Gry Sudoku

 • Sudoku: Classic
  Graj
  Sudoku: Classic
  Zagrano 112536 razy

  Wypróbuj swoje umiejętności gry w sudoku w tej zabawnej i trudnej wersji klasycznej gry logicznej. Czy zdołasz wypełnić wszystkie pola w każdym diagramie, zanim skończy Ci się czas?

 • Klasyczne Sudoku
  Graj
  Klasyczne Sudoku
  Zagrano 296508 razy

  Wypróbuj klasyczną wersję tej japońskiej gry. Jak szybko uda ci się zapełnić tabelę o rozmiarach 9 x 9 odpowiednimi cyframi?

 • Daily Sudoku
  Graj
  Daily Sudoku
  Zagrano 234832 razy

  W tej grze online codziennie możesz zagrać w trzy różne wersje Sudoku. Dla każdej gry jest ustawiony różny poziom trudności. Sprawdź, czy dasz radę ukończyć łatwy tryb, zanim przejdziesz do średnich lub trudnych.

 • Ultimate Sudoku
  Graj
  Ultimate Sudoku
  Zagrano 55445 razy

 • Beach Sudoku
  Graj
  Beach Sudoku
  Zagrano 22879 razy

  W tej łamigłówce z plażowymi motywami musisz nie tylko rozwiązywać trudne zagadki sudoku, ale również ścigać się z czasem!

 • Sudoku na co dzień
  Graj
  Sudoku na co dzień
  Zagrano 7424 razy

  W tej wersji gry sudoku online każdego dnia możesz zagrać w inną rozgrywkę. Ponadto codziennie dostaniesz poradę, dzięki której zwiększysz swoje umiejętności.

 • Codzienne sudoku
  Graj
  Codzienne sudoku
  Zagrano 5856 razy

  Codziennie czeka na Ciebie nowa łamigłówka w tej internetowej wersji uwielbianej gry sudoku. Czy uda Ci się wpisać odpowiednie cyfry w każdym polu?

 • Łamigłówka sudoku
  Graj
  Łamigłówka sudoku
  Zagrano 13458 razy

  Klasyczna gra logiczna powraca w tej wymagającej myślenia wersji online, która zapewni ci świetną rozrywkę. Przed tobą cztery różne poziomy trudności, doskonałe dla wszystkich: od początkujących graczy do osób, które grają od wielu lat.

 • Dzienne sudoku 2
  Graj
  Dzienne sudoku 2
  Zagrano 4118 razy

  W tej wersji online klasycznej gry logicznej z elementami matematyki możesz codziennie rozegrać partyjkę. Czy dasz radę wykonać codzienne zadania? Dzięki różnym trybom dostosowanym zarówno dla początkujących graczy, jak również dla ekspertów, możesz doszlifować swoje umiejętności gry w sudoku.

 • Daily Sudoku
  Graj
  Daily Sudoku
  Zagrano 24083 razy

  Przetestuj swoje umiejętności gry w sudoku w serii tych wymagających łamigłówek.

 • Mega Sudoku
  Graj
  Mega Sudoku
  Zagrano 13694 razy

  Sudoku z 12 cyframi to zupełnie nowe wyzwanie!

 • Sudoku Express
  Graj
  Sudoku Express
  Zagrano 14236 razy

  Nie trać czasu, bo to ekscytujące wyzwanie pędzi naprawdę szybko.

 • Killer Sudoku
  Graj
  Killer Sudoku
  Zagrano 9599 razy

  Zaczynasz z pustą planszą, a te kratki to klucz do sukcesu w tej wciągającej odmianie sudoku.

 • Sudoku 2
  Graj
  Sudoku 2
  Zagrano 387084 razy

  Wypełnij tabelkę cyframi od 1 do 9.

 • Mozaika na Co Dzień
  Graj
  Mozaika na Co Dzień
  Zagrano 14098 razy

  Czy znajdziesz w sobie dość cierpliwosci, by rozwiązać tę wymagającą łamigłówkę?

