Gry Sudoku

 • Daily Sudoku
  Graj
  Daily Sudoku
  Zagrano 221153 razy

  W tej grze online codziennie możesz zagrać w trzy różne wersje Sudoku. Dla każdej gry jest ustawiony różny poziom trudności. Sprawdź, czy dasz radę ukończyć łatwy tryb, zanim przejdziesz do średnich lub trudnych.

 • Sudoku: Classic
  Graj
  Sudoku: Classic
  Zagrano 96242 razy

  Wypróbuj swoje umiejętności gry w sudoku w tej zabawnej i trudnej wersji klasycznej gry logicznej. Czy zdołasz wypełnić wszystkie pola w każdym diagramie, zanim skończy Ci się czas?

 • Klasyczne Sudoku
  Graj
  Klasyczne Sudoku
  Zagrano 267636 razy

  Wypróbuj klasyczną wersję tej japońskiej gry. Jak szybko uda ci się zapełnić tabelę o rozmiarach 9 x 9 odpowiednimi cyframi?

 • Beach Sudoku
  Graj
  Beach Sudoku
  Zagrano 20704 razy

  W tej łamigłówce z plażowymi motywami musisz nie tylko rozwiązywać trudne zagadki sudoku, ale również ścigać się z czasem!

 • Sudoku na co dzień
  Graj
  Sudoku na co dzień
  Zagrano 6392 razy

  W tej wersji gry sudoku online każdego dnia możesz zagrać w inną rozgrywkę. Ponadto codziennie dostaniesz poradę, dzięki której zwiększysz swoje umiejętności.

 • Łamigłówka sudoku
  Graj
  Łamigłówka sudoku
  Zagrano 11235 razy

  Klasyczna gra logiczna powraca w tej wymagającej myślenia wersji online, która zapewni ci świetną rozrywkę. Przed tobą cztery różne poziomy trudności, doskonałe dla wszystkich: od początkujących graczy do osób, które grają od wielu lat.

 • Codzienne sudoku
  Graj
  Codzienne sudoku
  Zagrano 3568 razy

  Codziennie czeka na Ciebie nowa łamigłówka w tej internetowej wersji uwielbianej gry sudoku. Czy uda Ci się wpisać odpowiednie cyfry w każdym polu?

 • Codzienne sudoku z przekątną
  Graj
  Codzienne sudoku z przekątną
  Zagrano 3688 razy

  Każdego dnia możesz tu znaleźć nową łamigłówkę sudoku, która przetestuje twoje umiejętności, w tej wersji online popularnej gry matematycznej. Czy potrafisz wpisać wszystkie cyfry w prawidłowych polach w każdym z tych codziennych zadań?

 • Penny Dell Sudoku
  Graj
  Penny Dell Sudoku
  Zagrano 2974 razy

  W tej internetowej wersji trudnej gry polegającej na odpowiednim przypisaniu liczb codziennie czekać na Ciebie będzie nowa łamigłówka. Czy uda Ci się wpisać numery w odpowiednie miejsca na planszy?

 • Ultimate Sudoku
  Graj
  Ultimate Sudoku
  Zagrano 52449 razy
 • Sudoku Express
  Graj
  Sudoku Express
  Zagrano 13536 razy

  Nie trać czasu, bo to ekscytujące wyzwanie pędzi naprawdę szybko.

 • Mega Sudoku
  Graj
  Mega Sudoku
  Zagrano 12986 razy

  Sudoku z 12 cyframi to zupełnie nowe wyzwanie!

 • Daily Sudoku
  Graj
  Daily Sudoku
  Zagrano 23004 razy

  Przetestuj swoje umiejętności gry w sudoku w serii tych wymagających łamigłówek.

 • Killer Sudoku
  Graj
  Killer Sudoku
  Zagrano 9447 razy

  Zaczynasz z pustą planszą, a te kratki to klucz do sukcesu w tej wciągającej odmianie sudoku.

 • Dzienne sudoku 2
  Graj
  Dzienne sudoku 2
  Zagrano 1898 razy

  W tej wersji online klasycznej gry logicznej z elementami matematyki możesz codziennie rozegrać partyjkę. Czy dasz radę wykonać codzienne zadania? Dzięki różnym trybom dostosowanym zarówno dla początkujących graczy, jak również dla ekspertów, możesz doszlifować swoje umiejętności gry w sudoku.

