Gry Anime i Manga

 • Letnia ubieranka anime
  Letnia ubieranka anime
  Zagrano 1706 razy

  Ta dziewczyna z anime jest gotowa, by oddać się plażowaniu, jednak nie ma pojęcia, co ma na siebie założyć. Pomóż jej dobrać fantastyczny strój i dobrać so niego odjazdowe akcesoria w tej grze ubierankowej.

 • DNF 2.9
  DNF 2.9
  Zagrano 94 razy

  DNF 2.9 to zupełnie inny rodzaj gry o walce. Zamiast uderzać i kopać, będziesz pokonywać wrogów przy pomocy różnych broni. Nie miej litości dla nikogo!

 • Dziecięce kostiumy manga
  Dziecięce kostiumy manga
  Zagrano 109 razy

  Te szkraby chcą się ubrać tak jak ich ulubione postacie z japońskiego komiksu. Pomożesz im w tym?

 • Color Gokudera
  Color Gokudera
  Zagrano 67 razy

  Dlaczego ona jest taka smutna? Może nie podobają jej się te ciemne kolory?

 • Japanese Sandwich Maker
  Japanese Sandwich Maker
  Zagrano 63 razy

  Twoje ulubione dodatki w jednej kanapce? Świetny pomysł, ale musisz działać wystarczająco szybko...

Uwielbiasz japońskie kreskówki? Szalejesz za tymi słodkimi postaciami z wielkimi oczami i pięknymi fryzurami? W takim razie gry anime i manga na pewno ci się spodobają. Znajdziesz tutaj dramatyczne historie i niesamowitą akcję z szalonymi efektami specjalnymi, które uwielbiasz oglądać w swoich ulubionych serialach, filmach anime, komiksach manga i ilustrowanych powieściach. Są tu gry z takich światów jak Dragon Ball, Naruto i Czarodziejka z Księżyca, a nawet ulubione gry pana Miyazaki, które wyprodukowało Studio Ghibli, np. Totoro. Mamy też tradycyjne gry na konsole, takie jak Street Fighter oraz tytuły o bardziej ogólnej tematyce. Są też gry walki oraz RPG, a także całe mnóstwo ubieranek, dzięki którym poznasz trendy panujące w Japonii, np. w słynnej dzielnicy Harajuku w Tokio. Możesz też poznawać inne japońskie i koreańskie ubieranki oraz gry w kategorii Anime i Manga. Rzecz jasna, mamy również karaoke. Wracaj często do tej kategorii, ponieważ cały czas dodajemy nowe gry. Te najfajniejsze zapisz w ulubionych i graj w nie, kiedy tylko chcesz!