 • Pixo Cross
  Graj
  Pixo Cross
  Zagrano 868 razy

  Czy dasz sobie radę w tej wersji sudoku? Przetestuj swoje umiejętności i sprawdź, czy uda ci się znaleźć rozwiązanie łamigłówki.

 • Sudoku: Zachód słońca
  Graj
  Sudoku: Zachód słońca
  Zagrano 179 razy

  Podejmij to zabawne wyzwanie sudoku z relaksującym zachodem słońca w tle! Wypełnij puste komórki odpowiednimi cyframi bez powtarzania numerów w kwadratach i rzędach. Wybierz poziom trudności i połącz umiejętność logicznego myślenia z odpowiednią strategią, aby rozwiązać te zajmujące zagadki!

 • CalcuDoku
  Graj
  CalcuDoku
  Zagrano 764 razy

  Pogłówkuj trochę nad równaniami w matematycznym Sudoku!

 • Wioska sudoku
  Graj
  Wioska sudoku
  Zagrano 13488 razy

  Sprawdź swoje umiejętności gry w sudoku na planszy 9 na 9, z już wpisanymi kilkoma cyframi. Rozwiąż zadanie, wpisując cyfry w puste pola, tak aby, każda cyfra pojawiała się jeden raz w rzędzie, w kolumnie i w kwadracie 3 na 3. Wioska sudoku jest przepełniona spokojem i ma 3 poziomy trudności do wyboru oraz nieograniczoną liczbę zadań do rozwiązania.

 • Sudoku Stacker
  Graj
  Sudoku Stacker
  Zagrano 232 razy

  Oho... kolejne, jeszcze bardziej uzależniające, sudoku...

 • Nonogramy: Początek
  Graj
  Nonogramy: Początek
  Zagrano 1112 razy

  Nonogramy? Mój mózg czuje zmęczenie od samego myślenia o tym...

 • Codzienne sudoku
  Graj
  Codzienne sudoku
  Zagrano 342 razy

  Zażyj swoją codzienną dawkę najtrudniejszych łamigłówek na świecie.

 • Binary Bears
  Graj
  Binary Bears
  Zagrano 892 razy

  Czy jesteś miłośnikiem gier Sudoku? Jeśli tak, pokochasz tę grę opartą na kodzie binarnym! Wypełnij górę siatki z 0 i 1!

 • Supersudoku
  Graj
  Supersudoku
  Zagrano 167 razy

  To ptak! To samolot! Nie, to Supersudoku! Zagrasz w tę skomplikowaną wersję klasycznej gry? Szybko dodawaj cyfry, zanim skończy Ci się czas.

 • Fill-a-Pix
  Graj
  Fill-a-Pix
  Zagrano 1028 razy

  Logika i sztuka czasem kolidują, kiedy starasz się stworzyć ładny obrazek.

 • Świat zagadek
  Graj
  Świat zagadek
  Zagrano 3813 razy

  W tej skomplikowanej grze online możesz teraz spróbować rozwiązać trzy różne łamigłówki oraz ukończyć kilkanaście poziomów. Sprawdź swoje umiejętności w grze Sudoku lub spróbuj połączyć kwadraty bez nachodzenia ich na siebie. Pomóż też kolorowym kwadratom znaleźć wszystkie wyjścia w tej zabawnej grze w ucieczkę.

 • Matmo-doku
  Graj
  Matmo-doku
  Zagrano 1114 razy

  Przed tobą gra przypominająca sudoku, która z pewnością dokładnie sprawdzi twoje zdolności matematyczne. Czy uda ci się wpisać poprawne cyfry w każdym polu?

 • Hashi
  Graj
  Hashi
  Zagrano 566 razy

  Logika jest rozwiązaniem dla znalezienia połączeń...

 • Sum Sudoku
  Graj
  Sum Sudoku
  Zagrano 1847 razy

  Ta gra oparta na klasycznym sudoku stanowi prawdziwe wyzwanie!

 • Daily Sudoku: Classic
  Graj
  Daily Sudoku: Classic
  Zagrano 787 razy

  Jesteś nowym fanem czy raczej doświadczonym graczem Sudoku? W każdym wypadku możesz wypróbować wersji online tej klasycznej gry logicznej. Wracaj codziennie po nową i świeżą rozgrywkę.

