Gry Sudoku

 • Sudoku 2
  Graj
  Sudoku 2
  Zagrano 365328 razy

  Wypełnij tabelkę cyframi od 1 do 9.

 • Klasyczne Sudoku
  Graj
  Klasyczne Sudoku
  Zagrano 254931 razy

  Wypróbuj klasyczną wersję tej japońskiej gry. Jak szybko uda ci się zapełnić tabelę o rozmiarach 9 x 9 odpowiednimi cyframi?

 • Daily Sudoku
  Graj
  Daily Sudoku
  Zagrano 213957 razy

  W tej grze online codziennie możesz zagrać w trzy różne wersje Sudoku. Dla każdej gry jest ustawiony różny poziom trudności. Sprawdź, czy dasz radę ukończyć łatwy tryb, zanim przejdziesz do średnich lub trudnych.

 • Sudoku: Classic
  Graj
  Sudoku: Classic
  Zagrano 88998 razy

  Wypróbuj swoje umiejętności gry w sudoku w tej zabawnej i trudnej wersji klasycznej gry logicznej. Czy zdołasz wypełnić wszystkie pola w każdym diagramie, zanim skończy Ci się czas?

 • Ultimate Sudoku
  Graj
  Ultimate Sudoku
  Zagrano 50982 razy
 • ŚwietneGry Sudoku
  Graj
  ŚwietneGry Sudoku
  Zagrano 26714 razy

  Jak szybko rozgryziesz tę liczbową łamigłówkę? Wypróbuj tryb łatwy w tej wersji online klasycznej łamigłówki. Jeśli wolisz trudniejsze wyzwania, możesz sprawdzić swoje umiejętności w trybie trudnym.

 • Gra Sudoku
  Graj
  Gra Sudoku
  Zagrano 25705 razy

  Zagraj w tę niesamowitą wersję klasycznej gry logicznej na urządzenia mobilne. Czy dasz sobie radę w trybie pojedynku? A może spróbujesz swych sił w trybie eksperta lub twardym?

 • Daily Sudoku
  Graj
  Daily Sudoku
  Zagrano 22434 razy

  Przetestuj swoje umiejętności gry w sudoku w serii tych wymagających łamigłówek.

 • Sudoku HTML5
  Graj
  Sudoku HTML5
  Zagrano 21696 razy

  Kochasz sudoku? Wypróbuj swoje umiejętności w tej klasycznej, wymagającej inteligencji grze! Zarówno starzy wyjadacze, jak i nowicjusze znajdą odpowiednie opcje dla siebie. Ta darmowa gra online wciągnie cię na wiele godzin!

 • Beach Sudoku
  Graj
  Beach Sudoku
  Zagrano 19828 razy

  W tej łamigłówce z plażowymi motywami musisz nie tylko rozwiązywać trudne zagadki sudoku, ale również ścigać się z czasem!

 • Mozaika na Co Dzień
  Graj
  Mozaika na Co Dzień
  Zagrano 13847 razy

  Czy znajdziesz w sobie dość cierpliwosci, by rozwiązać tę wymagającą łamigłówkę?

 • Classic Sudoku
  Graj
  Classic Sudoku
  Zagrano 13390 razy

  Ta jedna z najpopularniejszych na świecie gier wymaga prawdziwej gimnastyki umysłu!

 • Wioska sudoku
  Graj
  Wioska sudoku
  Zagrano 13293 razy

  Sprawdź swoje umiejętności gry w sudoku na planszy 9 na 9, z już wpisanymi kilkoma cyframi. Rozwiąż zadanie, wpisując cyfry w puste pola, tak aby, każda cyfra pojawiała się jeden raz w rzędzie, w kolumnie i w kwadracie 3 na 3. Wioska sudoku jest przepełniona spokojem i ma 3 poziomy trudności do wyboru oraz nieograniczoną liczbę zadań do rozwiązania.

 • Sudoku Express
  Graj
  Sudoku Express
  Zagrano 13236 razy

  Nie trać czasu, bo to ekscytujące wyzwanie pędzi naprawdę szybko.

 • Mega Sudoku
  Graj
  Mega Sudoku
  Zagrano 12821 razy

  Sudoku z 12 cyframi to zupełnie nowe wyzwanie!