 • Mega Sudoku Volume 2
  Graj
  Mega Sudoku Volume 2
  Zagrano 4202 razy

  Kiedy 9 to za mało, wybierz 12... albo 16.

 • Sudoku 2
  Graj
  Sudoku 2
  Zagrano 372628 razy

  Wypełnij tabelkę cyframi od 1 do 9.

 • Mozaika na Co Dzień
  Graj
  Mozaika na Co Dzień
  Zagrano 13900 razy

  Czy znajdziesz w sobie dość cierpliwosci, by rozwiązać tę wymagającą łamigłówkę?

 • Codzienne sudoku
  Graj
  Codzienne sudoku
  Zagrano 280 razy

  Zażyj swoją codzienną dawkę najtrudniejszych łamigłówek na świecie.

 • Pixo Cross
  Graj
  Pixo Cross
  Zagrano 836 razy

  Czy dasz sobie radę w tej wersji sudoku? Przetestuj swoje umiejętności i sprawdź, czy uda ci się znaleźć rozwiązanie łamigłówki.

 • Mon Sudoku
  Graj
  Mon Sudoku
  Zagrano 36 razy

  Wybierz opcję z potworami lub z cyframi i wypelnij okienka!

 • Świat zagadek
  Graj
  Świat zagadek
  Zagrano 3813 razy

  W tej skomplikowanej grze online możesz teraz spróbować rozwiązać trzy różne łamigłówki oraz ukończyć kilkanaście poziomów. Sprawdź swoje umiejętności w grze Sudoku lub spróbuj połączyć kwadraty bez nachodzenia ich na siebie. Pomóż też kolorowym kwadratom znaleźć wszystkie wyjścia w tej zabawnej grze w ucieczkę.

 • Fill-a-Pix
  Graj
  Fill-a-Pix
  Zagrano 1028 razy

  Logika i sztuka czasem kolidują, kiedy starasz się stworzyć ładny obrazek.

 • Classic Hashi Volume 2
  Graj
  Classic Hashi Volume 2
  Zagrano 9615 razy

  Uzależnieni od sudoku - łączcie się! Ta gra logiczna o łączeniu mostów z pewnością wam się spodoba!

 • Wioska sudoku
  Graj
  Wioska sudoku
  Zagrano 13377 razy

  Sprawdź swoje umiejętności gry w sudoku na planszy 9 na 9, z już wpisanymi kilkoma cyframi. Rozwiąż zadanie, wpisując cyfry w puste pola, tak aby, każda cyfra pojawiała się jeden raz w rzędzie, w kolumnie i w kwadracie 3 na 3. Wioska sudoku jest przepełniona spokojem i ma 3 poziomy trudności do wyboru oraz nieograniczoną liczbę zadań do rozwiązania.

 • Szaleństwo Sudoku
  Graj
  Szaleństwo Sudoku
  Zagrano 330 razy

  Zagraj w Sudoku i przygotuj się na ogromną dawkę szaleństwa!

 • Hashi
  Graj
  Hashi
  Zagrano 500 razy

  Logika jest rozwiązaniem dla znalezienia połączeń...

 • Binary Bears
  Graj
  Binary Bears
  Zagrano 892 razy

  Czy jesteś miłośnikiem gier Sudoku? Jeśli tak, pokochasz tę grę opartą na kodzie binarnym! Wypełnij górę siatki z 0 i 1!

 • Nonogramy: Początek
  Graj
  Nonogramy: Początek
  Zagrano 1040 razy

  Nonogramy? Mój mózg czuje zmęczenie od samego myślenia o tym...

 • Supersudoku
  Graj
  Supersudoku
  Zagrano 167 razy

  To ptak! To samolot! Nie, to Supersudoku! Zagrasz w tę skomplikowaną wersję klasycznej gry? Szybko dodawaj cyfry, zanim skończy Ci się czas.

