Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

New Daily Sudoku

New Daily Sudoku to gra logiczna, w której możesz rozegrać nowe wyzwania sudoku każdego kalendarzowego dnia. Każdy dzień oferuje 3 poziomy: łatwy, przeciętny i trudny. 

Jak grać w New Daily Sudoku?

W tej grze sudoku musisz uzupełnić brakujące cyfry. Wybierz jedną z dziennych łamigłówek lub użyj kalendarza i wybierz jedną z poprzednich dni bieżącego roku.

W łatwych łamigłówkach wiele cyfr będzie już wpisanych. To pozwoli na łatwiejsze znalezienie brakujących cyfr. Trudne łamigłówki zawierają niewiele wpisanych cyfr, co znacznie utrudnia ich rozwiązanie.

Celem każdej łamigłówki jest wpisanie cyfr od 1 do 9 w puste pola. Każdy rząd, kolumna i zaznaczony pogrubieniem kwadrat 3x3 może zawierać każdą cyfrę jedynie raz. To oznacza, że możesz wykluczyć z góry niektóre cyfry, zależnie od tych już wpisanych. Wpisuj wartości po kolei, aż wypełnisz cały diagram.

Opcje gry New Daily Sudoku

Możesz robić notatki za pomocą przycisku ołówka. To pozwoli na tymczasowe wpisanie cyfr, które jeszcze są możliwe. Aby usunąć notatki, wybierz pole i upewnij się, że przycisk ołówka jest aktywny. Ponowne dotknięcie tej samej cyfry spowoduje jej zniknięcie. Spróbuj zagrać w następujące podobne gry logiczne lub przejdź do strony gier SoftGames https://www.softgames.com, by znaleźć ich jeszcze więcej:

  1. Solitaire Mahjong Classic
  2. Garden Tales 3
  3. Solitaire Story: TriPeaks 2
  4. Dog Puzzle Story 2

Kto stworzył New Daily Sudoku?

New Daily Sudoku to tytuł studia SoftGames.