 • Sudoku Classics
  Graj
  Sudoku Classics
  Zagrano 11480 razy

  Jeszcze więcej klasycznej gry, która zapoczątkowała fenomen sudoku...

 • Łamigłówka sudoku
  Graj
  Łamigłówka sudoku
  Zagrano 9759 razy

  Klasyczna gra logiczna powraca w tej wymagającej myślenia wersji online, która zapewni ci świetną rozrywkę. Przed tobą cztery różne poziomy trudności, doskonałe dla wszystkich: od początkujących graczy do osób, które grają od wielu lat.

 • Classic Hashi Volume 2
  Graj
  Classic Hashi Volume 2
  Zagrano 9615 razy

  Uzależnieni od sudoku - łączcie się! Ta gra logiczna o łączeniu mostów z pewnością wam się spodoba!

 • Killer Sudoku
  Graj
  Killer Sudoku
  Zagrano 9375 razy

  Zaczynasz z pustą planszą, a te kratki to klucz do sukcesu w tej wciągającej odmianie sudoku.

 • Inteligentne sudoku
  Graj
  Inteligentne sudoku
  Zagrano 9242 razy

  W tej wersji klasycznej gry logicznej może wypróbować dwa różne poziomy trudności, które idealnie nadadzą się zarówno dla początkujących graczy, jak i wyjadaczy.

 • Flower Sudoku
  Graj
  Flower Sudoku
  Zagrano 8680 razy

  Wybierz cyfry, litery lub kwiaty w tej kolorowej wariacji na temat sudoku!

 • Auway Sudoku
  Graj
  Auway Sudoku
  Zagrano 8491 razy

  Uzupełnij planszę tak, by w każdym rzędzie, kolumnie i kwadracie 3x3 znalazły się cyfry od 1 do 9.

 • Sudoku Original
  Graj
  Sudoku Original
  Zagrano 6548 razy

  Wypełnij planszę tak, żeby każdy rząd/kolumna/kwadrat 3x3 zawierał cyfry od 1 do 9.

 • Sudoku na co dzień
  Graj
  Sudoku na co dzień
  Zagrano 5921 razy

  W tej wersji gry sudoku online każdego dnia możesz zagrać w inną rozgrywkę. Ponadto codziennie dostaniesz poradę, dzięki której zwiększysz swoje umiejętności.

 • Sudoku Deluxe
  Graj
  Sudoku Deluxe
  Zagrano 4207 razy

  Sprawdź swoją zręczność w tej grze Sudoku na urządzenia mobilne. Dodawaj cyfry i przekonaj się, czy zdołasz przejść przez wszystkie łamigłówki przed upływem czasu.

 • Mega Sudoku Volume 2
  Graj
  Mega Sudoku Volume 2
  Zagrano 4185 razy

  Kiedy 9 to za mało, wybierz 12... albo 16.

 • Advanced Logic Fill-a-Pix
  Graj
  Advanced Logic Fill-a-Pix
  Zagrano 4006 razy

  Kolejna porcja gimnasykującej umysł sztuki...

 • Świat zagadek
  Graj
  Świat zagadek
  Zagrano 3813 razy

  W tej skomplikowanej grze online możesz teraz spróbować rozwiązać trzy różne łamigłówki oraz ukończyć kilkanaście poziomów. Sprawdź swoje umiejętności w grze Sudoku lub spróbuj połączyć kwadraty bez nachodzenia ich na siebie. Pomóż też kolorowym kwadratom znaleźć wszystkie wyjścia w tej zabawnej grze w ucieczkę.

 • Multi Sudoku
  Graj
  Multi Sudoku
  Zagrano 3578 razy

  Ta wersja sudoku to prawdziwe wyzwanie o różnych stopniach trudności! Spróbujesz?

 • Libelle Sudoku
  Graj
  Libelle Sudoku
  Zagrano 3338 razy

  W tej wersji online klasycznej gry logicznej możesz zagrać w trzy różne poziomy. Gra doskonale nadaje się zarówno dla nowych graczy, jak i tych z wieloletnim doświadczeniem w Sudoku.

 • Codzienne sudoku z przekątną
  Graj
  Codzienne sudoku z przekątną
  Zagrano 3246 razy

  Każdego dnia możesz tu znaleźć nową łamigłówkę sudoku, która przetestuje twoje umiejętności, w tej wersji online popularnej gry matematycznej. Czy potrafisz wpisać wszystkie cyfry w prawidłowych polach w każdym z tych codziennych zadań?