 • CalcuDoku
  Graj
  CalcuDoku
  Zagrano 733 razy

  Pogłówkuj trochę nad równaniami w matematycznym Sudoku!

 • Daily Sudoku: Classic
  Graj
  Daily Sudoku: Classic
  Zagrano 787 razy

  Jesteś nowym fanem czy raczej doświadczonym graczem Sudoku? W każdym wypadku możesz wypróbować wersji online tej klasycznej gry logicznej. Wracaj codziennie po nową i świeżą rozgrywkę.

 • Classic Sudoku
  Graj
  Classic Sudoku
  Zagrano 13463 razy

  Ta jedna z najpopularniejszych na świecie gier wymaga prawdziwej gimnastyki umysłu!

 • Sudoku HTML5
  Graj
  Sudoku HTML5
  Zagrano 22049 razy

  Kochasz sudoku? Wypróbuj swoje umiejętności w tej klasycznej, wymagającej inteligencji grze! Zarówno starzy wyjadacze, jak i nowicjusze znajdą odpowiednie opcje dla siebie. Ta darmowa gra online wciągnie cię na wiele godzin!

 • Flower Sudoku
  Graj
  Flower Sudoku
  Zagrano 8792 razy

  Wybierz cyfry, litery lub kwiaty w tej kolorowej wariacji na temat sudoku!

 • Libelle Sudoku
  Graj
  Libelle Sudoku
  Zagrano 3361 razy

  W tej wersji online klasycznej gry logicznej możesz zagrać w trzy różne poziomy. Gra doskonale nadaje się zarówno dla nowych graczy, jak i tych z wieloletnim doświadczeniem w Sudoku.

Cyfrowa zabawa

Sudoku jest fenomenem na skalę światową. Gra została stworzona przez Amerykanina i początkowo nazywała się „Number Place”, ale popularność uzyskała pod swoją japońską nazwą, która jest skróconą formą zdania „cyfry muszą być pojedyncze”. Podobne łamigłówki pojawiały się we francuskiej prasie już w XIX w., ale na dobre rozprzestrzeniły się dopiero w czasach współczesnych za sprawą japońskiego wydawnictwa specjalizującego się w grach logicznych, które zaprezentowało sudoku w formie znanej nam obecnie. 

Swoje powodzenie sudoku zawdzięcza połączeniu dwóch elementów: prostoty reguł i trudności wyzwania. Celem zabawy jest wypełnienie diagramu 9 x 9 składającego się z kwadratów 3 x 3. W każdym z pól kwadratu musi się znajdować inna cyfra od 1 do 9 – to samo dotyczy wszystkich kolumn i wierszy całego diagramu. (A jeśli ten opis nie brzmi prosto, spójrz na planszę sudoku, a od razu zrozumiesz, o co chodzi). Na początku gry część pól jest wypełniona. Kombinacje są niemal nieskończone!

Sudoku w Internecie jest jeszcze lepsze niż na papierze. Grając na wirtualnym diagramie, nie musisz samodzielnie sprawdzać, czy cyfry się nie powtarzają we wszystkich kwadratach, wierszach i kolumnach. Nie ma też problemu z wycieraniem pól, które w miarę rozwiązywania łamigłówki okazują nieprawidłowo wypełnione. Zostaje sama przyjemność gry. Niech żyją komputery!

Jest jeszcze inna zaleta „digitalizacji” sudoku – wygląd! Nasze darmowe gry sudoku cieszą oczy różnorodną oprawą graficzną. Jeśli czujesz się nostalgicznie, włącz Sudoku: Zachód słońca. Marzysz o rozwiązywaniu łamigłówek w tropikalnym raju? Oto Sudoku Hawaii na plaży pod palmami. Dla miłośników japońskiej kuchni mamy Sushi Sudoku, gdzie oprócz cyfr na planszy można umieszczać też elementy tego słynnego japońskiego dania! Są też wersje z planszą w innym kształcie, jak trójkąt w Bermuda Triangles, albo „wariacje na temat”, na przykład połączenie sudoku i tetris w Szaleństwie Sudoku lub układanka z symbolami w State Alchemy Exam.

A więc do dzieła – włącz Gry Sudoku i niech liczby zawsze będą pojedyncze!