów, aby wycelować i zaatakować swoją ofiarę. Przemień ich w chodzące trupy, wykonując strategiczne posunięcia. Bezmyślne zakupy jeszcze nigdy nie sprawiały tyle frajdy!

 • Sir Bottomtight
  Sir Bottomtight
  Zagrano 6950 razy

  Chcesz uchronić Sir Bottomtighta od kłopotów? Wykonuj odpowiednie czynności we właściwym momencie! Unikaj obrażeń, wykonuj podwójne skoki nad przeszkodami i strzelaj do potworów po drodze, aby uniknąć ich ataków.

 • Gniew zombie
  Gniew zombie
  Zagrano 9918 razy

  Czy uciekniesz przed gniewem wygłodniałych zombie? Atakuj, strzelaj, rzucaj granaty i zbieraj monety, aby zostać jedynym ocalałym pośród żywych trupów.

 • Oddział Xeno
  Oddział Xeno
  Zagrano 12073 razy

  Obejmij dowództwo nad oddziałem robotów-marines i walcz z ksenomorfami oraz innymi wrogimi stworzeniami w tej strategii turowej 3D podobnej do gry Incubation. Czy jesteś gotów, żołnierzu?

 • Zombiak Jack
  Zombiak Jack
  Zagrano 11663 razy

  Jesteś Jackiem, bohaterem wśród zombie! Pozbądź się wszystkich ludzi, aby ocalić swoje zaprzyjaźnione zombiaki w tej śmiesznej grze logicznej opartej na zasadach fizyki!

 • Wyprawa na ryby
  Wyprawa na ryby
  Zagrano 633 razy

  Pora zarzucić wędkę i złapać świeżą rybkę!

 • Bombowe duchy 2
  Bombowe duchy 2
  Zagrano 9197 razy

  Do oryginalnej gry dodano więcej poziomów i duchów. Pozbądź się tych duchów, rzucając w nie, uderzając albo wysadzając w powietrze. Wyślij duchy z powrotem do przeszłości, gdzie ich miejsce. Ale nie szalej za bardzo, żeby nie zniszczyć cennych przedmiotów. Wyzwanie polega na tym, żeby użyć ograniczonej liczby amunicji i zachować cenne artefakty. Niewidzialne niebezpieczeństwa są niesamowite!

 • Shoot N' Shout
  Shoot N' Shout
  Zagrano 9446 razy

  Wydaj z siebie najbardziej krwiożerczy okrzyk bojowy i zabij te wszystkie złe potwory.

 • Mikołaj z odrzutowym plecakiem
  Mikołaj z odrzutowym plecakiem
  Zagrano 33462 razy

  Zbieranie prezentów jest dużo fajniejsze, gdy masz odrzutowy plecak! O ile uda ci się utrzymać równowagę i nie rozbić o kostki lodu!

 • Walka na śnieżki
  Walka na śnieżki
  Zagrano 9387 razy

  Kto ma ochotę porzucać śnieżkami? Dołącz do mistrzów, wyceluj w swoich wrogów, zanim skończy się czas, i zbieraj świąteczne monety w tym wesołym, zimowym świecie!

 • LABORATORIUM
  LABORATORIUM
  Zagrano 12723 razy

  Pozbądź się tych niebezpiecznych, strasznych potworów i kreatur, które zostały stworzone w laboratorium z horroru. Celuj i strzelaj do przeróżnych bestii, by przetrwać atak i uciec. Nie wiadomo, co czai się za tymi stalowymi drzwiami!

 • Bitwa czołgów
  Bitwa czołgów
  Zagrano 31524 razy

  Wejdź w strefę epickich bitew wojennych, sterując czerwonym lub niebieskim czołgiem. Możesz skręcać tylko w prawo, a bąbelkowa osłona ochroni cię przed przeciwnikiem. Wykorzystaj energię strzału, aby zwiększyć swoją prędkość, i ulepszaj swój czołg dodając rakiety lub laser. Tylko najszybsze i najbardziej bezwzględne czołgi przetrwają. Gotów, by pokonać dowódcę swojego przeciwnika?

 • Wielka bitwa czołgów
  Wielka bitwa czołgów
  Zagrano 13888 razy

  Świat toczy wojnę, a te dwa czołgi są gotowe, by zmierzyć się na polu bitwy. Przejmij stery czerwonego czołgu i przygotuj się na wystrzałowe zwycięstwo. Twój pojazd jest w pełni wyposażony w dziesiątki fajnych funkcji i potężnych broni. Wyceluj starannie i zetrzyj swojego przeciwnika z mapy w tej grze wojennej online. Teraz możesz zagrać w nią za darmo.