 • Sudoku pustynne
  Graj
  Sudoku pustynne
  Zagrano 3190 razy

  Wybierz się w podróż na pustynię Sahara i sprawdź, czy dasz radę rozwiązać każdą z tych trudnych łamigłówek Sudoku. Potrafisz dopasować wszystkie cyferki w tej grze online?

 • Codziennie sudoku
  Graj
  Codziennie sudoku
  Zagrano 2753 razy

  W tej skomplikowanej wersji online klasycznej gry możesz teraz codziennie rozwiązywać nową planszę. Czy uda Ci się wstawić cyfry we właściwe miejsca bez ich dublowania?

 • Quick Sudoku
  Graj
  Quick Sudoku
  Zagrano 2465 razy

  W tej wersji online gry Sudoku możesz wypróbować trzy trudne poziomy rozgrywki. Musisz jednak działać szybko, gdyż czas ucieka!

 • Żaba: Dzienne Sudoku
  Graj
  Żaba: Dzienne Sudoku
  Zagrano 2416 razy

  Ulubioną rzeczą pod słońcem tej żaby są zagadki logiczne, a szczególnie Sudoku. Czy zdołasz rozwiązać wszystkie łamigłówki wymyślone przez nią w wersji online tej klasycznej gry? Wypróbuj codziennie nowe zadanie, a trzy poziomy trudności z pewnością przetestują Twoje umiejętności.

 • Drzewa i namioty
  Graj
  Drzewa i namioty
  Zagrano 2135 razy

  Szalone rzeczy dzieją się w obozie. Czy uda ci się ustawić namioty na odpowiednich miejscach przy drzewach w tej wymagającej grze?

Cyfrowa zabawa

Sudoku jest fenomenem na skalę światową. Gra została stworzona przez Amerykanina i początkowo nazywała się „Number Place”, ale popularność uzyskała pod swoją japońską nazwą, która jest skróconą formą zdania „cyfry muszą być pojedyncze”. Podobne łamigłówki pojawiały się we francuskiej prasie już w XIX w., ale na dobre rozprzestrzeniły się dopiero w czasach współczesnych za sprawą japońskiego wydawnictwa specjalizującego się w grach logicznych, które zaprezentowało sudoku w formie znanej nam obecnie. 

Swoje powodzenie sudoku zawdzięcza połączeniu dwóch elementów: prostoty reguł i trudności wyzwania. Celem zabawy jest wypełnienie diagramu 9 x 9 składającego się z kwadratów 3 x 3. W każdym z pól kwadratu musi się znajdować inna cyfra od 1 do 9 – to samo dotyczy wszystkich kolumn i wierszy całego diagramu. (A jeśli ten opis nie brzmi prosto, spójrz na planszę sudoku, a od razu zrozumiesz, o co chodzi). Na początku gry część pól jest wypełniona. Kombinacje są niemal nieskończone!

Sudoku w Internecie jest jeszcze lepsze niż na papierze. Grając na wirtualnym diagramie, nie musisz samodzielnie sprawdzać, czy cyfry się nie powtarzają we wszystkich kwadratach, wierszach i kolumnach. Nie ma też problemu z wycieraniem pól, które w miarę rozwiązywania łamigłówki okazują nieprawidłowo wypełnione. Zostaje sama przyjemność gry. Niech żyją komputery!

Jest jeszcze inna zaleta „digitalizacji” sudoku – wygląd! Nasze darmowe gry sudoku cieszą oczy różnorodną oprawą graficzną. Jeśli czujesz się nostalgicznie, włącz Sudoku: Zachód słońca. Marzysz o rozwiązywaniu łamigłówek w tropikalnym raju? Oto Sudoku Hawaii na plaży pod palmami. Dla miłośników japońskiej kuchni mamy Sushi Sudoku, gdzie oprócz cyfr na planszy można umieszczać też elementy tego słynnego japońskiego dania! Są też wersje z planszą w innym kształcie, jak trójkąt w Bermuda Triangles, albo „wariacje na temat”, na przykład połączenie sudoku i tetris w Szaleństwie Sudoku lub układanka z symbolami w State Alchemy Exam.

A więc do dzieła – włącz Gry Sudoku i niech liczby zawsze będą pojedyncze!