 • Sudoku Hawaii
  Graj
  Sudoku Hawaii
  Zagrano 2097 razy

 • Penny Dell Sudoku
  Graj
  Penny Dell Sudoku
  Zagrano 4403 razy

  W tej internetowej wersji trudnej gry polegającej na odpowiednim przypisaniu liczb codziennie czekać na Ciebie będzie nowa łamigłówka. Czy uda Ci się wpisać numery w odpowiednie miejsca na planszy?

 • Flower Sudoku
  Graj
  Flower Sudoku
  Zagrano 8953 razy

  Wybierz cyfry, litery lub kwiaty w tej kolorowej wariacji na temat sudoku!

 • Codzienne Kakuro
  Graj
  Codzienne Kakuro
  Zagrano 2347 razy

  Czy uda ci się podołać wyzwaniom czekającym na Ciebie w tej internetowej wersji Kakuro? Wykorzystaj swoje zdolności matematyczne oraz logiczne myślenie w tej grze

 • Drzewa i namioty
  Graj
  Drzewa i namioty
  Zagrano 2450 razy

  Szalone rzeczy dzieją się w obozie. Czy uda ci się ustawić namioty na odpowiednich miejscach przy drzewach w tej wymagającej grze?

 • Szaleństwo Sudoku
  Graj
  Szaleństwo Sudoku
  Zagrano 330 razy

  Zagraj w Sudoku i przygotuj się na ogromną dawkę szaleństwa!

Cyfrowa zabawa

Sudoku jest fenomenem na skalę światową. Gra została stworzona przez Amerykanina i początkowo nazywała się „Number Place”, ale popularność uzyskała pod swoją japońską nazwą, która jest skróconą formą zdania „cyfry muszą być pojedyncze”. Podobne łamigłówki pojawiały się we francuskiej prasie już w XIX w., ale na dobre rozprzestrzeniły się dopiero w czasach współczesnych za sprawą japońskiego wydawnictwa specjalizującego się w grach logicznych, które zaprezentowało sudoku w formie znanej nam obecnie. 

Swoje powodzenie sudoku zawdzięcza połączeniu dwóch elementów: prostoty reguł i trudności wyzwania. Celem zabawy jest wypełnienie diagramu 9 x 9 składającego się z kwadratów 3 x 3. W każdym z pól kwadratu musi się znajdować inna cyfra od 1 do 9 – to samo dotyczy wszystkich kolumn i wierszy całego diagramu. (A jeśli ten opis nie brzmi prosto, spójrz na planszę sudoku, a od razu zrozumiesz, o co chodzi). Na początku gry część pól jest wypełniona. Kombinacje są niemal nieskończone!

Sudoku w Internecie jest jeszcze lepsze niż na papierze. Grając na wirtualnym diagramie, nie musisz samodzielnie sprawdzać, czy cyfry się nie powtarzają we wszystkich kwadratach, wierszach i kolumnach. Nie ma też problemu z wycieraniem pól, które w miarę rozwiązywania łamigłówki okazują nieprawidłowo wypełnione. Zostaje sama przyjemność gry. Niech żyją komputery!

Jest jeszcze inna zaleta „digitalizacji” sudoku – wygląd! Nasze darmowe gry sudoku cieszą oczy różnorodną oprawą graficzną. Jeśli czujesz się nostalgicznie, włącz Sudoku: Zachód słońca. Marzysz o rozwiązywaniu łamigłówek w tropikalnym raju? Oto Sudoku Hawaii na plaży pod palmami. Dla miłośników japońskiej kuchni mamy Sushi Sudoku, gdzie oprócz cyfr na planszy można umieszczać też elementy tego słynnego japońskiego dania! Są też wersje z planszą w innym kształcie, jak trójkąt w Bermuda Triangles, albo „wariacje na temat”, na przykład połączenie sudoku i tetris w Szaleństwie Sudoku lub układanka z symbolami w State Alchemy Exam.

A więc do dzieła – włącz Gry Sudoku i niech liczby zawsze będą pojedyncze!