 • Mercenaries 2: World in Flames
  Mercenaries 2: World in Flames
  Zagrano 14501 razy

  Ten, kto zaoferował najwyższą cenę, wynajął cię, byś wziął udział w misji i pogrążył cały świat w ogniu. Teraz przetestują cię do granic wytrzymałości, aby sprawdzić, czy jesteś człowiekiem czy tchórzliwą myszą. Zgromadź różne rodzaje broni i amunicji. Ta utrzymana w komiksowym stylu snajperska strzelanka pochłonie cię na długie godziny. To gra akcji dla ludzi o mocnych nerwach!

 • Wielka bitwa miejska: Nowa misja
  Wielka bitwa miejska: Nowa misja
  Zagrano 4728 razy

  Wprowadź do walki swój niszczycielski czołg. W tej grze zręcznościowej czeka cię wiele godzin świetnej zabawy w 60 misjach pełnych różnorodnych osiągnięć i ulepszeń. Postaraj się dotrzeć do najważniejszego bossa! Przygotuj się na wielką wojnę z potężnymi wrogami!

 • Ucieczka z dżungli
  Ucieczka z dżungli
  Zagrano 15920 razy

  Aby uciec z dżungli, musisz wsiąść do odpowiedniego pojazdu i nim pokierować, a także uzbroić się w strzelby, bomby, karabiny maszynowe i sprzęt obronny. Czy uda ci się uciec przed wojskiem, czołgami, helikopterami i motorami, które wyruszyły w pościg? Odblokuj potężne ulepszenia i zniszcz napastników. Celuj i strzelaj do ścigających cię wrogów, by wydostać się na wolność!

 • Żelkowy świat
  Żelkowy świat
  Zagrano 10757 razy

  Co za wspaniały świat pełen słodyczy i żelków, które przesuwają się na taśmie produkcyjnej! Usuń jak najwięcej żelków, zanim linia dojdzie do końca, dopasowując co najmniej 3 żelki takiego samego rodzaju. Wyceluj i wystrzel żelki z działa prosto do tej słodkiej linii.

 • Bazooka Trooper
  Bazooka Trooper
  Zagrano 8688 razy

  Z najbardziej niebezpiecznego więzienia na świecie uciekły setki więźniów, którzy wpadli teraz w prawdziwy szał. Kilku z nich obrabowało nawet główny bank w mieście. Teraz to od ciebie i tego elitarnego policjanta zależy, czy powstrzymacie rządy terroru. Pomóż mu dobrze wycelować jego superową bazuką i wyeliminować wszystkich złoczyńców w tej grze akcji.

 • Kowboj vs UFO
  Kowboj vs UFO
  Zagrano 1817 razy

  Armia ufoludków pruje przez kosmos, a ich ścieżka destrukcji wiedzie prosto na Dziki Zachód. Tylko ty i ten odważny kowboj możecie po kolei zlikwidować ich w tej strzelance. Jego wielki pistolet ma dość nabojów, by rzucić kosmitom prawdziwe wyzwanie!

 • Walnij zombie
  Walnij zombie
  Zagrano 8404 razy

  Zapomnij o Angry Birds! Zniszcz hordy zombie, używając dział w grze Walnij zombie! Odwzorowanie praw fizyki oraz kreskówkowa grafika sprawiają, że w tę świetną grę przeglądarkową można grać przez wiele godzin. W każdym etapie ustawienie jest inne, więc dobrze się zastanów, jak chcesz rozwalić te paskudne potwory! Naładuj działo i baw się wybuchowo!

 • Mario Torpeda
  Mario Torpeda
  Zagrano 5575 razy

  Wrogowie Mario przejęli kilka wysp w Królestwie Grzybów. Teraz tylko ty i Mario możecie uwolnić je ze szponów wrogów! Mario załadował okręt wojenny torpedami i inną bronią. Idź w kierunku doków i dołącz do ekscytującej misji Mario, która przeniesie cię na skraj magicznego królestwa i z powrotem!

 • Warzone Battle
  Warzone Battle
  Zagrano 14529 razy

  Zostań najlepszym snajperem, trafiając w ruchome cele. Zachowaj spokój i uzupełniaj szybko amunicję w tej ekscytującej strzelance. Czy masz nerwy ze stali?

  • Oddział zwalczania kotów
   Oddział zwalczania kotów
   Zagrano 3160 razy

   Hej, kamracie! Banda kocich piratów pojawiła się w tej zamorskiej strzelance i tylko ty i twoi uzbrojeni druhowie możecie położyć kres im złym postępkom. W grze Oddział zwalczania kotów możesz kupować elementy uzbrojenia, a następnie ulepszać je, wydając monety otrzymane za ukończone misje. Zdobądź najlepszy wynik w każdej misji, aby dostać więcej monet! Przygotuj się na walkę z bossem.

  • Trainyard Shootout
   Trainyard Shootout
   Zagrano 19606 razy

   Przygotuj się na ostrą wymianę ognia z terrorystami w grze Trainyard Shootout! Ta strzelanka udowodni ci, jak bardzo bezlitośni i przebiegli są ci złoczyńcy. Obserwuj, w którą stronę biegną, i nie daj się trafić! Twoje dłonie się spocą, a serce zabije szybciej niż kiedykolwiek wcześniej!

  • Zombiewest: Tam i z powrotem
   Zombiewest: Tam i z powrotem
   Zagrano 1672 razy

   Juhuuu, przyjacielu! Życie w tym mieście płynęło spokojnie, dopóki nie pojawiły się zombie. Na szczęście zjawił się ten funkcjonariusz, który ma mnóstwo strzelb, pistoletów i różnych dziwnych broni. Dołącz do niego i pozbądź się tych cuchnących potworów w tej grze o zombie!

  • Piraci z wysp
   Piraci z wysp
   Zagrano 2884 razy

   Hej, kapitanie korsarzy: na skaczących piratów z wyspy czekają nieprzebrane skarby! Wykonuj skoki lub podwójne skoki, pokonując dystans od jednej wirującej wysepki do drugiej i zbierając po drodze jak najwięcej złotych monet. Wyczucie czasu to istny skarb. Kapitanie, życzymy ci pomyślnych wiatrów w tej grze Dobrej Nadziei!

  • Latająca szkoła
   Latająca szkoła
   Zagrano 4042 razy

   Dzieci, nawet te latające, tak szybko dorastają, prawda? Nadszedł czas, by każde z tych piskląt w końcu opuściło ciepły domek. Czy pomożesz im rozwinąć skrzydła i wzbić się w przestworza? Dołącz do pierwszej ptaszyny, która wznosi się z gniazda do gniazda przez malowniczy las, w tej fajnej i wymagającej platformówce.

  • 99 kołków
   99 kołków
   Zagrano 2375 razy

   Co zrobić, kiedy na 200 wampirów ma się do dyspozycji tylko 99 kołków? Wyceluj starannie i wystrzel, pamietając o tym, by nie marnować drogocennych kołków. Wampiry nie należą do łatwych przeciwników i może być potrzebny więcej niż jeden atak, aby wybuchły. Nie pozwól wampirom dłużej ciosać sobie kołków na głowie! W tej grze czeka na ciebie całe mnóstwo frajdy!

  • Silent Killer
   Silent Killer
   Zagrano 15801 razy

   W tej strzelance musisz wyeliminować żołnierzy wroga. Pamiętaj, że masz ograniczoną liczbę kul, więc używaj ich mądrze. Zagraj teraz za darmo!

  • Toxic Town
   Toxic Town
   Zagrano 2309 razy
  • Cannons and soldiers
   Cannons and soldiers
   Zagrano 49543 razy

   Strzelaj do wrogów, ustawiając siłę i kąt salwy swojego działa. Im mniej strzałów, tym lepiej.

  • Rain forest hunter
   Rain forest hunter
   Zagrano 1455 razy

   Wybierzmy się na polowanie do wymyślonej puszczy! Jak najszybciej zestrzel urocze latające świnie, ryby i pieniążki, aby zebrać jak najwięcej monet. Psy myśliwskie nie będą ci potrzebne - tresowany łoś pomoże ci zebrać upolowaną zwierzynę. Przejdź do sklepu, aby kupić nową przynętę i potężną broń i osiągnąć jeszcze lepsze wyniki w następnej rundzie!

  • Tactical Squad
   Tactical Squad
   Zagrano 17708 razy

   Jesteś członkiem oddziału taktycznego i wyznaczono cię, abyś zlikwidował ludzika-patyczaka. Obserwuj zegar oraz pozostałą liczbę nabojów do karabinu. Aby wyeliminować cel, musisz działać szybko. Uważaj, by nie trafić niewinnej osoby i zdobywaj nagrody pieniężne za zdjęcie każdego właściwego celu. Przeznacz zarobioną gotówkę na lepsze karabiny.

  • Pokemon Great Rescue
   Pokemon Great Rescue
   Zagrano 3747 razy

   Pomóż Ashowi zostać bohaterem! Uratuj wszystkie Pokemony, zanim zginą na sznurach. Wyceluj i wypuść strzałę tak, aby przeciąć sznur, zanim mały, żółty Pokemon umrze z braku powietrza w tej darmowej strzelance. Pośpiesz się, oni już wiszą!